Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

lenkabu
11. pro 2008

karolko:doufám že tvůj ex se brzy uzdraví..psala jsi že s ním se mimi nedařilo,třeba to jen osud zařídil tak abyste to děcko nakonec měli 🙂 Jsi moc hodná že se o něj tak staráš.A Tadeáš je krásný jméno,hlasovala bych pro něj 🙂

karolka23
autor
16. pro 2008

Ahoj holky 🙂
Tak cukr je ok 😉 ..malej se má taky k světu a přítel dělá velké pokroky 😅 ...moc mu přeju, aby se uzdravil a žil tak nějak jako dřív 🙂 ..snažim se za nim chodit denně, hodně se na mě upnul, ale už mě to začíná zmáhat, dneska mi doktorka řekla, že mě chápe, ale že bych mohla hodit zpátečku 😖 . tak snad ještě chvíli vydržim 🙂 ...včera jsem si už ozdobila stromeček 😀
holčiny všem hezký zbytek dne 😅

matru
17. pro 2008

Ahoj Karol, tak samé dobré zprávičky, to je fajn...dr. má pravdu, nepřepínej se, ale chápu, že chceš být s přítelem, taky bych za ním jezdila každý den...
my už máme stromek taky koupený, ale zdobit budeme až 23. aby se nám neokoukal a taky neopadal 😉
jinak už mám vše nachystané, chybí jen kapr, u nás zatím neprodávají....

lsut
18. pro 2008

Dobrý den všem.

jsem nešťastná a potřebuji pomoc, poradit. Žila jsem s přítelem rok a půl. Byl sice ženatý, ale se svou ženou už pět let žili odděleně. Ona byla dost na chlapi a nakonec s jedním odešla. Můj přítel sice tvrdil, že už ji nemilje a že chce být se mnou, ale jako by ve mě blikalo výstražné červené světlo...pozor! No nicméně na svou intuici jsem nedala a byla s ním dál, ikdyž se s ní stýkal, volal,...tvrdil, že o nic nejde, jen že řeší něco ohledně dětí a práce,... Já si moc přála mít s ním miminko a šťastnou rodinu. Mě je 31 a jemu 47. Moc ho miluji a měla jsem pocit, že on mě také. Dlouho se dítěti a rozvodu s ní bránil, ale nakoneč řekl, že mě nechce ztratit a že se rozvede a udělal mi dítě. Teď jsem ve druhém měsíci. Všechno bylomoc fajn, tvrdil, jak je šťastný konečně a jak se na mimi těší a že se okamžitě rozvede a i plánoval svatbu. jel za svou ženou kvůli rozvodu a vrátil se s tím, že se rozcházíme a že se vrací k ní. Nepoznávala jsem ho, nechtěl se se mnou o ničem bavit. Prý mě nemiluje a celou dobu miluje jen jí a vyhodil mě z bytu. Je mu úplně jedno co se mnou, s námi bude. Prý musím do vánoc vystěhovat všechny své věci, jelikož ona chce být na vánoce s ním. Jsem těhotná, zoufalá, opuštěná a hlavně to vše nechápu. Ted jsem u rodičů a řeším, co dál. Mám skvělou práci a to je tak jediné. Bohužel se nemohu spolehnout ani na pomoc ze strany mé rodiny. Vím, že je to hrozné, ale rozhodla jsem se jít na potrat. To malé za to nemůže, ale já se psychicky nemůžu vzpamatovat a hlavně teď nemůžu přijít o práci jelikož to je to jedinné, co mám. Jak se mám s tím vším srovna a zůstat v pohodě? Je to vůbec možné? Já ho tak miluji a nosím jeho dítě a on si teď užívá se svou bývalou a my ho vůbec nezajímáme. Kdyby mu bylo 20, ale je mu skoro 50. Myslela jsem, že chlap v jeho věku není něčeho takového schopen.

matru
19. pro 2008

Lsut:přečetla jsem si tvůj příběh a ač je to smutný, tak se to stává, i ve svém okolí mám podobný případ.Neumím ti dát žádnou radu, protože jsem nic takového neřešila a ani nevím jak bych to řešila kdyby mě to potkalo.Jedno ale vím jistě.Miminko bych si nechala a vychovala ho sama, s pomocí rodiny a přátel.Podívej se na Karolku, jak je statečná a zvládá to, věřím, že ty to dokážeš také. Děti jsou dar a jednou bys mohla litovat, určitě to ještě promysli, třeba s někým, komu důvěřuješ, všechno má řešení.Moc ti držím palečky a když budeš chtít, tak písni, jak to s tebou je.

karolka23
autor
19. pro 2008

Ahoj Lsut: co na to říci, prošla jsem si něčím podobným, ale věř že vždy může být ještě hůř...byly chvilky, kdy jsem "litovala", že jsem to nedala pryč, ale teď jsem nejšťastnější človíček i když to není snadné, ale každé kopnutí je radost, mám za sebou rodinu, ale i tak jsem na to sama, jsou chvíle kdy je mi hodně smutno, ale věřim že ten malej šmudla mi to vynahradí, myslim si že žádnej chlap za tohle nestojí, ale je to na tobě, nikdo tě soudit nebude...ať je tvé rozhodnutí takové, aby jsi ty nikdy nelitovala....člověk nikdy neví co nám osud postaví do cesty, podívej se na mého bývaleho přítele, jeden den pohoda a teď už tři měsíce leží na JIP a je odkázaný na pomoc druhých...každopádně ti přeji hodně štěstíčka a ať se rozhodneš jakkkoli je to jen a jen tvé rozhodnutí....
Ahoj Matru:my máme umělý stomek 😉 ...můžu ti říci, že už jsem v takové fázi, že s otcem dítěte nedokážu komunikovat, hrozně se mi zprotivil, asi to není dobře, ale může si za to sám, mám dost těch jeho podmínek a názorů, jako by byl pan dokonalý 😠

bajnokova
19. pro 2008

Ahoj Lsut tak ja ti v této situaci taky neporadím též jsem se s tím sama naštěstí nemusela potýkat ale vím jedno nikdy bych své miminko pryč nedala.
Vy jste holky teda nějaký rychlý s tím stromečkem my ještě nemáme ☹ manžel chodí ještě furt do práce mají toho ted moc samej firemní večírek 😠 zítra jde do práce naposledy tak to pak musíme všechno dohonit 😝

denisa2
19. pro 2008

Ahoj Lsut, nebudu tě nějak soudit, byla jsi zaslepená láskou a věřila všemu, co ti přítel říkal, sliboval, bohužel to nakonec neudělal. Já bych každopádně dítě pryč nedela, jak píše matru, dítě je dar a mohla bys později litovat, ale je to jen tvé rozhodnutí, je to na tobě, ikdyž bys teď ráda slyšela jediné, co si máš počít. Proč jsem na tuto diskuzi reagovala, já sama jsem "dítě", které bylo takto splozené. Mamča taky naletěla na takovéhle řečičky a dokonce byla všemi přesvědčována, že má jít na potrat, zvlášť k době minulé. Ona se však za mě bila, nenechala si do toho mluvit, nakonec ji rodiče pomáhali jak mohli a já byla nakonec největším miláčkem rodiny. Po 2 letech se provdala, mě taťka přijal za svou a lepší rodiče bych nikdy nenašla a děkuji mamce za to, že jsem, že byla tak silná a dala mi život. Biologického otce, já vždycky říkám, jen nositel biologickému materiálu, jsem nepoznala a ani nechci, nevidím důvod. Bohužel jsem letos o svou mamču přišla, svatbu jsme nakonec s přítelem odvolali a ani se bohužel nedočká narození vnoučete. Jediné, co ti můžu poradit je to, aby jsi se rozhodovala podle svého srdce, podle toho co cítíš, nedívala se na přítele, na rodiče, oni se k tobě určitě neotočí zády. Přeji ti hodně štěstí.

andreasek82
20. pro 2008

denis je mi to moc lito, ze tvoje maminka zemrela.. ☹
souhlasim s tebou v tom, co bys doporucovala lsut.. ja take.. jak pises, dite je velky dar..
ale je to rozhodnuti kazde z nas.. tobe preji v zivote spoustu stesti a samozrejme take zdravi.. 🙂

denisa2
20. pro 2008

andreasek82, děkuji, časem to trošku přebolí 😔 , ale věřím, že to bude dobré. tobě taky přeji štěstíčko ať jste s miminkem zdraví. občas tě vídávám na jiných diskuzích, tak zase někdy 🙂

andreasek82
21. pro 2008

jj denis taky dekuji, ono vsechno chce cas, i kdyz si dokazu predstavit, jak to pro tebe musi byt tezke.. tak papa.. 🙂

milin
21. pro 2008

Ahoj Lsut,
vis tehulka jeste nejsem, ale narazila jsem na tohle tema a tak jsem si precetla tvuj pribeh.Je mi to opravdu moc lito co ti ten chlap udelal.Ale ty by jsi mela byt vdecna jen za to ze ted muzes nosit malinke dite, ktere bude jen tvoje.Preci kdyz jste to mimi delali tak jste ho chteli oba ne?To malinke nemuze za to co ten chlap udelal a ty se mu preci nemuzes pomstit tim ze ho das pryc.podle me je to hloupost.Byt tebou chodila bych do prace jak by to jen slo, a pekne si to zacala uzivat.Timhle bych vsem dala najevo ze jsi silna.I kdyz by sis nekdy v koutku polakala.Neboj mas urco spoustu pratel a i ta rodina by se za tebe brzy postavila a pomohla ti.Jen to chce najit tu odvahu.
Verim tomu ze se rozhodnes zpravne. 🙂
A co vis treba potkas cloveka, ktery bude stastny ze muze mit rodinu. 🙂

evulinkab
21. pro 2008

Ahojky Lsut,
já si taky prošla těžkým obdobím, taky jsem nevěděla, jestli si mám mimi nechat, ale nakonec jsem se rozhodla správně-jsem nyní v devátém měsíci a NELITUJU!!!bydlim u rodičů, na miminko se těším hrozně moc a tak proto si myslim, že i ty by jsi si měla mimi nechat.Samozřejmě je to tvuj život, tvé rozhodnutí...a rozhodnutí, které uděláš, bude nakonec to správné-protože bude tvoje.Ale mimi za nic nemuže.Být tebou, spíš bych si řekla, čeho budeš za pul roku litovat.toho, že jsi si to nechala a nebo toho, že máš v sobě prázdno a že si budeš říkat, ted už jsem mohla bt v tom a v tom měsíci, atd.A i vzhledem k tvemu věku bych se přiklonila pro mimi.Me je o 8 let méně a tak nebo tak si myslím, že mít vlastní dítě je to nejkrásnější, co člověk muže mít

dnada
22. pro 2008

Ahoj holky, už sem tu dlouho nebyla,nebyla časík ,můj lumpík si mě zaměstnal na plný úvazek 😎

Karol - je mooc fajn,že Ty i mimi ste ok 🙂 Bývalý přítel se snad brzo uzdraví a nikdo nikdy neví jak to vše dopadne 😉

matru - vy ste ale šikoví rychlíci 🙂 my letos s prckem mít vánoce nebudem... vykašlala sem se na vše,už tak dost brečim,natož kdybych měla na očích vánoční výzdobu .... malej z toho stejně ještě nemá rozum

Lsut - každé Tvé rozhodnutí bude správné ,at už bude jakékoli ,ale poradila bych ,dobře si to rozmysli a napiš si na papír pro a proti mimču ....a|ť to vidíš černé na bílém... já ze své vlastní mladičké nerozvážnosti mohu říci že sem v 16ti šla na potrat,donutili mě okolnosti a samozřejmě rodiče z obou stran... a musím říct,že sem od té doby nemohla pochovat malé mimi,bála sem se ,jestli budu schopná vzít do náruče své mimi,které sem čekala... skoro týden sem měla takový ten divný pocit,že to malé,co mi v nemocnici nacpali do náruče není moje(fakt hnusný pocit) ,naštěstí to brzo přešloo a já začala cítit tu obrovskou lásku ke svému mimču a už se těším,až najdem toho správného tatínka a pořídímme kloučkovi ještě sestřičku(ale to asi chvilku potrvá,než někoho najdem) .Závěrem,přeji mnoho štěstí a ať se správně rozodneš

matru
5. led 2009

ahoj holky 🙂 tak zdravím po delší době a přeju vše nej do nového roku 🙂 jaké byly Vánoce? U nás pohoda 🙂 Karolko jak se Ti daří a co malej v bříšku, nezlobí? 🙂

karolka23
autor
9. led 2009

ahoj holky 😉 hlásím se ,poslední dobou nějak nestíhám 🙂 ,bu´d mám nějaké zařizování a nebo jsem v nemocnici u Standy 😝 ,už je to o moc lepší 😵 ,te´d už ho čeká rehabilitace a snad bude vše ok 😉
jinak taky všem vše nej do Nového roku 🙂 ...malej je zlatej ,až na ty kopance 😉 ..27.1.jdeme na UZ ,už se těšim 😅 ...a ještě jedna pozitivní zprávička ,máme oficiálně TA´TKU Standu, chce aby malej měl jeho příjmení 🙂 ...zatim pa

luciejadr
9. led 2009

ahoj Karol, k moc gratuluji, že ve začíná být u tebe růžové. je to až neuvěřitelné co se za těch pár měsíců vše změnilo,c o??? 😉
a co Lukášek, taky standu zlvádne?
přeji at se vše daří. mám fakt radost 😅 znáš to, hormony jsou mrchy.a rozbrečí mě každé štěstí jiného 😉

bajnokova
9. led 2009

Ahoj holky přeji Vám krásný Nový rok ať se vše daří!
Tak to je Karolko moc pěkná zpráva moc přeji Standovi aby se jeho zdravotní stav co nejdříve zlepšil a aby jste mohli být všichni co nejdřív pohromadě.Ty se hlavně opatruj!

pipinka
10. led 2009

ahoj Karolko, vše jsem si tady přečetla a musím ti říctz, že tě obdivuji. Moc ti přeji aby ti vše vyšlo tak jak si přeješ. A co miminko? 🙂

matru
12. led 2009

Karol, to je skvělá zprávička, moc gratuluju a držím palečky, at vám to klape a Standa se ti brzy uzdraví 🙂

matru
5. únor 2009

Ahoj holky 🙂 koukám, že tu dlouho nikdo nebyl, skoro jsem to nenašla 😉
Karolko, to letí, za pár týdnů bude mimi venku, doufám, že se ti daří dobře a že jste všichni v pořádku 🙂

karolka23
autor
12. únor 2009

Ahoj holky 🙂 ,moc se omlouvám,ale nějak stále nestíhám a to jsem na neschopence 😀 . Tak nevim, co budu dělat až se malý narodí 😉 .Ne, je to hodně tím, že většinu času trávím u Standy v nemocnici. Bude tu už jen chvíli, konečně jsou na dohled Kladruby. Vim, že se mi po něm bude moc stýskat, ale at už tam je, protože se konečně vrátí po svých 😅 a všechno bude snažší 😉 .
Jen biologický otec začíná dělat problémy 😠 ,pomalu, ale jistě se začíná dělat nároky na malýho ☹ . Vyhrožuje mi, že hned druhý den po narození Tádi si soudně zažádá o určení otcovství....jsem z toho pěkně v pr...celé těhotenství nemá zájem a ted nám bude dělat problémy. Tím pádem ted ani nemúžem dát malýmu příjmení po Stadovi. Příští týden se chystám k právníkovi, aby mi poradil co mám dělat a na co mám a nemám nárok. Místo, abych se v klidu těšila na prcka, tak se stresuji s pro mě dnes naprosto cizím člověkem, který si myslí, že se malej narodí a já mu ho budu bez problému pújčovat 😠 .
Jinak bráchovi se v pondělí narodil Šimon, krásnej kluk 😵 ,54cm a vážil 3990g, kus chlapa 😉

luciejadr
12. únor 2009

karol, tak to ti přeji mooc sil...fakt..to bude těžký boj 😒

bajnokova
16. únor 2009

Ach jo furt nějaké problémy Karolko ☹ hlavně bud v pohodě doufám že ti právníik dobře poradí co a jak .Taky Standovi přeji brzké uzdravení aby byl brzy doma 🙂

wsmoulinkaa
16. únor 2009

ahoj luci tak koukám ty jsi první, která se tu objevila z M.B. Prosímtě to 3D z alba máš z Bolky?? že na fotce máš poiliklinika škoda! Já jedu do Liberce....... 😉

bajnokova
14. bře 2009

Karolka dlouho jsi se neozvala?Jak jsi na tom??

matru
19. bře 2009

Tý jo, Karolko, to tak uteklo za pár dnů budeš mít miminko 🙂 tak moc držím palečky, at to proběhne v pořádku a dej nám pak vědět 😉
doufám, že jste všichni ok 🙂

karolka23
autor
19. bře 2009

Ahoj holky 🙂
jj, utíká to jako voda 😉 .V úterý jsme byli v poradně, tak nám paní dokt dává tak týden, uvidíme 😅 , upřímně nebránila bych se, už je to dlouhý a občas náročný 😝 😉 , ale nebudu lhát, že se nebojim 😀

matru
19. bře 2009

tak to vypadá, že to bude dříve, vid...no neboj, to zvládneš 😉
letí to hrozně rychle, Nelince bude za měsíc rok, ani tomu nemůž věřit 🙂

karolka23
autor
23. bře 2009

Tak jsme stále 2v1 🙂 , nějak to paní doktorce nevyšlo 😀 . Jsem zvědavá co mi zítra řekne, až se objevim v poradně 😉 . Nelinka už je velká slečna, ten čas tak letí 🙂