Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

karolka23
autor
1. lis 2008

Ahoj hoĺky 🙂
jsme v pořádku, jen nějak nebyl časík 😝 . V pondělí si jdeme pro výsledky krve, tak doufám, že bude vše ok a za týden na ultrazvuik, kde mi doufám potvrdí mé přáníčko HOLČIČKU 😵 .
Jinak s otcem jsme na tom opět jako na začátku, absolutně bez podpory, ani není schopen říci jestli chce ,aby to mělo jeho příjmení 😖 a dokonce na mě včera vyrukoval s tím zda vůbec je to jeho 😠 😠 . Svym chováním se mi hodně odcizuje a docela mě tím urazil, těžko to trávim a zapomínám 😠 . Než takovýho chlapa, tak snad radši žádnýho 😕
Jo a inzeráty jsem taky vzdala 😝 , asi na to ještě nejsem připravená 😀

lenkabu
1. lis 2008

karolko:nech to být teď když jsi těhu 😉 Časem se oklepeš a nějaký chlap se ukáže 😉 Holčičku ti moc přeju 🙂 To je děsný co ten tvůj ex dělá....já bych ho snad jako otce ani neuvedla,ale zase jestli potřebuješ alimenty tak to nejde 😖

matru
3. lis 2008

Karolko. tak hlavně že jsi v pořádku ty a miminko, taky držím palečky, at je to holčinka a kdyby náhodou kluk, tak nebud smutná, hlavně at je zdravoučké 🙂 a souhlasím s Lenkou, taky bych ted nikoho nehledala,určitě později, ted se věnuj miminku a Lukáškovi 🙂

bajnokova
3. lis 2008

Ahoj Karolko hlavně že je s tebou a mimčem vše v pořádku a ať je to cokoliv hlavně ať je miminko zdravé!!!

karolka23
autor
3. lis 2008

Ahojky 🙂
tak jsme si byli pro výsledky a je to ok 😉 , tak ještě UZ v pondělí a bude to super 🙂 a jestli to bude holka nebo kluk je jedno, hlavně ať je to v pořádku 😉

bajnokova
3. lis 2008

A co ty jména jsou nějaký už? 😕

dnada
3. lis 2008

matru - vím jak si to myslela...já to myslela tak,že i když otec není v RD ,tak může soudně zažádat o přiznání otcovství a pak dělat problémy, i když se zachoval přesně tak jak píše Karolka... otec mýho kloučka mi taky řekl,že to není jeho dítě(ještě v těhu) ,tak semho neuvedla do RD ... a do dneška ho viděl cca 3x ... takový obrovský zájem má

Karol - je moc fajn,že je vše OK 😉 a taky přeju holčičku 😉

karolka23
autor
10. lis 2008

Ahoj holky 🙂
Tak jsme dnes byli na UZ a holka to nebude 🙂 je to kluk jak buk 😅 . Přála jsem si, aby řekla, že je tam holka, místo toho tam byl pińda jak vyšitej 😉 . Hlavně, že je zatim vše v pořádku, to je nejdůležitější 🙂 . Mám trochu rozhozenou psychiku 😝 , tak snad se to brzy srovná 😠 . papa 🙂

matru
10. lis 2008

Karol ahoj, nebud smutná, hlavně že je vše v pořádku 🙂 jak se bude jmenovat? 🙂

bajnokova
10. lis 2008

Nebuď smutná 😀 Uvidíš jakou ti bude dělat radost 😅

lenkabu
10. lis 2008

karolko:hlavně že je zdravej 😉 Lukáš se těší na bráchu?

fialovyoslik
11. lis 2008

Ahoj Karolko, celkem náhodou (mám těhotnou ségru) jsem se dostal na tyhle stránky resp. diskuzi a docela mě zaujal Tvůj příběh. Odkud jsi? Roman🙂

karolka23
autor
12. lis 2008

Ahoj holky 🙂
Nejsem smutná 🙂 hlavně ať je to zdraví 😉

Lukyn se těší, moc si přál bráchu 😅 .
Co se týče jména tak váhám mezi Tadeášem a Tobiášem 🙂

matru
13. lis 2008

Karol: dávám hlas Tobiáškovi 😀

karolka23
autor
13. lis 2008

Matru: Tobiášek je i můj favorit 😉

bajnokova
13. lis 2008

Ja davam hlas Tadeáškovi ale moje nej jméno na kluka je Štěpán 😵

matru
13. lis 2008

ty jo, ale že to letí, už máš půlku za sebou 🙂 a mě už Nelinka leze, začíná si v postýlce stoupat a roste jí druhý zub 🙂

karolka23
autor
21. lis 2008

Ahoj holky 😉 🙂
Kdepak se všechny touláte? Venku je pěkně hnusně 😝 . Tak 12.12. jdu na cukr 😝 a pak hurá vánoce 😉 . Všem hezký den 🙂

matru
21. lis 2008

Ahoj Karol 🙂 u nás právě začalo sněžit a je pěkná zima...jsem ráda, že jsem měla mimi pěkně na jaře, kdy je teplo a nemusela jsem jí balit do pytle...taky ti to vyjde pěkně...na Vánoce se mooc těším, už mám nakoupené dárky 🙂

matru
1. pro 2008

Karolko, kdepak tě máme? Co bříško, jak roste a nezlobí tě? 🙂

karolka23
autor
1. pro 2008

Ahoj Matru 🙂
jsem tu 😉 ...probíhal vánoční úklid 😝 ...dnes jsem pekla první cukroví 😵 ...bříško roste,malej je zlatej,jen mi trochu natejkaj nohy 😝 ...už aby byl mezi námi, moc se na něj s Lukáškem těšíme...tak dobrou pa pa 🙂

matru
2. pro 2008

Tak fajn, že jsi v pořádku...já se chystám pécrt o víkendu, jen 2 druhy, protože nic jinýho stejně nejíme a navíc dostaneme něco od babiček...akorát neumím vánočku, tu musím vyžebrat od mamky 😀 už bych se jí měla naučit, pořád to odkládám 😝

bajnokova
2. pro 2008

Taky tě zdravím Karolka tak to je dobře že je všechno v pořádku.
Já už včera pekla dělali jsme s Natkou van.rohlíčky šoulela je všechny Natka tak jsou tak trochu legrační jeden je obrovitánskej druhej zas pidi ale to neva je to šikulka u nas se moc cukroví nejí ještě linecký uděláme hlavně kvuli Natce.
Matru ja taky vánočku neumím 😢 taky si muím vyžebrat od mamky 🙂

karolka23
autor
8. pro 2008

Ahoj holky 🙂
Tak jak probíhají přípravy na vánoce? V pátek jdu na cukr, tak jsem zvědavá.Jinak se máme s malym docela dobře, až na oteklé kotníky 😝 to za kluka nepamatuji 😉 .
jo a mám pro Vás perličku....pan otec po mě chce test otcovství ,tak jsem ho poslal někam 😠 . Na čež mi odpověděl, že pokud po něm budu něco chtít, tím měl na mysli alimenty, musim povolit test, tak jsem mu řekla, že sice nemám na to abych opovrhovala penězi, ale tyhle ať si strčí někam 😠 .
Všem přeji hezké odpoledne, já ho pojedu strávit, jakož to poslední měsíc, na JIPku za bývalým přítelem, je po bouračce ☹ . Pa 🙂

matru
8. pro 2008

Karolko ahoj 🙂 ach jo, ten tvůj je teda darebák 😠 asi fakt bude lepší, když budete bez něj, jenže peníze budeš se 2 dětma moc potřebovat, porad se s právníkem nebo s někým kdo ti poradí...držím palce na cukr i tvému příteli po bouračce, at se brzy zotaví,jsi hodná, že za ním jezdíš i s bříškem 🙂

karolka23
autor
9. pro 2008

Matru ahojík 🙂 ,koukala jsem ,že z Nelinky je už kus ženský 😉 ..jo jo toto letí, než se naděješ budeš mít barák plnej chlapů 😅 😉 ....co se týče tatínka, už nemám slov, jsem si to obrečela a život jde dál 😒 ...co se týče bývalého přítele, ty city tam tak nějak zůstaly oboustranně, ba dokonce z něho mám pocit, že by mě chtěl zpátky i s tim maličkym, čas ukáže 😉 , on sám to má ještě na hooodně dlouho, z JIPky půjde rovnou do rehabilitačního centra a tam už to bude záležet na něm 🙂

matru
9. pro 2008

no tak to je prima, třeba budete mít novýho tatku, moc bych vám to přála 😉 člověk když se mu něco takovýho stane si pak váží života, to je jasný, tak držím palečky, at to vychází, at se uzdraví a jste spolu štastní 🙂
no a Nelinky už je kousek, má 7,5 kg a už stojí, je s ní legrace 🙂

karolka23
autor
10. pro 2008

Matru, bylo by to fajn, ale moc tomu nevěřím, dá se říci, že celá jeho rodina na mě kouká zkrz prsty 😒 , ale to že jsem tam pomalu denně, utírám mu zadek, to už nikdo nevidí ☹ ..smutný je, že jeho vlastní máma toho není schopná a ani si ho nechce na vánoce vzít, že by to nezvládla 😠 ..kdybych bydlela sama, vzala bych si ho, alespoň na jeden den...budu tam chodit dokud mi to těhotenství dovolí a bude o to stá a co bude dál ukáže čas 🙂 ...tak to vypadá, že to bude Tadeášek 😉 🙂 .
Posílám pozdrav holkám 🙂

matru
10. pro 2008

na ostatní se vykašli, důležitý je, co cítíte vy dva ...je to hezký, že se staráš, jen opatrně na mimi...
ale já hlasovala pro Tobiáška 😀 😀 ne, obojí je pěkný 😵

bajnokova
11. pro 2008

Ahoj holky tak to je m i líto s tím byvalím přítelem a stím otcovstvím tak to je teda nářez 😠
Nějak nestíhám mam zatím jen upečené van.rohlíčky snad ted o vákendu to trochu dohoním ale moc péct nebudu jen tak 4 druhy kvuli Natálce strašně mi chce pomáhat 🙂
Tadeášek to je pěkný 🙂