• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

14. května 2012 
@korcula Ahojky tak to je jako bych viděla sebe, první dva porody cca 9hodin vše v klídečku a to jsme bydleli v centru Ostravy, teď bydlíme skoro 30km za Ostravou a nejbližších dnech mě čeká třetí porod a bojím bojím že nedojedu, nejblíže mám fakultku v Porubě a to cca 30min.
11. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka tak to držím palce, at to dobře dopadne, zvládnete a pak napiš:slight_smile: jsme zvědavá:slight_smile:

@satynka chlapi no... co ny to říct... Pavel byl v první chvíli taky trochu zklamaný že druhý bala holka, když nám to řekli na UTZ, ale ted je z ní celý pos..... a sám říká že ej štastnej že má holku
13. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula ahoj třetí porod byl celkem v pohodě a podobný těm předchozím.. první trval jen hodinku, druhý 4 hodiny a třetí 2,5 hodiny. čekala jsem superrychlovku, ale nakonec to bylo tak akorát. O půlnoci jsme přijeli do porodnice a v půl třetí byl malej na světě. Jelin jsme hned jak praskla voda, nechtěla jsem riskovat porod na benzině :slight_smile:.
18. led 2012 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,včera sem se dozvěděla, že sem těhotná...byl to šok. Mám 2 děti , mladší je 9 měsíců). Sem v 5 tt. Dá se to přežít bez psych. ujmy:slight_smile:?? Mám obavy
9. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kocula já měla podobný šok před pár týdny,akorát dceři bylo teprve 5 měs když jsem zjistila že už jsem měsíc těhotná :grinning: přiznám se že doteď jsem byla v pohodě že vše zvládám a bude to dobré,ale malá začla léz stoupat,hůř spát teď prořvané noci děsné dny asi zuby ale zatím nic a mě napadá jak to budu zvládat,malá bude mít 14 měs syn ani ne 4 roky a do toho další miminko??Mám obavy ale už nic neudělám a ani bych to nezměnila,teda krom toho oplodnění,kdyby šlo předejít mu,ale děti jsou dar a 3 jsou pořád v pohodě,s dalším už bych tedy fakt nevěděla :grinning:
10. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuna ahoj já po téměř deseti, takže jsme na tom velmi podobně :slight_smile:
22. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vesmilka Ahoj:slight_smile:)))já tu od roku 2009 nebyla:frowning2:((((mrzí mě to,ale ůplně jsem zapomněla....člověk měl jiné starosti...teď jsem znovu těhu a je vše ok:slight_smile:)))resp.to mám za pár:slight_smile:))
občas mám strach z porodu..je to už 11let...letos...koukám,že ty taky se blížíš ke konci?:slight_smile:))tak pak dej vědět jaký byl porod:slight_smile:držím palečky ať to vše zvládneš....
23. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kocula určitě:slight_smile:))))
23. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna já tu vlastně nebyla až do sud nikdy. Ani mě to před 10 lety nenapadlo. A taky před 10 lety nebyl net tak zcela běžná věc. Já se na porod těším asi jsem praštěná ale těším se na všechno spojené s porodem, ale zároveň mi bude líto, že už nebudu mít mimouška v břiše a že to tak rychle uteklo. :slight_smile: Je poslední tak si to tak užívám a tak to rychle utíká :frowning2:
23. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vesmilka jestli se mohu zeptat..proč už nemůžeš mít mimčo?nebo už nechceš:slight_smile:))finance asi taky
24. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna můžu mít mimčo, ale manžel už další nechce. Nechtěl už tohle, vlastně mě na začátku přemlouval abych to dala pryč. Ne kvůli penězům, i když taky jich nemáme nazbyt, ale hlavně kvůli věku. Má strach že si tohle miminko nestačí užít. Já jsem relativně mladá ale manžovi tohle miminko dostane k 60 narozkám. tak jeho obavy chápu
24. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vesmilka hmmm tak tomu rozumím....to jo...a jak se to povede že je mezi vámi takový věkový rozdíl?určitě si rozumíte:slight_smile:)))jen jsem zvědavá viď?:slight_smile:)))
24. únor 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna vůbec nevadí, že jsi zvědavá. Šlo to nějak samo. Znali jsme se už v době, kdy jsem byla s bývalým manželem, ale manželství nefungovalo a sehnat k sobě chlapa, který by měl mozek a měl mě rád takovou jaká jsem a byl v mém věku, byl nadlidský úkol. Manžel měl odvahu mi nadbíhat a byl hodný a milý. Po 12 letech je to normální chlap :slight_smile: má své mouchy a dokáže být pěkně protivný, ale děti a mě miluje a já miluju jeho. A děti na něm visí. Vzpomínám si jak Anežku urazilo, když ji jedna paní řekla, že to je dědeček. :grinning:
27. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
:slight_smile: :slight_smile: to je hezký...hlavně že to klape:slight_smile:))tak ať máte ještě více spokojenou rodinku s tím malým přírůstkem:slight_smile:)))
27. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuna děkujeme. I tobě spokojenou rodinku. A hlavně zdravého mimiňáčka
27. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, oživuji toto téma a hledám maminky čekající třetí mimi jako já. My jsme úplně na začátku 6TT.
9. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty gratuluju:slight_smile: taky je budeš mít docela za sebou, že? :wink: my se doma zatím sžíváme
10. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Veliké gratulace k Petříkovi. Zatím si to moc neumím představit, ale zvládli jsme to se dvěmi, zvládneme to snad i se třemi dětičkami. Jak se sourozencům líbí miminko?
12. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty děkujeme:slight_smile: jo tak to máš přístup jako já, já říkala, že když jsme zvládli 2 po 13 měsících tak ted to zvládneme, zatím je doma manžel, od pondělka začne realita :sweat_smile:, děti jsou z malýho nadšení, jsou to chuvy, pořád chtějí chovat.... ale jinak jsou jak z divokých vajec, snad se zase zklidní. A u Vas třetí bylo plánované?
12. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty dukaz...:slight_smile:
12. kvě 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj.můžu se přidat...?sice ještě těhu nejsem ale mimi je v plánu.docela se těším jen mám strach ani né tak z těhu a porodu jako z toho jak zvládnem finančně ty 3 roky co budu doma na mateřský.ted když chodím do práce tak by to bylo v pohodě ale jak nastoupím na rizikový tak budem skoro bez mých peněz.z nemocenský a rodičáku toho moc nebude (korunky).jak to zvládáte vy?
13. kvě 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa my také plánujeme 3tí mimi, ale s těmi penězi nám to nějak nevychází ... teď končím RP a budu muset někam nastoupit do práce - jinak nás asi čeká chudoba :frowning2: ... bez nároku na nemocenskou i PPM ... tak nevím, jak to dopadne :rolling_eyes:
13. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Dětičky máte úžasné. Určitě to zvládnete. Mimís je u nás samozřejmě plánované, ikdyž nám to pár lidí z okolí rozmlouvalo a tchýně hrozila infarktem :grinning:
14. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty děkujeme...:slight_smile: jo to známe:slight_smile: u nás se také nejbližší snažili nám to rozmluvit...a reakce kolemjdoucích během těhu byl leckdy takový... nooooo..... ale at si trhnou... :wink:
14. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Vítám tě, a přeji ať se zadaří. Problémy s penězi asi řeší každý. Ale myslím, že snad se to zvládnout dá. Manžel samozřejmě maká celý týden a dětičky ho vidí jen večer a o víkendu a ta rodičovská nás taky moc nevytrhne, ale jinak to bohužel v dnešní době nejde. Byly i horší časy, tak si holt musíme něco odepřít. Nechápu lidi co se zadluží např. kvůli 3D televizi, kterou fakt nepotřebují a pak si stěžují, že nemají na splátky.
To samozřejmě není na tebe, držím palce a věřím, že to zvládnete :wink:
14. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Taky se trochu obávám lidí např v autobuse, až budu mít břuch a vevalím se tam ještě s kočárem a dvěma dětičkama. Jaké byly reakce, ať si můžu připravit vtipnou odpověď?
:sunglasses:
14. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty tak většinou, spíš pohledy, občas poznámky jak je nerozum mít 3 děti, korunu tomu dala paní která začala jak je strašný mít 3 děti, že měla taky tři, ale pak jí jedno umřelo, tak už to šlo... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsme fakt nechápala...
14. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Taky tě vítám a držím palečky ať všechno zvládnete :wink:
14. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Jó lidi jsou fakt hnusný a ty starý ochechule jsou nejhorší :D Tak se budu duševně připravovat na nejhorší. Díky za upozornění.
14. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamajakoty jo lidi jsou hnusní... bohužel mám pocit, že v dnešní době panuje přesvědčení, že víc dětí si pořizují pouze cikáni a socky aby měli přijem z dávek :angry: že vzdělaní lidi si pořídí jedno, max dvě děti...a podle toho se chovají
14. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek