• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehuľky s PCO. Pridajte sa

30. září 2017 
nerob tajnosti ededička...veď ja by som to od samého šťastia nedokázala skryť aj keby som chcela...
A môžem prehlásiť,že si mi bola a si zlatko, veľmi dobrou bútľavou vŕbou,ďakujem moja :dizzy_face:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=58164/nummer=5
18. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeej, no supeeeeer :sunglasses: Tak tesim tesim tesim a tak opatrne a tisko gratulujem :wink: :grinning:

Inak tie Huggies zneju teda dobre aj s tym vykrojom na pupcek! Mne dnes dosla taka skvela bundicka pre maleho co som kupila od jednej baby cez bazar tak sa z nej vytesujem, lebo je vazne skvela :wink:

Zajtra idem na poradnu, tak drzte palce. A inak dnes oslavujeeeeeeem. Od zajtra som na materskej! :sunglasses:
18. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem levik,no ešte zatiaľ úplne potichu,nech to nezakríkneme(aj keby som to rada vykričala do celého sveta)... :dizzy_face: :zipper_mouth:
18. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme niektory o nej vedeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Giuli ako dnes u lekara?????
Ededik ako sa mate vobec nam nenapises ako sa mate.
Jeeeeeeeeeeeeeeej levik to je super , ze materska ...ja este 7 tyzdnov :unamused:
Ako vies presny datum? To ti poviel ekar?
19. srp 2008 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to by aj mňa zaujímalo babky, kedy na materskú aby sa mi nemusela krátiť dovča....či ma môže lekár vypísať skôr, čiže 8 týždňov pred...A ďalšia vec, berie sa termín podľa MS alebo podľa momentálneho stavu ??

Kakus, zatiaľ celkom dobre, dúfam, že to tak aj zostane. Ja už končene zaúčam za seba náhradu......
Levicek, normálne ti závidím...už aj ja by som zostala doma....

Giulička, čakáme nedočkavo na pozitívne správičky !!!
19. srp 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslim, že 8 tždnov pred je zo zdravotnych dovodov a 6 je normalny nastup na MD, tak je to aj v knizke vyznacene.Ja ani neviem ako to prebieha idem k lekarovia ten mi povie od stvrtka ste doma...alebo co...uz nech to je kristus.
Ja za seba nahradu ani nemam...nech sa staraju ked im nik nie je dost dobry :unamused:
19. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fíha, tak to by už mali začať...ale nech, nie je to tvoja starosť......
Giulička dostala utrogestan, na sone nie je ešte nič vidieť, čo je pochopiteľné, keďže je čerstvá tehuľka.. :grinning:
19. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Giuli vseeeeeeetky drime palceky. Silne presilne! :wink:

Co sa tyka MD, tak mne datum nastupu do knizky zapisali hned ked mi ju dali, takze niekedy v 12 tt. Pocita sa to podla terminu porordu a pototm 6 tyzdnov dopredu. Ja som sa lekara ale opytala ci by ma nemohol vypisat k tomu a tomu datumu a on v pohodicke suhlasil a vypisal ma teda 7,5 tyzdna pred porodom. Nemal s tym problem. A po dnesnom vysetreni som aj rada ze som sa tak rozhodla, lebo zevraj nas termin sa posunie dopresu tak to vyzera a dnes uz doktor tipoval na takeho 01.10., tak uvidime. Krcok nam zacal strajkovat :frowning2: Zevraj sa trosku skracuje. Naposledy bol iba mäksi, teraz je aj kustik kratsi :frowning2: Tak nech tam babulieka este zostane teda...

Baby, este otazka: co viete o nepomere hlavicky resp. aj nie gulatosti hlavicky babätka? Stale sme s hlavickou nejake 2-3 tyzden dopredu oproti ostatnemu telu a zevraj ani nebude uplne gulata, tak ma trosku doktor vystrasil. Povedal ze si nemam robit starosti, ze nikto nie sme robeny sustruhom a symetricky, ale predsa to vystrasi... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A este sa vratim k teme plienky. Presne dnes som dostala odporucanie od jednej mladej mamicky co ma 6-tyzdnove babo, ze najlepsie jednorazovky su pre nu zatiual pampersky. Skusala aj Huggies, ale zevraj nemaju taky pevny bok ci riasenie na nozkach a mala sa precikavala stale. S Pamperskami tento problem nema...
19. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Levicek,
aj ja by som sa chcela dohodnúť s dokym, aby ma vypísal trošku skôr, termín v knižke mám 04.12..... a chcela by som robiť do 30.09.2008, len neviem či to pôjde, uvidíme aká šikovná bude moja nástrupička....
A ešte mám 9 dní dovolenky tak ako tak rátam, možno by to tak aj vyšlo.....

S hlavičkou si nerob starosti, to bábätká niekedy mávajú, hlavnejšie je, aby sa nepýtala na svet skôr, ako má.

No vidíš a moja švagriná má úplne opačné skúsenosti, huggiesky bez problémov a pamperky jej precikávala...
Asi každej mamičke vyhovuje niečo iné.....
19. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Ededik.
A asi to bude tak ze budeme si musiet odskusat kazda sama co bude vyhovovat tomu nasmu...
Idem si asi trochu zdriemnut, prisla na mna nejaka unava.
19. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulenky,tak je to tak ako písala ededik,dostala som utrogestan 3×2tbl.,na sone nebolo zatiaľ nič vidno,iba vysokú sliznicu a žlté teliesko...o týždeň mám ísť znova na sono a krv,tak ja takto,som vo fáze čakania aj keď s príjemným ale nedočkavým pocitom.....a ďakujem,že ste na mňa mysleli :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdraviiim babuleee .... tak ako kukaaaam, pekne sa naaam to tu rozrastaaa .... tento rok sa nam tusim dariii :grinning:
my sme stale doma, malinky trosku neposlucha, tak mame kludovy rezim nariadeny ...
a ako sa vam ostatnym darii? v piatok nam povedali, co to bude az to bude, tak si viete predstavit, aky vyteseny od vtedy chodi manzel :grinning:
19. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky,
no super Katuli takze chlapceka, ako vidim meno nikde zatial...
Giuli to je super este par raz vyspinkas a bude mimi vidiet na utz.
Levik mne nenapisl ziadny nastup na MD, mslite ,ze budem chodit do prace az do porodu :wink: :astonished: :confused:
Vela bab inak chvali aj tesco plienky vraj su porovnatelne s papmperskami, ja som teda zatial ani nepozerala, ze kto to vyraba,ale proste to chvalia:slight_smile:ved uvidime.
Levicek neboj mimi budfe uuuplne ok.Termin ti posunili na 1.10. tak podrz jeden den na 2.10. a budeme mat s malinkym rovnyky datum narodenia :grinning:
20. srp 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kočky,
ja od 5 rána pocitujem takú tupú bolesť nalavo pod vaječníkom...úplne dole...Bojím sa, či sa mi niečo nedeje s krčkom...som ešte len v 24tt...
20. srp 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ededik, a nemoze to byt ze si prave v tom case ked by si mala mat menstruaciu??? Vtedy zvyknu byt take rozne bolesti. Mna napriklad krcok vobec neboli, akurat ked vela chodim tak citim take "stahy" ci ako to nazvat ale ani to nie na bruchu ale priamo "tam dole". Tak najlepsie lezat a nohy vylozit vyssie ako telo. Ked mas Magne B6 tak zober, ked nie tak si nechaj kupit aspon Magnesiu zatial a pi tu. Mne pomohla aj cisto ta a vydrzala som este tyzden do poradne. Ale keby sa ti to nejak velmi nepozdavala tak sup sup k lekarovi... Tak sa setri. Dufam ze nie si v robote. Ak ano tak chod domov. Ja som raz tak odisla lebo ma tri dni v kuse pichalo v boku.
20. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kakusa, kamoska tiez chce aby som vyckala do 02.10. lebo ona ma vtedy narodky. Tak uvidime ako rozhodne maly :wink: Nech si presadi svoju hlavu, hehe. Ale vies ze aj tak stresujem. Naco mi lekar take rozne veci hovori? Ako jasne ze nemame vsetci okruhle hlavy, ale su podlhovaste a kadejake ine, ale co strasi :frowning2: A do porodu urcite nebudes chodit do prace, iba ze by si chcela :wink: V podstate si nastup vies vypocitat aj sama. Od terminu porodu pocitaj 6 resp. 8 tyzdnov dopredu.
Katuli, tak ozaj, uz viete meno??? Takze mozes nakupovat vsetko modre, hehe.
Giuli, myslime na teba. Neboj, ono to zbehne a bude bud. tyzden...
20. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potrebovala bych poradit, nebo spis uklidnit. V pondělí jsm si dělala testik a vyšla tam slaboučká druhá čárka, včera jsem si dělala druhý a čárka byla ještě slabší a dnes byla úplně nejslabší. Jsem 14. den po ovul., 3 dny mam zpoždění s MS, jenom trošičku jsem špinila. Nevím jestli se něco nestalo, když ta čárka mizne navíc mě dneska intenzivně bolí břicho jako bych to měla dostat. Co si o tom myslíte? :unamused:
20. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aaronka, no, ono by ta ciarka mala asi silniet :frowning2: tak neviem, vyckaj. Spozdenie MS je este male, takze to moze byt hocico. Asi ti neostava nic ine len vyckat este par dni :frowning2: viem, budu tazke, ale hlavne nestresuj a nemysli stale na to. Brucho by mohlo boliet aj v pripade ze si tehu lebo mas obdobie ked by si mala mat kramy, takze to by nevadilo. Pokila sa samozrejme nerozbehnu. Vtedy by som bezala hned k lekarovi. A ked mozes tak chod aj teraz uz k lekarovi. Kebyze mal aj on podozrenie na tehu tak by ti mohol nasadit hned lieky na udrzanie.
20. srp 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
levik k doktorce chci jit az tak pristi tyden, myslim ze je jeste strasne brzo, ze by tam jeste nic nevidela. Zase si rikam, dokud nekrvacim, tak je to dobre. Treba dneska ta moč nebyla dost koncentrovana, byla "ulezela" asi jen 6 hodin....
20. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to moze byt potom aj tym. Podla toho aky citlivy test si si kupila. Tak pockaj do buduceho tyzdna a urob si potom zase testik. Drzim palce a ozvi sa potom urcite!
20. srp 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky! Mozem sa k vam pridat? Aj ja som stastna tehulka s PCO.
aaronka, nechcem ta sklamat, ale ciarka by mala silniet a nie slabnut. Ja som si robila test na 27DC poobede a ta ciarka tam uz bola, sice slaba ale bola a postupne silnela. Alebo si mala neskoro ovulku, a to spinenie by mohlo byt uhniezdovanie. A niekde som citala, ze male mnozstvo hcg sa vylucuje aj pri ovulke. Tak neviem.
20. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitaj Zuzik :wink:
20. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
levik dakujem za privitanie. juj, tak sa tesim, je to este cerstve.
20. srp 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nova tehulka:slight_smile:
20. srp 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzik uz si bola aj u doktora?
20. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zuzicek, vitaj medzi nami , takže máme druhú novú tehuľku... :grinning:
Levicek, už ma to prestalo bolieť, dala som si magnezium...len mám trošku strach, necítim pohyby, len ráno také slabučké, asi drichme....neviem, asi by som mala babuliaka nejako zobudiť.... :frowning2:
20. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
levik, ano boli sme dnes, bolo vidno malu machulku, mame aj fotecku a este cakam na vysledky z krvicky. Ale doky povedal, ze je to jasne tehu.
Ededik, dakujem za privitanie.
Kakusa ahoj, pozeram ze mas termin na 1. narodeniny nasho synovca.
20. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ededik tak som rada ze prestalo boliet. Neboj, bude to v poriadku. A s tymi pohybmi sa netrap. To poznam. Ja som mala aj tri dni take ze sa mi zdalo ze sa nehybe a aj ked sa pohol som sa bala ze som si to len namyslala. Proste psycho. Neboj, on potrebuje aj spinkat a niekedy ma kludnejsie obdobie a niekedy aktivnejsie. To je normalne. A ked si zobrala Magnesium si aj jeho v podsatte ukludnila takze sa teraz jasen ze nemota. Ziadne strachy :wink:

Zuzik no super, takze mate prve foto :wink: Tak sa vytesujete, co?! Ako dlho ste sa snazili?
20. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
levik, no vytesujem sa ako mala a drahy sa bude vecer, lebo foto mam ja :grinning: . Snazili sme sa 1 rok a 10 mesiacov. :slight_smile:
20. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek