Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

matru
25. bře 2009

Karol, máš ještě čas 😉 hlavně pak dej vědět 🙂 a at je to pokud možno rychlé a bezbolestné 😉

dnada
26. bře 2009

ahojky ,nějak dlouhi sem tu nebyla 🙂 Karol přeji rychlý porod 😉

karolka23
autor
27. bře 2009

Čusík ženský

Dnes nás propustili z porodnice 😉 . Tadeášek se narodil 24.3. v 7.50h. Vážil 3410g a měřil 52cm 😅 . Je to zlatíčko 😵

dnada
27. bře 2009

moooc blahopřeji karlko !!!!!! 😎 😵 😵 😵

luciejadr
27. bře 2009

karol, moooc gratuluji 😉

bajnokova
27. bře 2009

Jéééé moc gratuluji!! 🙂

karolka23
autor
28. bře 2009

Děkujeme za gratulace. Malej je kouzelnej 😵

matru
30. bře 2009

KAROL: to je nádhera moc moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂
až budeš mít chvilku, takl písni jak to probíhalo a jak se máte 😉

matru
30. bře 2009

ted koukám, že když jsem 25. psala, že máš čas, tak už jsi to měla za sebou 😀
a co říká Luky na malýho brášku?

karolka23
autor
6. kvě 2009

Čusík baby 🙂
moc se omlouvám,ale nějak nestíhám 😝 ...ale musim přiznat, že si to nádherně užívám 😅 ..malej je kouzelnej, už začíná houkat, je k sežrání 😉 .
Standa se taky lepší, je v Košumberku, ale na víkendy jezdí dom, už i sám řídí 😎 , jen kdyby nás neotravoval biolog.otec ☹ ...dělá si nároky na kluka, chce testy DNA a pak to ostatní...péče, výživné 😒 .Jasně jsem mu řekla, že mu kluka nikdy nepůjčím, by mě musel zabit 😠 ,být po jeho, nikdy by tu malej nebyl 😠 😠 .
Co se týká porodu, šlo to rychle ale bolelo ☹ ,asi už jsem to první zapomněla 🙂 .Na sál jsem šla v 6.15 a v 7.50 byl na světě a v 8.00h jsem měla být v poradně 😀 .Tak jsem jen poslala sms, at nečekají 😅

bajnokova
14. kvě 2009

Ahojk Karolka tak to byl v celku rychlej porod 🙂 To je dobře že Standovi je už lépe užívej si malího já už to uplně zapomněla to miminkovský období strašně rychle to utíká,jak to tak vypadá tak biolog.otec bude dělat problémy 😒 držím ti moc pěstičky at to dopadne vše dobře,měj se pekně a zase se někdy ozvy!!!

matru
14. kvě 2009

Karol ahoj 🙂 tak prima, že jste v pořádku a že si užíváš 😉
biol. tatka asi bude dělat problémy, ale snad se nějak dohodnete, držím palečky 🙂
Košumberk znám, máme tam 2 km vedle chalupu, je tam krásně 😉

karolka23
autor
13. črc 2009

Hoj ženský 🙂
Všem přeji hezké léto 😉 ....a vůbec,jak se všechny máte??? Táďa už je velkej chlap 😵 ,je s ním sranda,pořád se škebí 🙂 . Je to moje sluníčko 😅 . Pa a hezký zbytek večera 🙂

matru
13. črc 2009

Karol ahojky, no že jsi taky jednou dorazila 😉
moc hezká fotečka, je krásnej 🙂

karolka23
autor
13. črc 2009

Ahoj holka, to víš nějak nestíhám 😉
s Táďou se člověk nenudí 😅

matru
13. črc 2009

to já vím 😉
co ten tvůj přítel, je už v pořádku?

lenkabu
13. črc 2009

ahoj,nedávno jsem na tebe vzpomínala 🙂 malej je krásnej 🙂

bajnokova
7. pro 2009

Ahoj Karolka napiš něco jak se pořád máte????

bajnokova
14. říj 2010

Na Karolku stále myslím? Ale už se vubec neozvala jak to všechno vlastně dopadlo