Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

amrash
29. zář 2015

@martulle A porod (3. císař) byl naprosto v pohodě. Rodila jsem v patek, byla jsem potom uplne ready, i manžel byl na pokoji a tak jsme si Bohdanka nechali u sebe. Druhy den v sobotu uz jsem normálně chodila po oddělení.

martulle
8. říj 2015

@amrash tak to věřím,že jsi musela zase maličké oblečení schovat.. 🙂 Ty jsi měla 3x císařa?ale zvládla jsi to teda uplně v pohodě,si šikulka 🙂 já měla teda všecky dítka přirozeně,ale malého mě vyvolávali 3dny..su zvědavá jaké to bude ted stímto budulínkem....A co Bohdánek,už chodí?

hanula11
8. říj 2015

@amrash já rodila všechny tři "normálně", i malulku ve 44 😉 😵 .
Ono to nakonec vždycky nějak musí jít (šlo to dovnitř, musí to i ven, říkali mi v porodnici u naší první 😉 😵 ).

amrash
11. říj 2015

@hanula11 Ja ani jinak, nez sekci rodit nemuzu, kvůli ortopedickému poškození kloubů po úrazu. Moje máma ale rodila přirozeně a byl to takový horor, ze si říkám, ze něco zlého je pro něco dobrého. Byla to celkem vždy relativně pohoda.

bonulinka
9. lis 2015

11.10.2015 se nám narodil Toníček. Ačkoliv mě všichni strašili, že budu mít preeklamsii, dlouhý porod apod., tak opak byl pravdou. Těhotenství bylo bez problémů ( až tedy na strašení Down. syndromem, kdy mi Triplle test vyšel 1:30, ale amnio jsem i přesto odmítla ) a porod sice trošku nestandardní, ale vlastně v pohodě.
Odtekla mi totiž plod. voda a po příjezdu do porodnice ustaly kontrakce. Takto to zůstalo skoro 24 h. Naštěstí jsem je ukecala, aby se nic neurychlovalo a ještě že tak. Ve 12 h jsem byla otevřená na 3-4 cm a ve 12:45 h byl chlapeček na světě. PA odešla a já najednou držela hlavičku a křičela na manžela, že už kluk leze ven...Jsem bez poranění a hned po porodu jsem se cítila úžasně, jako bych nerodila.
Manžel mi byl velkou oporou, chlapeček je zdravý a mi moc šťastní.

aduska42
9. led 2019

Ahoj..Jsou tu nějaké těhulky nebo snažilky 40+?

jatecka
10. led 2019

@aduska42 Ahoj, já.

aduska42
11. led 2019

@jatecka Ahoj,já už si myslela že tu zůstanu úplně sama..Ty jsi těhotná nebo se snažíte?Já jsem v 5tt,mimi bylo plánované a zadařilo se na druhý pokus..Ale je pořád příliš brzy,mám strach aby se ještě něco nepokazilo..

jatecka
11. led 2019

@aduska42 Ahoj, napíšu Ti zprávu.

jatecka
14. led 2019

@aduska42 V pátek jsem psala psaní.