Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

amrash
20. bře 2012

@jirca
@hanula11 Ahojte děvčata, jsem zpátky zde. Je to k nevíře, ale byla jsem zavalena prací!!! 😀 V neděli vše odeznělo, tak jsem se konečně dostala na net. Zde jsou i slíbené Jenýskovy fotky. Nejprve potvůrka nepřibíral - byl na dolní hranici a teď zase přibírá tak, že je na horní hranici přírůstku, takže nevím 😅 Minulý týden jsme absolvovali i profifocení, tak sem potom zase hodím nějakou fotečku. Já se cítím super, jako bych ani před 5 týdny nerodila. Tak se všechny opatrujte!!!

hanula11
20. bře 2012

@amrash pěknej šikulka - Jan Jiří. Jak mu říkáte? Já se teď sem moc nedostanu, začala jsem chodit na rehabilitace, celé dny jsem teď mimo dům.
Až to půjde, zkusím napsat.
Zdravím všechny, snad tu konečně máme jaro 😉 🙂 😵

amrash
20. bře 2012

@hanula11 Já mu říkám Janíček, Jenýsek a taky různými přezdívkami. A děkuji za pochvalu 🙂 Také přeji krásné jarní dny!!! 😎 😎 😎

hanula11
20. bře 2012

Je to fešák, pomalu abyste si pořídili filintu na odhánění nevěst 😉 😵 Hlavně ať hezky roste, vidíš, že se rozjed 😵

jirca
21. bře 2012

@amrash krásné miminečko!! A přibírání neřeš, tabulky jsou naprd, hlavně že je spokojený 🙂 .

amrash
21. bře 2012

@jirca No ja byla nejdriv na prasky z toho, ze v porodnici hrozne zhubnul a nechtel dlouho pribrat, protoze ze zloutenky porad jen spal. A ted zase ma navic za tyden pul kila. Tak snad si priroda poradi 🙂

amrash
21. bře 2012

@hanula11 No fesak to je, az mi to evokuje myslenku poridit.si jeste fesandu 😀

hanula11
25. bře 2012

@amrash tak ještě chvíli počkáte a můžete jít do toho znovu 😉 🙂 . Ona holčička se hodí vždycky, že jo? 🙂 😵
My bereme ant., první Adélčiny 😒 ☹, v pátek jí mudra napsala sirup, kašel jí trochu sednul na průdušky. Rozjelo se to asi až včera, kritická byla dnešní noc (aspoň doufám že jsme z nejhoršího venku 😔 😝), njn, dnes jsme museli vzdát výlet do Havlíčkova Brodu, Iva je tam v léčebně a dnes tam jel MM, tchýně a ten Ivin k ní na návštěvu.
Jinak je tu jaro, ale my musíme sedět doma a léčit se. Snad už ne dlouho, zdravím všechny A UŽÍVEJTE SLUNÍČKA !!! 🙂 😵

jakelina
31. bře 2012

@hanula11 náš malý ještě antibiotika neměl, ale dnes se mu spustila hnusná rýma. Oči samou slzu, z nosu mu teče voda a má zvýšenou teplotu. 😝

hanula11
1. dub 2012

@jakelina tak ať jste brzy fit 🙂 , to je na houby, když děcko stoná 😔 . Ona Aďule totiž ještě nesmrká (neumí to pořádně) 😖 😠 , měla rýmičku - trochu - no a podle mě se jí to vrazilo do kašle a pak na ty průdušky 😒 🙂 .
Snad už jsme z nemoci venku 😉 🙂 , v pátek jsem na kontrolu nešla, půjdeme až zítra, dokonce už někdy i celkem slušně zasmrká 😀 .
Ale ten apríl venku mě štve 😒 , včera jsme jeli do Havlíčkova Brodu za Ivou na návštěvu 😔 , docela to ještě šlo, až na ty "teploty", ale v půlce cesty domů nás přepadla sněhová vichřice, ještě že neřídím 😒 😠 já ale manžel 😵 😵
Snad zítra aprílové počasí poleví, už jsem si zvykla, že je slušně 😲 😀
Hezkou neděli všem 🙂 😵

jakelina
1. dub 2012

@hanula11 u nás taky sněží 😝

hanula11
1. dub 2012

U nás sněží na střídačku se sluníčkem 😒 😝

hanula11
9. říj 2012

Taky to tady krapet posunuji, aby nás nezrušily 😉 🙂

To už sem nikdo ani nenakoukne ? 😠 😝 😔 😀

bara74
26. říj 2012

Ahojky holky,
jsem moc ráda, že tu vidím starší maminky. Mohla bych se zeptat jak dlouho vám trvalo než jste otěhotněly ?
Taky se snažíme.Mějte se hezky.

hanula11
26. říj 2012

@bara74 U nás "to" přišlo docela rychle. Vysadila jsem antikoncepci a brzy byla malulka v bříšku 😉 🙂.
Všechno proběhlo bez problémů, těhotenství i porod, držím pěsti, ať se taky brzo zadaří 😵 .

hanula11
26. říj 2012

@amrash kde jsou ty fotky slíbené malého, zdravím prťolku i mamku 😉 🙂 .
Já dám pár novějších fotek naší malulky - ze ZOO z Prahy a z lesas koťátkem 😵 .

bara74
27. říj 2012

@hanula11 Díky moc za povzbuzení. Máš krásnou holčičku.Hezký víkend. 🙂

amrash
28. říj 2012

@hanula11 Je KRÁÁÁSNÁÁÁ!

jakelina
21. pro 2012

PŘEJI ŠTĚSTÍ, PROTOŽE JE HO MÁLO
PŘEJI ZDRAVÍ, PROTOŽE JE HO TŘEBA
PŘEJI LÁSKU, PROTOŽE JÍ NIKDY NENÍ DOST
VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK

zdravebabo
4. led 2014

ahoj.volam sa katarina a v novembri som oslavila40.asi pred rokom apol som prisla o babo po zisteni ze ma downov syndrom.bola som na amniocenteze a vysledky dosli bohuzial zle.teraz po takom case som znovu otehotnela a strasne sa tesim a bojim zaroven.som v 13 tyzdni a doktor mi ponukol moznost pred amniocentezou spravit krvne testy ktore zistuju dow.syndrom a ine anomalie.robi sa v 13 tyzdni s krvy a posielaju to do londyna.je tam pisana 99%spolahlivost ale ak chcem aj potom mozem stale ist na amnio.vlastne by som sa vas rada spytala ci nemate niekto skusenosti s tymito novymi krvnymi testami lebo zevraj to je nejaka najnovsia metoda.budem rada ak sda dozviem nieco o tom od niekoho kto s tym ma naozaj skusenosti.moc vam dakujem a vsetkym vam drzim pesticky k vasim babetkam🙂

jakelina
4. led 2014

@zdravebabo bohužel nevím nic 😒

kamelie123
1. led 2015

Ahoj, tak jsem se z beremka prestehovala k vam devcata 🙂 A hned asi potřebuju poradit... nebo spis znat vas nazor. Sve nejlepsi roky na miminko jsem prozila s partnerem, ktery nemohl mit deti a jine nez vlastni nechtel. Nakonec mne navic opustil. Je mi 41, nasla jsem uzasneho manzela a ted resim jestli jeste zvladnu miminko. Chteli bychom. Ale bojim se aby bylo zdrave a abych to zvladla... mam astma a nejsem uplne v kondici, tak se s tim hrozne peru.. rozum vs cit? Ja vazne nevim co je spravne...

mimi1004
1. led 2015

@kamelie123 Jdi do toho! Když jsem ležela v říjnu v Motole, byly tam 2 padesátileté prvorodičky. Neznám jejich příběhy, takže více nemohu říct, jen že nikdy není pozdě a že budu držet pěstičky 🙂

kamelie123
1. led 2015

@mimi1004 moc dekuju za podporu mimi! Mam strach, rozum mi rika ze to neni idealni, ale citim, ze kdyz se rozhodnu ze ne, budu toho urcite jednou litovat a bude mi chybet to naplneni zivota..snad to neni moc sobecke vuci tomu detatku, ktere bude mit stare rodice...

kessinkaa
1. led 2015

@kamelie123 jdi do toho!Drzim palce.

simka77spain
1. led 2015

@kamelie123 urcite bez do toho! Mě měla mamka v 35 a v 42 ještě segru. Všecko úplně bez problémů. Já bych to zacla když tak řešit a lámat si hlavu po 45 ale 41? To vůbec neres. Život ti dál druhou šanci tak ji nepromarnuj přemýšlením. Miminko te omladne !!!

mimi1004
1. led 2015

@kamelie123 Člověk je starý tolik, na kolik se cítí. A doktoři si tě i s miminkem ohlídají. Co jsem se kde dočetla, tak budeš od začátku na rizikovém těhotenství a podstoupíš více vyšetření. U starších maminek je vyšší riziko, že budou mít postižené dítě. Nechci tě děsit, ale taky nechci psát, že to bude stopro v pohodě. Na tvém místě bych to nechala na přírodě. Pokud jste s partnerem oba zdraví, buď ti bude prcek souzen, nebo ne a pak bych se zajímala třeba o adopci, o které zřejmě první manžel nechtěl ani slyšet 🙂

kamelie123
3. led 2015

Moc vam vsem dekuju! A moc moc dekuju za srdicko 🙂

barakara
3. led 2015

@kamelie123 ja bych do toho sla. 41 neni jeste tak hrozne. Zrovna o vikendu mi kamarad rikal zase o sve kamaradce, ktera porodila prvni dite ve svych 51 🙂
Takze smele do toho! Drzim palce.

mic.ko
30. čer 2015

Dívám se, že tu dlouho nikdo nepřispěl, tak přihazuji svou trošku do mlýna. Je mi 42 a v prosinci čekáme své 4.miminko. A těšíme se všichni! Mám samozřejmě obavy a pochybnosti, ale ta touha ještě jednou do toho jít je silnější... Zatím testy dobré, už jsem doma a v klidu si ty chvíle užívám. Je tu ještě aktuálně jiná těhulka nad 40let?