Tepavé šumění v uších nebo hlavě, máte stejný problém?

misana
25. led 2016

Zdravím,nemáte některá stejný problém? Myslím,že to co slyším je proud krve. Když se ohnu,tak tlak do hlavy a spustí se šumění.Postavím se a za chvilku to přejde.Nebo když se rychle postavím.

anetka1701
25. led 2016

Tedka se různě měnilo počasí, přehnalo se několik tlakovejch vln tak to může být tím.... Já tedka asi tři dny měla zalehlé uši a šlyšela si bušit srdce 🙂

misana
autor
25. led 2016

@anetka1701 díky za odpověď....já už to mám delší dobu,tak počasím to nebude 😔 teď mi to udělalo,když jsem se natáhla nahoru do skříně...

misana
autor
25. led 2016

renca1978
25. led 2016

Objednej se na CT nebo magnetickou rezonanci.

misana
autor
25. led 2016

@renca1978 na klasickém ct jsem byla a nic....myslím,že to bude něco s tepnama ☹

renca1978
25. led 2016

@misana tak sono karotid nebo ten magnet

ttatanka
25. led 2016

Nebo to taky může být začínající tinnitus, ale to by bylo celkem vážný. Nechci teda strasit. Mrkni na itinnitus. A zkus ORL.

werik153
26. led 2016

Pokud ti to dělá jen když se ohneš, tak je to nejspíš od špatného tlaku. Mě to občas dělalo přes den a POŘÁD v noci, byla jsem z toho šílená, na prášky...a to doslova. když už doktorka nevěděla co, tak mi napsala sedativa na spaní....nakonec byl závěr takový, že mám chronický zánět středního ucha ( tak zvaně, že mám bouličku s vodou za bubínkem) s čímž se prý nedá nic dělat. Přešlo mě to až po roce....teď mám klid, ale bylo to něco naprosto šílenýho, byla jsem na CT na MRI na různých sluchových vyšetřeních atd....Podezření jsem měla taky na ten "Tintinus"- ale to prý dělá skoro pořád v kuse...a mě to přes den nedělalo vůbec, až když jsem si lehla...Jo a dělalo mi to jen v levém uchu.

misana
autor
26. led 2016

@renca1978 sono krčních tepen jsem měla a ok.

misana
autor
26. led 2016

@werik153 já mam vyšetření ušního nervu,CT a sono tepen. Dělá mi to,když se přehnu,ale taky ne vždycky. Nebo v noci,když se přetočím.Někdy i když třeba otočím hlavu na jednu stranu,tak to začne,a když ji dám zpátky tak přestane. Nebo i u zubaře,když jsem otevřela moc pusu. Slyším prostě pulzování krve.

werik153
26. led 2016

@misana A neříkala ti doktorka, jestli tam taky není ten "zánět" ? Mě nejdřív říkala, že mám za bubínkem váček s vodou...a říkala, jen že se to stává...až pak dýl řekla že je to asi ten zánět...

misana
autor
26. led 2016

@werik153 zatím nic. ORL ok a teď na neurologii ty vyšetření zatím taky všechny ok. Na ORL řekl,že to bude od páteře a na neurologii,že páteř asi ne.

misana
autor
26. led 2016

@werik153 ale myslím si,že to má souvislost s tlakem. Cítím,jak mi stoupá tlak do hlavy a hned to začne.Narovnám se,chvilku se zastavím a přejde to.Nebo nějak zakroutím hlavu a přestane to.

misana
autor
26. led 2016

ale tlak mám normální...

werik153
26. led 2016

@misana Tlak může být kolísavý....

haniplanetka
10. črc 2016

Pro mě je to předzvěst migrény

qz
10. črc 2016

To jsem mela v levem uchu pri sepsi a horeckach. Konkretne zlaty stafylokok pri celkovem oslabeni organismu, kdyz jsem prestala mazat kortikoidy. Takze to taky muze byt hormonalni. Taky mi vypadaly temer vsechny vlasy a nemam ms. Tedy zanet a hormony za me.

kristyy90
22. lis 2017

Ahoj, mám naprosto stejný problém.. podarilo se ti to prosím nějak vyresit, přijít na příčinu? .

misana
autor
23. lis 2017

Ahoj,napíšu ti do zprávy.

22bobinka2
15. dub 2022

@misana dobrý den, mužů se také zeptat, jak to dopadlo a co bylo příčinou? Mám ten stejný problém, děkuji.

22bobinka2
15. dub 2022

@kristyy90 dobrý den, mám ten stejný problém, mužů se zeptat, co bylo tou příčinou? Zjistila jste? Děkuji.

maxulekapcule
15. dub 2022

Já to teď mám po druhým porodu, asi už třetí měsíc, ale naopak to mam i ve vzpřímené poloze, je to dost nepříjemný, dost se mi špiní uši, hlavně v noci jako kdyby nějakej výtok z uší. Taky je to dost nepříjemný

danvitka
15. dub 2022

Neměla jsi covid? Nám se Omicron projevil hučením, takovým zvláštním hučením v uších... Docela to trvalo než se upravilo. Bylo to jak z tlaku nebo co.....

maxulekapcule
15. dub 2022

@danvitka já asi ne

22bobinka2
16. dub 2022

Mám to taky po druhem porodu, omicron jsem měla před měsícem, ale měla jsem to i předtím, takže tím to nebude. Občas už se mi taky stane, že to mám, i když třeba stojím, ležím.. je to nepříjemný, jsem objednána na orl, ale nejdřív mám letět pryč a jsem z toho dost nervózní.. snad se paní, co to tu založila, ozve.. 🙂)

misana
autor
16. dub 2022

Ahojte, bohužel mám to stále.... milión vyšetření a na nic se nepřišlo....

22bobinka2
16. dub 2022

@misana Tak to mě mrzí, :( a zhoršuje se to nějak? doufala jsem, ze budete vědět.. ještě se zeptám, jestli mate zkušenost s letadlem, jestli na to nějak působí ta změna tlaku? Moc dekuju. Kdybych na to náhodou přišla, tak se ozvu.

22bobinka2
Autor odpověď smazal
Zobraz
22bobinka2
18. bře 2024

@misana Ahoj, zkouším po dvou letech, jestli jste na něco přišla ohledně toho sumeni, proudění v hlavě? Mám to stále, byla jsem na CT a sonu tepen, orl. Je to nepříjemné a ráda bych tomu přišla na kloub, ale jsem už trochu bezradná. Díky za odpověď. 🙂)

22bobinka2
19. bře 2024

@maxulekapcule dobrý den, mate to ještě? Přišla jste na to, z čeho to bylo? Děkuji za odpověď. 🙂