Těhulky v zahraničí. Podělte se o zážitky

kocurek
22. lis 2006

Ahoj tehulky, jste nektera mimo CESKOU CI CLOVENSKOU REPUBLIKU???? Pokud ano a chcete se podelit se svymi zazitky....ozvetese. Zdravim ze Spanelska.papa

kocurek
autor
14. srp 2007

Ahojky, jak prozivate leto?
MY oslavili 5 mesicu křtinama. NAkonec jsme se jeste do perinky vesli, i kdyz ke konci krtu to uz nam nohy couhaly z perinky. Ericek vubec neplakal, jako jediny, byly v ten den 3 miminka krteny. BYl to nadherny zazitek, opravdu to stalo za to a v Barilice Pany MArie neboli Marianskem kostele to melo sve kouzlo.Dala jsme ar fotek do alba.
Navstivila nas i Rubenova rodina-mamca se segrou. Zpocatku jsme mela obavy, ale slo to hladce, nakonec jsem nemusela neustale tlumocit, mluvilo se doma-cesky, spanelsky, anglicky a latinsky, kdyz bylo nejhur, kdyz si beze me nevedeli rady. BYly tady 3 dny a dnes jely do Prahy na 2 dny a pak frrr do Madridu. Ale reknu ti, tady se chovaly uplne jinak, jak ve skutecnosti, kdyz jsou doma ve svem zivlu, zde jsem poznala i druhou tvar, jak mi vzdy Ruben rikal, ze obe maji 2 tvare....S malym blbly porad dokola,natahovaly jej, coz si nedovoli ani nasi, proste me prece jen mimi vychovavame a mame jiny vztah, jak oni. Ani si nedovedu predstavit, az tam pojedu, co to bude.hezkou dobrou noc...

kocurek
autor
18. srp 2007

Ahoj maminky, uzivate si leta?Hezky vikend.... 🙂

rketka
19. srp 2007

Ahojky, zdravim z Prahy, je tu prijemne teplo, lepsi nez ty sleny vedra ve Sp. No, aby se mi nestyskalo, tak za mnou prijeli kamaradi z Granady, vcera jsme litali po Praze a zitra jsem je pozvala domu na obed, tak uz jsem ukecala mamku, aby uvarila knedlo, zelo, vepro, ja to neumim.

Kocurku, fotky ze krtin jsou moc pekny, je to opravdu moc krasny zazitek.

A co ty Doubku, jak bylo v CR?

Moc se na internet nedostanu, snad zase pristi tyden nakouknu.

kocurek
autor
19. srp 2007

rketka:ahojky,uzivej si rodneho domova.

Hezke odpoledne a zacatek noveho tydne...papapa 🙂

kocurek
autor
21. srp 2007

Jsme preockovani Hexavakcinou, mame 5 mesicu a 9 dnu a vazime 7750g.... 🙂

kocurek
autor
25. srp 2007

Hezký víkend z ČR, kde opět panují hyce,papapa

kocurek
autor
26. srp 2007

doubek, jsi tady?

doubek
26. srp 2007

ahoj

kocurek
autor
26. srp 2007

Mame novinu, zacali jsme se prevalovat ze zad na brisko 🙂

kocurek
autor
26. srp 2007

ahojky

doubek
26. srp 2007

do M jsme nejely, nakonec jsem si rikala, ze ji nechci tak masirovat v autosedacce

doubek
26. srp 2007

ale jely jsme vlakem do SS a dost hruza

kocurek
autor
26. srp 2007

MAs recht,ak se rika,ja bych asi taky nejela.NAsi byli na dovolene v MAdarsku v jednech termalnich laznich a prysuper pro rodice s detmi, vyhrivane termalni koupaliste, tak asi priste pojedeme taky.

doubek
26. srp 2007

amalka brecela a nic se ji nelibilo

doubek
26. srp 2007

jak se jmenovaly?

doubek
26. srp 2007

dnes slavime narozeniny tchana, byli jsme obedvat u neho, ale bydli jen o patro niz,takze ted si skocila amalku nakojit domu

doubek
26. srp 2007

donde estas?

kocurek
autor
26. srp 2007

HAJDUSZOBOSZLO- je to 540 km od Frydku, 30 hektaru, mnoho bazenu vyhrivanych, asi 10 jenom pro deti a zbytek pro dospele,dokonce jeden s mozskou vodou, plazi, pousti i morske vlny, proste idylka a vyslo je to na 300 kc na osobu a den apartma + 800 HUF za vstupne na den do celeho strediska termalnich koupalist, coz je cca 3,5 EUR.Na netu toho moc neni

kocurek
autor
26. srp 2007

jak na malou mluvis, jen cesky? Ja normalne hezky cesky a Ruben spanelsky, ale kdyz jsme vsichni tri, tahne me to ke spanelstine, ale rikam si, ze nemuzu slevit, at se uci taky R, jinak by se maly moc nenaucil. Je potiz, kdyz mluvim s R, maly jiste bude drive umet span, odposloucha nas...a ja jej budu ucit, az budu sama....kdyz R bude v praci

doubek
26. srp 2007

tak to super

doubek
26. srp 2007

jenom cesky, vubec mne nenapadne mluvit s ni spanelsky.

kocurek
autor
26. srp 2007

a s C? a kdyz jste vsichni tri spolu?

doubek
26. srp 2007

ja si zase rikam, ze asi bude mluvit lepe cesky. clement to hrozne polyka. ja vim co mi chce rict, ale vetsinou nerozseparuji slova, ktera rika. ale ruben je ucitel- to je neco jineho. mam kamaradku ucitelku a ta mluvi krasne.

doubek
26. srp 2007

tak zatim nam amalka do toho nekeca 😀 , takze spanelsky

kocurek
autor
26. srp 2007

no, on sice ucitel je, ale matyka, fyzika...s malym brepta furt dokola..tchyne zurila, kdyz tady byla, ze pry proc s malym mluvim cesky, proc nemluvim obema jazyky

doubek
26. srp 2007

rikam mu, ze musi mluvit srozumitelneji. on to ma po otci, tomu jeste ted skoro nerozumim.

doubek
26. srp 2007

v zadnem pripade obema jazyky. vsude pisou, ze clovek musi dusledne dodrzovat jeden jazyk

doubek
26. srp 2007

myslela jsem, ze ruben uci jazyky

doubek
26. srp 2007

ale je ucitel a ucitele maji dobrou vyslovnost

kocurek
autor
26. srp 2007

ne, jazyky ucim ja, teda ucila