Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

amrash
12. led 2012

@hanula11 Nejak mi nefungovala odpoved - takze plati predchozi prispevek

jakelina
12. led 2012

@amrash máš plánovaný císař?? Tak to alespoň nemusíš stresovat, kdy to bude. 😉

amrash
12. led 2012

@jakelina Jo jo, mam. Kvuli zdravotnimu stavu. Stres nemam, i kdyz minule jsem rodila jeste pred terminem cisare 🙂

hanula11
12. led 2012

@amrash , ten měsíc uteče jako voda 😉 🙂

amrash
12. led 2012

@hanula11 To ano. Mne to celkem rychle utika. Porad si jeste neumim zvyknout na predstavu maleho miminka, kdyz mam doma 12leteho pubertaka. Snad jsem to vsechno nezapomnela 🙂

hanula11
13. led 2012

@Však si rychle vzpomeneš 😉 , mně to u malé přišlo stejné jako u našich "prvních", a to měl Pepča už přes dvacet a Ivka ještě víc, když se Adélka narodila 😉 🙂
A kdy máš toho císaře naplánovaného? Po prvé jsi neměla císaře, nebo jsem to špatně pochopila? 😒 ☹ 🙂

amrash
17. led 2012

@hanula11 Take si nekdy pripadam jak prvorodicka. Spoustu veci jsem od minule uz zapomnela. Tak to prozivam tak nejak nanovo a myslim, ze mozna i intenzivneji. Cisare jsem uz jednoho mela a kvuli svemu zdravotnimu stavu ho budu mit tentokrat zase.

hanula11
17. led 2012

Tak moc držím pěsti, jistě všechno bude v pořádku 😉 🙂

jakelina
17. led 2012

@hanula11 malá je kočenka

jakelina
17. led 2012
hanula11
17. led 2012

To měla rok, musím sem natáhnout novější fotky, nějak mi to s novým telefonem nejde 😒 ☹ 😉

hanula11
17. led 2012

Taky máte hezké foto 🙂 😵
Ještě sem dám jednu naši, to jsem měla loni pětačtyřicet 😉

hanula11
17. led 2012

@jakelina hezkej večer 😵

jakelina
17. led 2012

@hanula11 malá má krásné očička.

hanula11
18. led 2012

@jakelina, ď

Nezmizela tu náhodou nějaká naše diskuse? Ale ony už sem spíš holky moc nechodí, že? 😒 🙂

Co dorty? Pečeš pořád? 😵

jakelina
18. led 2012

@hanula11 jo jo peču. Jestli máš FB, mám tam dorty.
http://www.facebook.com/home.php?#!/media/set/?...

hanula11
18. led 2012

Pěkné 😉 🙂
jestli si u tebe neobjednám dort 😉

hanula11
18. led 2012

@jakelina, dáš si mě do přátel - na FC? 😎 😀

jakelina
18. led 2012

@hanula11 jasně, pošli žádost

amrash
18. led 2012

@hanula11
@jakelina
Moc krasne deti! Gratuluji 🙂 Je to radost s takovymi malymi slunicky.

jakelina
18. led 2012

@amrash no nevím nevím, zrovna na té fotce něco přežvykuje a vypadá jak telátko. Tady mám nějaké fotky z vánoc.

hanula11
19. led 2012

@jakelina kluci jako buci 🙂 .
Naše malule když ji chceme fotit teď vždycky nasadí takovej "fotící" obličej,
že je lepší ji ani neříkat, že ji fotíme 😝 😀

jirca
8. bře 2012

AHOJ holky, strašně dlouho jsem tu nebyla, ale zas tak moc nekecáte, tak jsem stihla dočíst 🙂 🙂 . Od listopadu chodím do práce, takže koňa dost zanedbávám. Tady je pár fotek, ale jsou dost staré, novější mám v PC doma, ale tam se moc nezdržuju, snažím se být odpoledne s Miškou, když už jsem dopoledne macecha pracující 🙂 .

hanula11
8. bře 2012

@jirca mrkni na to "Mateřstí po 45. Co si o tom myslíte?" 😉, tam občas holky bejvaj 🙂 😵 Nebo na ty snažilky 40-ky (jak jsem psala) 😉 😎 😵
Zdravím Mišku, i mamku.
Tak ty už jsi v prac. proc. ? No, čeká nás to všechny (skoro) 😖 😢 😀

hanula11
8. bře 2012

@jirca fotky hezký, taky tu moc aktuálních nemám 😒 😔 😵

hanula11
8. bře 2012

🙂 aspoň pár našich

jirca
9. bře 2012

@hanula11 Adélka je sluníčko 🙂 . Když byli naši prcci miminka, tak se mi zdálo, že je na fotkách o TOLIK starší než Miška a teď už se ten rozdíl pomalu smazává 🙂 🙂 .
Co @amrash ? Nepřidá pár fotek miminka Jeníčka?

hanula11
9. bře 2012

@amrash by fotky hodit mohla 🙂
@jirca docela ti závidím že máš práci, já už abych se pomalu chystala taky, ale žádnou pořádnou tu nenajdu. Zpátky se mi jít nechce, noční s malou 😠 😝 😔 , ale účetních je tu všude spousta, něco takového u nás neseženu 🙄 , njn, ještě můžu hledat, jiná věc je co najdu 😎 😵

hanula11
9. bře 2012

@jirca synátor - programátor mi včera s pomocí svého hesla (začaroval ho do PC) nahrál novější fotky, ale moc jich zatím nemám. Fotila jsem hlavně nějaké věci, jestli se nepovede je prodat, hodím sem jednu s našima holkama, stará asi týden, je to týden co mám nový mobil 😉 😵

hanula11
9. bře 2012

@jirca takže na druhý pokus, jsem odentrovala 😔 😀