Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

matru
13. říj 2008

Dnada: jsi silná a statečná ženská, klobouk dolů, že to tak zvládáš 😉 držím palečky, at náš štěstí a najdeš sobě i chlapečkovi hodného taťku a dočkáš se i holčičky 🙂 Holky co to zvládáte sami, moc vás obdivuju, naštěstí to nemusím řešit, ale kvůli dětem bych to taky zvládla, tedy myslím, že jo....

karolka23
autor
13. říj 2008

ahoj holky 🙂

dnada: klobouk dolů 😉 ,to já jsem na tom přeci jen lépe, mám rodiče u sebe. Jak napsala Matru jsi vážně statečná ženská!!! 🙂 Máš krásného chlapečka 🙂 . Přeji tobě i malému hodně štěstíčka a hodného tatku 😵

matru
13. říj 2008

ahoj Karol, jak je? 😉

karolka23
autor
13. říj 2008

ahoj Matru,ale jo jde to,až na to počasíčko 😝 . Co vy, jak se máte holky? 😉

matru
13. říj 2008

no tady je ted každý den hrozná mlha, ale v poledne se vždycky vybere a je krásně...tak uvidíme jak to bude dnes 🙂 jinak se máme dobře, příští pondělí máme půl roku, ani není možný jak to uteklo 😒 a čeká nás první očkování, máme to posunuté kvůli komplikaci po TBC, tak sned už se dočkáme....kdy ty jdeš nna kontrolu, už ti brzo řeknou, co to bude nebo si to necháš jako překvápko?

karolka23
autor
13. říj 2008

no tak tady je mlha celý den 😠 ..do poradny jdu příští úterý,ale nevim jestli mi bude dělat UZ, mám jít na 5 měsíci na 3D do nemocnice a tam si to určitě nechám říct..ale každý mi tvrdí, že to bude holka 😉

matru
13. říj 2008

tak to by bylo fajn nebo chceš chlapečka?

karolka23
autor
13. říj 2008

ne, holku 😀

matru
13. říj 2008

a jméno? jsem zvědavka, vid? 😀

karolka23
autor
13. říj 2008

Anežka nebo Eliška 🙂

matru
13. říj 2008

krásný oboje, Eliška možná krásnější 🙂

karolka23
autor
13. říj 2008

děkuji 🙂

karolka23
autor
13. říj 2008

tak se tady konečně udělalo hezky 🙂 , tak jste mě holky asi ukecaly a jdu zkusit nacmundit ten inzerát 😀 😝

konja
13. říj 2008

Karolka23:hodně štěstí,držím palečky 😉 🙂

dnada
13. říj 2008

Ahoj holky 🙂 Moc díky,snad se jednou zadaří a někdo nás bude mít rád 🙂 A jinak,není to o statečnosti,prostě se to stalo a musím se s tím vypořádat,i když to není jednoduché.A jinak Eliška je moc hezké jméno a Áňula taky, já bych chtěla holčičiku Natálku 😉

karolka23
autor
14. říj 2008

ahoj holky 🙂
přeji vám hezký den 😉

quinny
14. říj 2008

ahoj karolko 🙂
hezký den i tobě, doufám že hlava dneska dobrý 😉
a co dělá Luky?? hi asi je ve škole co 😅

marselina
14. říj 2008

karolko ahojky,to je dobře že jsi se odhodlala,však za zkoušku nic nedáš,ale držím mooooc pěstičky aby jsi našla toho pravého.

bajnokova
14. říj 2008

Ahojte Dnada to tě teda obdivuji jsi statečná
Karolka za t nic nedáš když ten inzerát zkusíš! 😵 Držím pěstičky.

dnada
14. říj 2008

Ahoj holky
Díky moc,bajnokova
dnes sme byli v poradně,tak máme 60cm a 5a půl kila.... na to jakej to byl cvrček při narození(2700g\47cm) to je dobré 🙂 jen máme nějaký ekzémek a hnisá ramínko,tak sme nebyli očkovaný,zkusíme to zas za měsíc 😅

karolka23
autor
14. říj 2008

holky jste zlatý 😉

ono to chvíli potrvá,než se k něčemu odhodlám,ale za psaní nic nedám 🙂
jinak hlava už dobrý a Lukyn ten je v pohodě, už je velkej a hodně soběstačnej..prostě budu mít dva jedináčky 😉

karolka23
autor
14. říj 2008

dnada: tak to už je kus chlapa 😉 ,ještě chvíli mamko a buděš mít doma ochránce 😅

dnada
14. říj 2008

karolka - jj, je to velkej mužskej a šikulka. Dnes ho doktorka ani neztihla položit na bříško a už měl našponovaný ručičky a pásl 😀 Ten inzerát zkus, já tomu sice moc nevěřím,už sem to zkoušela několikrát,ale třeba zrovna Tobě se to povede 😉 A myslím že Luky Ti taky pomůže,však už je to skoro dospělák 🙂

karolka23
autor
15. říj 2008

Čusík 😉

Tak jsem si dala inzerát a kdyby jste viděly co mi odpovídá za důchodce 😀 😀 😀 ...já se fakt nenudim a obdivuji Ty, kterým to přes inzerát vyšlo 🙂

matru
15. říj 2008

Ahojky Karol...čemu říkáš důchodci? 40 a výš 😀 😀 😀 😀 no já nevím, jestli bych hledala přes inzerát, zdá se mi lepší rozhodit sítě po kamarádech a známých, ale třeba to vyjde i takto 🙂 držím palečky a bud opatrná, dnes je všude samej šmejd 😒 😠

karolka23
autor
15. říj 2008

Matru, asi tak nějak 😀 😀 😀 . Holka neboj,já se jen tak někam nechystám a pšes net mi to snad neublíží 😉 . Upřímně,ani nevím jestli se chci seznámit,všechno je tak čerstvé a má postava začíná pomalu ale jistě měnit tvar a s tím se mi moc do ničeho nechce 😝 .Uvidíme,život je o náhodě 😉

matru
15. říj 2008

přesně, je to o náhodě,taky bych to nelámala, ono se to vyřeší, ted se hlavně soustřed na mimčo 😉 chlapů je na světě moc, jen narazit na toho správnýho, mě se to díkybohu podařilo 🙂 taky tě někde čeká štěstí, uvidíš 🙂

karolka23
autor
15. říj 2008

jj máš pravdu, Lukyn a to maličký je pro mě ted to nejdůležitější 🙂

marselina
15. říj 2008

karolko,dej si tam nějaké věkové omezení do toho inzerátu,aby ti fakt nepsali třeba důchodci.
když jsem si ho dala já bylo mi čerstvých 25 a psali mi fakt taky i skoro 50letí chlapi,tož to už jsem si klepala na čelo jestli jsou normální,hledala jsem muže ne mýho tátu.držím ale pěstičky,když už ses odhodlala tak at to přinese vytoužené ovoce 🙂

karolka23
autor
17. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Tak jak se máte? Upřimně,už mám těch inzerátů dost 😝 a hlavně mám pocit,že to nikam nevede....ale mám jinou zprávičku. Začíná se nám hlásit otec a vypadá to, že by chtěl zpátky 😒 . Tak jsem z toho celá taková zmatená a nevim co s tím ☹ . Dokonce chce jít i do poradny 😲