Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

luciejadr
4. říj 2008

ahoj, já sama nejsem. jen mě rozsmutnil ten název diskuze ☹ a přeji ti, at máš moc sil at už se stalo cokoliv, že sji sama. teda ne sama, s Lukáškem.

karolka23
autor
4. říj 2008

Ahoj Luci. moc děkuji,není to snadné ☹ .Přeji ti hezký zbytek těhotenství 🙂 .

miruskaaa
4. říj 2008

karolka sice nevim co se stalo ale nedokazu si to predstavit tak drzim palecky a at mas na to vse hodne sily

karolka23
autor
4. říj 2008

Miruskaaa,co se stalo? Prostě si to rozmyslel 😒

luciejadr
4. říj 2008

počkej, já se neměla odvahu zeptat.. ale to si děláš srandu? to je hnüsné. ale když už más 13 Lukáška, tak přeci nejste mladí a nezkušení aby si člověk řekl bál se zodpovědnosti...

karolka23
autor
4. říj 2008

Luci,kdyby to byla sranda,bylo by mi hej.Tohle je realita. Co dokázal,bylo omluvit se za svoji nezodpovědnost a dát mi peníze na potrat ...

janula2008
4. říj 2008

Karolko, taky nejsem sama, ale tvá diskuze mě zaujala, přeju hodně sil a koukám, že Lukášek je už velký kluk, který ti určitě v mnohém pomůže, tak na to přece tak úplně sama nebudeš. A pokud se našel chlap, který Tě těhotnou opustil, tak za to nestál a najdeš lepšího..hlavu vzhůru, i když situace je to nelehká a já od té doby co mám Simču, před maminkama samoživitelkama hluboce smekám 😔

janula2008
4. říj 2008

Tak to je smutný, takový vůl si vás nezaslouží 😢 promiň, musela jsem to tak napsat... 🤐

dadous
4. říj 2008

karolko a mimi jste chtěli oba?

karolka23
autor
4. říj 2008

Janul,děkuji a je to vůl,za to se nemusíš omlouvat. Niky mu to nemůžu odpustit 😒

luciejadr
4. říj 2008

on neví, o co přišel. a jednou přijde zpět. to si myslím, i když to ted zní jako fráze. ale i ten hloupej chlap pak začne uvažovat jinak. no jelikož si peníze na potrat nepoužila, tak ho to bude stát trochu více 😠

dadous
4. říj 2008

taky si myslím že se bude chtít vratit 😉

karolka23
autor
4. říj 2008

Luci nepoužila a i vrátila. Nestyděl si je vzít.

Dadous,jj chtěli jsme to oba.Moc dobře si byl vědom co dělá.

dadous
4. říj 2008

ty chlapi jsou fakt jak maly děti,umím se vžít do tvoji situace 😉 myslíš že kdyby se chtěl vratit ,že bys ho nevzala zpět?

karolka23
autor
4. říj 2008

Dadous,tohle nejde odpustit. Kdyby to bylo jen chvilkové zaváhání,tak prosim,ale tohle už trvá dlouho a vidim,že nená nejmenší zájem.

dadous
4. říj 2008

ale ja si stejně myslím ,že se mu to rozleží v makovičce 😉 hold my holky musíme bejt strašně silny,tak hlavu vzhuru 😉

luciejadr
4. říj 2008

jenže co bude, až tě potká a miminko bude v kočárku? to přece nemůže jen tak pak přejít a uteče to rychle - i kdž mě se zdá, že to neutíká a mě se ten únor neblíží a neblíží.

janula2008
4. říj 2008

Karol: on třeba vyměkne až se miminko narodí, můj přítel byl taky zaskočený (dobrý dva měsíce byl dost zakřiklej a mě to mrzelo 😖 ), ale postupem času to ,,strávil" a teď je Simuška jeho největší poklad, jak se na něho malá zakření, snesl by ji modrý z nebe a pěkně ji rozmazluje. Ale je fakt, že kdyby mi dal peníze na potrat, tak už bych ho snad ani zpět nechtěla...každopádně bych ho, ale zkásla pěkně o alimenty, protože s mateřskou 7600 není sranda vyžít 😔

karolka23
autor
4. říj 2008

Tak to si nemyslím. Jak mi jednou řekl s citami na mě nechod,to jsi na špatné adrese 😒 . Mám pocit,že tohle těhotenství bude nekonečné 😒

janula2008
4. říj 2008

Karol:hlavně se snaž být aspoň trošku v pohodě kvůli miminku a na toho hňupa se vykašli, Lukášek ti určitě taky trošku pomůže ...a máš někoho z rodiny, kdo by ti třeba aspoň ze začátku dojel vypomáhat? Ty první týdny jsou nářez, ale to už asi víš, nejsi prvorodička 😉

weunka
4. říj 2008

Ahojky... Tak sem nějak podobně na tom jak ty, akorat že tatínek miminka o to má zájem, ale jinak tehotenstvi prožívám sama... jsem sama a snikym nejsem... Neboj nikdy neni zle.. bud rada ze budes mit to miminko..... a sama nikdy nezustaneš...Klidně se stebou podělím o zážitky skrz miminko a tak, v kolikatem jsi? ja jsem v 9tém mesici a za tri tydny mam termin. tak PA

janca.k
4. říj 2008

Karolka: já sice nejsem sama a ani zatím nemám děti, ale mám kamarádku co zažila něco podobného. Rozešla se s přítelem a za dva měsíce zjistila že je těhotná. MS měla tak jednou za půl roku, proto to zjistila tak pozdě.No a bývalý jí řekl, že ji nevěří že má dítě s ním, chtěl testy otcovství atd...nakonec je sama, ale nedala se, v dnešní době živit mimi není nic jednoduchého, takže v sobě udusila původní hrdost, dát malé do rodného listu otec neznámý a uvedla jeho, on nemá nic, ona má Aničku, která půjde příští rok do první třidy, dostávají penízky od "tatínka", který malou viděl asi jenom jednou, jeho maminka ale za malou jezdí,je to její jediná vnučka. Akorát kamarádka nadávala, že by bylo lepší kdyby mu malá nebyla tak strašně podobná.
Tak ti budu držet pěstičky ať to všechno zvládnete a neboj, on toho bude jednou litovat, ale ty toho že jsi si to dítě nechala ne.Pa

karolka23
autor
4. říj 2008

Janu, mám rodiče co mi pomáhají,jinak bych to vůbec nezvádala.

Werunko,jesm teprve ve 14týdnu a děkuji za nabídku,ráda si nechám poradit 🙂

janca.k
4. říj 2008

To máš štěstí, ta moje kamarádka totiž oporu v rodičích nenašla, až když porodila. Její mamka je kostelový typ, tak nemohla přenést přes srdce, že její dcera má dítě bez otce a bez svatby...
Tak hodně moooooooc štěstíčka..

luciejadr
4. říj 2008

atk to je super, že rodiče jsou při tobě. a Janča má pravdu, ty budeš mít mimi on nic.

karolka23
autor
4. říj 2008

Holčiny děkuji. Věřim,že se to jednou obrátí,ale víte jak to je.Hormony,emoce,potřeba nechat se obejmout 😖 . Nějak jsem si to ještě ani nezačala užívat ☹

luciejadr
4. říj 2008

my tě obejmeme na dálku 😉 a užívat si to začneš. s námi

karolka23
autor
4. říj 2008

Luci, jst zlatíčka 😉

matru
4. říj 2008

Karolko, čtu to tady a je mi z toho smutno ☹ někteří chlapi by teda zasloužili!!!Ale určitě nejsi sama, máš rodinu a syna a ti tě podpoří...vím, že to nebude lehké, ale určitě to zvládneš.Přeju hodně štěstí a sil a držím palce!!!

karolka23
autor
4. říj 2008

Matru, moc děkuji 🙂