Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

emtu
7. říj 2010

@niki31 Jejda, no to je krásnej prďolka. Úplně mne zasvrběly prsty, jak bych si ho chtěla pochovat. No já se snad i těším i na to, až mne náš Cipís po kojení poblinká rameno 😎 . Ty hormóny, ty hormóny. 😉 🙂
Jinak děkuji za názory na látkovky. Já bych je teda chtěla zkusit, ale taky se obávám toho, že jsem moc pohodlná a todle famfarónství mne brzo přejde. Nicméně @majatob je teďka můj vzor! 😉 Asi se do látkového dobrodružství pustím, a pak vám s chutí vylíčím všechny důsledky a následky 😎.

@jasamin O Helabell nevím bohužel ničehož, tak jsem taky napnutá jak kšandy!

sara.max
8. říj 2010

Dobré ránko, Daníček je krásnej chlapeček 🙂 Taky bych si hned pochovala. Mararuška má prý také kratší uzdičku, ale jinak doktorka nic neříkala, tak nením jestli něco dělat budou nebo ne.
Tak my jsme zase noc probrečely. Malá sice po půlnoci usla vyčerpáním na gauči v obýváku, ale já jsem měla strach ji zvednout, tak jsem ji tam nechala a protože jsem se tam už nevešla, tak jsem spala s nohama na stole ☹ . Až k ránu jsme se přesunuly do postele.
Holky tady je děsná mlha, snad se to ještě spraví.
Nevíte někdo jak je to v Brně na výstavišti s přebalovacími pulty pro mimča? Chtěla bych jet na Sport Life a nemůžu si uvědomit jestli tam jsou přebalováky. Loni jsem to nějak neřešila a teď nevím jestli máme jet.
Hezký den 😵

jindruna
8. říj 2010

Ahoj holky můžu se přidat??
Čekáme třetí,s nynějším manželem tedy první(po dvou neúspěších).Párkrát jsem už k vám nakoukla 🙂 a georgine už mě k vám i zvala,že jste tu samé zasloužilé mamky. 😀

emtu
8. říj 2010

@sara.max S nohama na stole spí pistolníci v saloonu 😎 ! To je mrzuté s tou Maruškou ☹ , ale snad se to už nějak srovná. Už budeš mít pomalu po šestinedělí, ne? Jinak o přebalovacích pultech v Brně nevím nic. Já zatím uvažuju u přebalováku z Ikei ( buď takový ten nejlevnější nebo takový složitelný, je to myslím loňská novinka). Každopádně výlet do Brna by mohl být hezký, když bude hezké podzimní počasí 😉 . Aspoň já bych jela hned, ovšem od nás je to moc daleko.
@jindruna To je jasné, že se můžeš přidat! Tak tě vítám! A vidím, že konečně někdo z Plzeňského kraje! Heuréka!

majatob
8. říj 2010

@emtu to su rada, ze jsem te navnadila 😉 vsak zatim nic moc nenakupuj, zkus to a uvidis 🙂

@sara.max tady je mlha taky, aj vcera byla a kolem poledne se vyjasnilo a svitilo slunicko 🙂

@jindruna moc gratuluju a drzim palce 😵 😵 😵

jindruna
8. říj 2010

Holky díky moc.

@emtu do Rokycan se chystám rodit.Napřed jsem chtěla na LOchotín,ale nakonec vyhrály Rokycany.Už jsem tam jednou rodila(1996),koukala jsem jak velkou rekonstrukcí porodnice prošla a byla jsem velice překvapená.Moc se mi tam líbilo už tenkrát-ten přístup a péče.To se s Lochotínem nedá srovnat-byla jsem tam v březnu s kamarádkou u porodu a když jsem viděla ten frmol,tak děkuju nechci.
Koukala jsem na ta nádherná miminka co se tady už narodila-moc k nim gratuluji a děsně se těším,až si konečně pochovám to naše.

sara.max
8. říj 2010

@jindruna Vítej 😉

@emtu tak jako pistolník si nepřipadám, spíš jako vyšťavená švestka. Dnes po mě bylo jak po žabě. Po té noci jsem hrozně utahaná. Dnes je Maruška pořád tak neklidná, že si myslím, že se to bude zase opakovat. Vůbec nevím co ji může být. Myslím, že z jídla to nemá. Šestinedělí mi končí dnes, hurá!
@majatob nakonec to sluníčko vylezlo, ale stejně jsem každý den na rozpacích jak malou do kočárku oblékat. Když svítí je horko a když sluníčko zaleze, je zase dost zima. A když se ještě přidá studený vítr, tak je to děs. Někdy mám dojem, že ji musí být dost horko a jindy ji zase pořád ošahávám, jestli nemá studené ručičky. No prostě podzim 😵

sara.max
8. říj 2010

@jindruna koukala jsem, že máš děti skoro stejně staré, jak se těšíš na tu velkou změnu? Bylo plánované miminko? 😵

jindruna
8. říj 2010

@sara.max je to miminko vymodlené.No mám spíš strach jak to po těch letech zvládnu,přeci jenom už jsem trochu pohodlná.Ten mladší-¨Kubík se moc těší,bude to úžasná chůva-trénuje na dětech kamarádek 🙂 Manžel se také nemůže dočkat-ale mám strach,že když to bude kluk,tak u porodu střihne 2x-moc bychom si přáli holčičku,kluky už máme 4!! 😀 Ale budu moc ráda,když bude mimčo zdravé.
No a jak to zvládáš Ty??Koukám,že Maruška trošičku zlobí,tak ji to snad brzo přejde.Já si to užila s tím prvním a to do 2 měsíců.Vůbec nespal a já taky ne-no ale zase šla kila rychle dolu.

sara.max
8. říj 2010

@jindruna U nás je to stejné, Maruška je taky vymodlená, dokonce jsme zkoušeli i umělé a nic. Nakonec se podařilo loni na vánoce 😀 . Celé těhu to bylo takové divoké, až do poslední chvíle jsem doufala, že to snad dobře dopadne. Ještě teď moc nemůžu uvěřit, že Maruška je tu s námi a je naše.
S tím spaním je to takové divoké. Někdy už spinká moc hezky a někdy vůbec nevím co s ní je. Kdyby aspoň ta kila šla dolů, ale zatím nic. Tedy půl kila a to spíš proto, že jsem se snažila omezit sladké, na kterém jsem děsně ujetá už od konce těhotenství. Asi tím doplňuji energii co mi chybí tou nespavostí.
Máte už vymyšlená jména? Aspoň nějaká pracovní 😀

jindruna
8. říj 2010

@sara.max Zatím máme jen jméno pro holčičku-ADÉLKA.Manžel si vůbec nepřipouští,že by to mohl být kluk.Takže jméno pro kluka budeme,nebo nebudeme vybírat až přijdou výsledky z plodové vody. 😀

georgine
9. říj 2010

ahojky Jindrun, vítám tě mezi svýma 😀
HA si mi vyfoukla jméno pro holčičku, ale já poslední dobou říkám bříšku Karolínko 😀 😀 docela padlé na hlavu ale myslím si že tam je 😀

georgine
9. říj 2010

jmnéno pro kluka neřeším páč to bude na 85% po tattínkovi at má taky radost naši oba otcové resp. miminkovo děděčkové(v nebi) byli taky Jirkové. a Tak je na snadě Jiříček, a pak Michal, a Jan ale bude to Karolínka

sara.max
9. říj 2010

Jasně holky, Karolínka a Adélka. Když jsem čekala Terezku taky jsem si nepřipouštěla, že by to mohl být kluk. Ještě když jsem jela do porodnice, tak jsem pro kluka neměla jméno. Takže asi pracuje nějaké to podvědomí 😵

@jindruna Kdy jdeš na plodovku? Já jsem na ni taky byla a měla jsem pěkné nervy. Když mi pak volal doktor výsledky (my jsme si je platili do 24 hodin, proto nám volali domů), tak bylo zrovna 1. dubna - apríla. Pan doktor mi řekl, že to bude holčička a já se rozbrečela a ptala se ho jestli to není apríl 😀 😀 😀

jindruna
9. říj 2010

@georgine Ahoj,
u nás vzhledem k tomu,že tohle těhu drží věříme že to holka je.Při špinění mi moje kamarádka klekla před břicho,zvedla prst a dost přísným hlasem povídá--Koukej se pořádně chytnout a přestaň strašit mamku,vůbec nepřemejšlej o tom že opustíš bříško dřív než v dubnu--a bylo po špinění.No kluk by takhle neposlechl 😀
Manžel tvrdí,že dělal holku a jestli se prý narodí kluk,tak to není jeho-vtipálek 🙂 Se jménem pro kluka bude docela problém,máme v rodině s obou stran skoro samé kluky a tak jsou jména vyčerpaná.Bude to muset být Jindřich po tátovi.
Doktorka na genetice,když sepisovala rodokmen,tak se úplně zhrozila,co máme v rodině kluků a prý nám tu holčičku moc přeje,tak uvidíme.
Ze začátku jsem si byla holčičkou téměř jistá,ale začínám být dost na vážkách,i když jedna z kamarádek co se zatím nespletla si mě ve čtvrtek prohlídla a povídá,že to vidí na holku.No koncem listopadu budeme mít jasno,až přijdou výsledky z plodovky.

jindruna
9. říj 2010

@sara.max na odběry jdu 2.11. a v pondělí jdu do poradny,tak se třeba ukáže 😉

georgine
9. říj 2010

@jindruna my máme taky "povolenou" jen holčičku já jsem ze 4 sourozenců a jediná baba, chtěla bych to vyzkoušet. Jirkův otec je z 11sourozenců a všichni měli dcery a jen Jirka je syn, a jediný udržel jméno páč má se mnou 2 syny, takže tam je taky splněno.
Já bych prostě chtěla vědt jaké to je mít babu doma, a ne furt jenom ty chlapáky 😀
My jsme dokonce v plánování dcerušky pokročili docela dál, a to ak že jsem trochu rafinovaně řekla Jirkovi že dneska by to šlo, ale věděla jsem že ovu bude za 3 dny a takjsem se snažila eliminovat mužské spermijky, páč ty nevydrží dlouho a holčiččí jo a ono to vyšlo, nevěřila jsem , bylo to v podstatě plánované ale nikdy člověk nemá tu jistotu 😀 . U kluků vím že jsem zapadla v den ovulky a nebo po ovulce 1 den, a tak jediná a poslední možnost zkusit štěstí a trochu i tu vědu 😅

jindruna
9. říj 2010

@georgine Jsi nadšenec 3 děti tak rychle za sebou 🙂
no já taky manžu znásilňovala 2 a 3 dny před ovulkou a pak pro jistotu i v den ovulace,tak uvidíme.Podle čínského kalendáře nám vychází holka a podle krve taky-takže to bude KLUK 😀 😀 😀

georgine
9. říj 2010

@jindruna mě vychází podle grafu na netu holčina, a podle čínského se nekoukám páč to je kluk a u posledního syna to byla zase pro změnu holčička. 😀 a u prvního to vyšlo..
razím heslo dokad můžu tak jedu 😀 😀

georgine
9. říj 2010

jo jinak se to zdá mezi klukama je rozdíl 3let bez 3 měsíců a mezi posledním klukem a "eliškou"prac.názvem bude více než 3 roky.cca 3 roky a 3 měsíce 😀 mnám jsem si tedka zobla domácího utopeného párku 😀 😀 😀 ten je ale dobře uležený, hlavně krásně kyseloučky

jindruna
9. říj 2010

Tak to mě zpětně vyšli i kluci-podle toho čínského.
Po pravdě já budu moc ráda,když dojdeme až k porodu a budeme držet v náručí zdravé miminko.Předchozí dvě těhu nedopadla dobře ☹

jindruna
9. říj 2010

Koukám že seš na ty trojky ujetá 😀 😀 😀
To já posnídala hemenex a k obědu budou řízečky s bramborem a žemlovka od včera-pokud nebudu mít dost!! 😎

georgine
9. říj 2010

@jindruna taky pravda čím častěji těhotná tím více mám obav. Budu si přát a všem ostatním taky hlavně zdravé a vytoužené miminko... u nás už je to poslední a tak doufám že pohodové a zdravé

emtu
9. říj 2010

@sara.max Chacha, nestraš s podvědomím! Já jsem si taky přála holčičku, ale stejně jsem podvědomě tušila, že to bude opět kluk . Co mi ovšem stále podvědomě šťourá v hlavě je, že jsou zase dva. Ne, že by mne to vadilo, ale já kvůli téhle tuše pořád váhám s nákupem kočáru! 😲 Začala jsem ho řešit až teď, a to ještě strašně neochotně. Tak radši k čertu s podvědomím, nedá mi pokoj a nedá. 😠
@georgine A v souvislosti s tím se občas přistihnu, že k břichu mluvím v množném čísle. Takže oslovovat bříško jako Karolínku mi na hlavu padlé zas až tak nepřijde 🙂 .
@jindruna A nechceš si taky raději připlatit za rychlejší výsledky té plodovky? Já na ni byla taky a ten měsíc čekání byl hrozně dlouhý, ačkoliv jsem, jak jinak než opět podvědomě 😉 , tušila, že se na Jáchyma můžu spolehnout.
Ohledně porodnice v Rokycanech váhám. Máme ji rozhodně blíž než Lochotín a co jsem koukala na fotky, tak to tam vypadá moc pěkně. Ale na druhou stranu můj Mudrc gynekolog pracuje ve FN na Locháči, takže mám veškerou dokumentaci tam, Mudrc osobně rodil i naše kluky a doufám, podvědomě 😉 , že se na jeho službu trefím i s tímhle porodem, tak zatím u mne vítězí Lochotín. Ačkoliv je to opravdu masokombinát. A proto pořád váhám. 😔

georgine
9. říj 2010

u nás budou obrácené řízky a mladoch si poručil hranolky no tak je bud emít jednou za týden to přežijem 😅 a kuřecí vývar

jindruna
9. říj 2010

@emtu podle utz by mělo být snad všechno v pořádku a výsledky prý budou za cca 14 dní.No ještě se domluvím při odběru.
Poprvé jsem rodila u Mulače a moc nechybělo a zůstala jsem na sále já i malej(doktorka se chtěla vytáhnout před medikama a psaného císaře rodila normálně-bylo to jak na jatkách,vlastní máma mě druhý den po porodu nepoznala)takže druhej porod byl směřovám do Rokycan hlavně kvůli opravdu skvělým porodníkům .Nastupovala jsem týden před termínem a hlídal si mě samotný pan primář.Tak proto u mě vedou Rokycany.Chtěla jsem odrodit od svého dr,ale je velice malá pravděpodobnost,že by to vyšlo.Sám mi řekl,že budou Rokycany rozumější.
No ale pokud máš svého dr. na Lochotíně,tak není co řešit. 🙂

emtu
9. říj 2010

@jindruna Dr. mi řekl taky výsledky za 14 dní, ale byly to 3 neděle a písemně dorazily až za 5 neděl. Ale opravdu nevím, kolik stojí, když chceš výsledky dříve, možná je to docela drahé. Taky se na příští KO zeptám Mudrce, jestli si myslí, že by byly Rokycany lepší. Minulý rok jsem o jedno mimčo přišla a musela jsem na Lochotín na revizi dělohy, můj Mudrc bohužel službu neměl a ty co ji měli, byly děsiví. Dodneška mi naskakuje husí kůže, když si na ty doktory vzpomenu. Takže i proto mám z Lochotína strach 😠 . Možná, kdybych donutila toho svýho Mudrce přísahat, že mne nenechá v cizích prackách... 😉
@georgine Jak jako poslední mimčo... Snad dokud můžeš, tak jedeš, ne? 😉

georgine
9. říj 2010

jo ale po 3.už fakt nemůžu 😀 myslím že 3. jsou už dost nadpoměry a tak i já se zastavuju.. Nedávno jsem taky napsala že mám vyhlášený STOP stav 😉

mira81
9. říj 2010

Ahoj všem,
jak jste se bavili o výpočtech a tabulkách podle stáří krve, mě vyšlo že to budou holky a byli i teď by to měla být holka
@georgine- STOP stav 😀 , to si taky vyhlásim

sara.max
10. říj 2010

Ahojky při neděli. Tak STOP stav jo? Holky neblbněte, někdo musí zachránit tu naši státní ekonomiku a když už jsme tak šikovně rozjeté, to by byla škoda zastavit se na trojde! 😀 😀 😀
Taky krásně svítí sluníčko, možná je to jeden z posledních teplých dní, tak si ho doufám pořádně užijeme. Do toho Brna jsme nakonec nejeli, budeme to muset nechat na příští rok. Měla jsem strach jak to tam je s těmi přebalováky, tak jsme to raději vzdali, ať se tam moc netrápíme.
Hezkou neděli 🙂