Těhulky nad 40...

agilitykemp
11. črc 2009

Ahoj holky, je tu někdo "starší a pokročilý" ?? 🙂 Mám tři skoro dospělé kluky a pár let se snažíme o čtvrté - holčičku. Teď jsem v 5tt, ještě moc nejásám, protože už jsem jednou v 7tt potratila 😒 😒

jakelina
21. říj 2009

Gejbulko, děkuju za gratulaci a já jdu dnes po dlouhé době spát v klidu a pohodě.

kosilelaa
21. říj 2009

jakelina..i já se přidávám ke gratulaci,jsem za tebe moc ráda a přeju až do konce těhu hodně pohody a pak jen ty nejkrásnější zážitky s chlapečkem.

janettka
22. říj 2009

jakelinko porodila jsem jen 3 z dětí,zbytek dovedl manžel sebou do manželství,jejich matka se nechtěla starat.Jinak už 2x mám za sebou MA takže ani ty // nejsou zárukou.Ale dneska jsem testovala a nic,ani duch....no utěšuju se,že je ještě brzo.....

jakelina
22. říj 2009

Janettko, tak to Tě hodně obdivuju. Já bych taky chtěla hodně dětí, ale už bychom je neuživili. Já jsem to zatím nikomu neřekla, že čekáme miminko, ani děti nic nepoznaly, bříško maskuju volným oblečením. Pořád mám strach, že v mém věku se ještě něco stane a o mimi přijdu. Zítra jdu na velký ultrazvuk, tak jsem ještě napnutá co a jak bude. Vím jak se cítíš, já jsem počtvrté otěhotněla až po dvou letech. Tak se drž. Určitě to vyjde. U nás se podařila, až když jsem se vykašlala na všechno sledování a kupování testů.

janettka
22. říj 2009

jakelinko my jsme si taky společné mimi nemohli dřív dovolit,teď se snažíme už 3 rok,bohužel nic....tak když tak skusíme do konce roku,možná ještě leden,únor a pak už to necháme být....asi nám to není souzeno....
a ty neboj máš za sebou už všechny výsledky tak už se jen raduj!

jakelina
22. říj 2009

Znám lidi co se snažili i dýl a vyšlo to, tak to nevzdávejte. Kolik je Ti let, jestli se můžu zeptat??

janettka
22. říj 2009

letos mi bylo 40 😠

jakelina
22. říj 2009

Tak to máš ještě čas, fakt.

jakelina
22. říj 2009

Všude je něco, buď ráda, že máš alespoň Leničku doma. Co já bych dala za holčičku, mám samé kluky.

janettka
22. říj 2009

Ježiš tak to já radši kluka...ta puberta mi u holek dává zabrat 😠 ....tělo jim dospívá dřív než mozek.Občas mám pocit,že by bylo lepší je zmrazit a rozmrazit až v 18ti 😀

jakelina
22. říj 2009

Kdyby to šlo, tak Ti jednoho věnuju 🙂 🙂 . Ta puberta je asi všude stejná, já to nemůžu srovnávat, ale ti naši jsou myslím slušně vychovaní, tak může být někde i hůř.

janettka
22. říj 2009

no já to viděla doma,všichni nám dali zabrat,ale o ty holky se bojíš tak nějak víc.A navíc jak říkám,třeba naše holka má ms od 10let(obě to zdědili po naší rodině bohužel) ale v dnešním světe je tolik nástrah,oni si neuvědomují,že jim někdo může ublížit.Navíc moje holky vypadají na starší,postavu mají ženskou...jen ten mozek je na urovni dítěte.... 😀 to abys měla v ruce brokovnici a hlídacího psa.

jakelina
22. říj 2009

Janettko, ty musíš být holka od rány 🙂 . To já jsem byla přesně opačný případ, já dostala menzes až jako poslední holka ze třídy v 15 letech a prsa mi vyrostly až v těhotenstvích. 🙂 To víš, že se bojíme o ty svoje miláčky, ať jsou to holky, nebo kluci. Ten můj nejstarší už má řidičák, tak to začínají nervy ať někoho nezajede a nezabije se někde. Já jsem v jeho věku asi byla samostatnější, dneska v 18 letech to je pořád děcko. Někdy mě dobře položeným dotazem doslova rozesměje, protože se ptá na takové věci do mě jako holce byly jasné už v 10 letech.

jakelina
22. říj 2009

Dnes jsem si poprvé přečetla co máš napsané v albu a trochu jsem si udělala jasno v těch vašich dětech 🙂 I kdyby to nevyšlo tak je důležité, že máte jeden druhého a milujete se. Já mám úžasného manžela, pořád toho prvního 🙂 a neumím si to bez něj představit. Buď ráda, že zažíváš lásku a děti Ti za chvilku budou vozit vnoučátka na hlídání.

bsik
23. říj 2009

Dobré ránko,jak říkáš Jany, taky jsem teď raději za chlapečka. Další holčičí pubertu bych v 55.ti asi nezvládla 🙂 Ta naše mladá by taky nejraději zažila všechno hned a když jí někam nechci pustit, tak jsem matka megera a vůbec si neuvědomí, že jí to nezakazuju z vlalstního potěšení,ale že mám o ni prostě strach. Já jsem sice už 19.ti letech žila sama a taky jsem to přežila, ale......... 😉

jakelina
23. říj 2009

Ahojky, my jsme byli na ultrazvuku a ještě jsem plná dojmů. Málý byl tak krásný, mrkal na nás, špulil pusinku, žádný rozštěp ani nic špatného. Všechny orgány vpořádku a kopal jak zběsilý, asi se mu nelíbilo to naše šmírování. Jsem úplně naměko. Teprve to budeme říkat dětem, tak jsem zvědavá jak to přijmou. Asi nejšťastnější bude malý Matyáš, že to bude ten brácha co 🙂 si s ním bude hrát.

jirca
23. říj 2009

Ahoj Jakelino, moooooc gratuluju, to je prima, že je mimísek v pořádku. Máš z ultrazvuku fotku? Mně ji neudělali, protože prďolka se ve finále skrčil až úplně dozadu, asi toho už měl taky plné zoubky 🙂 🙂 a prý by tam nebylo skoro nic vidět 😒 . Taky mi teď všichni říkají, že holčičí puberta je děsná, s třemi kluky už jsem to přežila (poměrně bez úhony, jsou fakt hodní), tak to snad za 12-13 let bude podobné.

jakelina
23. říj 2009

Ahoj Jiřčo, fotku mám až bude čas tak dám do alba. Malý na ní zrovna otevřel krásně očička. A co Ty ležíš???Dnes je tam krásně, tak mám dobrou náladu.

janettka
23. říj 2009

ahojky holky teď jsem dolítla z úřadů odevzdala DPH a jsem grogy...

jirca
23. říj 2009

Mě čekají úřady příští týden, doufám, že břicho už dostane rozum, když se teď týden povaluju 🙂 🙂. Jestli bude o víkendu hezky, vyrazím aspoň na procházku s pejsanama. Zkusím se zeptat Mudra v poradně, jestli jeho UTZ svede fotku. Mužíček na tom 2. screeningu nebyl a je mu to líto, že prcka neviděl.

jakelina
24. říj 2009

Jirčo, mě můj gynekolog udělá fotku na požádání. To jde z každého ultrazvuku. Určitě mu řekni. My jsme to včera řekli rodině a dětem, tak to řešili celý večer a byli strašně rádi. Tak jsem ráda, nejstarší syn říkal manželovi, že už bude pomalu v důchodu, když bude mít malý 18 let. Je to skoro tak, ale manžel má teprve 40 let a důchody se pořád posouvají na pozdější věk, tak na školu se nám snad ještě podaří vydělat. 😉

jakelina
26. říj 2009

Ahoj, tak už máš Jirčo fotečku???

jirca
26. říj 2009

Fotečku nemám, jdu do poradny až příští pátek. 😒 . Včera se mužíčkovi poprvé podařilo cítit pohyby, mimísek se mlel fakt hodně, ale prý to bylo jen slaboulinké. Asi to cítím hlavně já uvnitř, ale když si dám ruku na břicho, připadá mi, že je to úplně zřetelné. Asi mají chlapi jinak citlivé dlaně 🙂 🙂 .

jakelina
26. říj 2009

U nás se taky bobek hodně hýbe, cítím pohyby už od 15 týdne, takže teď je to jako pořádné rány. 🙂

hanula11
27. říj 2009

AHOJTE HOLKY
Tak už jsem dvě. Adélka se narodila 22.10. za minutu dvě. Vážila 3.80 kg a měřila 52 cm. Moc Vás zdravíme a držíme všem pěstičky. Jen nakukuji, dokud je chvíli klid. Doma jsme od neděle, ale na net jsem šla až teď. 😵 Dala jsem tři fotečky do alba, tak se jukněte. Mějte se 🙂 😵

bsik
27. říj 2009

Hanul, tak to je nádhera a OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jirca
28. říj 2009

Ahoj Hanul, moooocinky gratuluju, Adélka je překrásná. Přeju hodně zdravíčka a radosti.

jakelina
28. říj 2009

Hanul, tak to máte krásnou vlasatici, té budete dělat culíčky za měsíc. Gratuluju.

jakelina
31. říj 2009

Jirčo, tak jak je,bříško dalo pokoj??Já jsem dnes ještě trochu dělala na zahradě a užívala jeden z posledních hezkých dnů. Tak se ozvi jak u Tebe a opatruj se.

jirca
2. lis 2009

Ahojky, u nás pořád stejně, břicho tvrdne tak 4-5x denně. Asi jsem pitomá, že to pořád řeším, nejspíš se moc pozoruju. V pátek jdu na kontrolu, tak doufám, že je všechno v pořádku. Prcek sebou šije jako divý 🙂 🙂.