Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

marmla
25. lis 2010

@jasamin no právě, na mně nezáleží, ale ráda bych ho na Vánoce už měla doma. to porodné by mně dost mrzelo, ale zase pokud bude malej chtít být u mně co nejdýl, tak to přežiju.
Holky já u kluků toho zkoušela tolik a nikdy jsem se sama nerozrodila, takže pokud by tentokrát šel malej ven dřív, tak by bylo jen dobře. 😉

honzulka
25. lis 2010

@marmla Já právě taky oba kluky přenášela,takže taky nějak moc nevěřím tomu,že bych začala sama... 😵 Možná se to zastavilo tím,že jsem fakt nešťastná z toho Jeníka,z těch jeho aftů..pokud to jsou afty,když se ta blbá doktora ani do pusy nepodívala a já přijala to,že to je viroza,když mi to řekl i ten doktor na pohotovosti... ☹ Hlavně jsem četla,že se hojí i víc jak týden... ☹

honzulka
25. lis 2010

@marmla A myslíš,že by J.na ty afty pomohlo,kdybych mu to dala vykloktat?Mám ten olejíček doma,sice tam nic o aftech nepíší,ale zkusím snad už vše... 😢

marmla
25. lis 2010

@honzulka klidně mu to zkus dát vykloktat. Představ si, že mi kluci jednou měli pupínky na rukou a nohou, pak dostali horečky a měli pusu plnou aftů, my v šoku jeli na pohotovost co maj za hnus a oni byli ty afty na té kůži, nikdy jsem to nevyděla. tenkrát nám dali ihned antibiotika.
Ono to jinak fakt trvá až týden než se to zlepší, ty děti jsou chuděrky v tomhle směru.
POkud Ti odešla ta zátka, tak se snad rozrodíš sama, zkus dát teplou koupel na uvolnění, třeba to popoženeš. Naprosto vím jak se cítíš, když se nic neděje. Já jsem z toho ve stresu už teď. Dokonce i manžel mi řekl, že mám břicho dole, jenže moc nevěřím, že by prcek chtěl jít nakonec ven brzynko. Jsem říkala, že budu opět rodit deset dní po posledním termínu, takže na manželovi narozeniny 😀 .
Já ten článek o tee tree dohledám a dám sem odkaz, aby jsi si přečetla, že nekecám

marmla
25. lis 2010
honzulka
25. lis 2010

@marmla mně jde spíš už teď o to,že bych mu to tam už musela asi nalít,protože to má snad už v celé pusině... ☹ Tak jsem si říkala,že když mu kápnu do vody,tak se to roznese po celé puse a snad už zabere... 😢 Je mi ho fakt líto..nemůže jíst,trdlo ani sliny nechce polykat,tak mu dávám pít,ale taky toho moc nechce,tak alespoň ten heřm.čaj a nějaká pitíčka... ☹ jsem ráda za cokoliv,co sní nebo vypije... ☹
Jinak jsem zvědavá,jestli se rozrodím sama..Teď jsem jen koukala,co to je ta indukce atd.a dočetla se ,že relativní kontraindikací pro indukci je jizva na děloze.... 😕 Takže kdo ví,jak to všechno dopadne,ale už musím být sakra trošku optimista a věřit,že budu další nakažená rychlým porodem... 😀
Taky jsem dnes myslela na holky,že už tu dlouho nebyly...asi toho mají docela dost..

emtu
25. lis 2010

Ahoj ahoj všem!
@honzulka Já bych ten tee tree taky nedala 😝 . Jak jsem to jednou napatlala na opar a dostalo se mi to do pusy, myslela jsem, že udeřila moje poslední hodina 🙄 . jen jsem chtěla být za moudrou horákyni 😉 . Provazy nezkoušej! Mě od toho mého posledního bolí spodek ještě víc, takže už při chůzi nepřipomínám ani tak kachnu jako spíše ptáka Dodo. A už máš tolik pozitivních příznaků, že možná ani na tu procházku nemusíš 🙂 . To se ti jistě ulevilo 😉 . Budete bydlet přímo v Litoměřicích? Nebo v okolí? Já byla v Litoměřicích v mládí květu na archeologickém výzkumu na Dómském vršku, bylo tam moc hezky a a fajné hospody a vinárny, mňam. To se stěhujete na pěkné místo 😉 .
@jasamin Taky mě to už nějaký den napadá, to se Sarou a Niki, děvčata zmizela zcela ze scény a nechala nás tu na holičkách. Snad je to jen předvánoční shon, hon, běs a chvat. Termín se mi blíží, to je teda mrazivá pravda, ale já chci rodit až na termín a to by mne Honzulka dala, kdyby jsme rodily ve stejnou dobu 😀 . její pusté nadávání by se z Litoměřic neslo jistě až sem. v úterý na KO bylo vše OK a ani slovo o tom, že by se něco chystalo. Ačkoliv - dneska jsem málem porodila na místě. Kluci mi děsivě našňupli, dostala jsem z nich hysterák a ječela na ně (asi hormony 🙄 ) a tuleň mi za to pěkně zkopal. To je pěkné, pánové drží při sobě. To mne čekají věci.
@marmla Začni se procházet až na vánoce. Možná by to vzhledem k prodírání se sněhem či blátem mohlo mít intenzívnější účinek 😉 . Ale aby to pak na tebe nepřišlo na Silvestra a Gabriho ti Mudrci nepokřtili lahví šampusu tak, jako křtí námořníci nové lodě 😕 .

emtu
25. lis 2010

Já než něco napíšu, tak tu přibude x-novýcb příspěvků a ty mé jsou úplně mimo.
@honzulka A ta doktorka ti na ty zatracené afty teda nic nedala? Nebo alespoň neporadila?

honzulka
25. lis 2010

@emtu teda ty jsi spisovtelka 😀 Já už ani nevím,zda mu to nedám..Spíš se bojím aby neměl nějakou reakci.. ☹ Jinak zkusím snad vše,aby mu bylo líp...Pořád se ke mně poslední dny tulí a objímá,že mi přijde,že je to trošku i psychika,že jdu pryč..každou chvíli ke mně přijde a položí si hlavu nebo obejme a že chce být jen se mnou... 😢 Začíná to být víc náročný... 😢 Budem bydlet pět minut cesty od Litoměřic..Mylsím,že to tam bude určitě lepší než tady,jen to musím nějak ještě vymyslet s tím řízením... ☹ A neboj,kdybys rodila se mnou,nebudu nadávat... 😉 Tel.mám ješět na Jasamin,takže bych mohla přeposílat zprávu jí... 😀

honzulka
25. lis 2010

Tak a jdu se podívat na poslední Ordinaci a pak hajat... 😉 Tak se tu mnějte a zase zítra se ohlásím... 😉 Dobrou všem... 😉

honzulka
25. lis 2010

@emtu řekla mi,že na to nic jiného než fialka není... 😠

marmla
26. lis 2010

@honzulka Teda co to máte za doktorku? To musí být slušná čůza s prominutím. Teda v tomhle směru mi vždy doktorka něco dala. Ani jogurt nesní? Má ještě horečky? Co mu dáváš na teploty, já klukům od třech let při velkých bolestech a nebo velkých horečkách dávám klasickej velkej paralen. Nebo při horečce jsem dávala čípky do zadečku ty taky dost rychle pomáhají a i na tu bolest jsou super ty junior čípky. A určitě malej cítí, že bude chvilku bez maminky a je mu to líto, ale tu chvilku to vydrží, bude muset. jen komu z Vás se bude stýskat víc, že?
Holky pádím na poradnu tak pa pa a pěkný den

honzulka
26. lis 2010

@marmla doktorka je víc než čůza... 😠 Taky se těším,až od ní odejdem... 😠 Ona ani nevěděla,že nějaká taková virozařádí,to mi řekla sestřička,která dělái na pohotovosti a hlavně vždycky líp poradila než celá doktorka... 😠 je to stejná můra,která mě moc podržel s tím kojením u Toma..No těším se až od ní vypadnem... 😉
Jeník sní jen někdy přesnídávku a jogudrt jen tu Paulu,a trošku k obědu,ale pořád kňourá,že ho to bolí... ☹ Včera jsem ale vyzkoušela ten olejíček,vyjlkoktal bez řečí,i když to smrdí na dálku a ani zapít to nechtěl... 🙂 V noci parkrát zakňoural,slintal jak blázen,ale dnes konečně ráno začal trošku mluvit a i obj.to má hezčí... 😵 Tak jsem ráda... 😵 Zkusíme ješět kloktat a uvidíme zítra..snad už to bude lepší a lepší...Teplotu zatím nemá,tak snad se ani nerozjede... ☹ Já mu dávám ten dětský Paralen a taky zabírá a on má od malinka někdy bolesti nožiček,tak na to nám doktor doporučil Ibagin sirup a ten jsem mu ten první den i dala,páč by asi ani nespal..My s manželem moc nejsme na ty léky,takže se snažím co to jde,vydržet bez léků,ale nenechám je trápit... 😕
Jinak stýskat se bude určitě i mně,ale ne hned první den asi... 😀 Přijdu si hnusná matka,ale po té době,co jsem tu na kluky sama budu docela ráda za jeden den,kdy budu jen a jen s malou... 😵 V noci do mně nebude nikdo kopat(spím s jeníkem a to jsou noci někdy hrůzy,kdy musím ležet jen na jednom boku zády k němu a on mě kope naštěstí jen do zad... 😠 ).na domečku mají své postele a MM se prý na ní dobře spí,tak ať si s ním spí a já budu spát s malou... 😀
Tak ať ti poradna dobře dopadne a dej vědět... 😉 Paa a hezký zasněžený den(u nás se konečně objevikl sníh..😀)

marmla
26. lis 2010

@honzulka Tak jsem zpět. No čípek mám krátkej, ale zavřenej. břicho mi fakt kleslo dolu, takže se máme držet a nedělat mega výjezdy na druhý konec republiky, což nehrozí. Ty bolesti co mám, jsou proto že mi kleslo břicho a tak mi utlačuje dole vše co to jde, takže se těším až si po porodu ulevim, ale ještě máme pár dní nejlépe aspoň dva týdny vydržet 😀
Neboj se já se taky moc těším, jak si ty dny v porodnici odpočinu od domáctnosti a od kluků a budu jen s Gabrielkem, nemyslím si, že by to bylo sobecké, vem si, že jak budeme doma, tak bude pěknej kolotoč 😠
Jeníka nenuť jíst to už budou aftíky na ústupu, tak to dožene, hlavně, že nemá ty teploty. Jinak se Ti nedivím, že se těšíš až od doktorky vypadnete k jiné a snad k lepší. 😀
Holky jdu si chvilenku odpočinout. Po obědě mi manžel přiveze Dominika ze školky, tak to budou s Krisem doma brzy, tak abych měla na ně trpělivost. Dost na ně křičim, ty hormony mi dávaj zabrat 🙄

honzulka
26. lis 2010

@marmla No vidíš to,tak hlavně že je ještě zavříno... 😀 tak nožky hore a odpočívat... 😉 Já jsem taky docela poslední dobou víc nervozní,i MM mi to říká a taky mi to docela vadí... ☹ Snad bude na domečku líp... 😵 Já mám právě v sobě takový vnitřní boj,že se fakt na jednu stranu do tý porodnice těším,že si odpočinu odtud a budu mít těch pár dní na to,abych si malou užívala,páč doma už takový čas nebude... 😒 A právě i odpočinek od kluků a toho vzrůša tady... ☹ Budu konečně chvíli jen já sama a malá... 😵 Ale budu nervozní z toho,jak to tu zvládají... ☹
Dětskou doktorku tu novou si chválí dost a hlavně je i Homeopatička,což jsem ráda,že nebude do dětí rvát jen chemii... 😠
tak si odpočiň,já jdu za chvíli s Jeníkem taky... 😉 A ještě jsem se chtěla zeptat..kolikrát denně si může kloktat ten olejíček?On je to fakt hnus,tak to nechci přehánět,aby mi to vůbec chtěl... 😀

emtu
26. lis 2010

@marmla @honzulka Čau holky. Tak to je báječný, že ten tee tree olej zabral! Marmla je přímo Mudrc amatér 🙂 a Jeník hrdina, že to do sebe vsál 🙂 . Tak oběma gratuluju!!!
@marmla Tak opravdu se co nejvíc šetři, pokud to půjde 😉 , přeci jen je ještě na Gabriho brzo. Já se snažím nepředbíhat Honzulku, tak se snaž nepředběhnout mne 😉 . Včera mě jedna bába předběhla ve frontě v obchodě a dost mi to popudilo, tak bacha na mě 😠 ! A že křičíš na kluky, to já občas taky, jak jsem psala, včera jsem byla vytočená jako káča. Jsou to hormony. Hlavně z toho rozčilení neporoď ☹ !
@honzulka Já myslím, že budeš v porodnici z malé tak vykulená, to jako v dobrém slova smyslu 🙂 , že snad ani nepomyslíš na to, co se doma děje. MM by to s klukama zcela jistě nějakým způsobem zvládl a mezi náma, ani by mu neuškodilo, kdyby si někdy vyzkoušel být s klukama delší dobu sám, neb k tomu ještě nikdy nedošlo. Jjenže má ušlechtilá matička si myslí, že by to pro MM bylo moc náročné a ona by z toho pomyšlení, co se u nás děje, byla celá nervózní, pročež přislíbila, že až udeří má hodina, tak k nám přijede a o pány se postará. Ty mají ale život 😠 . Když bylo klukům 5, byl MM na celoroční stáži v Anglii a já byla většinu času doma sama na kluky i částečnou přestavbu baráku. A co jsem slyšela z úst mamky? Nedá se nic dělat, to musíš vydržet! Nejradši bych tudle větu napálila MM taky do obličeje, ale nakonec jsem ráda, že mamča přijede a já budu moct domácnost a hochy pustit zcela z hlavy 🙂.

emtu
26. lis 2010

@honzulka jo a jak jsi vlastně na zítřek nachystaná? Tašku máš? Nezapomněla jsi ji v pondělí v nemocnici? Jak se cítíš? Já mám z toho pomyšlení za tebe husí kůži!
Jo a dneska je pro změnu abnormálně klidný náš tuleň, tak si radši nepřipomínám všechny své nedávné výšplechty a moudra, kterýma jsem tady házela po hrstech 😉 .

helabella
26. lis 2010

Ahoj holky,
jdu se podívat, jestli už nemáme nějaké nové mimi 🙂 Všem se vám to najednou nějak rychle přiblížilo.

@honzulka -- moc ti držím palce na ten zítřek! Myslím, že doma to nakonec zvládnou skvěle Naše holky jsou taky docela mamánkové a když za mnou byli první den v porodnici, tak Kačenka při odchodu docela plakala a pak prý ještě večer doma. Ale pak už to bylo v pohodě, tatínek se přeci jen tolik nevěnoval domácnosti, takže ho měly celý den jen pro sebe na blbnutí 😀

@emtu -- manželovi taky trochu pomáhala moje mamka, když jsem byla v porodnici, ale spíš s jídlem. On sice vařit umí, ale trošku zapomíná, že vařit se musí začít dřív než v poledne, když chce mít ve 12 oběd 🙂 Teda ale rok sama s dětma -- to se vám všem muselo hrozně stýskat, ne?

@marmla -- mně teda přijde, že máte s Gabíkem ještě docela dost času, ne? 🙂

helabella
26. lis 2010

A ještě přihodím pár fotek našeho "velkého" kluka 🙂

jasamin
26. lis 2010

Ahoj děvčata 🙂
@helabella -to je neuvěřitelné jak to utíká. Mám pocit, že jsi rodila chvilinečku přede mnou a Fanoušek už má 1měsíc a 2 týdny. To je šílené. Ale je to fešák.
@honzulka - stejně tě obdivuju jak to všechno zvládáš. Starosti ze stěhováním, nemocné dítko, těsně před porodem. No řeknu ti, že jsi dobrá. Zítra hodně štěstí . Drž se. Já si taky říkala, že si v porodnici odpočinu. Nakonec mě to tam ale vůbec nebavilo a těšila se domů. Jsem na děcka a na frmol tak zvyklá až mi to chybělo 😀 😀 😀
@emtu - já ke konci těhu taky dost sledovala pohyby a byly dny, kdy jsem byla nervozní, že se nehýbe moc, takže je to asi normální.
Holky přeji pěkný víkend. Jo a v kolik máme HONZULKO na tebe zítra začít myslet?

emtu
26. lis 2010

@helabella Jak píše Jasamin, děsně to utíká a hlavně je kouzelný, jak tak miminka rostou jako z vody. Fandík je už pane frajer!
@jasamin Tak děkuju za uklidnění, že se to děje asi všem. Včera zlobil, dneska si dává padla. MM říká, ať ho neruším a nechám ho spát. Asi mi tím chce zakukleně říct, že k němu se mám chovat taky tak 😀. Jak zvládáš frmol nyní 😉 ? A co Maty? Dej sem taky fotečku...
Taky přeju všem hezký víkend, žádné klouzačky a Honzulce toho bacila rychlého P. 🙂 .

honzulka
26. lis 2010

@emtu on to jen kloktá a plive a taky se divím,páč to docela msrdí,ale zvládl to i dnes po obědě.. 😉 Asi cítí,že mu to pomáhá a nebolí ho to... 😉 Jinak MM měl občas kluky celý den na starosti(např.po tý plodovce) a Jeníka dokonce týden,když mu bylo nějka kolem 7 měsíců a taky to zvládl(ale neumí vařit,takže musímnavařit vždycky já.. 😀 ).No a jeho babka mi to do dnes nedokáže odpustit,že jsem je tu nechala... 😠 Ale MM to prospělo ahned si mě začal víc vážit... 😉 Ale rok sama na dvojčata si nedokážu tedy představit... 😕 To bych byla vyřízená a na tuto větu jsem taky docela alergická... 😠
@emtu na zítřek nejsem nachystaná nijak... ☹ Jsem nervouní jak pes,pořád spekuluji,kdy tedy budu rodit,jak budu rodit,jestli to zvládnu,kdy budu mít malou už u sebe,co oni doma,jak to zvládnou... 😢 Od rána se mi hůř dýchá,což mívám při nějakém větším stresu,takže tak... 😠 Ale mám umytou hlavu a tašku jsem od pondělka nevybalila,tak snad jí doma nenechám nebo nečapnu zítra nakonec opravdu jinou... 😀 Jedem ještě dnes dokoupit zásoby,co jsme stihli sníst a pak už jen trochu v noci spát a vyrazím... ☹ Kluci mají na zítra uvaříno,MM upečíno a zbytek už musí zvládnout sami... 😉 Ráno asi vypnu tel.aby mě neznervozňovali takové ty nedočkavé tetky a budu doufat,že mě odrodí ještě zítra.. 😒
@helabella oni to zvládnou,přesně tak,že MM nebude muset dělat nic jiného než se věnovat jim... 😉 A on s nima bude někde jezdit autem,což bude taky jiný,než být se mnou doma...Ale jak to bude se spaním,mám větší strach.. ☹ Přeci jen už docela dlouho jsem s nima přes noc jen já a ukládám Toma taky jen já... ☹
@jasamin děkuji za obdiv,ale vždyť to znáte všechny-jakmile je něco dětem,jde vše ostatní stranou a je na prvním místě pomoct jim...A já vlastně opravdu od tý středy nemám poslíky ani nic jinýho(jak kdyby se to psychicky zastavilo,abych se mohla věnovat Jeníkovi..).Pravda,že nejsem úplně fit,ale nemám na to čas myslet,až když si večer lehnu... 😉 Já se taky budu těšit domu,ale myslím,že až tak za ty dva dny... 😀 Zítra nastupuji v 9 a to nejdříve asi na monitor a pak se uvidí..Hlavně jsem si dnes četla znovu tu zprávu a je tam dop.hospitalizace a ev.indukce...Tak doufám,že si mě tam nebudou nechávat týden jak u Jeníka..to bych byla nakakaná jak blázen a šla bych domů na reverz... ☹ Mám na Vás tel.tak dám vědět jak budu něco vědět... 😉

Tak zatím se mnějte,zkusím ještě večer zajít,pokud mě sem MM pustí na chviličku.. 😉

honzulka
26. lis 2010

@helabella teda malej krásně už drží hlavičku,co... 😲 😵 To je šikulka... 😵 Já jsem tak zvědavá,jak bude ta naše holčička vypadat,jestli bude holčičí nebo jen kluk s kačenou... 😀

marmla
26. lis 2010

@honzulka myslím, že stačí třikrát denně, by pak protestoval, ono to fakt není vůbec dobrý 😀
Na zítra taky držíme pěstičky, budeme na Vás myslet.
@emtu Neboj my ještě musíme dva týdny vydržet, aby jsme rodili v naší porodnici, takže se bude muset brouček taky snažit. Mně příjde, že tam má snad málo místa skoro pořád jen spinká a kopancům moc toho nedá 😠
Prosimtě my měli snad všechny nemoci co to jde. Já mám špatný játra a tak moc léky neberu a raději se spoléhám na bylinky, tak mám hodně načteno. 😝
@helabella Ten je úžasnej, neuvěřitelně to utíká, jen tak dál s tím růstem 😀

Holky určitě v té porodnici si užijem mimčo, ale každá z nás je zvyklá na plno práce kolem ratolestí doma, že nám to bude dost chybět a asi i ten křik dítek. Můj muž bude s klukama doma a bez pomoci ostatních, ale to vůbec neva, kluci to zmáknou levou zadní. 😉 Jen by mně zajmalo jestli se třeba nenabídne jeho matka a jestli se vůbec přijede podívat do porodnice na Gabríska, když za celých osm měsíců se nezeptala zda je v pořádku 😀

jasamin
26. lis 2010

@emtu - děkuju za optání. Frmol to je, to je fakt, ale Maty je hodnej. V noci spinká. Budí se co 3hod. na jídlo a pak zas usne. Takže noci jsou ok. I když vyspaná i tak moc nejsem poněvadž se budí fakt co 3hod. a to pije tak 30min. a pak ho nosím zhruba 15minut než si říhne. Pak mi chvilku trvá než zaberu a za chvíli zase znova. Ale jsem ráda, že není noční pták a opravdu spinká. Přes den toho ovšem moc nenaspí. Nechce být sám, takže ho nosím všude sebou a to je pak hodnej, ale i když zaplakat si taky umí 🙂 Fotečku určitě přidám jak rosteme, akorát se nám pokazil foťák, tak jsme koupili nový, na který čekáme až ho doveze PPL. Tak pak hned nafotím tu drobotinu a přiložím.
@honzulka - chápu. A pfuj pfuj pfuj pro štěstí.
@marmla - přesně jak píšeš 😀

emtu
26. lis 2010

@jasamin To spaní je na tom asi nejhorší. S klukama jsem spánek doháněla celé šestinedělí a v podstatě si z těch 6 neděl nepamatuju vůbec nic, prožila jsem ho jako v mátohách. Vzpomínám si jen na epesní zánět prsa a že jsem na pohotovosti rozflákala teploměr 🙂. Na fotečky už se těším.
@honzulka Co by tam s tebou celý týden dělali? Nejdýl tě nechají ležákovat do 30.11. a pak se na tebe vrhnou 😖 ! To mně posledně na mé dotěrné otázky ohledně porodu Mudrc říkal, že tedy dlouho bych přenášet neměla, ale že pro sekci u mě není žádný vážný důvod a klidně mě nechá rodit normálně, tak ať se snažím sehnat si kontrakce 🙂 . Co znamená to jeho "nepřenášet dlouho", jsem z něj nevymáčkla, tak se aspoň nemusím znervózňovat žádnou hrozbou císaře, která by mi visela nad hlavou. Tak se dneska hezky vyspi a zítra na tebe bude myslet tolik lidí, že budeš škytat celý den 🙂 , tak radějc rychle poroď!!! 🙂 🙂 🙂
@marmla Tak aspoň vím, na koho se budu obracet pro zdravotní radu 😉 .

emtu
26. lis 2010

@helabella To já snad v životě taky nestihla připravit oběd na 12 hod. My se vždycky naboucháme jídlem při snídani a v poledne nemá nikdo hlad. Já jsem se toho roku, co byl MM v Anglii, děsně děsila, ale byl to takový šrumec, že to uběhlo jako voda. Ale těch šedin na hlavě, co mi přibylo 😀 !

emtu
27. lis 2010

Hezký zimní den všem! Nesu zprávy od HONZULKY:
Tabletu na vyvolání porodu Honzulka zatím nedostala, zato nějakou injekci s vitamíny na dozrání čípku (? o tom jsem ještě neslyšela) a teď leží na rizikovým a čeká. Je z toho, chudinka, celá otrávená, ale prý ji začal po té injekci pobolívat podbřišek, tak se snaží prcka přemluvit, aby se chopil příležitosti a vylezl 🙂 ! Odpoledne má být vizita, tak se snad dozví víc, co jako Mudrcové zamýšlejí dále. Toť zatím vše!
Jináč máme tu pěkně nasněženo a namrzlo, vezli jsme kluky ke kamarádovi a oni bydlí v takovým údolí, kam se jede neupravovanou omrzlou silnicí a strašlivými serpentýnami, já byla úplně připo..aná, aby jsme se nezřítili ze srázu do hlubin. A v tom lese ještě probíhá hon, tak silnici lemovali puškami ozbrojená individua, no scéna jak odněkud z Afganistánu. 😎 A teď jdu vít adventní věnec, tak se zatím mějte a až budu od Honzulky zasejc něco vědět, tak vám to napíšu 😉 !

helabella
27. lis 2010

@emtu -- díky za zprávy od honzulky. Snad se to fakt brzo rozjede, aby nemusela několik dní jen tak ležet v porodnici -- vůbec se nedivím, že z toho byla otrávená. Už se těším, až sem přineseš radostné zprávy, aže se malá narodila 🙂

Koukala jsem, že jsi dodala fotky a teda bříško máš fakt zajímavý 🙂 .. já měla většinou prostě bouli hned pod prsama a rozhodně o dost menší než ty. To se ti fakt musí dost blbě pohybovat 😲 Ale když se na to jen dívám na fotce a nebolí mě záda ani spodek ani nic, tak se mi to moc líbí 😀

@jasamin -- to je krásný, že Maty tak pěkně spinká... i když to noční vstávání je náročný i tak... A jak to s novým bráškou zvládají děti?

My byli dneska na jarmarku od Kačenky ze školky a děti měly malé vystoupení. Ovšem Kačenka udělala scénu, že s dětma nechce jít zpívat, že chce sedět u nás, tak mě to trochu mrzelo, když jsem viděla ty nadšené rodiče jak si fotili dětičky. Ona je vůbec Kačenka taková individualistka a moc netíhne ke kolektivu. Občas nevím co s tím -- na jednu stranu je prostě taková, tak to chci respektovat, ale na druhou stranu se prostě bude muset pohybovat v kolektivu a já jí nebudu moct stát celý život za zadkem. Tak snad až ještě trošku víc dospěje...

jasamin
27. lis 2010

Ahoj holky.
Přišla jsem se kouknout jestli je něco nového, ale zatím koukám, že nic. Tak snad HONZULKU nenechají dlouho čekat.
@helabella - spinká fakt hezky to se musí nechat. Ale kdyby tak chtěl spinkat i přes den, alespoň o trošku víc. Že bych stihla toho udělat vícero. Ale to bych chtěla asi moc, co? 😀 😀 😀 Sourozenci jsou rádi, akorát si s nim nemůžou hrát, tak je to jen o hlazení, líbání a šišlání 🙂 Už se oba těší až bude větší, ale to zase nechci já. Snažím se to užívat, ale fakt, že to hrozně utíká. A co Fanoušek s holkama? A kojení je v pohodě? No mě se nějak nalívá víc to pravé prso a levé pokulhává, tak nevím jak to vyrovnat. Ale papáme hezky.
S tou Kačkou se netrap. Opravdu respektuj její povahu a do ničeho ji nenuť. Je taková a jiná nebude a rozhodně není horší než jiní. Ona časem příjde na to, že musí být mezi lidmi, že bez toho to nepůjde, ale introvert bude vždycky. A nikde není psáno, že introvert je divný. Je lepší děti brát jaké jsou a do ničeho je nenutit, teda já to tak dělám. Takže si myslím, že to děláš správně.
Tak zatím papa a já zas kouknu co je nového 🙂