Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

mamajakoty
14. kvě 2012

@korcula Jo tak pro dávky to dělají jen ty nepřizpůsobivý. Já bych určitě vydělala víc v práci. Lidi nemyslí mozkem a namísto aby v autobuse nebo tramvaji pomohli, tak překážejí na místě pro kočár a blbě čumí. Asi mám s dětmi všude chodit pěšky nebo co. Někdy mě cesta k doktorce, vyčerpá na týden dopředu ☹

korcula
14. kvě 2012

@mamajakoty asi tak....

pavelice
14. kvě 2012

Ahoj ráda se k vám přidám 🙂 taky čekáme 3mimi holčičku.Jsem v 31týdnu,tak už stříhám... 🙂 Doma máme 11letou Sáru a 7letého Ondru.Třetí jsem chtěla strašně dlouho,ale pokaždé jsme si to nějak vymluvili,že dvě jsou dost,ale pořád jsem se uvnitř sebe cítila nenaplněna....nakonec jsme se rozhodli do toho jít a nelituji.I když od některých lidí jsem vyposlechla,že jsme blázní,druzí nám fandí....ale je to náš život,tak co...myslela jsem,že toto těhu si vychutnám..předešlé dvě byly v poho,ale od začátku mi bylo zle,pak od 3měs bolesti vazů,kýčli a to trvá až do teď ☹ ,ale dala jsemse na to,tak to už musím zvládnout.Jsem zvědavá jaký mě čeká Porod..jaké máte zkušenosti s třetím porodem?Já u předešlých super co jsme přišli do porodky,skoro bez bolesti tak oba byli za 4hodky venku...paráda,tak čekám co mě čeká teď... 😉

aknel72
14. kvě 2012

Přidávám také své zkušenosti,čekat dnes 3 dítě to je něco ,ale čekat ho ve 40 to je sranda teď už to beru s humorem ,ale ty začátky .....a zvlášť když bylo plánované.Je pravda že čím větší město tím jsou lidi horší a sobečtí ,ale najdou se i tací co ochotně pomůžou s tím kočárkem a nebo vás pustí sednou to pak zahřeje na srdíčku bohužel jich není moc ☹

aknel72
14. kvě 2012

@pavelice Tak já na to 3 čekala 15let .

laloona
14. kvě 2012

@korcula svatá pravda, lidi si klepou na čelo,když vyrazíte někam s rodinou a z velkého auta vyskáčou tři děti 😀 dívají se jak jsou oblečené a pak jen čumí a kroutí hlavou,když jsou slušné a dobře oblečené, vidí, že nejsme menšina, tak pak zase komentují,že jen blázen má v dnešní době tři děti 😠 no a co, my jdeme ještě do jednoho 🙂

mamajakoty
14. kvě 2012

@pavelice Ahoj, jsem sice na začátku těhotenství ale mám je brzo po sobě, tak už teď mi přijde to třetí těhu takové nejnáročnějčí. Je mi více blbě, slabo a unaveno 😔 než u předchozích těhu. Taky ty dvě pupinky co mám doma dají zabrat. Tak s tebou soucítím. Už to máš za pár, tak ti budu moc fandit. Porod bude určitě v pohodě, po dvou dětičkách už je cesta 😀 prošlápnutá. My jsme naštěstí měli taky docela rychlé porody. Ten druhý loni v březnu, byl dost vtipný. O půlnoci příjem, doktorka mě kontrolovala náhodou, že přišla za maminkou co už pěkně vyváděla na příjmu, že už rodí. Já si v klídku prodýchávala na monitoru. Paní otevřená na 8-9 jdeme na sál a co vy mamko, tak se na vás kouknu když už jsem tady. Tak vy jste 9-10, vy mi tu rodíte. Jen jsem vlezla na porodní lůžko, pár silných kontrakcích a druhá pupinka na světě v 1:07, takže hoďku po tom co jsme přijeli do porodnice. A to jsem jí ještě brzdila jak se drala na svět. Teď se bojím, že s tím třetím to do porodnice ani nestihnu a budu rodit někde v autě 🙂 Tak při prvních poslíčcích jedu! 🙂

korcula
14. kvě 2012

@pavelice taky jsem si chtěla třetí těhu užít a užila jsem si akorát nevolnosti a od 20tt mě bolely kyčle a spona...vrrrr....ale porod docela v pohodě, předchzí trvaly 17 hod.... tenhle jen 9 )počítáno od prvních prav. stahu....-) a jsem bez šití a poranění🙂 a to měl kebulku 37 cm 😉

@mamajakoty teda tak to jsiu měla rychlovku porod 😉

pavelice
14. kvě 2012

Tak snad ten třetí porod bude rychlejší a nedá mi tak zabrat jako celé těhotenství 🙂 a malá mi to pak vynahradí,že bude hodná a bude dobře papat a spát 🙂 naivní předstvava...

hankamisa
14. kvě 2012

tak my měli v plánu jen dvě děti ale osud chtěl jinak ,tak trochu přemýchal karty ☹ ..takže tohle další je spíš kvuli tomu,že se chceme pokusit o holčičku (máme své důvody).ale pokud to bude opět kluk tak ho do babyboxu nedáme bude náš 🙂 ale potěšila by holčina,jak se mě jiní ptají co když to nevyjde.
jo těhu a porod ,tak nad tím raději ani nepřemýšlím a ani nedomýšlím.já mám císaře jistýho,protože bude už 4. ☹