Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

pet.s
26. črc 2010

@carenatt - ale já měla předběžné výsledky do 24 hod, zbytek pak do 14 dnů.taky myslím, že čekání nemá konec.

pet.s
26. črc 2010

@jakelina - no se synem to mám stejně..když už nepomůže, tak alespon pohladí a nebo se snaží..., ale ta koza..staršně mě mrzí jaký máme vztah,ale ted je to fakt šílený. ☹

jakelina
26. črc 2010

@pet.s holky asi mají horší pubertu, ale ona povyroste a potom až bude mít vlastní děti, tak ty jí to vrátí i s úrokama 😀 😀 Přej jí alespoň trojčata 😀 😀

pet.s
27. črc 2010

@jakelina asi ano, taky jsem to měla těžké..teda spíš máma se mnou. 😀

jakelina
27. črc 2010

@pet.s tak u vás se to asi dědí 😀 😀 Za chvilku ti bude dělat radost malinká 😀

pet.s
27. črc 2010

@jakelina --to nééééééééééééééé po druhé bych to už nepřežila 😀

hanula11
28. črc 2010

Nám se prodírá ven čtvrtej zub, malulku to asi dost bere. Je strašně ubrečená, chvílemi, jinak je už děsně akční - pořád někam leze, stoupá, živý stříbro, mezitím pusa od ucha k uchu. Je smíšková po tatovi 🙂
Takže střídavě oblačno, ale každopádněš dost náročné.
Jacki, tak u nás tak 😵

hanula11
28. črc 2010

Carenat, jinak držím pěsti na amnio, já loni taky na výsledky čekala dlouho, jsou to nervy ☹ 😒 , ale uvidíš že nakonecbude vše OK 😵

carenatt
4. srp 2010

Dnes jdeme na plodovku, moc jsem se nevyspala a jen se modlím, ať je mrňous v pohodě a všechno proběhne bez následků. Tak mi holky držte pěsti 😉

hanula11
4. srp 2010

Carenatt, snad bude vše v pořádku, držím pěsti 🙂

jakelina
4. srp 2010

@carenatt myslíme na tebe a snad to bude dobré a výsledky vpořádku. Mě to teda ani moc nebolelo a výsledky byly za tři týdny. 😀

pet.s
4. srp 2010

@carenatt neboj to nic není.

já jdu dnes poprvé do rizikovky do Podolí, tak jsem zvědavá jaký bude závěr, kdy mi naordinují porod.Dle mého gynekologa 34tt hospitalizace, a 35tt porod. Uvidím, co řeknou oni. Před tím jdu ještě na dia.
Vzhledem k tomu, že už jsem vyspalá(usnula jsem ve 22 hod) a ted jsem se vzbudila. U dětí řvaly TV 😠 a ráno musím do firmy, tak to bude faaaakt super den. Pak mě ještě čeká courání po krámu s nábytkem. (tatínek vymyslel, mně se nikam nechce, protože na vše, co navrhnu hodí držku a mě už nebaví, cokoliv navrhovat.Takže jsem připravená zítra vlést do krámu, ukázat mu komodu do obyváku, hodí-li tu jeho hubu, tak prásknu košíkem a jdu si sednout ven do auta.A nekoupím ani blbou záclonu 😠

jakelina
5. srp 2010

@pet.s tak s tím nakupováním to znám taky, ikdyž manžel mi většinou řekne, kup si co chceš a když mu ukážu co se mi líbí, tak někdy ohrnuje nos, ale pak se nechá přesvědčit. 😀

carenatt
5. srp 2010

UFFF!!! Teď jsem volala pro předběžné výsledky, je to všechno ok a odběr proběhl také rychle a v pohodě, a mě je v podstatě dobře - čili samá pozitiva 😀 Děkuji všem držitelkám palců, doufám, že vám nezůstanou modřiny 🙂 .Já se začínám rozhlížet po krámech, ale ještě počkám s nákupy těch 14 dní, abych zvolila správnou barevnou kombinaci 😉. Mějte se krásně sluníčkově i přes tu studenou frontu, která se na nás hrne od západu a všem krásný víkend 🙂 🙂

jakelina
5. srp 2010

@carenatt tak velká gratulace a drž se 😀 🙂 😀

hanula11
7. srp 2010

@carenatt, tak vidíš, určo to bude vše dobré (tfuj, tfuj 😉 ), a těch čtrnáct dní ještě vydržíš, abys pak znala správnou barvu 😅
A všem ať deště přečkají v pohodě.
Náš mladej jel včera se svojí na vodu k Ústí nad Orlicí, zítra večer se mají vrátit, tak doufám, že z vody normálně vylezou a dojedou celí 😠 🙂 Dnes se prý nikdo z nich ani neudělal (do vody tedy), jsou to všechno dospělý děcka, snad by měly rozum, kdyby se jim s deštěm přihoršilo a voda by nějak zle stoupla - doufám. Tak hezkej zbytek víkendu, kočenky, i vám a
@carenatt, držím taky pěsti 🙂

pet.s
10. srp 2010

@carenatt gratuluji.-))

jakelina
11. srp 2010

@hanula11 že se taky ukážeš 😀 😀 My jsme po očkování mrzutí a vážíme 7 kilo 😀 😀

pet.s
13. srp 2010

Dobré ráno, děvečky, mastím do firmy a pak na velký Uz ve 30tt. Trochu se bojím. Je pátek 13 😒 ☹ TAk snad to dopadne dobře.

jakelina
13. srp 2010

@pet.s z datumu si nic nedělej 😀 😀 Bude to všechno vpořádku 😉

carenatt
13. srp 2010

@pet.s Naopak, třináctka je úžasné číslo a pátek je skvělý, protože začíná víkend 😀 . Držím palce a určitě dej vědět, jak jste na tom 😉

veruska007
13. srp 2010

Ahojky, těhulky a maminky.

Jsem taky z Koníka a napadlo mne pořádat vás o pomoc.

Dělám do školy výzkum řidičů. Potřebuji vyplnit ještě asi 200 dotazníků od osob, které vlastní řidičké oprávnění a je jim mezi 40 - 55 lety. Tak jsem vás chtěla poprosit, kdo byste byla ochotná mi pomoci, abyste mi napsala svůj email na IP, poslala bych bližší info a dotazníky emailem.

Myslela jsem, že školu kvůli druhému miminku přeruším, ale miminko se před pár dny narodilo... jen moc brzy, aby mohlo žít... takže jsem se vrhla aspoň na tu školu, pomáhá mi to na chvíli myslet na něco jiného.

Díky moc

pet.s
13. srp 2010

Ahojky holky, dorazila jsem domů až ted. Dopol ve firmě, pak do 3 v Podolí, pak jsem courala po nákupech. Ani jsem se nestavila doma a jeli jsme na koncert Nedvědů a pak do kempíku na pivko. Teda já na kofolu. A za našima na chatu. Ted jsem dorazila . UZ dopadl v pohodě.Tedy na to, jak to dr odbyla se slovy, že tam už stejně není nic vidět malou jen změřila a zkontrolovala pupečník, tak snad v pohodě. Sice mám zase zvýšené průtoky. Ale snad nic zásadního. Říkám si, že už je malá tak zkontrolovaná, že by bývali už na něco přišli.Co Vám holky dělali na 30tt za UZ?Nedvědi byli skvělí, jen jsem se nakonec ňafli v autě s tátou. Teda ňafli. Já mám nějak pocit, že se staršně odcizujeme. Že muž chce,abych žila podle něj,ale já jsem jiná. Víc akční a sedět mě doma u TV věčně nebaví. Holky já přijela v půl 8 domů a ono už bylo odestláno. Připadám si jako důchodce. Nenutím ho,aby jezdil se mnou,ale když chci jet sama nebo s kámoškou, tak má pindy a pak mi dělá trpící scény. Tak nevím, jak to udělat. Je mi z toho smutně. ☹

jakelina
14. srp 2010

@pet.s jenom ho ber ven a trochu zapařit, co bude dělat až v tom důchodu bude doopravdy 😀 😀

pet.s
14. srp 2010

@jakelina - no fakticky vzato on už v důchodu od ledna je, ale samozřejmě musí ještě chodit do práce 😀

pet.s
20. srp 2010

tak holky dnes další týden těhu už 32tt.-)) 😀 nějak mi ten konec neutíká..ty jo kdybych byla normálně zaěstnaná, tak dnes jdu na mateřskou 😀 😀 😀 tak proto dne mastím do firmy 😀

jakelina
20. srp 2010

@pet.s ten konec je děs, ani na to nechci vzpomínat ☹

pet.s
20. srp 2010

@jakelina v jakém slova smyslu je to děs?

jakelina
20. srp 2010

@pet.s já jsem se už nemohla v zimě ani obout a funěla jsem jak lokomotiva. Nějak jsem moc přibrala, skoro 20 kilo ☹

pet.s
20. srp 2010

no já zatím nepřibrala,ale funím a nohy jak konve. mastím z firmy domů. Dnes jsme byla výkonná. 😀