Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

emtu
10. zář 2010

@niki31 Tak třeba Mudrc nemá pravdu. Třeba Daníka ta tvoje chřipka otráví natolik, že se rozhodne k evakuaci. Nebo mám napsat, že si balí ranec? Minule to na Marušku účinkovalo téměř okamžitě. 😉 Ten potrat mne rozhodil na hodně dlouho, nejhorší bylo, že v práci byly ve stejném termínu těhotné 2 kolegyně a řešení jejich těhotenských problémů mne dokázalo opakovaně dostat do kolen. Ale na druhou stranu, já měla hned zkraje těhotenství, když jsem ani nevěděla, že jsem těhule, blbou chřipku (asi 1. v životě), několik dnů horečku a několik Ibalginů, tak možná to příroda zařídila dobře a rozumně.
Kam nám zmizely ostatní holky?
Pobavila mne ta žena, co při porodu hýřila těmi výhružkami. Mám trochu dojem, že se MM možná trochu bojí toho, že se budu u porodu chovat stejně. Já jsem tak trochu cholerik a když potřebuju upustit páru, tak se ventiluju nadáváním. A když se Jáchymovi nebude chtít na svět, budu sprostá. To MM tuší správně.

emtu
10. zář 2010

Jo, a kluci jsou už v pořádku, teď se tady báječně hádají, tak jsem je vyštvala na zahradu. Nicméně na svatbu jsme raději nejeli, asi si dám s holkama sraz příští týden v Praze, bez dětí, bez viróz a bez ostatních svatebčanů. Jen jsem zapomněla zavolat do školy a kluky omluvit, tak mi dneska volala jejich třídní a byla na mne dosti jedovatá.

georgine
10. zář 2010

@emtu Jachym? bude jméno maličkého nebo je "pracovné název"--🙂
jinak já jsem tady tak nějak vás čtu, ale aby řekla pravdu někdy nemám náladu odpovědět, jsem taková nepoužitelná poslední dobou.. však to taky určitě znáte... 😉
niki31 at už nemoc zmizí! řeknu ti rá rodila s rýmou a měl ajsem cca 14 dní před porodem, no na sále mě dávala kapky do nosu abych se vubec nadechla a vysmrkala.. a to co se dělo po porodu to byl mazec, asi mi ty kapky pomohly posunout hleny níže a to byli teda muka.. Chtělo se mi kašlat, ale po porodu máš všecko bolavé a takové trhavé kuckavé, pčikavé pohyby byli něco otřesného, ani zatnout jsem při smrkání nemohla, člověk by nevěřil kolik svalů zapojuje aby se pořádně vysmrkal. Proto ti přeji at se vyléčíš, fakt to nebyla prča...

Sara.max vydrž víkendovou návštěvu, asi je to nromální že je rodina zvědavá.. u nás se každý díval a nikdo nepomohl.-

emtu
10. zář 2010

@georgine Tak to jo, to já taky nemám někdy náladu, já jen měla strach, abych tu pak nekynula o samotě a nevedla samomluvu. Jáchym, toť jméno pracovní, které pravděpodobně přejde i v jméno osobní 😎 . Kde to má člověk pořád brát, ta mužská jména. Navíc, když to robě se má teoreticky narodit před vánoci a mělo by pak všechny oslavy v jednom. Já pro to mám pochopení, neb jsem 1.1. a vždycky jsem byla ráda, že alespoň svátek mám v létě. 😝

sara.max
11. zář 2010

@emtu Nám to s tím jménem taky vyšlo tak divně. Ošidili jsme Marušku o těšení se na svátek. Bude mít narozeniny a za 14 dní na to svátek. Ale když my jsme tak moc chtěli, aby ta na še holčička byla fakt Maruška 🙂 🙂 🙂 I u synka mi to tak vyšlo. Narodil se v únoru a v březnu má svátek. Nijak mu to ale nevadí.

@georgine Nakonec ty návštěvy jsou přesunuty na příští víkend, ale to si asi užiju. V sobotu jedna a v neděli druhá ☹ . Aspoň to budu mít za sebou. Ikdyž ....... už se nahlásili další. 😒

@niki31 Jsem ráda, že u doktora všechno OK, ikdyž ty si už asi představuješ jiný nález, že? Vydrž děvče! Už to bude každým dnem. Budeš si brát PC do špitálu, abychom věděly, že už jste s Daníčkem spolu nebo ti můžu napsat do pošty svůj telefon, abys mi poslala smsku a já to sem šupla?

sara.max
11. zář 2010

@emtu Jáchym je hezké jméno, dost neobvyklé. Už máte vymyšlené zdrobněliny? 😀 😀 😀

georgine
11. zář 2010

no já slyšela že se na něj dá volat i Jášo, Jájine, Šášo, 😀 ale jinak je Jáchym hezké jméno, u nás to bude bud Honzík nebo Jirka po tatkovi 😵

emtu
11. zář 2010

@sara.max
@georgine Mně nikdy Jáchym jako jméno nijak nezaujalo, ale když jsme tak prohledávali kalendář, najednou mi padlo do oka a líbí se mi čím dál tím víc. Když nám to naše příjmení navíc začíná na Š, čímž odpadá řada jiných hezkých jmen - Lukáš, Tomáš, atd. A další jména už jsou zasejc v rodině použitá. Tak to asi bude Jáchym, líbí se mi na něm i to, že není tak populární. Než se kluci narodili, znala jsem jednoho Vojtu a žádného Filipa a kolik jich je teď. Myslím, že to u Jáchyma nehrozí. Zdrobněliny budou problém, ale právě Jáša se mi líbí moc, protože je to takové mazlivé. A až bude mímo na světě, myslím, že člověka napadne spousta jmen, kerýma ho zavalí... 😀

georgine
11. zář 2010

@emtu určitě najdete hodně zdrobnělin, a u nás hledá jména mladší brácha.. máme Ondru a Jakuba a tak Kubík říká Ondrovi -Oný a sobě Bubí, tkaže to máme pak Onďulka, Onýš, Onďánek, a BUblina, BUbíček, Bubák, Bubína... takže docela sranda...
Jáša se mi líbí... Ale u nás je příjmení zase na M. takže jména typu Radim, a tak se nehpodí, ale stejně těch Ondrů je na pískoviště většinou hned aspon 2-3 a Kubíků to ani nemluvě.... 😀

emtu
11. zář 2010

@georgine Jojo, dětské zpotvořeniny jmen jsou stejně nejlepší. Filipovi někdy říkáme Filipíne, což si on ve svém žvatlacím věku zkomolil na Pipína, takže se tak nazýval jeden čas nejen on, ale říkal mu tak i brácha a někdy i my. 🙂

sara.max
11. zář 2010

Je to sranda s těmi zdrobnělinami.My máme taky příjmení na Š a kdybychom měli kluka, byl by to Štěpán. No ale je to Maruška 🙂 . Moje teta se jmenuje Věra, ale od malička ji všichni sourezenci stejně říkají Pepino 😀 . Jo a naše Terezka je od narození Beruška nebo Berunka. Takže je to vlastně skoro jedno. Hlavně když jméno pěkně sedí k příjmení. Znám jich pár, kdy si myslím, že to rodiče nějak přepískli. Dokonce se mi ani moc nelíbí, když je křestní jméno stejné jako příjmení, třeba Pavel Pavel, Lukáš Lukáš nebo Petr Petr.

niki31
12. zář 2010

Ahoj holky, já teď toho asi moc psát nebudu, jsem totálně mrtvá. Tipla bych to na chřipku s angínou dohromady. Vydržím mimo postel jen pár minut, a zase odpadám. Už aby bylo líp. Snad vás stihnu aspoň dočíst 🙂 Tak hezký zbytek neděle všem 🙂
@sara.max Všechno nejlepší Marušce k svátku, hlavně mooooc zdravíčka a štěstíčka 😵

emtu
12. zář 2010

@niki31 Tak ať je ti co nejdříve dobře! A když mimo postel nevydržíš, tak zůstaň v posteli a nech o sebe s láskou pečovat 😵 . a odpočívej a těš se na miminko.
@sara.max Jojo, Štěpán se mi také líbí, ale když má svátek v tom prosinci... Našla jsem tu na MK diskuzi věnovanou neobvyklým jménům pro kluky. Některá jména a potažmo báby, které ty jména hodlají svým potomkům dát, mne upřímně rozesmívají 😀 😀 .

sara.max
12. zář 2010

@niki31 To je mi moc líto, hlavně se moc opatruj a nabírej sílu na porod. Určtiě to brzo odejde. A děkujeme za přání 🙂 🙂 🙂 Pa.
@emtu Tak to máš pravdu, někdy je to docela sranda, ale když to tak rodiče chtějí, mají to mít. Jen si myslím, že jim nějak nedochází, že se to ponese s tím človíčkem po celý život. Mělo by to být důstojné jméno hlavně pro chlapce. U děvčat se může příjmení změnit, ale ti kluci to budou mít i v 70 letech.

honzulka
12. zář 2010

Ahoj holky...jdu na Vás na rychlo mrknout... 😉
@sara.max Marušce vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku,hlavně zdravíčko a ať krásně mamince roste.... 😉
My máme zase veselo...jeníka mi vzali ješět do školky,kam chodil před prázdninama na tři měsíce-takže do prosince..Byl tam v pátek poprvé a v sobotu jsme byli na pohotovosti a má svoji první angínu a ATB. ☹ Takže máme nejméně na týden po školce a ještě k tomu jsme museli celý víkend sedět doma a venku bylo táááák krásně... ☹ Já už se takový tři nocei nevyspala,protože je horuně neklidný,asi jak ho to bolí,tak kňourá,mele sebou,MM spal teď na baráku,protože tam do noci dělal,takže jsem na ně přes noc sama a dneska jsem vážně měla krizi jak blázen..Ještě je malá pořád nějak blbě natočená a nemůžu spát už vůbec na zádech,ani na boku... ☹ A když to vidím,že to máme ještě nadlouho,tak to bude zajímavý... 😀 Ale hlavně že ten výsledek bude stát za to... 😉 Normálně začínám přemýšlet o tom,že zkusím ten tfuj tajbl sliz pít taky-třeba bych si mohla jednou zažít normální,rychlý porod bez komplikací... 😉 Je mi líto,že bych měla přijít o ty první vteřiny a malou vidět až oblečenou a zabalenou... ☹ Tak uvidíme,uvidíme... 😉
Tak a teď Vás jdu zkusit dočíst,než mě MM odtud vyžene... 😀

sara.max
13. zář 2010

@honzulka To mě moc mrzí, že je prcek nemocný. To je to nejhorší, koukat bezmocně na nemocné dítě. K těm nespavým nocem bych měla taky co dodat, na dnešek jsem spala cca 2 hodiny. No hrůůůza! Co já bych dala za jednu jedinou noc kde bych se vyspala aspoň 5 hodin v kuse. To si ještě pěkně dlouho nechám zdát, ale snad se dočkám. 😅
Ten sliz klidně zkus, ublížit ti to nemůže a docela se to dá. Já jsem u toho pití měla i takový příjemný pocit, že už se to blíží a tím pitím tomu vlastně pomáhám. Jestli to pomohlo to nevím, ale kdo ví! 😉 😉 😉 Jo a zdravím TERINKU, taky máme jednu doma, a ať tě v noci moc nezlobí 😀

Jo a taky posílám pozdravy do postele niki31, možná už do té špitálové, a možná domů. Hlavně se drž marode! Mě dnes začalo taky divně pošimrávat v krku, takže jsem hned uvařila šalvěj a uvidíme co z toho bude.

Tak čauky a dobrou noc.

honzulka
13. zář 2010

@sara.max Zrovna jsem dnes studovala od kdy se může dávat dudlík...Od 6 týdne je nejvíc bezpečné kvůli kojení... 🙂 Tak vydrž holka... 😉 Taky jsem si dne uvědomila,že máte výhodu s niki,že máte už větší děti,že když se vzbudí v noci,tak si vystačí sami..Jeník byl dnes nějaký náměsíčný či co a pak začal brečet a vzbudil Toma.Jeník usnul znovu během minuty,ale Tom měl vyspáno a dvě hodiny jsem ho přemlouvala ke spánku... 😒
Tak niki třeba už rodí,holka naše...Já už bych chtěla taky... ☹ Tak koupím tedy ten sliz...Jak že se to vlastně jmenuje a odkdy že se to pije?Já si dnes koupila koj.čajíky,tak jsem připravená... 🙂

emtu
13. zář 2010

@sara.max Teď mi napadlo, jestli nejde nahradit popíjení slizovitého lněného odvaru jedením samotného lněného semínka?! Já si totiž každý ráno dělám k snídani pěkně tučný jogurt Max s rozličným slepičím zobem, jako slunečnicí, lněným semínkem, pohankovýma křupkama atd. To neplatí? Musí to mít rozvařenou slizovitou konzistenci? 😵 To je ale vtipné, jakou máš mezi námi auru odbornice přes tfujtaflové poživatiny 😉 .
A Niki se neozvala.. Tak snad jí není hůř, ale spíš líp a třeba už..
@honzulka Prosím tebe, tak jak spíš? Ani na zádech ani na boku, co takhle jogínská pozice na hlavě? 😉 Já můžu jen na pravým boku, jenže to se musím několikrát za noc vzbudit, neb kyčel hlasitě protestuje, musím se nachvíli natáhnout na záda, to zase protestuje tuleň, a pak zase usnu, a tak furt dokola. Asi je to taková přípravka na noční bojovky s mimčem.

honzulka
14. zář 2010

@emtu Ahojky..Spím dost na prd... 😠 Asi nějak tak jak ty...Celou noc hledám nějakou polohu,která bude pro mě bezpečná(neb teď co MM jezdí na barák a i tm spí,spí se mnou náš kopalista Jeník... 😎 a dnes byla po dlouhé době klidnější noc asi jak Jeníkovi zabírají ty ATB,tak byl klidnější i v noci..No pak jsem chvíli na pr.boku,ale tam už se nám moc nelíbí,páč na ní spím od začátku a na zádech mě zase za chvíli začne bolet kostrč a jakoby táhnout břicho,takže zase změna... 😀 Ale někdy se mi podaří šikovně lehnout na "polobřicho" 😀 Ale mohu tě uklidnit,včera jsem se dočetla,že je to v tomto stádiu těhu normální,že se nemůžeme uvelebit a vyspat... 😀 A o té přípravě jsem tu zrovna nedávno psala... 😀 Taky mi to tak přijde,že je to trénink... 😀 A bude hůř... 😉 Ale jinak bych i tu polohu na hlavě někdy brala... 😀 Dneska jsem musela v noci vstát k Tomikovi na čůrání a vzala mě dobrá křeč do jizvy... ☹ Tak jsem zvědavá,co mi za 14 dní na ní na gyn.řekne...
A stím lněným semínkem si myslím,že jde opravdu o ten sliz,že ty semínka samotná tuto službu neudělají,že by oslizli ten vnitřek,aby ten prcek lépe vyklouzl... 😕
Já teď začala řešit,jetsli jít do epidurálu,kdybych musela zse tím CS... ☹ A pořád nevím a nevím... ☹ 😢

emtu
14. zář 2010

@honzulka Křeč do jizvy mi občas vezme taky, a to já mám od CS už 8 let. Je to hnus. A měla jsi epidurál nebo celkovou narkózu? Já epidurál měla, tedy spíše spinální anestezii, a nebylo to špatný, jen mi to tedy píchali na 3x, protože jsem nebyla schopná s tím obřím břichem a hlavně slušnýma kontrakcema smotat tělo do kozelce, by se trefili mezi obratle. Ta bolest, když napíchli obratel, teda přebila jakoukoliv kontrakci. 😖 Ale byl tam se mnou zdravotní bratr, kluk, který tam pracoval na civilce (tenkrát manžel k CS nesměl, dneska prý snad i ano), a toho jsem se držela za ruku, málem jsem mu ji teda zlomila, ale teď si uvědomuju, že mi to děsně pomohlo. Takže to, že se MM teďka nějak cuká, že by raději k porodu nešel, to asi budeme muset doma nějak probrat... 😠
Stavíte nový domek nebo opravujete jako my chátrající haciendu 🙂 ?

honzulka
14. zář 2010

@emtu Já měla celkovou,protože to bylo rychlý a tenkrát jsem o epi ani nepřemýšlela,jednak jsem se ho bála a k normálnímu porodu bych ho nechtěla..Teď jsem si ale právě říkala,že bych alespoň nepřišla o ty první vteřiny po porodu..ALE..Bojím se toho hlavně že je to vpich do páteře a nedej bože když bych měla smůlu a píchli mi to blbě a skončila jsem třeba na vozejku... ☹ Takže právě nevím,nevím a ani jsem si neuvědomila,že to vlastně může takhle bolet... 😢 Takže se nechám asi raději uspat... ☹
Jinak nestavíme,ale rekonstruujem a MM nechce vyhazopvat peníze a dělá si vše sám,takže to i dýl trvá... 😉 Ale už se tam těším... 😉

niki31
14. zář 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem pořád ještě 2v1 🙂 a asi tu s váma ještě nějaký den pobudu, než se bude chtít Danymu ven. 🙂 Já jsem včera celý den totálně prospala, a asi to byla nějaká intuice, protože dneska jsem si musela do školy pro Adélku, měla horečku a bolesti hlavy, a aby toho nebylo málo, tak přítel jede domů z práce taky s chřipkou. ☹ Takže já se musela vzchopit, a aspoň jsem navařila hrnec česnečky a rizoto na 2 dny, ať je mám čím krmit. 😀 Teď už jen čekám, že zalehne i Vendulka a máme to tu jak ve špitále. Tak teď pro změnu hladím bříško opět směrem nahoru a malýmu říkám, ať ještě pár dní vydrží plavat, že mu nic neuteče. 🙂
@sara.max poslala jsem ti vzkazík do IP 🙂. Doufám, že tě to šimrání v krku přejde, nevyspalá a k tomu kašel, to bych ti fakt nepřála. ☹
@honzulka s těma většíma dětma máš pravdu, je to už jednodušší a asi mi holky taky i víc pomůžou s malým, už se hrozně těší, a na kočárek se asi bude psát pořadník. 😀 Já jsem taky přemýšlela o epidurálu, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Říkám si to samé co ty, co když se při mým štěstí netrefí a píchnou špatně.. ☹ Takže si porod prožiju normálně a třeba bude tak hezký, jako měla sara.max 😉. No a kdyby ne, tak ho stejně budu muset vydržet. Zvládla jsem dva těžké, zvládnu i třetí. 😀
@emtu přidávám se k tobě ve spaní na pravém boku 🙂, spím na něm doteď, s polštářem mezi koleny, ale je to čím dál horší, tak se těším jak malé děcko, až si zase lehnu na břicho 😵

georgine
14. zář 2010

ahojky holky.. teda niki to je ale marodov... ☹
já jsem taky nachcíplá.. 😒 rýma, kašlík no klasika, ale kluci jsou v poho..ťuk ťuk 😎
mám v albu fotečku Haribouška 🙂 tak mrkněte.. 🙂

georgine
14. zář 2010

@honzulka jinak já jsem měla první porod klešťový a druhý normální a zvládla jsem to bez epiduráluu obou, kleště jsou fakt záhul a zvládla jsem to .. já nejsem pro epidurální an. beu to tak že to přežiju 😝 😅 a s maličkým zvládnu 😵

sara.max
14. zář 2010

Čau holky, tak hlásím, že nemoc zatím držím zkrátka, ale doma se to nějak rozjíždí. Terka už má chycené i průdušky a začala kašlat. Snad to Maruška nechytí, to by byla hrůza!
Holky ty bolesti kyčlí vám fakt nezávidím. Mě to trápilo poslední měsíc skoro pořád. Už jsem se nemochla ani otočit. Budila jsem se za noc několikrát a chytala jsem křeče. Můžu vás jen uklidnit, že porodem to fakt skončí 😵
Jo a ten epidurál, já jsem ho nezažila, ale mluvila jsem s holkama, které ano. Některé si to pochvalují a některé nadávají. Nejen na to, že měly silné bolesti a vlastně jim vůbec nepomohl, ale taky na nějaké problémy, které byly tím vpichem způsobeny. Všechno má svá rizika, i normální porod. Člověk vlastně nikdy neví co se může stát. Nesmíte nad tím přemýšlet. Je asi lepší epi než úplná narkóza, prý to ovlivňuje miminko, ale já bych to nechala na doporučení doktora. Já jsem si nesla k porodu porodní plán, kde bylo vypsáno kde co, ale když nakonec přišlo na věc, stejně jsem dala na okamžité doporučení PA. No člověk míní, ale život mění ... 😀 😀 😀

honzulka
14. zář 2010

@georgine holky,já vůbec nezvažuji epi k normálnímu porodu-to si myslím,že se dá vždycky nějak vydržet... 😉 Mně jde spíš o ten CS... ☹ J e to takový smutný,když Jeník má první fotku ze sálu,pár minut po porodu a Tomik má první fotečku už v postýlce... ☹ Myslela jsem na Epi jen jako variantu při CS 😉 Jako celková byla v pohodě a anesteziolog mi i vysvětlil,že mě uspí až opravdu budou držet skalpel nad břicem a že to je opravdu chvilička,právě proto,aby to nemělo vliv na miminko.Takže toho se nebojím,ale přeci jen jsem se vzbudila až po několika hodinách a vlastně Tomika viděla až poslední a nějaké 4 hodiny po porodu... ☹ Takhle bych tu naší princeznu viděla hned..Moje kamarádka epi měla a měla po něm prý šílený bolesti hlavy... ☹

emtu
15. zář 2010

@honzulka Jak říkám, já měla tu spinální, ta se píchá někam výš, takže si totálně nepohyblivá. Trvá tak půl dne, než začneš ty svoje končetiny cítit, což je pocit k "nezaplacení". Problém byl samotný vpich, jak jsem ti už psala, nebyla jsem schopná pořádně ohnout hřbet, jenže já opravdu měla břicho asi metr před sebou, tak to se ohýbá dost těžko. Hlavybol jsem z toho neměla, jen to, že mi abnormálně klesl tlak. Takže mi bylo z toho šoufl, ale to si hlídaj doktoři, takže mi něco píchli a bylo to OK. Jináč naštěstí žádné kompilkace a bylo fajn, že jsem kluky vlastně viděla hned. Ačkoliv ty načuřené obličeje a rozčilený řev, kterým mne hned zavalili, ... A taky hned jak se mi vrátil cit do končetin mi kluky přinesli na JIPku, vrzli mi je a už jsem se snažila kojit. Což nevím, jestli po celkové narkóze jde taky takhle rychle.
Dnešní noc strašná. Byla jsem vzhůru co hodinu, kyčel v trapu, zpocená jako krysa. Panečku, jsem v 28. týdnu, co bude další 3 měsíce? Do auta se už téměř nevejdu za volant, a to mám jít na mateřskou až na konci října, uáá a do práce to mám 20 km, autem jezdit musím.

sara.max
15. zář 2010

Holky snad to nebude tak zlé s tím epi. Možná to ani nebudete potřebovat. Nebo to už vítě teď, že půjdete na CS? Já vím, že člověk přemýšlí nad všemi variantami, aby byl připravený. Taky jsem všechno řešila a probírala coby kdyby a naštěstí jsem se obešla bez všech komplikací, které hrozily. Moc vám přeji, aby to u vás bylo stejné.

@emtu ty ještě chodíš do práce? Tak to klobouk domů, jsi dobrá. Já jsem zůstala doma od 8 týdne kvůli krvácení, které se opakovalo a byla jsem moc a moc ráda. Ikdyž se mi už pak kolem 5 měsíce všechno srovnalo, stejně jsem si neuměla představit, že bych chodila do práce. Ani to ranní vstávání ani neprospané noci a vůbec všechno okolo. No a když máš ještě rodinu a děti, o které se musíš postarat, když příjdeš z práce, musí to být hodně náročné. Jsi fakt dobrá!
@honzulka já mám kamarádku, která měla po epi několik týdnů necitlivou nohu a dokonce chodila o berli a na rehabilitace. Naštěstí už je dobrá, byl to prý špatně napíchlý nerv 😠 😠 😠
@niki31 posílám pozdravení pro tebe i Daníčka 🙂 , opatrujte se, už počítáte spíš hodiny než dny. Já tomu pevně věřím! 😵

honzulka
15. zář 2010

@sara.max to je přesně to,čeho se bojím-že by mi napíchli to co nemají... 😢 takže si raději zchrupnu a MM bude čekat za dveřmi a malou vyfotí... 😉 Třeba se poštěstí a bude tam někdo hodný a třeba vyfotí malou hned po narození... 😀 Ale moc tomu nevěřím... 😝 Mně nikdo neřekl,že na 100%půjdu zase CS,ale nějak se na to připravuji...Jednak tím,že už mám jeden za sebou a ještě ty srůsty po Jeníkovi,tak si myslím,že to moc bez problémů nebude... ☹ A taky proto jsem se rozhodla rodit tady a budu doufat,že mě třeba bude rodit ten můj doktůrek,který mi zachránil i Tomika... 😵
@emtu Mně se Tom narodil v pátek ráno a na pořád jsem ho měla u sebe až v neděli od oběda,když mě odcévkovali.Do té doby mi ho nosili na krmení a jednou mi ho tam nechali i do druhého kojení,takže jsem se mohla kochat... 😵

sara.max
15. zář 2010

Když tak čtu všechny ty problémy, které po CS ženské mají, hrozně se divím těm, které do toho jdou dobrovolně. Jenda moje movitější známá si CS domluvila a zaplatila, aby nemusela rodit normálně. Nějak mi to pořád nejde do hlavy, proč se tak rozhodla. Ale každý jsme hold jiný.
@honzulka Já myslím, že když se předem domluvíte s některou sestřičkou a nebude-li tam zrovna velký blázinec, tak vám určitě rádi vyjdou vstříc. Jo a taky musíte mít normální foťák 🙂 . Když budete mít nějaké dělo (dražší a složitější), tak se jim do toho taky moc chtít nebude 🙂