Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

bajnokova
8. říj 2008

Natálka má 6 let a Sabinka teď v říjnu bude mít 14 měsíců 😝

karolka23
autor
8. říj 2008

Dvě holky 🙂 ,krásný!! Tak to se taky nenudíš 😉

karolka23
autor
8. říj 2008

Koukala jsem do albíčka, vážně krásný. A co se týče toho chlapa,měla jsem stejný pocit, ale ted už se to snažim neřešit. Jak mi tu říkají holky, on bude ten, kdo bude litovat 😠 . Tak jak on ted k nám, tak my pak k němu, pokud se přihlásí 😝

bajnokova
8. říj 2008

Ne to ne Sabča je uplně jiná než Natka,Natka byla taky živá ale klidnější Sabinka je divoch ž chodí to u Natálky jsem neznala ta chodila až v 18 ti měsících byla takovej lenoch Sabinku všechno zajímá všechno vykramuje tak že to tu furt vypadá jak po výbuchu
Já si příla druhou holčičku manželovi to bylo jedno hlavně když bylo vše v pořádku a zdraví 🙂

karolka23
autor
8. říj 2008

😀 😀
podstatné je, že jsou zdravé...nějaký výbuch, ten se ztatí 😉

bajnokova
8. říj 2008

To je opravdu nejduležitější 🙂

karolka23
autor
8. říj 2008

tak jsem pěkně vytuhla, asi mě skolil ten zubař 😀 ...taky mě pěkně bolí papula 😝

matru
8. říj 2008

Čau holky, to zas bylo krásně, byli jsme celé odpo venku s kámoškama a dětma-paráda 😉 Karol:eskalátory jsou v pohodě, už to mám nacvičené a stejně jsou dneska všude výtahy, tak na ně ani nemusím když nechci...co ti dělali u zubaře? já ho úplně nesnáším,teda né doktora, ale vrtání a tak brrrr 😠

karolka23
autor
8. říj 2008

ahojky 🙂
no o doktorech mi povídej, vidim bílej plášt a se kácim 😀 ...vrtala mi dva zuby, ještě ted mě bolí huba 😠
krásně má být i zítra, už abych taky vozila 🙂

matru
9. říj 2008

no já jdu k zubaři v lispopadu a taky mám min. jeden kaz o kterém vím ☹ 😠 bojim už ted....u nás je mlha, že není vidět na krok, ale snad se to vybere a bude jako včera, to byla paráda 🙂 jinak koukám , že jsi z Hradce, přímo?

karolka23
autor
9. říj 2008

ahojky 🙂 tak jsme s maminou dnes prošmajdaly všechny možný obchody 😉 , venku bylo nádherně....jj,jinak jsem přímo z Hradce...ty zas máš určitě maraton s dětmi 😅

draga
9. říj 2008

ahoj karolko nesmutni určitě nejsi jedná na světě...já mám kamarádku s podobným příběhem a nakonec je ráda, že to dopadlo tak jak dopadlo ...oni ti chlapy jsou sraby...bych ti mohla vyprávět co dělal můj bejvalej...a kdybych s ním měla mimi určitě byhc dopadla stejně úplně se mi vybavila ta věta s citama...jsem se ho jendou ptala co by se stalo kdybych otěhotněla...a on natrvdo pravil, že by si nehcal udělat testy...debil 😀 tak se drž a raduj se z mimíska v bříšku a Lukáška venku 😀

matru
9. říj 2008

Karol: maraton právě dokončet, jdu se najíst a pak VKV 😀

draga
9. říj 2008

teda já píšu jak dement 🙂 to je ten stres že to musím napsat rychle 😀

weunka
10. říj 2008

karolko: 😉 jsme prece zensky, a neco vydržíme ne? ted jsme hlavne dulezité pro ty nase miminka, budou nas ted hodne potrebovat a my jim musíme byt oporou, ale tak to ty víš, a nenech si tu krasu ze cekas male bejby kazit nejakym nezodpovednym clovekem, kterej urcite casem doleze, ostatne mu to v te hlave zacne vrtat ... pozitivni zprava je ze pri tobe rodice stojí, pri me taky, a jsem vdecna, protoze bez nich by to bylo 10000krat težší. Tak si to uživej.... 😅 a papej .. ted si to muzes prece dovolit:D

karolka23
autor
10. říj 2008

Ahoj holky 😉 🙂
Nějak jsem neměla časík se za vámi dostat. Děkuji za nové příspěvky 🙂

Weunko: ono nám ani nic jiného nezbývá a kazit si to už rozhodně nenechám 😉 . Ten počáteční šok je už za mnou a nejdůležitější jsou ted pro mě moje děti 🙂

Matru: nějak se tu s tebou holka nemůžu potkat 😅 .Já včera koukala na Růžovku a nějak jsem u ni vytuhla. Jak se mají holky??

draga: věřím,že nejsem jediná na světě.Bohužel takových pacholků je více 😠 .Ani s první manželem jsem to neměla snadný a asi i proto jsem si přála mít tohle těhotenství '' Pohádkový ''

marselina
11. říj 2008

také jsem zůstala jako těhulka sama,otěhotněla jsem přítel mimi nechtěl,nutil mě k potratu dokonce mu to nebylo blbý a šel i za mýma rodičema aby mě k tomu tak nějak přemluvili,no ti ho vyhodili,teda respektive mamka,tatka nebyl doma a to bylo jeho velké štěstí.I když jsem celé těhu prožívala sama,bylo hezké,během těhu jsem si nakoupila výbavičku,otec musel samozřejmě přispět,příjmení má Kubík po mě,a jediný kontakt který kubík se svým tatínkem má je že měsíčně posílá výživné a když má svátek,narozeniny nebo jsou li vánoce,přijde smska s přáním.
asi měsíc před narozením jakuba jsem se seznámila ted už s mým manželem,po třech měsících se k nám nastěhoval a vychovávali jsem kubíka spolu,po roce jsme se vzali a ted čekáme druhé miminko.
držím všem těhulkám co zůstali sami hodně štěstíčka a neztrácejte hlavu,vše se dá zvládnout i když to bolí.

draga
11. říj 2008

karolka však si to pěkně užívej a na chlapy kašli na ty je času vždycky dost 😀

karolka23
autor
11. říj 2008

Ahojky 🙂
Všem přeji krásnou sobotu 😉

Marselina: děkuji za příspěvek a doufám,že i když jsi štastně vdaná, se tu mezi námi ještě ukážeš 😉 .Co mě na tvém příběhu mile překvapilo, bylo jak jsi se měsíc před porodem seznámila s manželem 😵 . Přeji hodně štěstíčka. Jinak Tobiášek je taky můj favorit 😉 .

marselina
11. říj 2008

karolka23:děkuji za uvítání.no ještě že jsou ty seznamky 🙂 🙂 🙂 🙂 ,tam si mě manža našel 😀 😀

karolka23
autor
11. říj 2008

Tak to měl manžel veliké štěstíčko 😉 . Tak seznamka 🙂 , že bych si taky podala inzerát 😅 . Budu o tom uvažovat 😉

marselina
11. říj 2008

já jsem si původně ani hldat nikoho nechtěla,ale naši mi pořád říkali že bych neměla zůstat sama,v těhu jsem nikam nechodila,byla jsem pořád doma,tak mě jiná varianta než seznamka nenapadla. 😔

karolka23
autor
11. říj 2008

koukám,že jsme na tom podobně, taky moc nikam nechodim 😖 , ono to v těhotenství moc neláká a není nálada 😝

marselina
11. říj 2008

přesně tak

karolka23
autor
11. říj 2008

ted mě napadlo, ty mi určitě povíš 😉 jak pak probíhá ten test na tu těhu cukrovku?? Za kluka se to nedělalo. Děkuji 🙂

marselina
11. říj 2008

já to u prvního těhu taky nezažila,až ted,nejprve ti vezmou krev z prstu nebo ze žíly,pak dostaneš půl litru hrozně sladké vody(miluju sladké,ale tohle bylo moooooc,myslela jsem že se tam snad pozvracím),musíš do vypít do 10minut,pak dvě hodiny sedíš,nesmíš nikam odejít maxim.na záchod,jinak se má sedět vklidu a po dvou hodinách ti vezmou opět krev.pak jdeš domů.po celou dobu se nesmíš napít ničeho jiného a ani se nesmí jíst.ty dvě hodiny byly snad nekonečné a ten hlad.
mě osobně bylo celý den tak nějak divně,ale možná to bylo tím sladkým nápojem na lačno,nevím.

karolka23
autor
11. říj 2008

😝 😝 😝
tak kouká, že se mám na co těšit 😉
ale přežily to jiný těhulky, přežiju to taky 🙂 i když sladký zrovna ted moc nemusim 😝 .
děkuji za info 🙂

quinny
11. říj 2008

ahoj holky

karolko přečetla jsem tvoji diskusi a chci ti popřát hodně štěstíčka, hlavně ať jde všechno jak má, a krásný dubňátko. Tatínek zaslouží pojmenování různých pohlavních orgánů jinak nic. 😝
Já teda taky sama nejsem, ale mám nejlepší kámošku, která na tom byla stejně jako ty, teda stále je...
je sama, ještě po těžké nemoci, ale s krásným synem, kterému už je skoro 5 let.
Hlavně ti chci říct, ať ho udáš jako otce, ať platí, s tou nezaměstnaností to bylo u ní podobný, frajer nepracuje, ale peněz jak šlupek. Soudy byly nechutný, ale měla skvělýho soudce...žádný vytáčky, nic moc mu nedovolil, testy DNA a bylo jasno, že není otcem jim tam asi tvrdí každý první, tak už jsou zvyklí. a k tý nezaměstnanosti- vzali jeho vzdělání, možnost přiměřeného výdělku v místě bydliště a už bylo vyměřeno 😉 sice jí dluží za 3 roky zpět ale teď platí. a kámoška je moc ráda že jsme jí tenkrát dotlačili zanechat hrdosti, protože teď vidí, že synek má čím dál větší nároky a jako matka samoživitelka by na to za chvíli neměla 😉

quinny
11. říj 2008

karol mě u testu pomohlo že jsem si přinesla citron, a sestřička mi tam půlku vymačkala, tak se to dalo přežít, tak to kdyžtak zkus jestli by to nepovolili 😉

karolka23
autor
11. říj 2008

ahoj quinny: moc ti děkuji za názor 🙂 . A co se týče té hrdosti, máš asi pravdu, někdy je lepší ji nechat stranou 🙂