Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

quinny
11. říj 2008

no to právě myslím s tím vzhledem, pošle fotkukámoše nebo staženou z intrernetu a pak při setkání nestačíš kulit oči 😀

karolka23
autor
11. říj 2008

no nic holčičky, ta hlava je pěkně protivná, už nevim co s tím, tak si jdu zkusit na chvíli lehnout, snad to pak nebude ještě horší 😝

marselina
11. říj 2008

karolka23:jen si běž lehnout,pořádně se prospi,snad ti to pomůže,mě z kraje těhu taky bolívala hlava

marselina
11. říj 2008

quinny:no právě proto raději komunikovat přes net,než přes mobil,kdyby ti nepadl tak už mu nemusíš nikdy psát 😀

quinny
11. říj 2008

karol jj hezky si vyvětrej, napij se a běž si odpočinout 😉
mě taky bolívala hlava ale hlavně z toho že jsem moc nepila protože se mi zvedal žaludek, tak ať je ti líp 😉

marsel: jj tak to asi udělám, email a hotovo 😉

quinny
11. říj 2008

tak my jdeme na prochajdu dokud je pěkně, zatím pááá 🙂

marselina
11. říj 2008

a já jdu odpočívat k telce holky hojky

karolka23
autor
11. říj 2008

tak jsem si chvilku pospala, moc to ale nepomohlo, tak jsme vyrazili ven a je to lepší, hlavička nebolí ,zatim 😉

bajnokova
11. říj 2008

Tak mě teda trochu hlavička bolí byly jsme trošku s holkama večer zapařit takže trošku 😀

marselina
11. říj 2008

dnes bylo venku krásně,tak je dobře že jsi se byla projít na čerstvém vzduchu,taky jsme nakonec vyrazili do ulic,ale jen tak na půl hodky,mám se šetřit a ležet,tak nikde moc nelozím.

karolka23
autor
11. říj 2008

Bajnokova: tak takový bolehlav by mi taky nevadil 😀 😀 ,mě už to trápí týden a je to pěkně otravné 😝

Marseli: jj,byli jsme u brachy na baráku, seděli venku a bylo fajn, až na to že se tam objevil tatínek 😒 , jak rychle přijel, tak i odjel, nepočítal že tam budu 😠 . Copak že musíš odpočívat?

karolka23
autor
11. říj 2008

Marseli: tak ti furt dumám nad tím inzerátem 😀 😀 . Odkud vlastně jsi, pokud to není tajné 😉

konja
11. říj 2008

karolka23: já sama zůstala když jsem čekala první mimi.Nikdy se neomluvil,nikdy ani korunou nepomohl,nikdy se o své dítě nezajímal. Neuvedla jsem ho nakonec ani jako otce do RL. Ale už je to za námi, mám krásného syna s kterým jsme si našli moc hodného,milovaného taťku (na inzerát 😉 ). Jsme konečně moc šťastni a v létě nám vrána přinesla k synovi ještě holčičku 🙂 Prošla jsem si se synem hodně těřkým obdobím,ale rrozhodla jsem se nevdát a vyplatilo se 🙂

konja
11. říj 2008

nevzdát 😅

karolka23
autor
11. říj 2008

ahoj Konja: moc děkuji za povzbuzení. Mě se sice omluvil, ale to je tak vše 😠 . Koukám, že ty inzeráty jsou nějaký populární. Ještě chvilku provokujte a já si ho snad dám taky 😀 😀 . A jinak koukám, že jsi okres Hk, tak to jsme dvě 🙂

matru
11. říj 2008

Karol ahojky, nějak se sem nemůžu přes víkend dostat, byli jsme na velikém nákupu, už mám i něco na vánoce 🙂 co ty? jak se vede a co mimčo, nezlobí?

marselina
12. říj 2008

karolka23:já jsem z okresu prostějov,tajný to není.myslím,že bys neměla zůstat sama,ten inzerát klidně vyzkoušej za to nic nedáš,maximálně najdeš 😀 😀

karolka23
autor
12. říj 2008

Ahoj holky 🙂

Matru: Vánoce? Tak to já ještě nemám nic 😝 . Ale tak nějak jsme se dohodli, že to letos nebudem hrotit a radši to dám do mimča 🙂 . Mimi nezlobí, zlobí hlava 😠 . Jinak jsem celkem v pohodě i když někdy je smutno ☹ . Co v Praze, jak válčíte vy?

Marseli: tak to mám k tobě trochu z ruky 😀 😀 .A co se týče toho inzerátu, jak se znám, tak při mém štěstí najdu maximálně tak nákýho uchyla 😀

marselina
12. říj 2008

to určitě ne a kor v praze tam je daleko víc lidí k seznámení než tady u nás.bydlím na vesnici kde se všichni znají,kolikrát by tě z toho trfilo,jak někdo o tobě samotné ví víc než ty sama. 😠
za zkoušku nic nedáš,já bych to zkusila a uvidíš,v samotném závěru s ani s nikým stkat nemusíš,vidíš nejsem sama kdo poznal manžu na inzerát 😀 😀

karolka23
autor
12. říj 2008

Co se týče drbů, je jedno jestli bydlíš ve městě nebo na vesnici, lidi jsou všude stejní, už 4měsíce pořádně nikam nechodím, a stejně se o sobě někdy dozvím takový věci, že sama nechápu 😠 . Kdyby tak ten inzerát za mě někdo napsal 😉
Co mimčo, nezlobí? 🙂

stelzigova.b
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolka23
autor
12. říj 2008

Stelzigova: jak to myslíš?

marselina
12. říj 2008

karolko23:já ti ho klidně napíšu jestli chceš,to není problém,napiš mi do IP co bys o sobě chtěla zveřejnit a mejlík a máš to z krku. 😀 😀
mimčo nezlobí(zatím),ale to druhý větší tříletý by se mohlo trošku zklidnit.

marselina
12. říj 2008

jinak jsem myslela že v Praze je jiný,že se tam nikdo o nikoho nestará.Mám tam tetu,pochází původně z moravy ale už kolem třiceti let bydlí tam,už jsem tam i několikrát spala,říkám sí jak tam zajedeme s manžou,zajdeme do Zoo a projdeme Prahu a furt se tam nemůžeme dostat.

karolka23
autor
12. říj 2008

marsi: jsi moc hodná, když se s ním nedomluvím, určitě využiji tvé nabídky 🙂
holka s každym věkem jsou radosti i starosti, lepší když se vyřádí ted, než bude ve škole 😉
ale já nejsem z Prahy 😅

marselina
12. říj 2008

aha už to vidím z HK,ale taky velké město.klido jak budeš chtít tak písni ráda pomůžu 🙂 🙂

karolka23
autor
12. říj 2008

hodná, zlatíčko 🙂 😉

marselina
12. říj 2008

😀 😀 😀

konja
12. říj 2008

karolka23:Určo nějaký inzerát zkus.Já hledala skoro rok než jsem našla svého muže.To víš, že jsem narazila na několik vysloveně blbečků,ale svět se kvůli tomu nezboří. Sednete do hospůdky na kafe,popovídáte,uvidíš, že tenhle člověk teda neprojde, tak se za chvilku zvedněš a odejdeš 😉 Ale určitě to za to stojí. Já nejsem typ člověka co by se uměl dobře seznamovat, takže já neměla téměř žádnou šanci se s někým jen tak někde seznámit, ale tohle vyšlo. Buď mě napsal sám chlap a nebo jsem si já procházela inzeráty a když mě nějaký zaujal,tak jsem písla.Zašli jsme si někam ve městě na kafe,popovídali atd. a ikdyž z toho nic nebylo,tak jsem si říkala -aspoň nesedíš zavřená doma a neužíráš se samotou! 😉 No a pak se mi jednou ozval muž s kterým jsem na tom kafi seděla opravdu dlouho a další den zase a další zase a u toho kafe vlastně sedáváme pořád každý den, ale už ne v hospůdce na pěší zóně, ale v našem bytečku 🙂 Karol já jsem moc šťastná, že jsem našla odvahu a do inzerátu šla a tobě přeji to samé.Není nic horšího než když člověk zůstane sám. Hodně štěstíčka 🙂

dnada
12. říj 2008

ahojik karolko - byla a sem na tom stejně jako Ty. Otec(no spíše jen sploditel) nemá zájem ani o mě ani o malého,když sem mu řekla že jsem těhu,odpověděl,di na potrat ,na to já mu řekla di do pr..le 😉 Celé těhu sem byla na vše sama,bydlím v domku s ústředním topením a velkou zahradou, myslím že bude stačit,když řeknu ,že ještě 4dny před porodem sem sekala zahradu 🙂 Do i z porodnice mě vezla kamarádka,rodiče bydlej přes 100km daleko a jsou už staří. Dnes už se na to dívám s úsměvem,že sme to oba (já i můj roztomilý klouček) zvládli 🙂

konja - je dobře,že Tobě inzerát vyšel a jsi šťastná.... upřímně Ti závidím 😎 snad se jednou usměje štěstí i na nás(i na karolku) a ke kloučkovi budu mít ještě holčičku,vždy sem chtěla kloučka a děvče 😎