Těhulky v zahraničí. Podělte se o zážitky

kocurek
22. lis 2006

Ahoj tehulky, jste nektera mimo CESKOU CI CLOVENSKOU REPUBLIKU???? Pokud ano a chcete se podelit se svymi zazitky....ozvetese. Zdravim ze Spanelska.papa

mishita
1. pro 2008

Na MSN mi nic o skrehotani nedoslo 🙂 Tak se snad za par dni rozmluvis, to by byl jinak blbej pokec 😉 J. je na nocni a ja pujdu spat, jaksi me to u PC nebavi. Snad me necha Ami vyspat....

kocurek
autor
2. pro 2008

Asi nemas aktivni prijimani zprav, i kdyz nejsi on-line. Prave, ze clovek nesmi vysilovat hlasivky, kdyz chrapti,naoipak musi, co nejmin mluvit, i kdyz to s ditetem nekdy nejde....

mishita
2. pro 2008

Mam to aktivni, byva tu ale obcas Juanjo, takze se to mozna objevilo jemu a zapomnel me o tom informovat 🙂.
Uz to mame za par a poletime!!!!
Dej vedet, jakmile ti bude lip

mishita
4. pro 2008

Ted je pro zmenu nachlazena Amalka. Zacala kaslat a z toho zvracet, ted pres 3 hodiny spala, tak uvidime, jaka bude noc ☹

kocurek
autor
4. pro 2008

Ahojky, ja opet v plne polni.....prave skoncila a zbyva mi 4,5-5h spanku nez E bude vstavat....a pristi tyden uz budeme u babicky a dedecka... 🙂

To me mrzi,ale ja jestetaky nejsme ok. ☹

mishita
6. pro 2008

ted jsem nemocna i ja. Ach jo, snad to bude do ctvrtka dobry..

mishita
9. pro 2008

Amalka uz je lepsi, ale vubec nechce jist. Je hubena jak lunt a dela mi starosti....ach jo, snad ji ceska strava u babicky vyspravi!!!!

kocurek
autor
9. pro 2008

Ahojky, zitra balime a frrrrr nach CZ. E taky nechce nic jist, jen chleba nebo mlicko-kojit, jinak trosku polivecky-vyvaru nebo brambory, jinak vubec nic, ani maso, ktere miluje, je to nemoci a taky obdobim...ted ma obdobi vzdoru 🙂 ☹

mishita
9. pro 2008

Ja uz kojim jen jednou a to nad ranem, ale dnes odpoledne jsem malou taky nakojila, kdyz nic jinyho nechce. Jsem zvedava na cestovani. Snad to zvladnou v pohode. Zitra si zavolame a domluvime se kdy a kde jo? Moc se tesim!!!!

rketka
11. pro 2008

Tak se holky poradne nabalte, zacina tu zase prituhovat.
Jinak s tema nemocema, Laure prijezdem sem zmizela konecne od zari nudle a je zdravoucka, nevim, jestli je to tou zimou, ale spis, ze neni ve skolce. No a s tim jidlem, ja resim opak, mam desnyho otesanka, sni pomalu vic nez ja, no ale vahove je snad ok, skoro patnact kilo (tady pribrala skoro kilo po knedlikach a rohliku 😀 ) a 95 cm.

rketka
11. pro 2008

Jo a jeste jeden postreh, Laura se za ty necele tri tydny, co jsme tady, skvele rozmluvila cesky, (coz mam velkou radost, prece jen, co zacala chodit do skolky, tak cestinu temer vypustila) dokonce uz sklonuje, obcas koukam, co z ni pada, jo a na me jako jedinou mluvi spanelsky, fakt nechapu, kdyz jsem na ni spanelsky nikdy nepromluvila, to asi, aby nezapomnela 😀 .

kocurek
autor
15. pro 2008

Ahojky,tak ja mam zaslanou dalsi praci a mam par tydnu klid a za mesic odevzdat dalsi...a tu si udelam v anglictine, jedna za rok musi byt v jinem jazyce. Jak s epise o mluveni, E nadherne mluvi, kazdy se divi, ze zacal dost brzy. SEm tam nejake spanelske slovicko rekne, ale jinak porad cesky. Je to normalni, ze je mala nemocna, jedna znama ceska rikala, ze ve Spanelsku je studeny odchov....no, ja bych to nazvala jinak...porad jsou deti ve skolce nemocne, neni to, jak zde v CR, ze dite, kdyz kasle, kape mu z nosu, automaticky musi zustat doma....

MAme zde nadherne, slunicko....zatim jen par prvnich dnu,ale uzivame si to.... 🙂

mishita
17. pro 2008

Ahojte, tak si predstavte, ze mam brutalni anginu. Vubec nemuzu polykat a je mi hrozne. Amalka ma pro zmenu prujem. A to jedem v sobotu do Alp. Mam na 10 dni antibiotika ☹

kocurek
autor
31. pro 2008

Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům.
Láskyplný rok 2007 přejeme 🙂

kocurek
autor
3. led 2009

Chybicka se vloidila 2009

kocurek
autor
3. led 2009

Prejeme prijemne odpoledne, mame nadherne bilo a jdeme se snakovat, mavame do dalekych krajin..... 😅

petraluk
5. led 2009

Tady taky 🙂

petraluk
5. led 2009

pardon,nějak jsem si spletla diskuse 🙂 přeji všem v zahraničí vše nej do roku 2009 🙂

kocurek
autor
6. led 2009

Musime se pochlubit, behem 1 dne jsme se naucili pit z hrnicku 😉 . Papulku nezavreme, jen kdyz spinkame, porad mluvime a mluvime a dobre sklonujeme...a mame dalsi stolicky venku, chybi nam uz je posledni 2 zoubky!!!

blackie26
6. led 2009

ahoj je tu nekdo z italie?

mishita
8. led 2009

Ahojte, zdravim po delsi dobe. uz jsme zpet v Madridu a zavidime vsem v CR snih!!! Jen jsme odjely, zacal padat. To je teda pech!!! Ale aspon si tu uzivame slunicka a ikdyz si ostatni stezuji, jak je zima, ve srovnani s Cechama je mi krasne. Do CR pojedeme az v dubnu a uz ted se tesim. Nejak moc se mi tam zalibilo... 🙂
Kocurek; kdy se nam vratis?? 😉

rketka
9. led 2009

Ahojky, tak jsme vcera v noci dorazili po celodennim cestovanido Granady, chumelilo tu jak blazen a je tu taky pekna kosa, barak uplne promrzlej a i kdyz jsme meli topeni na plno celou noc, tak je tu porad vlezlo. I kdyz na tech minus patnact, co ukazoval teplomer vcera rano v Praze to nema.
Jsem desne utahana, ten mesic a pul v Praze byl tentokrat pro me zaprah, delali nam jeste nez jsem prijela doma rekonstrukci kuchyne, menili jsme dispozici, takze kopali odpady a dvere, vsude byl bordel, 5cm prachu, kterej se dostal i do skrini, skoro mesic jsem bydlela u mamy a jezdila k nam uklizet a malovat po vikendech a vecerech, kdyz mi mohla hlidat Lauru. No sedla jsem si 24 prosince v 5 vecer, kdyz jsme to dali do provozu, ale chybi jeste milion dodelavek, usmyslela jsem si totiz, ze vanoce budou u nas 😝. Do toho jsem se snazila objet jeste nez prijel JC vsechny kamosky a pak i s nim jsme furt nekde litali po rodine nebo byli oni u nas, JC nekolikrat delal paellu, tak se zucastnovalo hojne mnozstvi lidi, nikdy jsem si nemyslela, ze z navstev muzu bejt tak zmozena, asi se nic nema prehanet, ale ja mam pocit, ze ten muj cas tam musim vyuzit vzdy na 100%, sedet muzu tady v Granade, takze jsme nevidela poradne ani jednu pohadku, no ale bylo to ve vysledku fajn, vanocni Praha je krasna a svarak na Staromaku taky neni k zahozeni. Musime akorat dat do lajny Lauru, protoze se tam nejak desne rozmazlila a pekne me obcas nicila a to jsem fakt v tom presu nepotrebovala, obcas jsem musela uz dost ostre zarvat a mela jsem pocit, ze se ze me stava histericka matka. No ale jsem na ni pysna ohledne cestiny, to prostředí a v podstate každodenní kontakt s detma delaji strasne moc, mluvi uz krasne ve vetach, kazdy den byl znat, no a když prijel JC, tak uplne plynule presla do spanelstiny.
Do toho vseho mi jeste delali na druhy pokus zubni implantat, teda zatím jen ten sroub, minulej rok se mi sroub nevhojil, tak mi to delali znovu a ted me to dost oproti minule bolelo no a prevcirem jdu na kontrolu, doktor mi to dotahuje a opet se to uvolnilo, prej tam mam dost poskozenou kost, mela jsem na tom zubu, nez mi ho vytrhli dost velkej zasah, tenkrat mi ho operaci zachranili, vydrzel 7 let, ale po porodu se tam udelal zanet a s tim uz neslo nic delat. Doktor rikal, ze toto se mu jeste nikdy nestalo, ze uz se boji jit do tretiho pokusu a ze by mi radeji udelal mustek, ale to znamena zbrousit dva okolni zdrave zuby a na to se asi vykaslu, uz jsem si na tu diru za ten rok docela zvykla, je to sestka, ktera neni videt, tak to asi necham.

No tak jsem si musela postezovat, ted jsem se rozhodla tyden lezet a nic nebudu delat 😀 , mozna teda vybalim kufry 😀 😀 😀

mishita
11. led 2009

Uzivame si tu ted snehu a ledu. je to sranda, jak spanele nejsou zvykli zametat chodniky, tak je vsude plno ledu a neda se chodit. To uz je lepsi jet autem 🙂 . Uz 4 noci nekojim, tak snad to Ami zvladne. Ale nechce mi moc jist a je z CR tarochu rozmazlena, takze ji davame do kupy 😉

rketka
12. led 2009

Asi nám ti chtiví cestí príbuzní ty nase deticky kazí 😀

mishita
13. led 2009

A my si je nachavame kazit, jen kdyz muzeme jit na chvili nekam ven a oni nam pohlidaji... 😉 Holky, jste nekdo na facebooku??Ze bych si vas pridala 🙂

blackie26
13. led 2009

ahoj nnei tu nekdo z i talie?

mishita
13. led 2009

A my si je nachavame kazit, jen kdyz muzeme jit na chvili nekam ven a oni nam pohlidaji... 😉 Holky, jste nekdo na facebooku??Ze bych si vas pridala 🙂 Ja jako Michaela Matouskova 🙂

mishita
13. led 2009

Blackie26, ahoj, vitej mezi nami. Pokud ja vim, tak z Italie tu nikdo neni, alespon ne v posledni dobe. KOukam, ze jsi na zacatku tehotenstvi, jak to snasis???

blackie26
13. led 2009

ahoj jo do cela to jde uz se zacinam kulatittak si an to zvykam bojuju ted s akne a striema abych je nemla ale jinak do bre

rketka
13. led 2009

Ahoj blackie, vitej, tady nikdo z Italie neni, ale na beremese chodila jedna divcina, co bydli v Rimini, mam ji na skypu, tak bych te s ni mohla spojit, ted ale zrovna odjela do CR a neni na netu, tak pozdeji.