Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

saminomimino
22. lis 2011

Ahoj všem,taky jsem právě zcela neplánovaně otěhotněla potřetí a to necelých 6 měsíců po porodu dcery,je to pro nás obrovský šok ale je to dar a tšíme se moc!! 😉

defs
23. lis 2011

Ahoj holky, všechny vás tady zdravím. Taky čekáme 3 mimi. Je neuvěřitelný, jak člověk prožívá těhu ve 20letech a jak ve 30ti. Už se na malou neuvěřitelně těším ! Přeji vám krásnej den i když s mlhou, ale my si to sluníčko vybojujem 😉

saminomimino
23. lis 2011

@defs gratuluji,jak staré máš děti?

defs
23. lis 2011

Ahoj,děkuji 🙂 , kluk Tomáš10let, v lednu bude mít jedenáct a holku Michaelu, ta bude mít teď 8 let. A Ty máš zatím tu 6měsíční holčičku, nebo už máš více dětí ? Jinak jak píšeš...... je to dar !!!! Tady ta malinká, co je u mě v bříšku je tak vytoužená !!!!!!!!! Čekala jsem na ni ..... ta je vymodlená !!!! Před ní jsem o mimi přišla. Chtěné jsou u mě všechny děti, ale až tady u té malé si uvědomuji, jakej je to zázrak mít zdravé dítě !!! Tak TI přeji, aby bylo u vás vše v pořádku a měla jsi spokojené těhu.. 🙂

defs
23. lis 2011

Teď čtu, že jsi otěhotněla potřetí, takže můj dotaz, jestli máš jen malou ignoruj prosím . Jsem to ale šiša 😉

saminomimino
23. lis 2011

@defs mám to v blogu,mám kro 3 -letého syna a 6-měsíční dceru a nečekane neplánovaně čekáme další,ale je chtěné jen přišlo brzy 😉

A kolk jsi tt??Ať už to dopadne jen a jen dobře,záázrak je to veliký,obrovský 😵 😵 😵

saminomimino
23. lis 2011

@defs koukám region blansko,já jsem z Boskovic 😉

defs
24. lis 2011

Pěkný den přeji, jsem z Jedovnic. Já jsem ve 28tt, termín mám 17.února. V Boskovicích mám kámošku, taky je těht, ta to čeká myslím že v květnu, ale nevím jistě, taky je tady na těch stánkách, kdyby mi neřekla, že je tady tak o těch stránkách ani nevím. V Boskovicích jsem teď byla pečená vařená, přítel si tam něco vyřizoval, tak jsem jezdila s ním a vždycky trajdala po městě 🙂
Tak to budeš mít asi pěknej frmol, až se to malinký narodí,obdivuji maminky, jak to takhle zvládají.... opravdu klobouk dolů...... ale jsme ženský, zvládneme všechno a kor, když máme šikovný tatínky 🙂 😉 , že ! Tak přeji krásný den 🙂

saminomimino
30. lis 2011

@defs no přesně tak,jsme ženský,já když vidím chlapa jak se "stará" někdy o malou,padá smíchy,byt to na nich už jsme vymřeli 😀

defs
4. pro 2011

Ahojky holky 🙂 , tak s tím vymřením.....přinejmenším by byl svět plných zmrzačených lidí 😀 , ale to už je morb., otočme list......jsou i šikovní tatínkové- no ne 😉

saminomimino
5. pro 2011

@defs 😀 😀 jj raději změna tématu,jsou určitě i šikovní tatávé,náš umí praktické věci docela obstojeně ale jak jde o uspávání mazlení a citové záležitosti je zle,vždy příjdu domů k uplakaným ratolestem toužících po mamince pak pokojně usnou 😀 😀 😵 😒 on to neumí dát najevo ☹

defs
6. pro 2011

A jak jde dál těhotenstvi 🙂 ? Doufám, že je u vás vše v pořádku 😉

slunickomaja
13. pro 2011

Ahoj holky 🙂 Taky jsem těhu po třetí a hledám a zkoumám kam se přidat na pokecík. Tak že by bylo možno sem? 😀

saminomimino
14. pro 2011

@slunickomaja ahoj,no tady je to mrtvé a mě smázli diskuzy k třetímu těhu,možná to založit znovu a trochu jiný název,admin mě odkázala někam kde se leta nediskutuje nebo je to dokonce uzavřené nebo zamčené,paráda někdy tady na koni 😒

saminomimino
14. pro 2011

@defs děkuji za optání,zatím se mě drží žaludek na vodě a nechutenství i bříško roste tak doufám že prcek je zdráv,KO mám až 22,tedy za týden tak jsem zvědavá 😉
A jak u Vás?

defs
14. pro 2011

@saminomimino Ahojky, tak to je fajn, že se máte dobře a určitě je i vše v naprostém pořádku 🙂. Jinak u nás je doufám taky vše v pořádku, v pondělí jdeme na poslední UTZ ve 3.trimestru. Já jsem jako kulička, funím a už se na malou cácorku strašně těším. Těšila jsem se na obě děti, ale tady na tu se těším snad nejvíc ....asi je to věkem a člověk už ví, že je to naposled, tak si to asi vychutnává jinak🙂. Jak to prožíváš Ty, to třetí ttěhu ?Asi je to jiný, když máš doma malé mimi, co ?

defs
14. pro 2011

@slunickomaja Ahoj, pokud se tady někdy potkáme, bude to fajn, taky hledám, kde pokecat, ale vždy než nějaké fórum najdu, tak mě přejde nálada a končím,kor když už vidím , že to jsou zajeté skupinky.

defs
14. pro 2011

Tak snad nám to tady bude fungovat, co myslíte mamky 😉 ?

slunickomaja
14. pro 2011

Jéé tak přeci jen nějaké odpovědi 🙂 Tak myslím, že by to fungovat mohlo co mamulky 😀

saminomimino
14. pro 2011

no ale jsme tu tři grácie 😀

kalo
14. pro 2011

@defs
@slunickomaja
@saminomimino
Vlezu vám s dotazem do diskuze 🙂 Ráda bych se zeptala, jak to máte doma s pomcí? Máte po ruce např.nějakou babičku nebo někoho, kdo by s dětmi občas pomohl, pohlídal?? My jsme moc chtěli 3 děti, ale co se nám narodilo druhé, stíhám tak tak....Rodiče bydlí daleko, jsme s mužem na vše sami...Je tu někdo, kdo zvládá 3 dětičky s přehledem bez jakékoli občasné pomoci příbuzenstva?

saminomimino
15. pro 2011

@kalo co jsem tu našla maminky tak převážně jsou na děti sami,my sice máme babičky na víkendy si moje maka každých 14 dní bere syna jinak občas pohlídá tchán ale co se týče běžného dne jsme na vše sama,je to o organizace,i teď je to nkdy záhul,ale spíše když je potřeba něco zařídit nebo po obchodech,to je nejhorší

saminomimino
15. pro 2011

@defs zatím mi to nějak nedochází,jak není pupíček ještě velký těhu jde nějak mimo mě nemám čas na to popravdě ani myslet dvě malé děti mě dokonale zaměstnají,jsem zvědavá jak to bude probíhat až zase budu kulička,dcera byla drobek ale brzo mi rostlo břicho a dost jsem nabrala,tak doufám že se extra kilům navíc teď vyhnu 😠
takže si 32tt?? joo to jsem byla nedávno taky,je to neskutečé,příjde mi to jako včera a už je to nanovo 😉
já si to musím taky patřičně užít rozhodně to bude naposledy,více dětí nechci 😉

defs
15. pro 2011

@kalo Ahojky, babičku mám sice ve stejným bydlišti, ale moc jsme ji nevyužili. A co se týče období, kdy jsem začala chodit do práce, tak byl plně vytížen manžel..... je pravda, že má práci, kde si sám plánuje co kdy, tak se to dalo.když jsem byla v práci já, byl dřív doma on a postaral se o dítka a když jsem měla volno já, tak pracoval zase on. Měla jsem 12tky a třeba 3 dny po sobě a potom třeba 2-3 dny volna, tak jsme to plichtili takhle. Nebudu popírat, bylo to hoodně náročné, jak psych., tak fyz.. V současné době jsem doma, užívám si to a po 8 letech od cerky si vychutnávám čekání na 3 děťátko a moc se těším !! Pravda, děti (11 a 8 let) jsou již dnes , co se základních věcí a doma o sebepostarání týče soběstačné, takže si připadám, jako bych měla první děťátko a zvládáme v pohodě....
JInak co kamarádky, když nemůžou babičky ! Teda co vím já, v mém kruhu známých to tak funguje taky. Mám kámošky, máme stejně staré děti a tak si tak nějak vypomáháme vzájemně, nebo spíš jsme si vypomáhaly, když byla drobotina menší, teď už jsou rádi, že mají od nás pokoj,jen se tak najest a hurá za kamarádama, ven atd.... Tak to jsou naše zkušenosti, doufám, že najdete dobré řešení a to třetí mimi bude 🙂. Pěknej den 🙂

defs
15. pro 2011

@saminomimino , ahojky, věřím, že to musí být pěknej šrumec. Já mám zase času až moc, tak si to vychutnávám, možná o to víc někdy přemýšlím nad blbostma. Taky jsem teď nechtěla moc nabrat a už jsem koule, že bych malou nejraději porodila okamžitě a to mám ještě chvilku do porodu, to bude.......uf, uf.

slunickomaja
15. pro 2011

@kalo , ahoj 🙂 Tak já ti nepovím, nemám zkušenost zatím s třemi dítky. Myslím, že to je záhul mít tři brzy po sobě a bez pomoci.
Jinak HOLKY, koukám, že jedna čeká mimí ještě s prckama malýma a druhá s prckama většíma 😀 To jsou bezva zkušenosti. A jak se vám těhulkuje? Bez potíží a tak? Já jsem na rizikovém a mám ležet, ale hlavně, že jsem doma. Mojí tří chlapáci mi se vším pomáhají tak je to v pohodě. Jen jaksi předvánoční úklidy a pečení letos nezvládnu. Ještě, že nám babička napeče 😉
defs kdy máš termín? Máme dětičky s ročním rozdílem 😀
saminomimino tyjo tak to je skvělé 😀 špuntíky pěkně po sobě alespoň si budou mít pořád s kým hrát 😉
Tak snad se tu s vámi potkám a po..píšeme trochu 🙂 Těším se na vás 😉 ahoooj

lajla
18. pro 2011

@saminomimino sklanim se...deti takhle brzo po sobe...to jste tak chteli nebo nahoda? ja mam co delat ted a to je mam starsi...

lajla
18. pro 2011

@kalo ja mam jednu babicku, takze obcas pohlida, odpoledne v patek a nekdy si jednu bere i na noc...asi dvakrat si vzala obe..ale nebydli s nami ve meste..ale myslim, ze uz to nebude tak casto..ja cekam treti, segra druhe...a holt to je na jednu babicku moc deti...taky se bojim, jak to budu zvladat..spise nezvladat 😝

saminomimino
18. pro 2011

@lajla třetí bylo v plánu až za 5 let,osud to vidí jinak,ale už mi to ani nevadí,nějak to prostě budu muset zvládnout 😉

korcula
6. led 2012

ahojky, mohu se k vám přidat? taky čekáme třeté mimčo, sice plánovaně, ale přesto mě ted chytají takový stavy, jak to zvládnu, už jen to jít se třema malejma nakoupit, nebo jak jít po ulici, dvě malý děti a kočár.... máte představu jak budete dělat tyhle "praktické věci"?