• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 40...

9. listopadu 2015 
@hanula11 Nejak mi nefungovala odpoved - takze plati predchozi prispevek
12. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash máš plánovaný císař?? Tak to alespoň nemusíš stresovat, kdy to bude. :wink:
12. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Jo jo, mam. Kvuli zdravotnimu stavu. Stres nemam, i kdyz minule jsem rodila jeste pred terminem cisare :slight_smile:
12. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash , ten měsíc uteče jako voda :wink: :slight_smile:
12. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 To ano. Mne to celkem rychle utika. Porad si jeste neumim zvyknout na predstavu maleho miminka, kdyz mam doma 12leteho pubertaka. Snad jsem to vsechno nezapomnela :slight_smile:
12. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Však si rychle vzpomeneš :wink: , mně to u malé přišlo stejné jako u našich "prvních", a to měl Pepča už přes dvacet a Ivka ještě víc, když se Adélka narodila :wink: :slight_smile:
A kdy máš toho císaře naplánovaného? Po prvé jsi neměla císaře, nebo jsem to špatně pochopila? :unamused: :frowning2: :slight_smile:
13. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Take si nekdy pripadam jak prvorodicka. Spoustu veci jsem od minule uz zapomnela. Tak to prozivam tak nejak nanovo a myslim, ze mozna i intenzivneji. Cisare jsem uz jednoho mela a kvuli svemu zdravotnimu stavu ho budu mit tentokrat zase.
17. led 2012 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc držím pěsti, jistě všechno bude v pořádku :wink: :slight_smile:
17. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanula11 malá je kočenka
17. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To měla rok, musím sem natáhnout novější fotky, nějak mi to s novým telefonem nejde :unamused: :frowning2: :wink:
17. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máte hezké foto :slight_smile: :dizzy_face:
Ještě sem dám jednu naši, to jsem měla loni pětačtyřicet :wink:
17. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina hezkej večer :dizzy_face:
17. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 malá má krásné očička.
17. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina, ď

Nezmizela tu náhodou nějaká naše diskuse? Ale ony už sem spíš holky moc nechodí, že? :unamused: :slight_smile:

Co dorty? Pečeš pořád? :dizzy_face:
18. led 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné :wink: :slight_smile:
jestli si u tebe neobjednám dort :wink:
18. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina, dáš si mě do přátel - na FC? :sunglasses: :grinning:
18. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 jasně, pošli žádost
18. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11
@jakelina
Moc krasne deti! Gratuluji :slight_smile: Je to radost s takovymi malymi slunicky.
18. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no nevím nevím, zrovna na té fotce něco přežvykuje a vypadá jak telátko. Tady mám nějaké fotky z vánoc.
18. led 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jakelina kluci jako buci :slight_smile: .
Naše malule když ji chceme fotit teď vždycky nasadí takovej "fotící" obličej,
že je lepší ji ani neříkat, že ji fotíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, strašně dlouho jsem tu nebyla, ale zas tak moc nekecáte, tak jsem stihla dočíst :slight_smile: :slight_smile: . Od listopadu chodím do práce, takže koňa dost zanedbávám. Tady je pár fotek, ale jsou dost staré, novější mám v PC doma, ale tam se moc nezdržuju, snažím se být odpoledne s Miškou, když už jsem dopoledne macecha pracující :slight_smile: .
8. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jirca mrkni na to "Mateřstí po 45. Co si o tom myslíte?" :wink:, tam občas holky bejvaj :slight_smile: :dizzy_face: Nebo na ty snažilky 40-ky (jak jsem psala) :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
Zdravím Mišku, i mamku.
Tak ty už jsi v prac. proc. ? No, čeká nás to všechny (skoro) :confounded: :cry: :grinning:
8. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca fotky hezký, taky tu moc aktuálních nemám :unamused: :pensive: :dizzy_face:
8. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: aspoň pár našich
8. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Adélka je sluníčko :slight_smile: . Když byli naši prcci miminka, tak se mi zdálo, že je na fotkách o TOLIK starší než Miška a teď už se ten rozdíl pomalu smazává :slight_smile: :slight_smile: .
Co @amrash ? Nepřidá pár fotek miminka Jeníčka?
9. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash by fotky hodit mohla :slight_smile:
@jirca docela ti závidím že máš práci, já už abych se pomalu chystala taky, ale žádnou pořádnou tu nenajdu. Zpátky se mi jít nechce, noční s malou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: , ale účetních je tu všude spousta, něco takového u nás neseženu :rolling_eyes: , njn, ještě můžu hledat, jiná věc je co najdu :sunglasses: :dizzy_face:
9. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca synátor - programátor mi včera s pomocí svého hesla (začaroval ho do PC) nahrál novější fotky, ale moc jich zatím nemám. Fotila jsem hlavně nějaké věci, jestli se nepovede je prodat, hodím sem jednu s našima holkama, stará asi týden, je to týden co mám nový mobil :wink: :dizzy_face:
9. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca takže na druhý pokus, jsem odentrovala :pensive: :grinning:
9. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek