Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

cabaretka
22. zář 2010

ahoj. holky. mužu se k vám taky přidat?? čekáme třetí dítko v březnu. nahodou jsem narazila na tuto diskusi 🙂 není tady mezi váma některá z Olomouce??

emtu
22. zář 2010

@cabaretka Ahoj a vítej, samo, že se můžeš přidat. Ale z Olomouce já nejsem, já jsem z úplně opačného konce republiky. 🙂
@sara.max Šátek vypadá dobře a díky za ty odkazy. Zejména ten na vázání šátku, protože od přírody jsem člověk a ne pavouk, nevím, jak budu schopná z té šály usnovat záchrannou síť na miminko. Každopádně do koupě šátku se chystám. A Maruška je opravdu kouzelná, úplně jsem se nad ní rozněžnila. 😵 😵 😵
@niki31 Ale kočičando, ty mi dáváš zabrat. Já mám z tebe snad kontrakce taky. Dneska jsem byla ve městě a břicho jsem měla tuhý, jako nikdo druhý. Valila jsem se jen velmi ztežka. Každopádně gratuluji k otevření na 2 prsty! 😉 Já jsem se totiž minule dál nedostala, je to tedy pro mne taková pomyslná startovní čára 😎 ! A dneska asi bude platit to pořekadlo, že do třetice všeho dobrého! Takže na potřetí tě snad laskající náruč porodnice už přijme 😉 !!!
@honzulka A jejda, Honzulko, tobě už tam skočil 31. týden! Začínám být zděšena, nějak to s novým školním rokem začalo rychlejc ubíhat, mám ten dojem. A já nemám skoro nic nachystaného. Ty už jo? A ten kočárek, jak máš v albumu, to je X-lander?

sara.max
22. zář 2010

@cabaretka já jsem z Ol, jsem ráda že jsi nás našla 🙂 .... a taky mám Terezku, jen trochu větší 😀

honzulka
22. zář 2010

@emtu nemám nachystaného nic a nevím ani kdy budu chystat.. 😀 Ale letí to hrozně..Právě jsem zjistila,že v pátek začínám 8 měsíc... 😝 Je to X-Lander a moc se na něj těším..Měla jsem ho už na Tomika a byla jsem s ním spokojená já i manžel.. 😉

honzulka
22. zář 2010

@cabaretka Vítám další maminku..koukám že se rozrůstáme..jupí... 😉

cabaretka
22. zář 2010

@emtu děkuju moc za přivítání!! 🙂

cabaretka
22. zář 2010

@sara.max jo jo ale ty už máš miminko na světě 🙂 já teprve skoro celé těhu. mám před sebou. ale snáším každé těhu. zatím skvěle-žádné těhu nevolnosit...🙂 takže super. je to naše neplánované mimi, ale už se moc těšíme

cabaretka
22. zář 2010

@honzulka koukám, že máme podobně staré děti. Terezka má 4,5 roku a Michalka má 20měs.

sara.max
22. zář 2010

@cabaretka hlavně, že se těšíte 🙂 , třeba budou mít holčičky brášku
@honzulka ... a já měla nachystáno už od 6 měsíce 🙂

cabaretka
22. zář 2010

@sara.max no nějak nevím , ale mám tucha, že to bude zase holčička 😉 byla jsem na genetice vše dopadlo ok a to je hlavní, ale zatím nám neřekly pohlaví. ale ani jsem to tak brzo nečekala.

sara.max
23. zář 2010

Čauky, tak hlásím, že dnes byla super noc. Maruška poprvé spala delší dobu, od devíti do půl třetí. Sice jsem spala v obýváku, protože jsem ji dala do košíčku a pak už jsem pořád čekala kdy se probudí, ale i tak jsem se dobře vyspala. Vstávala jsem hned po šesté a už mám i všude uklizeno 🙂 . Tak by mě zajímalo jestli ji zabrala homeopatika co beru já (na to její bolavé bříško) nebo probiotika, která má ona. Možná oboje najednou. Hlavně, že se ji už dobře spinkalo.

Ni tak jak? Každý den první letím k telefonu a stále nic. Teda Daníček se má u tebe fakt moc dobře. 😵 No jo chlap, ten ví, že mu nikde nebude tak dobře jako s maminkou. Já to vidím stejně i u toho šestnáctiletého synka co mám doma. 😵
Tak hezký den holky.

georgine
23. zář 2010

čauky kočky, vítám @cabaretka máme podobně staré děti, jen ty máš holky a já kluky.. chtěla bys raději kluka?? nebo zase holčinu 🙂
@niki31 teda furt nic, kocur jeden malinky , ne a ne se pustit.. 😀

@sara.max teda ty jsi ale čiperka.. já mám nádobí v myčce a nabírám síly pro uvaření oběda, zateplujeme baráček, tak tady mám o 2 chlapi více na krmení, a navíc kluci jsou marodi takže se nenudím 😀

sara.max
23. zář 2010

@georgine tak to věřím, my jsme rekonstruovali byt v lednu a to byl taky mazec. Jsem ráda, že už to nejhorší v rámci přestaveb máme zasebou a už jen "dolaďujeme". S tím vařením mi ani nemluv, tak ráda jsem se motala v kuchyni, ale co se malá narodila nemám na to vůbec chuť. Asi proto, že na to vaření a pečení není klid. Nikdy nevím, jak dlouho bude ještě malá spát a jak dlouho mám čas. Takže vařím taková ta jídla co jsou rychle hotovy. Říkala jsem si, že začnu vařit odpoledne nebo večer, když mám doma posilu, ale každý den jsme do večera venku a pak už se mi fakt nic nechce. Navíc k večeru začínáme uplakané období a tak to ani dost dobže nejde. Snad se to za pár týdnů zlepší, už bych si dala pořádnou budchtu nebo nějaký lepší obídek 😉

georgine
23. zář 2010

tak já se malinko chlubnu s tím našem stavením.. 😀 vím vím samochvála smrdí a tak, ale budete mít představu 😀
za pár dní dofotím fasádu resp polystyren,, 🙂
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/georgine/

cabaretka
23. zář 2010

@georgine ahoj. 2 holčičky to byl muj sen kterej se mě splnil 🙂 🙂 a ted už bych toho kluka si možná zkusila 😉 ale mám nějakého tucha, že to zase bude holčička, tak uvidíme,ale říct si to nechám. zatím to nebylo vidět.

georgine
23. zář 2010

@cabaretka máš krásné holčičky..

cabaretka
23. zář 2010

@georgine děkuju moc🙂. a jsou i docela hodné, což jsem ráda. zrovna dneska jsem říkala kamošce, že holky jsou a bylo docela hodné, tak snad 3 dítko nebude nějakej křikloun a uplakánek 😲 Míša bude mět 2 roky a 3měs. a Terča 5 let když se mimi narodí, tak se bojím, abych to zvládla. jsem na holky dost sama, přítel jezdí přes týden pracovně pryč. třetí mimi není plánované, ale už se moc těšíme. rozhodovaly jsme se jestli si mimi necháme, ale dát ho pryč, bych nedokázala, jednou bych si to asi vyčítala. stejně už jsem tak nad 3 dítkem nějak začla přemýšlet, ale až by Míše bylo tak 3 roky, tak snad ten o rok dříve se zvládne.

cabaretka
23. zář 2010

@georgine a ty by jsi chtěla raději co??? 😉

georgine
23. zář 2010

@cabaretka chtěla bych moc holčiču vlastně by to chtěli všichni v okolí.. no samozřejmně zdravoučkou...

jasamin
23. zář 2010

Ahoj holky. Tak se k vám přidávám. 3 mimi čekáme začátkem listopadu. A už se moc těšíme 🙂

cabaretka
23. zář 2010

@georgine a nechcete si nechat říct co to bude?? my určitě jo. ale jak píšeš zdraví je na prvním místě!!!! přítel už kluka má 12let z prvního manželství tak i kdyby kluk u nás ted nevyšel, tak kluka už má tak mu to snad nebude vadit. ale on si vždy přál holčičky, ale ted se nějak nevyjadřuje tak nevím-co by radši. jinak koukám k tobě do alba a tvé děti jsou podobně narozené jako mám já. Terča je taky 31.3 ale 2006 a Míša je 8.1.2009 🙂

georgine
23. zář 2010

@cabaretka nenechám si to říct.. nechám se překvapit.. chci překvapit okolí a doufám že mi v tom maličká? pomůže.. víš já právě bojuju s pocitem, že kdybych věděla už ted že čekám kluka tak by mi to bylo líto a když bych s eto dověděla až u porodu tak na mě nějak zapůsobíé emoce a příjmu to mnohem lépe.. je to divné, ale já to tak bohužel cítím..

cabaretka
23. zář 2010

@georgine jasně chápu 😉 tak to jsem zvědavá, co to bude. mě by ta třetí holčička zase tak moc nevadila 🙂 ale chtěla bych si zkusit kluka. už se těším, až mě dr. řekne co to je. u holek jsem to věděla až ve 20tt

emtu
23. zář 2010

@jasamin Ahoj! Tak to už máš termín za chvilku! A vy víte, co čekáte, nebo jste také lidé dychtící po překvapení?
@georgine Tak představu jsem nad fotkama získala. Hlavně tu, že to musela být sakra dřina. My jen rekonstruujeme starý dům, co nám koupila banka 😎 , a to jen spodek, protože na střechu a podkroví už nemáme, vleče se to už pět let a máme z toho plný kecky a chrup a prázdnou peněženku 😉 . Ale konečně je to jakžtakž hotovo. Uf, 😝 . Ale povedlo se vám to! 🙂
Jinak, holky, chtěla jsem se zeptat. Jak to řešíte s autem? My máme starého Nissana, ovšem k mé hrůze se tam nevejde třetí autosedačka. A i kdyby se vešla, nevejde se do kufru rozhodopádně složený kočár, protože je to jen takový malý sportovní vozidlo. A jelikož bydlíme na venkově a všechny doktory máme v Plzni, ostatně i práci, tak auto potřebujeme. Jak to máte s povozama vy? Řešíte to či nikolivěk?
A Niki se už dlouho neozvala. Asi je tu finále! 😵

cabaretka
23. zář 2010

@emtu auto jsem taky řešila. sice bydlíme ve městě a doktory obchodnáky..vše po ruce. auto ted momentálně nemáme ☹ pujčujeme si od rodiču ale mají malého citroena, takže tam se nás 5 vejde jen ztěži ☹ jinak vyjíčko dopředu a já sedět v prostřed a holky v zadu v sedačkách. tak to asi vidím

jasamin
23. zář 2010

Ne nevíme. Mám holku a kluka, tak je nám to jedno co to bude. Chceme překvápko 🙂

niki31
23. zář 2010

Ahoj holky 🙂 @sara.max pořád jsem doma, a v klidu, zase se nic neděje, tak asi na telefonu hned tak ode mne nic nebude ☹ Taky už bych ti radši psala sms 😉 To jsem ráda, že jste měly klidnou noc, já jsem něco o probiotických kapičkách četla, že dobře fungují.. tak nám pak můžeš radit, co na uplakané miminka s bolavými bříšky 😉
@georgine máš pravdu, drží se jak klíště a nechce ven za žádnou cenu 🙂 . Domeček máte krásný, fakt se vám povedl. 🙂 Přítel by taky rád stavěl, nebo aspoň přestavoval starší, ale mně se do toho nechce.. ☹ Už jsem si prožila rekonstrukci baráku s bývalým manželem, takže mám představu, co to obnášelo.. Tak pořád tvrdím, že se mi v našem bytečku líbí, a pryč z něho nechci 🙂
@emtu no do třetice se nic nekonalo, klidná noc, a ani bříško netvrdlo.. Malý si rozmyslel datum narození a nechce mi ho prozradit. 🙂 Tak doufám, že nebudeš rodit dřív než já 😀 😀 Jinak já to mám s autem v poho, mám starého Saaba, který má obrovský kufr, takže kočárek se vejde, a Adélka už naštěstí nepotřebuje sedačku, takže se dozadu vejdou všechny tři děti. A airbag mám jen u řidiče, takže můžu dávat vajíčko i dopředu, když pojedu sama. Starý auta mají i své výhody. 🙂
@jasamin Vítám tě mezi čekatelkama na třetí mimi 🙂

georgine
23. zář 2010

no tak my auto naštěstí nemusíme řešit, Jirka má svoje, a já mám Renaulta scénica, je tam 5 x 3.bodových pásů takže super... 😵 akorát mě tedka stojí v dílně, nějak se roztřáslo v úterý a už nedojelo, no prý zanesené filtry či co, tak snad, páč už to taky stálo hafec peněz 😠
jinak nám barák taky koupila banka.. resp. stavební spořka 😀 takže to máme na 20let jisté 😝
já spíše začala řešit že si koupím vajíčko se základnou at to nemusím vurt upínat, a jenom nacvaknu a je to.. teda takovou mám představu 😀 otázkou bude praxe 🙂
jinak s barákem je práce furt, peněz to stojí jak blázen ale neměnila bych. 😵 stavíme resp. manža 05/2008 a v 09/2009 jsme se stěhovali a od té doby doěláváme co se dá, resp. na co je 😉 takže tedka zateplujem at ušetříme nějakou tu kačku

sara.max
23. zář 2010

@georgine Nádherné bydleníčko, jak to zvládáte finančně s dětma a dalším na cestě? Tedy klobouk domu 😵

sara.max
23. zář 2010

klobouk dolů, samozřejmě 😀 😀 😀