Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

jakelina
6. pro 2010

@pet.s tak máš asi větší výdrž, já jsem večer už kolem 22 hodiny nemožná. 🙂 😉

pet.s
7. pro 2010

@jakelina to já taky jdu s malou v 7 spát a po půlnoci vstanu, pak jdu zase nad ránem a vstáváme s velkýma dětma do školy a pak po obídku jdeme spolu hajinkat 😀

hanula11
31. pro 2010

Taky všem tu jen to nejlepší do celého přísštího roku 🙂 a užijte si Silvestra 🙂

jakelina
31. pro 2010

Do Nového roku přeji všem: VELKÉ OČI ,aby jste viděli každodenní zázraky!VELKÉ UŠI,aby jste uměli naslouchat druhým!VELKÝ NOS,aby jste vyčmuchali ty správné příležitosti!VELKÉ ZUBY,aby jste se mohli překousat přes všechny problémy!VELKÉ NOHY,aby jste přešlil všechna krásná místa na zemi!VELKÉ RUCE,aby jste s nima podržely ty,kteří to budou potřebovat!VELKÉ PRSTY,aby jste dokázali oddělit plevy od zrna!VELKÉ SRDCE,aby se Vám do něj vešly všichni,které máte rádi!

pet.s
3. led 2011

@jakelina to je hezké..moc děkujeme.Vám všem, co nejvíce krásných chvil s miláčky.-)

hanula11
3. led 2011

ahojte, děvčata
Tak tu máme další rok ... , dnes jsem šáhla Aďuli dozadu do pusy (mi to dovolila 😉 ) a potvrdila mi, co jsem si už chvíli myslela - má další dva zoubky, první stoličky nahoře
🙂
Takhle popíjela u babičky a na druhém fotu popíjí ode mne
Já sem ty fotky snad nedostanu
😒

jakelina
3. led 2011

@hanula11 tak kde jsou ty fotky 😀 😀 My máme už šest zubů a ty horní to byl mazec. Byl protiva a měl i průjem brrrrrrrr, zuby děs 😢

hanula11
4. led 2011

Já to zase zkusím ☹ 😉 🙂

hanula11
4. led 2011

\\My máme čtyři zuby dole, čtyři nahoře, ty dvě stoličky a vepředu se klubou další zuby (možná trochu už i vzadu) 😉 🙂

jakelina
4. led 2011

@hanula11 no šikulka, tak jsem se dočkala 😀 😀 😀

hanula11
4. led 2011

Ještě, jaki, kojíte? Mně už to doecela unavuje, ale zatím to nějak jde 🙂

jakelina
4. led 2011

@hanula11 kojíme a někdy v noci jsme taky vyšťavená. Naštěstí se poslední dobou budí až kolem 3 hodiny nejdřív a pak už spí až do rána. Nechce žádnou flašku, ani čaj, ani hrnečky. Mám tady toho plný šuplík a všechno nahouby. Peněz to stálo a on to ani nechce zkusit. Nevím co bych mu dávala, kdyby mi zmizelo mléko. Chci vydržet do roka a pak už bude jíst více méně všechno, tak se snad odstaví sám.
A jak jinak u vás???? Já jsem ráda, že už jsou všichni zase ve škole. Bylo to tu na prášky v šesti lidech víc jak týden doma. 😀 😀

hanula11
4. led 2011

no k nám domů e zpět nstěhovala Ivana i s tím svým. Tk jsme tu teď docela "přemnožení", ale už se to tu aspoň jakž tak přestěhovalo - stěhovaly se i skříně, po celém baráku, jen na půdě máme teď další skladiště. Njn, malé děti malé starosti, velké děti, velké starosti 🙂 😝 😀

jakelina
4. led 2011

@hanula11 alespoň má známost. Náš David má 19 a holku měl jenom jednu a věčně sedí doma a nebo chodí hrát florbal nebo někam s klukama. Ten se asi ani neožení a Jakub ten se mě ptal, jestli mu přispěju na antikoncepci pro jeho holku a to je mu 16. No děs 😀 😀 😝

hanula11
4. led 2011

Njn, děti 🙂 Apoň že si na antikoncepci vůbec vzpomene 😀
U nás je to s Ivou dost těžké a složité, má maniodepresivní poruchu, velmi zle se s ní někdy vychází. Teď zrovna měla období, kdy ta nejhorší byla vlastní máma - tedy já ☹ 😖.
Teď ji snad trochu srovnají v nemocnici, začala brát jiné léky, je to s ní fakt těžké ... a to má pětadvacet 🙄 😔

delapa
4. led 2011

Holky, jsem ráda, že jsou tu i maminky čtyřicátnice. 🙂 Jsem zatím mlaďoch, ale chci víc dětí a kdo ví do kolika se mi to natáhne. 😀 Držím pěsti všem nastávajícím mamkám! 😉

jakelina
4. led 2011

@delapa tak honem na to ať to stihneš a máš alespoň čtyři děti jako já 😀

jakelina
4. led 2011

@hanula11 to věřím, že ti to je líto, když to s ní myslíš dobře a ona to vidí jinak. Moje kamarádka má dceru se stejnou diagnozou a musela ji i nechat hospitalizovat, jak to s ní bylo špatné a ta ji proklínala a nechtěla ji už nikdy vidět. Teď má jiné léky a je jak vyměněná a dokonce jí řekla, že je dobře, když ji nechala na tu psychiatrii odvézt násilím.

hanula11
4. led 2011

Tak možná trochu víš, jaká to je nemoc. Asi fakt je v životě nejdůležitější to zdraví, když je něco takového, s čím se nedá nic pořádně dělat, je to neštěstí.
Jinak gratulka ke kojení 🙂 , já chtěla taky vydržet aspoŃ do roku, A´dka by asi raděj mnohem dýl Už si řekne "brmbr "a leze mi pod textil, když se chce napít .No, docela sranda, jen se děsím až v létě vyrazíme do města a bude po mně tam takhle lozit 😀 . No prej je to MM zdravé, tak aspoň má zdravej základ do života 😖 😉 😀

jakelina
4. led 2011

@hanula11 já už se právě teď snažím aby pil co nejmíň ve dne, ale stejně co 2-3 hodiny chce napít. Taky mám strach jak to bude v létě. U malého dítěte se nad tím nikdo moc nepozastavuju, ale chodící dítě u prsa už vypadá trochu divně. 😀

hanula11
4. led 2011

Tak budem holt dvě kojící matky s chodícím dítětem 😀 😀

pet.s
4. led 2011

holky jen jim dejte, co chtějí, kašlete na to,jak to vypadá.Moje ségra kojila neteř do 2let a synovce kojí taky ještě(má 1,5roku)

martulle
4. led 2011

holky já vás obdivuju,že tak dlouho kojíte.to u nás bylo tak 2měsíce a potom se mě ztratilo mlíčko.ted teda ještě kojím,ale nevím jak nám to bude dlouho trvat,prcek má pořád hlad a ted už pije z obou prsu a když mu dám jen z jednoho,tak křičí hlady a to pije skoro každé 2hod.aj mén.co jíte,nebo pijete,že máte pořád mlíčka dost?

jakelina
4. led 2011

@martulle já piju kojící čaje, každé ráno si ho uvařím do hrnku a popíjím celý den. Jinak Caro a meltu jsem pila, teď už ne. Já jsem kojila co dvě hodiny i někdy míň. Je to u tak malého miminka normální. Neboj se, že má hlad, pokud přibírá, tak to neřeš. Kolikrát jsme v noci kojila i pětkrát a přes den snad desetkrát. Malý nemá dudlík, tak se u prsa uspával a vlastně doteď než jde spát musí si cucnout. Můžeš kojit z obou prsů, ale já kojila z jednoho, jenom večer z obou.

jakelina
19. led 2011

Holky jak se daří??? 😉

hanula11
13. únor 2011

@jakelina tady asi všem dobře, že nikdo neopíš a npíše ☹ 😉 😀

hanula11
29. srp 2011

@ pet.s jak je? 😵

amrash
31. srp 2011

Koukám, kolik vás tu je! Já založila nové téma a v podstatě jsem mohla k vám - tedy 40 mi bude za 3 měsíce, tak snad byste mi to tolerovaly 😀 Dívala jsem se, kolik máte některé dětí a že jste v podstatě musely začít dost brzy! To já se teprve rozkoukávala a hledala školu, kvůli studiu. Na nějaká mimča nebylo ani pomyšleni. Tak všem přeji krásné zdravé děti. 🙂

hanula11
12. led 2012

@amrash vítej v diskusi 🙂 , asi sem už nikdo nechodí, i já tu dlouho nebyla 🙂
Jak se vede? Koukám, že mimísek už se bude možná brzy kutat na svět, ale on bude jistě hodný a počká si, až bude mít ten správný, dobrý čas 😉 Takže držím pěsti 😉 🙂

amrash
12. led 2012

Dekuji za pekna slova. Miminko se hezky drzi v teploucku briska a nikam se jeste nechysta. Pak mu ovsem to leharo zrusi lekari pri planovanem cis.rezu. Jeste tak 4 tydny a uz bude u mne v naruci 🙂