Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

pet.s
22. srp 2010

Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod a ted spokjeně vrní každý u svého PC. Rodinná idyla.

carenatt
23. srp 2010

Přeji všem hezký den a přináším pár dobrých zpráv (hlavně pro mě 😀 ), mám výsledky z amnia, z pohledu genetiky je všechno v pořádku, ale hlavně - nastávající taťka bude mít vytouženého mužského potomka, takže je to prostě SKVĚLÉ!!! No a já si to začínám pomaloučku,polehoučku užívat... 🙂 Ještě nás čeká podrobný UZ příští týden,a pak možná na pár dní někam na jih, protože kvůli pracem na domě,všem těm doktorským pochůzkám a hlavně nervům jsem doteď na žádnou dovču nenašla prostor ani chuť 😒 Jen ještě nevím, jestli to bude "jen" Šumava nebo Jadran 😎 ,ale vzhledem k tomu klukovi bych si možná kousek moře zasloužila, co říkáte holky 😉 ? Tak uvidíme, jak to vyjde. Mějte se hezky, dnes si ještě zafuníme v teple, ale prý je to poslední opravdu letní teplo, tak si to ještě užijme! Podzim se blíží a jakmile mi začnou omrzat ruce a nohy tak vím, že se zas ohřeju až v květnu, nevím jestli to máte také tak...

jakelina
23. srp 2010

@carenatt to jsou ty nejlepší zprávy, co můžou být. Moc gratuluju a přeju úžasnou dovolenou. 😉

iknella
23. srp 2010

Baby ako velmi vam to vsetkym zelam...aj ja tuzim a pracujem na svojom babatku mam cez 40. a dvoch velkych chalanov. 🙂

jakelina
23. srp 2010

@iknella tak moc přeju ať se brzy zadaří 😀

pet.s
23. srp 2010

@carenatt - jo taky znám ten pocit, tak si ho užívej..on zase lbrzy přijde jiný strach 😒 tu dovču závidím. mně ji letos nikdo nedovolil.Celá rodina byla proti,aby se mi něco nestalo.Ale prý příští rok pojedeme na déle s Terinkou 😉
@iknella- vítej v klubu 😀

jakelina
15. zář 2010

@pet.s
@iknella holky jak se daří, nikdo nic nepíšete???

pet.s
16. zář 2010

@jakelina my budujeme a gruntujeme, (už jdeme do finále. Ted ráno jsem ještě uklízela dětskou koupelnu a dětskou šatnu. Ty naše už mám zhruba hotové. do toho mzdy a kontrola v práci, takže normálně nestihám. 22.9. bych měla nastoupit do porodnice a čekat na porod. Dnes mám monitor + poradnu. Začala jsem prát Terince oblečky. Dnes jedeme koupit koberec do pokojíčku. 😀

jakelina
16. zář 2010

@pet.s tak to si moc neodpočineš ☹

pet.s
23. zář 2010

Ahojky holčičky, tak se hlásím 1 v 1. Naše Terinka se narodila 21.9.ve 19.21. s registarčním číslem 291. Samá krásná čísla co? Vážila 2350 g a měřila 46 cm. Narodila se císařem s epidurálem. Pořád se jim nezdály monitory. a v úterý odpoledne ji klesla tepová frekvence a začal cvrkot.Muž byl akorát na návštěvě, tak už zůstal. jen se čekalo až mi padne hladina léků. V 18.50 mě vezli na sál a v 19.30 bylo po všem. Porod naprosto úsměvná záležitost. Sice je pozlobily ty moje srůsty v břiše, a Terince se nechtělo ven. Ted trochu bolí jizva, když vstávám,ale nehraji si na hrdinu a nechávám si dávat injekce. Malá má nízké glykemie, tak je na JIPu, já za ní chodím přikládat. Teprve dneska se trochu rozjedla.

jakelina
23. zář 2010

@pet.s velká gratulace a ať vám malinká dělá jenom radost. 😀 😀

pet.s
23. zář 2010

Ještě foto.

jakelina
24. zář 2010

@pet.s ta je sladká, jéééééééééééééé 😉 docela závidím. 😉

pet.s
24. říj 2010

@jakelina je a je sladší čím dál víc 😉

hanula11
25. říj 2010

AHOJTE děvčata
Dlouho jsem tu nebyla, tak jen o sobě dávám vědět 😉 . V pátek jsme slavili narozeniny - Adélka měla rok.
Je to s ní už plno hlídání, na počítač opravdu moc nechodím, jen dnes to trochu napravuji.
Ještě si Vás dočtu a pak písnu 🙂

Pet.s, velká gratulace k Terince 🙂, ať vám holka dělá jenom radost, je zdravá, pěkně papá a spinká, ať vám z ní vyroste správná ženská. Je to princeznička hezoučká.

jakelina
25. říj 2010

@hanula11 ahojky, tak moc velká gratulace malé k ročku. Honem šup sem fotečku.

hanula11
25. říj 2010

Jaki, díky. Śupat sem fotečky neumím, ale mnladej mi slíbil, že je do PC stáhne, tak snad potom, to už bych zvládla 🙂

hanula11
1. lis 2010

konečně jsem dala do alba Adélčiny "novější" fotky 🙂

jakelina
1. lis 2010

@hanula11 je šikulka. 😉

hanula11
27. lis 2010

jedna nová fotka, Aďka ochutnávala u tchýně jablíčka 🙂

jakelina
28. lis 2010

@hanula11 super účes, malá je takový drobek. Jako miminko byla baculatější, že jo. Hodně se vytáhla, asi bude vysoká.
Taky přidávám pár foteček.

hanula11
29. lis 2010

@jakelina Pěkný fotečky 🙂 Hezky rostete 🙂
Taky mi přijde, že se Aďka vytahuje. Má něco přes devět kilo, některý děti jsou větší baculáčci, ale já pořád nedávám umělý mlíko, k ostatnímu jídlu jenom kojím, možná je to tím 😉 😅 .

jakelina
29. lis 2010

@hanula11 vždyť to má dost devět kilo. Už je to velká slečna. Já taky jenom kojím a malý už třikrát denně jí i něco jiného, tak už se můžu trochu na dýl vzdálit z domu bez něj, když je potřeba. 😉 🙂
Vždyť to znáš jak to je s kojeným dítětem, večer jsme nikde nebyli ani nepamatuju. Jednou v divadle a ve středu má Jakub kolonu, tak půjdeme až malý usne. 😉

hanula11
29. lis 2010

Malá se mnou ještě navíc spí v posteli, asi od srpna. Lezly jí tehdy zuby, vždycky špatně usínala, jak jsem ji přendala do postýlky, byla hned vzhůru 😠 , říkali jsme že na to má asi nějaké senzory. Tak to teď má máme doma tak 😉 , časem na tom zapracuji, zatím jsem se s tím smířila. Párkrát za noc se vzbudí, přisaje se a pak je už většinou klid. Pokud nemá horší noc.
Jak je jinak? Nechystáš se už na pečení? 🙂

jakelina
29. lis 2010

@hanula11 něco už mám napečené, do včerejška jsme malovali, tak je to všelijaké s tím časem. ☹ Malý se mnou spal skoro do půl roku a pak jsem ho naučila do postýlky a už tam usíná kdykoliv krásně. I přes den i v noci. On se v noci budí už jenom většinou jednou. 😉

Malovali jsme pokoj Matáskovi s Eliáškem. Tak pár fotek jak to tam vypadá, než stihnout udělat binec. 😀 😀

pet.s
2. pro 2010

ahojky nezacvhumelili jste se berušky? tady je Sibérie. Na terase hromada sněhu. Máme okna do lesoparku, tam je to nádhera, z druhé strany do ulice. Hrají každou hodinu koledy, je tu výzdoba, nachumeleno. No Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejte přátelé..........zdobím ježky(pečivo) no prostě vánoční nálada. Velké d+ti šly do školy, malá spí, táta se ráno vrátil, že nikam nejede. Praha je totál kolabs.Tak ještě zalezl do ložnicw. No prostě idylka.
Já už mám napečno téměř 100 kg pečiva 😀 Jdu zdobit 10 kg ježků. Dokud malá chrní.
Hezké dětičky máte. To to letí. Chjo.

jakelina
6. pro 2010

@pet.s ty brďo, tak ty jsi dobrá. Malá je asi hodná, že tak stíháš péct. 😀 😀

pet.s
6. pro 2010

@jakelina no hodná...hodná v našich očích jinak je to ubulenec 😀 Peču po nocích, když spí. 😉

jakelina
6. pro 2010

@pet.s tak to já jsem v noci raději spala, protože malý se budil na kojení i v noci co 2-3 hodiny. Teď už je to lepší, jenom jednou, nebo dvakrát za noc, zase mu teď rostou zuby. 😠 😒

pet.s
6. pro 2010

@jakelina to malá taky vstává a 3 hodinky.