Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

mimys
6. led 2012

ahoj holky.. já teda už nečekám třetí dítko... třetí už mám.. na štědrý den mu byly 3 měsíce... je to naše krásný ikdyž neplánovaný zlatíčko. třetí kluk 🙂 můžu mezi vás?

korcula
6. led 2012

@mimys jak máš starý dítka? aspon když už je máš, povíš ty praktické radosti z života s třemi dítky🙂

korcula
6. led 2012

@mimys ted koukám, ty už máš kluky docela velký co? to musí být krásný mít zase miminko🙂

satynka
6. led 2012

Ahoj holky,jsem na tom podobne jako mimys uz 3mam 🙂 a zaujal me
@korcula : Tvuj termin porodu Danecek se narodil 7 kvetna loni 😉 let

korcula
6. led 2012

@satynka tak třeba budou přesně po roce🙂

mimys
6. led 2012

@korcula
@satynka holky řeknu vám, že teď si to teprve užívám 🙂 staršímu klukovi bude příští týden 15 let, mladšímu je 10... když byli malí, tak pri starsím jsem dálkove studovala, pri mladsím jsme staveli dům. proste blázinec... ted je to pohádka🙂 teda až na to rozčilování s pubertákem a prostredním s násobilkou 🙂
ale dopoledne je doma klid, tak jsem z malýho vedle.
když píses o tom datu... nám se podaril husarskej kousek... mrnousek se narodil presne na desate narozky starsiho kluka... a kdyby tam nebylo tech 10 let, tak jsou od sebe jen čtvrt hodinky 🙂

jetynka
6. led 2012

ahojky holky, tak já taky čekám už každým dnem naše třetí miminko (holčičku) a moc se těším až bude porod za mnou, i když mám děti zlatíčka nejhodnější je to teď v posledních dnech všechno nějak moc náročné. A jsem moc ráda,že je třetí mimi na cestě moc jsme si ho přáli. 🙂

mimys
6. led 2012

@jetynka držím palce! máš to opravdu zapár ! koukám, že třetí holčička 🙂 to budeš mít doma dobré chůvy - pomocnice !

majatob
6. led 2012

ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, kdyz uz nejsu tehule 🙂 jen me zaujal dotaz od @korcula 🙂
mam taky tri maly deti, ze zacatku jsem brala sourozeneckej kocar a nejstarsi na kole nebo pesky, kdyz jsme sli na delsi trasy, tak kdyz uz nemohl, tak jeden malej do nositka a dva v kocaru. Ted uz sourozenak nepouzivam, chodime bud nositko+dva pesky, nositko+golfky mali+nejstarsi pesky, nebo golfky nejmensi+dva pesky 🙂 nakupovat chodi manzel rano nez jde do prace nebo na velkej nakup jezdime vsichni vecer kdyz se z prace vrati 🙂

mimys
6. led 2012

holky.. jaký máte auto? nastestí u nás ten nejstarsí už autosedačku nepotřebuje, ale i tak jsme v aute jako sardinky... jak nacpete do auta tri autosedačky ?

jetynka
6. led 2012

@mimys holčičku druhou první je Barborka , druhé dítko je Vojtíšek 🙂

mimys
6. led 2012

@jetynka jej .. 🙂 pardon.. ja podle ikonky.. tak nevím .. nějak mě zmátla 🙂 ta první holčička je mladá maminka ?? 😀

jetynka
6. led 2012

@mimys 😀 to vůbec nevadí, stejně se těším tři děti po cca 2,5letech po sobě jsem sama zvědavá jak to bude všechno probíhat, ony děcka jsou celkem přizpůsobivé, ale kdo ví jak budou reagovat na mimi, u barči se nebojím ta se těší a už někdy fňuká kdy že bude ta Klárka a Vojta ten ví že je v bříšku klárka ale co se mu v hlavě honí jiného to fakt nevím.

mimys
6. led 2012

@jetynka no jo ted na to koukám ... nejak jsem se nekoukla na tvůj věk .. jsi mladice 😀 na to jsem nekoukala 🙂 já jak mám doma toho 180 centimetrovýho patnácteráka, tak mám pocit, že všichni maji už doma skoro dospěláky 🙂

to je pak jiný, když jsou děcka tak blízko u sebe, to bude chtít víc trpelivosti... Ale mám kamarádku, má taky tri kluky chv ilku od sebe. prý tri deti uz nejsou takový rozdíl. nejvetsi rozdíl prý bylo druhý dítě k prvnímu... třetí už prý není taková změna.

jetynka
6. led 2012

@mimys Ty jooo tak vysoký stejně jako já 🙂 , ty už jsi zkušená matka a toho třetího si po tak dlouhé době musíš hezky opravdu užívat. Barča letos půjde na zápis do školky jako předškolák tak jsem zvědavá a sletí to jak voda a ten další rok do školy, letí to neuvěřitelně moc rychle.

mimys
6. led 2012

@jetynka hele, muzu ti ríct, ze ve skolce to jeste jde, ale jak začne škola, nabere čas raketový tempo. To se ani nenadýchneš a budeš vybírat střední školu.

jetynka
6. led 2012

@mimys No to věřím, ani mi nemluv, možná za pár let se tu potkají naše děti ( v tvém případě asi snachy) v diskuzích o miminkách a početí a my budeme už babky 😀 .............ehmmm tak snad tak rychle to neuletí 😀

korcula
6. led 2012

@majatob díky moc za odpověd, myslím, že je super slyšet čís někoho kdo takhle malý dítka už má🙂
.... no malej už nepotřeboval kočár v 18 měsícíchm tak jsme sourozenák prodali, s novým by mě táda asi zabil, měli jsme nový Janečko... a prodali ho se ztrátou 6tis... a myslela jsme že když malý bude přes 2 roky, že už to zvládneme bez kočárku,ale ted nějak nevím, zda to bylo moudrý

@mimys máme Sharana, pořizovali jsme ho právě proot že jsme věděli že chceme 3 děti🙂

mimys
6. led 2012

@korcula no my pořídili zafiru - 7 místnou a i tak pořád jak člověk převáží spoustu věcí, tak se vejdeme jentak tak. nejak si nedovedu představit cestu na hory - kočár, čtvery přezkáče... hadry.. lyže... to už je na stěhovák 🙂
nejak to tam nemužeme dostat ani s rakví na střeše 🙂 šaran je na to dobrej.. možná, že časem taky budem muset přezbrojit 🙂

mimys
6. led 2012

@jetynka no 🙂 já ted doufám, ze mrnous bude mít na kluka antikoncepční účinek a nebudu ještě alespon 10 let babička ... zatím se ale projevuje jako chůva a nevypadá to moc na ten účinek - naopak 🙂

korcula
6. led 2012

@mimys tak zatím se dvěma jsme v pohodě... kočár tam dáváme nesloženej... a vedle spustu věci🙂

mimys
6. led 2012

no šaran je takovej stěhováček, no 🙂 do zafiry se vejde kočar taky nastojato, veci pak cpu všelijak jako vycpavky kolem... ale to spis jako nákupy a sypátka.... ted si kluci jeste pořídili snowboardy a to je fakt desná kombinace, jeste další obr boty... dvoje 46 prezkáče, k tomu snowboardovky....a jeste prkna 🙂 to uz by bylo asii na sharan dost 🙂

korcula
6. led 2012

@mimys to asi jo... my zatím máme vše malé... a zase výhoda než všichni vyrostou, enbude už kočár🙂)) ale stěhováček to je, se sklopenejma sedačkama, 13 krabic od banánů plnejch knížek a komplet naše oblečení🙂 ale dáchnul si teda....

mimys
6. led 2012

@korcula No to je velká výhoda, když je všecko v minivelikostech, to se pak s kočárkem dá, no... tohle už je fakt těžký... vlastně 4 dopěláci ( mladší už taky má boty 38, taťka s klukem už maji oba 46 ky) a těch hadrů... no a to nemluvím o nákupech 🙂 nejedí - žerou 😀 už jsem začala pokukovat po větších hrncích 🙂
Na to ty máš ještě čas, navíc holka se ti tak nerozpapá 🙂

korcula
6. led 2012

@mimys já mám zatím nejedlíky, jí líp holka než kluk, a přitom je stejně prcek...

mimys
6. led 2012

@korcula ono se to otočí.. kluk v pubertě bude jak nezavřenej a holčina bude honit figuru 🙂

korcula
6. led 2012

@mimys asi jo...🙂 ještě naštěstí daleko

satynka
6. led 2012

@korcula : No to by bylo zajimave 🙂 Uz seš asi tesis ze ?Ja mam same kluky Radim bude mit letos 19let Adam 11let a Danecek 1rok. Nejak nemuzem s manzou prijit na to jak se dela holcicka 😀 Ale za miminko jsme vdecni ,ze se zadarilo ,bude mi teprv 35let tak treba jeste stihnu holcicku 😀 Vidim ze tobe se podaril parecek na prvni pokus a ted uz je ti to asi jedno co bude ze ? 😉

korcula
9. led 2012

Ahojky, tak jakpak se máte po víkendu?

@satynka tak to jsi prvního měl adocela brzo, že? mě už je jedno co to bude...🙂 manžel by přeci jen radši kluka... ale uvidíme, chceme to tentokrát jako překvápko...

HOlky, a jaký byl 3tí porod v oorvnání z předchozíma? já měla první dva z počátku dost podobný... pomalej rozjezd, na dvakrát vždy do porodky, tak jsme v klidu, že jsm ese přestěhovali a mám porodnici 60 km, tu kam chci... že to v pohodě stihneme, ale někteří příbuzní mě straší, že napotřetí to nestihneme... první dva porody trvali od počátku do konce 17 hod...

satynka
11. led 2012

@korcula : Ahoj 🙂 Jo mela jsem ho v 16letech,tak to je jasne ze je to jedno,ale ti chlapi jsou na ty kluky ze 😀 No me pohlavi spletli v tom 20 tydnu a tvrdili ze je to holcicka a manzel s tim mladsim klukem byly takovy nic moc a kdyz se pozdej dozvedeli ze to bude kluk tak byli nadseni,trochu me to tenkrat mrzelo,hned tenkrat jsem to manzelovi vytkla ze proc neni rad ze cekame holku a on ze je rad, jako kvuli me.Tak Adama pochopim ze 10lety kluk chce brachu ale manzu sem nechapala 😅 No nakonec se jim to splnilo a ja se te holcicky nedockam 😀