Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

jakelina
2. lis 2009

Ahoj, to neřeš, když je to míň jak desetkrát tak je to normální. Já jsem to měla v minulém těhu pořád a nemělo to na nic vliv. Jenom je to nepříjemné. Papej Magnezium.

jakelina
3. lis 2009

Jirčo, kdybys někdy měla cestu do Opavy, tak se ozvi a mohly jsme zajít na nějakou dobrotku a splknout. Já má vycházky odpoledne 12-16 hod.

jirca
4. lis 2009

Ahoj Jakelino, v pátek sice jedu na kontrolu, ale s mamčou, tak to vidím spíš na příští týden. Mám sice vycházky 9-11 a 16-18, ale prý těhule nikdo kontrolovat nejezdí 😉 .

jakelina
4. lis 2009

No tak to by bylo super, ráda bych Tě poznala. Já mám příští týden něco v pondělí, jinak můžu kdykoliv. Budu se těšit 🙂

gejbule1
8. lis 2009

Ahoj holčiny jen k vám nakukuju jak se vám daří.
Přeju vám klidné těhulkování 🙂 😉 🙂 .
Co hanula jak pak to zvládá-dlouho nikde nebyla?

jakelina
8. lis 2009

Gejbule. Hanule asi nestíhá, tak nepíše a co u vás nového??? Přípravy na vánoce v plném proudu?? 🙂

gejbule1
11. lis 2009

přípravy zatím žádné ale už si říkám že bych mohla.
Já čekám na výsledky z Pronatalu abychom se mohli zase začít snažit.Krev mi brali minulý týden,v pátej jdu na UTZ a pak imunologie.Tak jsem zvědavá kdy mi řeknou co a jak.

jakelina
11. lis 2009

Tak to držím palce, snad to vyjde a bude vás brzy víc.

gejbule1
11. lis 2009

No zase aby nenašli nic moc závažného 🙂

jakelina
11. lis 2009

Gejbule. Vánoce budou u vás krásné, malá to bude prožívat uvidíš. Je krásná.

gejbule1
11. lis 2009

Jo jo na vánoce se těším 🙂 .
A jak ti je,myslím od žaludku?Jak přibíráš?Už máte vybrané jméno?

jakelina
11. lis 2009

Já jsem už v pohodě, špatně mi bylo jenom v létě jak byly ty horka. Teď se trochu zadýchávám a špatně se mi leží. Umím usnout jenom na levém boku, na zádech nemůžu ležet vůbec. To už je tím věkem, čtyřicítka na krku. Dnes jsem se dívala na bazárek a trochu začínám nakupovat, jsem z toho vždycky na měko. Ty věcičky jsou rozkošné. Přibírám až moc, byla jsem hubená necelých 60 kilo a teď už mám skoro 70. Jméno se mi líbí Sebastián, ale prý je moc dlouhé. Možná Šimonek, je to manželovo druhé jméno u křtu. Na holčičku by se vybíralo líp, máme v rodině samé kluky a moc výběr není. Všechny jména co se mi líbí už někdo má. Tak napiš jak jste dopadli s výsledky a uvidíš, že to dopadne 🙂 dobře.

irafa
12. lis 2009

ahojte holky sem našla tuto diskuzi a hlasim se k vam teda jestli mě mezi sebe vemete??????????
už mam taky na krku 4 křižky a v prosinci čekame vytoužene tři roky očekavane mimi holčičku Elišku

jirca
12. lis 2009

Ahojky irafo, vítám Tě, už to máš za pár 🙂 .
Gejbule taky držím palce, neboj, snad nic blbého nenajdou a brzo nás zase přibude.

irafa
12. lis 2009

jj mam to za par ale těch šest tejdnu bude as fakt dlouuuuuuheeeejjjjchhhhhh 😝
diky za přivitani
někdy mam pocit že už mam i posličky ale musim vyydržet co nejdyl naštěsti to prej drži hezky vzhledem prej k věku a počtu těhu jako že čkam 4 ditko tak mi to řekl mudr

jakelina
12. lis 2009

vítáme Tě irafo, tak se drž co nejdýl ať se malinká stihne pořádně připravit

irafa
19. lis 2009

ahojte maminy čekatelky kdepak se toulate tak sem vas malem nenašla tak nas šoupnu kousek do předu 😕

jakelina
19. lis 2009

Asi je nás málo a nebo nemáme tolik času psát. 🙂

jirca
19. lis 2009

Ahojky, dneska jsem byla na speciálním kardio UTZ, ta malá srdeční vada, co tam byla ve 20. týdnu už tam není, mimísek je úplně v pořádku, JUPÍ!!

jakelina
19. lis 2009

Jirčo super, tak to jsou dobré zprávy.

irafa
20. lis 2009

jirca tak toje super spravička vid to sis odechla
ja měla taky strach aby měla mala srdičko ok nebot manželův bratr se narodil s těžkou srdečni vadou ktere ve svem pulroce podlehl a tak když sem byla na genetice tak sme jim to tam vše pověděli a ona mi na to řekla že dnes by malej žil že dnes to už umi lečit njn tenkrat se psal rok 1966
ale naštěsti je mala taky ok tak se nam ulevilo tyto nervičky kolem srdička sem si už prožila po čtvrte
tři děti mam zdrave a doufam i když všechny testy sou negativni ale dokud semala nenarodi a uvidim na vlastni oči že je ok tak budu jen jen rada

jakelina
20. lis 2009

Irafa, určit to bude dobré, dnes je ta technika už fakt tak dobrá, že se pozná vše včas a kdyby se jim něco nezdálo, určitě by to řešili.

hanula11
26. lis 2009

AHOJTE 🙂 Na počítač teď moc nechodím, tak jsem tu dlouho nebyla. Všechny moc zdravím a držím pěsti. Adélka pěkně roste. Nezavedli jsme dudlík, zatím to jde i bez něj. Už se pěkně rozkoukává, culíčky ještě neděláme, ale vlasatí jsme pořád. Irafko, drž se, už se ti to pěkně blíží. Jirči gratulace k dobrému UTZ. Tak se mějte všechny moc pěkně, zdravíme 😵 🙂

jakelina
27. lis 2009

Hanul, tak to máš malou hodnou. Já jsem měla cumlík snad už v porodnici. Tak přidej nějaké fotky a buďte zdravé.

hanula11
18. pro 2009

nějak to tu vázne, tak nás aspon krapet posunu dopředu 🙂

dnes má adulka tedy den, před polednem jsem musela vypěnit na starší mladou, bylo i dost křiku.
Ada je ted asi nějaká dost rozhozená, neustále chováme, to i usne, jak ji položím, je hned vzhůru a pláče a pláče. Držím ji v náručí, takže píšu místo všemi deseti jen jedním, tudfíž se imlouvám za ne-háčky a chybky 🙂

HEZKEJ PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, kdepak jste všechny ????!!!!

jakelina
19. pro 2009

Hanul, asi poznala, že jsi se rozčílila a přšlo Ti to do mlíka. 😠

gejbule1
21. pro 2009

Hanul já to znám.Uplakané miminko byla Lucinka.Teď už na to koukám jinak-jako že si ji alespoň užiješ ale když mi pořád prečela nnevěděla jsem co s ní a kolikrát brečela taky.Je to o nervy.Nám to přešlo asi v 8m.Tak vydrž přejde to 😉 .

jakelina
21. pro 2009

Mě taky nejstarší David pěkně řval a vyrostl z toho. Nejmladší Mates brečel poprvé snad v šesti týdnech, byl zlatý. Vzvudil se třeba jen 5 x za den na jídlo i po 5 hodinách. Moc nepřibýval na váze, ale byl hodný.

gejbule1
21. pro 2009

jakelina koukám že by jsi potřebovala nějakou holčičku co?U nás zase toho chlapečka.Jen kdybychom věděli jak na něj 😀 😀 😀 .Já mám dcery 23,18 a teď Lucinku.Ještě bychom mimi chtěli tak snad se podaří.

hanula11
22. pro 2009

AHOJte,
Pepa mi konečně stáhl Ádiny novější fotky do PC, ráno jsem je dala do galerie (ale bohužel se mi už nezadařilo dodatečně je popsat, njn, to je systém ☹ 😉 )

Aďuška je střídavě hodná a "trochu" zlobí, je to asi klasické miminko.
I v noci už spí někdy docela dlouho, jen jí někdy dýl trvá než usne. Ale to jsou asi fakt ty "máminy nervy", nejsou to už holt lana, jako zamlada a vzrůša si u nás v rodině užíváme opravdu dost 😒 😠 😉 😀

Gejby, ještě nic? Držím pěsti, posílám čerstvý maminkovský bacily (těhotenský už nemám) 🙂 😉 😵

Jaki, pozdravuj klučinu v bříšku 😉 🙂

HEZKÝ VÁNOCE, kdybych se sem do nich už nedostala, VŠEM 😵 😵