• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehuľky s PCO. Pridajte sa

9. listopadu 2015 
Ja mam 174 a boky asi okolo 90-ky. Pred tehu teda :grinning: Teraz neviem lebo brusko uz mam aj dole, ale nejak mi nenarastli...
1. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ti kleslo brusko?
jeej otje fajn...
1. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze hej. teda urcite je nizsie ako bolo. ale to este pred tyzdnom asi. mozno su to uz aj dva, nemam prehlad o case nejak :sweat_smile:
neviete co je s ededikom? dlho sa neozvala...
1. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno ma dovolenku, ved o d1.10. chcela ist na matersku,ale na ma aj doma net...no dufam, ze su ok:-
1. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ano a skoro sa ozve aj ona :wink:
my ideme zajtra na kontrolu, tak som zvedava ci bude nieco vove :wink:
1. říj 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aj ja som rozmýšľala ,čo je s ededik...písala som jej IP a nič...dúfam,že sú OK :confused:
1. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojte,
tak dufam, ze ededik je fakt ok, ze nas leen zanedbava....
Levik ty dnes lekar, tak daj potom vediet ako si dopadla:slight_smile:
2. říj 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak som sa vrátila od dokyho,bola som si pre utrogestan a hneď mi spravil skoršiu poradňu,pôvodne som mala ísť až 14.10...krpec má 4cm,mával s ručičkami,bolo vidno očko...podľa sona som 11tt+2....som rada,že je všetko OK :dizzy_face:
2. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne spravicky:slight_smile:
super 4cm :slight_smile:
2. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bála som sa ,či je všetko OK...sesternica,čo sme boli naraz tehotné mala zamĺknutý potrat v 9tt :cry: kvôli trombofílii,tak som mala trošku stresy,aspoň som sa ukľudnila... :dizzy_face:
2. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj to mi je luto sesterky, ako ste sa tesili... :frowning2:
No hlavne, ze ste ok...
2. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď hej,také sme boli šťastné,že nás to postretlo naraz... :pensive:
2. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj tak bude medzi detickami pra mesiacov rozdiel, este budete spolu kocikovat:_)
2. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,
Giuli super ze je vsetko ok a mas dobre spravicky :wink: To stale potsi :slight_smile: A sesterky mi je luto, aj ja sa pamätam ako ste sa tesili :frowning2: Ale ako hovori kakusa, este mozete spolu kocikovat :wink: A ty si teraz aspon kludnejsia ked si bola dnes na poradni...
My sme tiez boli. Sme ok, aj ked maly, sibal jeden, sa mu nechce hybat :unamused: tak nas poslali aj na prietoky, ale zda sa ze je vsetko ok. Sestricka mohla robit co chcela, otacala ma, jeho drazdila, a on nic. Kaslal na nas :rolling_eyes: Uz teraz si presadzuje svoje. Na kontrolu ideme zase v pondelok. Doktorka povedala ze kebyze nic cez vikend tak v pondelok. Boli sme uz otvoreni na jeden prst :slight_smile: tak uvidime
2. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj sa to teda dost blizi ...takze mas v pondelok nabehnut aj s taskou?
2. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie, bez tasky. To moze este stale trvat aj tyzden-dva :confounded: Ale pre istotu kontrola, aby sme vedeli ako to postupuje... Kamoska bola otvorena na jednej poradni na 2 prsty a rodila tyzden a pol nato... Takze je to individualne.
2. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super ho niak vydur...skus dymove signaly :wink: Uz mas toho asi aj plne zuby, co? Ja toho uz mam plne zuby teraz a nie to este v 40TT
2. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi ver ze toho mam plne zuby :frowning2: Hlavne noci neznasam. A vecery. To sa uz neviem nijak usalasit a v noci sa kazdu chvilu budim a pozeram na hodinky ze uz chcem vstavat :confounded: Ale par dni (duuuuuufam ze uz iba dni) este vydrzim teda. Teraz som hovorila s jednou inou kamoskou, ona ked bola otvorena na jeden prst do 11 hodin rodila. Takze vazne individualne. Ale ona zase vyse tyzdna prenasala, takze u nej to potom uz slo rychlo.
2. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Levicek ja mam tento problem uz teraz...joj a to este 7 tyzdnov sa aj zblaznim:slight_smile:
Neboj budeto coby dup...este ti bude aj brusko chybat a ten kludik, co mas,ked je miminko v brusku :wink: Kazda sme ina a reagujeme inak , tak uvidis mozno uz aj v noci pojdes...budem na teba kazducky den mysliet ak by si sa tu neukazala:slight_smile:
2. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dakujem. Ved ja sa hned ozvem keby nieco :wink:
2. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte bambuľky,
25.09.08 sa nám narodila naša Adelka, s mierami 1250 g a 37 cm v 30tt.
Zbehlo sa to veľmi rýchlo, chvalabohu žabulka sa drží, je v TN na JISke. Prosím myslite na nás a držte nám palce.
2. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzime palceky velmi velmi velmi silno a cakame na dalsie spravicky! Vela stastia, urcite je bojovnicka a vsetko bude ok :slight_smile:
2. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím me vás silno,presilno,držte sa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jejej edediku, moc moc moc držím pěstičky!!!!!To je tedy něco takový drobeček, držte se!!!Chtěla jsem vám poslat můj graf co si o něm myslíte, ale teď nějak nevím, zda je to vhodn=:(, přesto to holky zkusím...

http://www.fertilityfriend.com/home/20f4cf

Co myslíte? jsem dva dny od dobrání provery a od rána mě bolí podbřišek, trochu jsem ráno špinila, ale zatím žádná krev, je to nějak brzo, vždy to dostanu tak 3. den po vysazení, tak hádejte co mě už napadá, ale teplotka klesla na 36,8, rudoška je již určitě na cestě:(
2. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ededicek joj no to je teda rana...Je to bojovnicka malinka drzime vam palceky a mooooc na vas myslime, iank aj ked k predcasne narodenej adelke moooc moooc gratulujeme a cakame same dobre spravicky...
3. říj 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kakus, tak drzme tym dvom babam palceky. verim ze vsetko bude ok. MUSI, no nie? ked sme tak silno bojovali az doteraz... :pensive:
inak, ja mam stale tiez take stresy ze co ked sa nieco stane este a tak. nad porodom ako takym kvoli bolestiam ani nerozmyslam, na to nejak kaslem :sweat_smile: ale nech je vsetko v poriadku... :frowning2:
3. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musia to vydrzat, bohvie co sa stalo, ze Adelka sa takto poponahlala na tento svet...Bojovnicka mala a aj Ededik musi zabojovat spolu snou...
No aj ja a, tiez nie z porodu, som si nan zakazala mysliet,ale hlavne z niakych komplikacii, take to co ak ...
Ale musiem verit , ze vsetko bude ok:slight_smile:
3. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej, ved prave... Vsetci mi hovoria, aj manzel, ze ved to je ta najprirodzenejsia vec na svete, kopa inych to v pohode a zdravy zvladli, tak co???!!! Ale im sa to povie... :confounded: Ale zato aj manzel ma obavy. Nie ze obavy, ale ze na to obcas pomysli aby bolo vsetko ok.
3. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono chlapi to asi beru inak ich to boliet nebude a tak,ale ot je jedno aj moj muz je taky , ze je to prirodzene a sme na to stvorene a podobne,ale napriklad ked ma vidi ako sa s tym pupkom niekedy trapim, tak povbedal, ze oni su fyzicky zdatnejsi a nechape reco priroda nedala tuto ulohu im...
:grinning:
3. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek