• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehuľky s PCO. Pridajte sa

9. listopadu 2015 
giuli,děkuji :slight_smile: ,palečky určitě budu potřebovat.Na clostil samotný jsem taky nereagovala,tak tento cyklus jsem brala koňské dávky 2-0-2 + 3 dny Fostimon.
Nevíte,jak se dá snížit LH? Doktor v CARu se k němu nijak nevyjadřuje,a to je hodnota 21 !!!!! :frowning2:
1. lis 2008 ve 20:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj koculky,
to je super, ze je Adelka taka bojovnicka a ze jej chuti mliecko:slight_smile: je strasne krasna:slight_smile: Leni mala je krasnucka, take sladke mimino. Vraj mame mat aj mi valibuka , tak som zvedava...no uz len par tyzdnov nastastie:-ň
Katy neboj PCO sa porazit da, tak preco by sa to nemalo podarit zrovna tebe:slight_smile: drzim moc moc palecky
2. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
katy ,ja som na clostil nereagovala 3roky...a bum je to tam :dizzy_face: ...
kakus,držím palce,nech všetko dopadne dobre a valibučka nech ťa veľmi netrápi pri pôrode.. :dizzy_face:
2. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kakuso neboj podle mě se velké děti rodí líp než ty 3500gramové. Naše malá měla 4310g a bylo to v pohodě a bez nástřihu :wink: Tak ti držím pěstičky at to máš taky rychlé a pohodové :wink:

Giulli 3roky tak to před tebou smekám klobouk. Bych asi byla pěkně zdeptaná. Ale je tedy fakt super, že se vám to povedlo :dizzy_face: Mě řekl dr. že mám pco po pul roce co se nám nedařilo otěhotnět s malou a byla jsem z toho totálně zdrcená ale naštěstí se povedlo hned po první stimulaci clostilem :dizzy_face:
2. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mne už ho chcel lekár vysadiť,že je to zbytočné...brala som ho s prestávkami a potom mi nasadili metformin na inzulínovú rezistenciu a ten podľa mňa źlepšil účinnosť a vaječníky začali lepšie reagovať...
pokúšali sme sa o mimi od r.2OO4 a od 2005 aj so stimuláciou,reagovať som na liečbu začala až tento rok v marci a asi koncom júla ,začiatkom augusta sa nám zadarilo,poslednú MS som mala dokonca vyvolanú duphastonon,takže som nečakala,že nasledujúci cyklus bude ten pravý :dizzy_face:
2. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
giulli tak to je super že to povedlo, ještě jednou moc gratuluji :dizzy_face: :wink: A už víš co čekáte? nebo ti to poví až na tom UZ v 20tt?
2. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajímavé ale je že máme většina už 1dítě kdy nebyl vubecv problém otěhotnět, a to říkají že PCO je od začátku že se nemohlo utvořit třebas před 4rokama nebo tak. Aspon to tvrdí muj dr. že jsem ho musela mít už od puberty :confounded:
2. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
no dakujem tak dufam, ze budem hrdinka ako ty. Si mala lenka aj epi?Ja to asi necham na prirodzenom porode. Alew uz by som brala, keby isla mala von som z toho nosenia uz cela ubolena a unavena. Maly to konecne trosku zase zacal akceptovat, ze to bude sestricka, tak sa tesim dens sa s nou hral...stuchal ju a klopkal jej a ona mu odpovedala...kopkala ho priamo do rucicky:slight_smile: mal zazitok.
Giuli sdom zvedava co to bude?Sara je uz asi nadsena, ze doma bude ziva babika...
2. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kakus,ešte som riadne kinderko s prekvapením,všetci vravia,že chalan ...jediný manž.tvrdí,že to bude baba(no v kútiku duše verí,že chalanisko,no nechce sa priznať)...ha-ha :grinning: ja by som brala babu,kaby som si mohla vybrať...
lenkab,ja som mala s problémami aj sáru,liečba síce trvala kratšie vzhľadom na vek (asi),no tiež som bola stimulovaná clomifénom a pregnylom :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No to asi kazdy chlap dufa v chlapca.Mne vsetci hovoria, zecakame urcite chlapceka, bo mi to tehu vraj strasne slusi....len vcera sa mi prvy ras stalo, ze mi jedna pani povedala, ze to bude dievcatko...hoovrim jej ze je prva, co nam toto tipuje:slight_smile:No uvidime:slight_smile:
Ja som s malym teda ozaj problem nemala,len je to asi tym, ze som brala asoi 4 roky Diane a to je vraj an prekrytie PCo ako stvorene....
2. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nazdárek, jen se chodím nakukovat a dlouho tu nikdo nebyl, jdu vás jen ze snažilek pozdravit:slight_smile:
3. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babuľky,aj mi Ťa zdravíme zuzuza a pár tehu bacilkov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: ,špeciálne pre Teba...
kakus,veru,každý v kútiku duše dúfa,že bude mať pokračovateľa.. :dizzy_face:
3. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono je to asi tak zakodovane.... :wink: Ja sa stale bojim , ze sa nam nakoniec mieto dievcatka narodi chlapcek, ja neviem preco....tak stale sa tesim na malu, ze vseetko mame tak aj pre nu nachystane, ze ruzovunke, tak uvidim...Hadam nebude niak moc velka...
3. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim babule .. ako pozeram, predsa len ste sa tu trosku rozpisali :grinning: tu bol dlho nejaky klud ...
kakusa ... jak pozeram, tak dva tyzdne si ani na cviku nebola ... nas tam bolo strasne malo, jeden aj druhykrat len tak 4 - 5 bab ... zajtra to tiez odpadlo, takze az buduci tyzden budeme mat stretko, tak sa tam snad este pred porodom ukazes :wink:
giuli, ked budete s manzelom chciet ist na 3d, tak v gynfive robia 3d uz medzi 13 a 17tt..... nam sa maly prvykrat tam prvykrat ukazal .... no a v 24 tt sme boli zas, to si tvaricku zakryval, akurat ritulku ukazal, takze to ziaden hanblivec nebude :grinning:
my sa mame inak fajn, akurat ma trapi trosku nejaky virus alebo tak, bo mi opuchlo lico ... no uz par dni chodim, jak keby ma manzel prefackal ..... tak som uz dneska bola u lekarky, tak mi dala antibioticku masticku, tak sa to snad zlepsi .... bo ani poriadne ani hovorit nemozem, to si aspon manzel chvilku oddychne, ze manemusi tolko pocuvat :grinning:
3. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajoj katuli, no ja asi uz nepridem, bo som bola zvedava ako to tam je a vsetko v podstate poznam som si chcela hlavne dychanie ozrejmit, tak to sa mi podarilo...a ak ti mam pravdu povedat stale niekde sme , ze mi ani niak nevychadza...zijeme zatial clekom aktivne, tak uvidim ako to bude ked sa nam narodi malicka...
Dufam, ze sa coskoro vyliecis a aspon teda pis, ked nemozes rozpravat...
3. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
joo jo ... tak aspon popiseme :wink: ... ja chodim dalej, aspon som aj medzi ludmi, nie ze by som inak nebola, ale clovek dojde aj na ine myslienky ... a trochu sa rozptyli a tak .. a je tam celkom sranda .... teda aspon naposledy :grinning: a aspon sa aj prejdem, nelapim doma na zadku a tak ... vybavicku pre maleho uz co sa oblecka tyka, viac menej mame, iba nejaku tu kozmetiku, plienky a take serepeticky zabezpecime, joj a este postielku kocik a tak a je to ... akurat sa chystam, ze si uz konecne sadnem k sijaciemu stroju a ze malemu usijem perinky do postielky, hniezdo do postielky, nejake navlecky na perinky, co este nasi mali odlozene a tak .... a maminka kupila casak so strikovanymi vecami pre male deticky, tak ked toto posijem, tak sa pustim do strikovania .. som si vyhliadla krasne svetriky, tak v januari, ked uz budem menej mobilna, budem mat aspon co robit :grinning: ... ja sa nenudiiim ... furt cosi robim, aj ked by som asi mala viac oddychovat ... hlavne, ked v noci toho vela nenaspim, maly sa rad v noci hmyri :grinning: ale co narobime neee :grinning: ozaj, ty uz mas coskoro termin ... pojdes na kramare? ci do ruzinova? my sme boli pozriet aj kramare a aj ruzinov, ale asi tie kramare zvitazia, sa mi tam tusim viac pacilo .... a ty ako?
3. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte katuli a kakus,aj tebe to katuli ubieha...vám závidím tie pekné týždne :dizzy_face:
4. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte moje tehuľky :slight_smile:
Po čase Vás srdečne zdravím...
Naša Adelka má už 1620 g, takže pomaly rastieme, vyzerá to tak, že za také 2 týždne by som mala ísť za ňou a možno do mesiaca budeme aj doma...
Pekne sa držte, posielam Vám pusinky na brušká. :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj edi,ani sa nenazdáš a mesiac ubehne ako voda....babuľka znova pekne pribrala,drží sa kočena....
4. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ededik,prečo si dala preč tú fotku v zavinovačke?juj,veď bola nádherná :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,už je opäť tam :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj koculky,
ededik amla je uuuzasne dievcatko, strasna kocka...a hlavne krasne pribera.Co je to mesiac, to vam ubehne a uz ju budete mat krasne domka uvidis, ze to preleti...teraz sme riesili, ci si tehu a uz je tu Adelka, ten cas uteka...
KAtuli je tam vo Vanku krasne a prijemne,len ja sa v tehj dobe doucim s malym a utekat sa mi tam uz asi ani nechce..Ale ta pani, co to robi je super a ma uzasne skusenosti.Ja som nebolapozriet zatial nikde,ale musim ist pozriet a od zaciatku chcem rodit v Ruzinove, aj tam mam svojho lekara, ku ktoremu uz dlho choim, tak by som tam aj rada odrodila.Len tej EPI sa dost boojim, tak neviem, ci si ju dam,ani na prednasku sa mi nechce tak ja neviem....
Giuli a tebe to neuteka???Joj ved is uz 16tt to ti uz aj povedia co zua prekvapko haj v brusenku:slight_smile:
5. lis 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dúfam,že mi to prezradia kakus,neviem sa dočkať... :dizzy_face:
5. lis 2008 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No potom chceme spravicky...
Kedy mate utz????
5. lis 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ďalšiu poradňu mám 10.11.takže na bud.pondelok...som objednaná aj na AFPtesty,robí mi sono zakaždým... :dizzy_face:
5. lis 2008 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no super som zvedava, cis a drobec predvedie....
5. lis 2008 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
o uvidíme,pri sáre mi to povedal až nejaký 24tt....už to aj tak nezmením :grinning: ,hlavne nech je všetko Ok
5. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
*Nam to povedali az 22tt, tkaze to prezijes uz hlavne, ze je miminko tam kde ma byt...
5. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak kakus,mne je to jedno,pri problémoch s otehotnením budem vďačná za zdravé mimi :dizzy_face:
5. lis 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ako sme aj my...
5. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek