• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tepavé šumění v uších nebo hlavě, máte stejný problém?

23. listopadu 2017 
Zdravím,nemáte některá stejný problém? Myslím,že to co slyším je proud krve. Když se ohnu,tak tlak do hlavy a spustí se šumění.Postavím se a za chvilku to přejde.Nebo když se rychle postavím.
25. led 2016 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedka se různě měnilo počasí, přehnalo se několik tlakovejch vln tak to může být tím.... Já tedka asi tři dny měla zalehlé uši a šlyšela si bušit srdce :slight_smile:
25. led 2016 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetka1701 díky za odpověď....já už to mám delší dobu,tak počasím to nebude :pensive: teď mi to udělalo,když jsem se natáhla nahoru do skříně...
25. led 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2:
25. led 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednej se na CT nebo magnetickou rezonanci.
25. led 2016 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 na klasickém ct jsem byla a nic....myslím,že to bude něco s tepnama :frowning2:
25. led 2016 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana tak sono karotid nebo ten magnet
25. led 2016 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo to taky může být začínající tinnitus, ale to by bylo celkem vážný. Nechci teda strasit. Mrkni na itinnitus. A zkus ORL.
25. led 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ti to dělá jen když se ohneš, tak je to nejspíš od špatného tlaku. Mě to občas dělalo přes den a POŘÁD v noci, byla jsem z toho šílená, na prášky...a to doslova. když už doktorka nevěděla co, tak mi napsala sedativa na spaní....nakonec byl závěr takový, že mám chronický zánět středního ucha ( tak zvaně, že mám bouličku s vodou za bubínkem) s čímž se prý nedá nic dělat. Přešlo mě to až po roce....teď mám klid, ale bylo to něco naprosto šílenýho, byla jsem na CT na MRI na různých sluchových vyšetřeních atd....Podezření jsem měla taky na ten "Tintinus"- ale to prý dělá skoro pořád v kuse...a mě to přes den nedělalo vůbec, až když jsem si lehla...Jo a dělalo mi to jen v levém uchu.
26. led 2016 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 sono krčních tepen jsem měla a ok.
26. led 2016 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werik153 já mam vyšetření ušního nervu,CT a sono tepen. Dělá mi to,když se přehnu,ale taky ne vždycky. Nebo v noci,když se přetočím.Někdy i když třeba otočím hlavu na jednu stranu,tak to začne,a když ji dám zpátky tak přestane. Nebo i u zubaře,když jsem otevřela moc pusu. Slyším prostě pulzování krve.
26. led 2016 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana A neříkala ti doktorka, jestli tam taky není ten "zánět" ? Mě nejdřív říkala, že mám za bubínkem váček s vodou...a říkala, jen že se to stává...až pak dýl řekla že je to asi ten zánět...
26. led 2016 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@werik153 zatím nic. ORL ok a teď na neurologii ty vyšetření zatím taky všechny ok. Na ORL řekl,že to bude od páteře a na neurologii,že páteř asi ne.
26. led 2016 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werik153 ale myslím si,že to má souvislost s tlakem. Cítím,jak mi stoupá tlak do hlavy a hned to začne.Narovnám se,chvilku se zastavím a přejde to.Nebo nějak zakroutím hlavu a přestane to.
26. led 2016 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tlak mám normální...
26. led 2016 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana Tlak může být kolísavý....
26. led 2016 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je to předzvěst migrény
10. črc 2016 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem mela v levem uchu pri sepsi a horeckach. Konkretne zlaty stafylokok pri celkovem oslabeni organismu, kdyz jsem prestala mazat kortikoidy. Takze to taky muze byt hormonalni. Taky mi vypadaly temer vsechny vlasy a nemam ms. Tedy zanet a hormony za me.
10. črc 2016 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám naprosto stejný problém.. podarilo se ti to prosím nějak vyresit, přijít na příčinu? .
22. lis ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,napíšu ti do zprávy.
23. lis v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek