Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

matru
4. říj 2008

Karolko, vůbec nemusíš děkovat...zrovna přemýšlím, co bych dělala na tvém místě...asi bych ho nakopala někam! Nikoho nemůžeš nutit aby byl kde nechce, ale je povinen se o vás postarat, zajistit finančně, to prostě musí...hlavně se snaž být v klidu kvůli miminku, já vím, že se to lehce řekne, ale je to moc těžké, mám ještě v živé paměti, jak jsem hlavně zkraje těhu byla přecitlivělá a to jsem nemusela nic složitého řešit...hlavně, že máš Lukáše, určitě Ti bude velkou oporou, je to už velký kluk

karolka23
autor
4. říj 2008

Matru, nic od něho nechci a ani se k tomu nemá. Lukáška mám,ale je už velký a má své zájmy,tím netvrdím,že když něco nepotřebuji,že nepomůže. a aby toho nebylo málo,tak můj bývalý přítel je v nemocnici na Aru v bezvědomí. Měl bouračku na motorce,auto mu nedalo přednost. Byl to ted jediný přítel,kterého jsem tu měla. Moc mo pomáhal ☹

matru
4. říj 2008

ach jo, to se ti to teda nahromadilo, ale určitě brzy bude lépe,člověk musí myslet optimisticky, aby se z toho nezbláznil...jinak koukám, že čekáš dubňatko, to jsou pohodové děti, mám obě holky v dubnu, je to super, porodíš a je krásný počasí a celý léto před sebou 🙂

karolka23
autor
4. říj 2008

Matru, když už tak pořádně ☹ . Koukal jsem do albíčka,máš krásné holčiny 😉

matru
4. říj 2008

Karolko, děkuju 🙂 jsou to moje zlatíčka a Kačenka navíc úžasná pomocnice, jsem fakt na dovolené 🙂 jak se těší Lukáš na sourozence?bude mezi nimi pěkný rozdíl, ještě větší než u nás 🙂

karolka23
autor
4. říj 2008

To víš,že těší,už kvůli němu jsem neměla sílu jít na potrat a rozdíl mezi nimi bude pořádný 🙂

matru
4. říj 2008

Udělala jsi dobře, děti jsou dar, když tady čtu jak se některé holky snaží měsíce a roky,jsem štastná, že jsem s tím neměla problém a že mám 2 zdravé holky 🙂

karolka23
autor
4. říj 2008

S bývalým přítelem nám to taky nešlo, skončili jsme na IVF, ale nedopadlo to. Pak přišla krize, já potkala Petra a hned první měsíc jsem byla těhu. Bylo to těžké rozhodování ohledně toho potratu, už jsem byla 12týden.

matru
4. říj 2008

aha, takže Lukáš má jiného tatínka? já to pochopila, že jste spolu byli 13 let a ted když si otěhotněla, tak odešel...nešlo mi to do hlavy...

karolka23
autor
4. říj 2008

Jj, Lukášek je z prvního manželství..

matru
4. říj 2008

no mě to bylo divný, že by po tolika letech odešel tímto způsobem 😒 ale stejně jsou ti chlapi tak nezodpovědní!

karolka23
autor
4. říj 2008

Ono je jednoduché udělat dítě, ale postarat se o něj a vzít zodpovědnost to už je těžší. Hrozně mě zklamal a ublížil mi a to se těžko odpouští. Když jsem ho nejvíc potřebovala, nebyl tu a není.

matru
4. říj 2008

no to je jasný, to se zapomenout nedá....ale kdyby se vrátil a řekl, že lituje a chce být s vámi, tak by asi bylo těžké říct NE nebo bys nedokázala odpustit? doufám, že ti nevadí, že se tak ptám?

janula2008
4. říj 2008

Matru:omlouvám se za odbočení, jen jsem nakoukla do albíčka a musím ti smeknout poklonu, po dvou dětech vypadáš úžasně, na té fotce po koupání jsem si myslela, že to je další sestra Nelinky 😵 Já si nějak druhý nedokážu představit, malá dává strašně zabrat, ale když vidím ty tvoje pěkný holky, tak si říkám, kdoví co bude za pět šest let 😀

karolka23
autor
4. říj 2008

matru, nevadí a abych byla upřímná asi bych ho zpátky už nevzala.Měla bych strach, že to udělá znovu.

Jj, vypadá luxusně 😀

janula2008
4. říj 2008

Karolko: a ty se drž, určitě ještě do tvé diskuze nakouknu, jsi silná ženská a zvládneš to, jedno z největších a nejlepších rozhodnutí jsi už udělala tím, že si miminko necháš 😉 ten první úsměv prcka, první posazení, první slůvko, to všechno za tu únavu a probdělé noci stojí 😅 dobrou holky

karolka23
autor
4. říj 2008

Janul, jak jsi psala o těch alimentech, v tom já budu mít asi smolíka. je totiž nezaměstnanej. Peněz má jak šlupek, ale nic mu nedokážu 😒

matru
4. říj 2008

Janulo: ježiš děkuju za poklonu, normálně se červenám 😀 no já si taky nedovedla druhý dítě představit, ale pak najednou jsem po něm začala toužit, zadařilo se ihned a jsem za to štastná 🙂 všichni řílali, že je to hrozný věkový rozdíl, já si to ale nemůžu vynachválit, hrozně si to užívám 🙂 takže druhý určitě doporučuju, ale až ti Simonka povyroste 🙂 mně je hrozně líto, že už nebudu mít bříško 😒

karolka23
autor
4. říj 2008

Janul, nakoukni budu moc ráda. I když jsem ted totálně bez energie, doufám, že se to všechno v dobré obrátí. dobrou 🙂

matru
4. říj 2008

Karol: alimenty ti platit musí, nevím, jak je to u nezaměstaných, ale zákon na to určitě myslí 🙂 rozhodně bych to po něm vyžadovala, hrdost stranou, já vím, co 2 děti stojí a kor v dnešní době!

matru
4. říj 2008

Já jdu taky spát, ještě dokoukávám filmik...Karol:určitě to taky budu sledovat, když ti bude smutno,tak písni...drž se zatím pa

janula2008
4. říj 2008

Matru: a kolik jsou holky od sebe? Já jsem od ségry o 7 let starší a je to fajn, ale je pravda, že cestu jsme k sobě našly pomalu až teď, protože kolem puberty byla opruz a já ji všude musela s sebou tahat a hlídat ji 😀 A jinak, nikdy neříkej nikdy, třeba dáte ještě kluka 😅 😅 Karolko: no s těma penězma je to teda potíž, ty jsou sakramentsky potřeba, taj aspoň něco ale přispět musí ne? 😠 Ach ty chlapi. Tak pak najdeš malýmu nebo malé hodnýho a zodpovědnýho tatínka, který vás bude mít všechny rád..a ne takovýho grázlíka co by tě táhl na potrat 😠 😠 😔

janula2008
4. říj 2008

Taky už musím chrnět, určitě pak dočtu, papá holky.

karolka23
autor
4. říj 2008

Matru: to není o hrdosti, jen se nechci nikoho o nic doprošovat. Ono i to jedno dítko dost stojí,kor v tomhle věku 🙂 Proč už by jsi neměla mít bříško? 😉

matru
4. říj 2008

Janul:bez 5 dnů 9 let...zatím je Kačenka nadšená, moc si ségru přála, uvidíme co bude s nástupem puberty 😉 a do kluka bych klidně šla, ale manžel už nechce a taky kvůli bytu, to už by chtělo barák, no uvidíme časem 😉

matru
4. říj 2008

Karol: to mě povídej kolik stojí děti 😉 ale je to ta nejlepší investice v životě 😀 tak a už fakt jdu...dobrou a pohlad bříško 🙂

karolka23
autor
4. říj 2008

Dobrou 🙂

lenkabu
5. říj 2008

karolko:to je mi lito ☹ Ale ted to prekonas a jednou budes ty stastna ze jsi si dite nechala a on bude litovat

karolka23
autor
5. říj 2008

Ahojky 🙂

Lenkabu: děkuji, už aby tu ten prcek byl 😉

karolka23
autor
5. říj 2008

Je vidět, že je venku krásně 😉 🙂