Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

honzulka
6. lis 2010

@marinka no tak to gartuluji... 😉 Tak to tam budeš muset jet už o den dřív.... 😀 To já měla Jeníka vyvolávanýho a Tom šel SC,takže to tak rychlý u nás nebude... 😉 Ale máme to i tak do nem.15min autem i s červenou na semaforu... 😀 Akorát mě momentálně ještě nebude mít kdo odvést,páč manžel pracuje na domečku,atk bych asi musela pěšky... 😉

marinka
6. lis 2010

@honzulka Tak to jsem zvědavá, jak to u tebe bude rychlé 😵 JInak moc gratuluju, je to super, že vám vyšla holčička, kluci budou velcí bráchové, budou malou ochraňovat 😵 To bych tak byla ráda, kdyby to u nás bylo jednou opačně, když máme dvě holky, třetí by mohl být chlapeček 😀 Ale za třetí cácorku bych byla stějně šťastná,to by byl zase super mega babinec 😀

honzulka
6. lis 2010

@marinka děkuji... 😵 Já tomu taky moc nevěřila a manžel prý uvěří,až jí teprve uvidí... 😀 Já myslím,že ty holčičky jsou lepší chůvy..Myslím,že naši kluci jí dají trošku výcvik lumpáren apod. 😀 Jsem na to sama zvědavá... 😀

marinka
6. lis 2010

@honzulka Mně to vždycky přišlo lepší, když byl starší sourozenec kluk a mladší holka, přijde mi to takové přirozenější, že ty děti potom líp zvládají svoje role, jsou dobří partneři..Protože mladší sestřička vždycky tak trochu vzhlíží ke staršímu bráškovi a bráška ji zase ochraňuje a pak si to přenesou do svých vztahů v dospělosti.. 😵 Ale tak člověk to stejně neovlivní, jaké pohlaví se mu narodí 😀

honzulka
6. lis 2010

@marinka to asi pravda je..tedy nemohu posoudit tu druhou stranu,páč jsem měla dva starší bráchy a dali mi hlavně asi školu jak se bránit... 😀 Takže na ZŠ si na mě kluci moc nedovolovali to co na ostatní holky.. 😉 A pohlaví se fakt asi neovlivní.. 😉 I když u nás to vyšlo podle výpočtu z krve,ale kdo ví,zda to nebyla jen náhoda.. 😉

marinka
6. lis 2010

@honzulka To mě zajímá, o tom jsem nikdy neslyšela - výpočet z krve. O co jde?

honzulka
6. lis 2010

@marinka Je to tak,že se prý po sedmi letech mění krev a podle toho i pohaví... 😵 Mladší a starší krev.. 🙂
Musím se s tebou teď rozloučit,malý se to nějak nelíbí,tak si musím jít lehnout..tak papa..

marinka
6. lis 2010

@honzulka Jj, odpočívej a děkuju 🙂

marinka
6. lis 2010

@honzulka Tak jsem si o tom našla něco na netu a spočítala jsem, že Anička vyšla, ale Leontýnka by měla být podle toho kluk 😀

mira81
7. lis 2010

@honzulka - no vidíš, rychlo bacil se udržel, teď je řada na tobě a bude to šup, šup 😵
@marinka - nevyjde to málo kdy, já mám 3 holky a vyšli mi podle toho všechny 🙂

jezulicka
7. lis 2010

ahojte holky,brouzdám tak po diskuzích a chci se vás zeptat na jeden problém.Vy již máte miminka většinou doma...Já jsem ted v 7týdnu těhotenství a dnes první den ráno jak jsem šla na wc jsem měla úplně minimum slabý hnědý výtok jen trošku ale lekla jsem se,,ve čtvrtek jsem byla na utz a máme potvrzené i ssrdíčko...ale mám ted obavy zda se něco neděje..Mohli by jste mi poradit?měla jste některá taky takový problém v začátku těhu?díky 😲

marinka
7. lis 2010

@mira81 Jé, já jsem to asi počítala blbě,když měl manža u druhé cácorky 28 a já 26, tak to vychází, že to měla být holka, že? Těch 28 je poslední rok toho sedmiletého cyklu, až kdyby měl 29 a já 27, tak byc to vycházelo, aby to byl kluk, že?

@jezulicka Slabý hnědý výtok je v těch prvních týdnech normální, toho bych se nijak neznepokojovala, pokud tě nějak výrazněji nebolí bříško a špinění nesílí, u obou holek jsem ho měla..Nemáš teď náhodu období, kdy bys měla MS, pokud bys nebyla těhulka? To bývá špinění velice časté..

jezulicka
7. lis 2010

@marinka no ms bych měla dostat tak až v úterý...tak snad to nic nebude..bříško mě nějak moc nebolí...to ne jen mě šíleně bolí hlava už 2den...je to děsné... 😒 a ještě zavádím 3xdenně utrogestan jestli to nemůže být i tím...protože ráno jsem byla 2x na wc a nic a po utrog.za 2 hodky se mi to objevilo..??

helabella
7. lis 2010

Moc gratuluju k narození Matyáška! To byla teda fakt rychlost 🙂 To je fajn, že se ty rychlé porody tady daří a mimískové spolupracují.

marmla
7. lis 2010

Jasamin, gratuluju a já chci taky takový porod 🙂 Super
Kamarádce se v pátek narodila dcera po deseti hodinkách, ale prcínek 2800g a cm nevím.

honzulka
7. lis 2010

Ahoj holky..
@marinka mně to podle toho taky vyšlo.. 😀 Ale mi tentokrát neplánovali... 😝 Ale pravda,moc jsme si ji přáli a hlavně to takhle máme i u nás v rodině-byla jsem třetí,nejmladší po dvou bráchách a mamce bylo stejně jako mně.. 😀
@marmla taky byxh si takový rychlý porod přála.. 😉

georgine
7. lis 2010

ahojky holky.. tak testy z krve mi nevyšli u Ondry, pak u Kubíka, jo a u posledního mrňouse nevím, ale je tam holka. 🙂 je to podle těch grafů na netu

no a podle sedmileté dekády, mi to vychází že Ondra i Kuba byli v jedné 7.leté etapě, která Kubíkem končila a začala s mimčem podle toho bych měla mít "vyměněnou krev" 🙂

numerenka
8. lis 2010

@cabaretka Ahojky, já mám holky rok a půl od sebe a kupovali jsme sourozenecký kočárek - když jsem šla s holkama třeba do města, tak by to Terka ještě asi neušla. Teď máme ke kočárku skejt a nemůžu si to vynachválit. Ale kamarádka má děti taky tak od sebe a malý jí na skej nechtěl. Pokud bys hledala sourozenecký kočárek jukn ke mě do alba - my už ho nebudeme potřebovat ( popřípadě se na ceně jde vždy nějak domluvit 😉 )

mira81
8. lis 2010

@marinka - nevím jak je to přesně , počítá to podle toho jedna známá, ale už vím o jedný u který jí to taky nevyšlo, stejně je to asi náhodá která dost často vyjde 🙂

cabaretka
8. lis 2010

@numerenka ahoj do alba koukám, ale kočár tam nevidím?? jakej jste měly?? ale nevím každej mě to rozmluvil, že postačí skejt. ale i tak bych na tvuj sour. kočár mrkla 🙂 naše Míša bude mět 2 roky a 3měs. když se mimi narodí. a kamošky malá taky na skejtu jezdit nechtěla.

celebes
8. lis 2010

Ahoj, můžu se k Vám přidat? Doma už máme dvě holky - skoro 2 Amálku a 4 Lidušku a v polovině září jsem zjistila, že jsem neplánovaně těhotná. Řešit už nebylo co, takže čekáme třetí mimčo - termín 25. březen 2011(termínů mám několik, tak jsem sama zvědavá). 🙂

numerenka
8. lis 2010

@cabaretka Taky ti posílám odkaz. Mám ho na bazaru, špatně jsem se vyjádřila. https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/we39/ko...

jindruna
8. lis 2010

Ahoj mamči
tak poradna po odběru dopadla dobře-maličkej je v pořádku,odpočívat se asi vyplatilo.Tak ještě vydržet ten týden na výsledky plodovky.Krev byla úplně v pořádku,ultrazvuk taky-maličkej nám zase pěkně mával a opět se chlubil jakej je to chlap. 😀 Sestřičce se jen nelíbilo,že jsem opět schodila všechno co jsem nabrala,takže mám zpět svojí výchozí váhu.Dr ale říkal,že je to v pohodě,malej má z čeho brát a roste dobře,tak prý mám být v klidu,že to ještě nejspíš doženu.No a když ne,tak to alespoň nebudu muset pracně schazovat.
Ještě k těm výpočtům pohlaví.Tak nám tentokrát podle krve,podle Jonáše i podle čínského kalendáře vycházela holčička,no a čekáme klučinu.Přitom mě to s klukama vyšlo dobře.Dokonce i podle kartářky by to měla být holčička i kyvadlo ukázalo holčičku-tak nevím,ale je to jisté-je tam kluk!!!!!!

numerenka
8. lis 2010

@jindruna Gratuluji k dobré zprávě a k chlapečkovi 😉 jen ať všechno pokračuje jak má 🙂

marmla
8. lis 2010

@cabaretka My měli Krise 2 roky a 2 měsíce když se narodil Dominik a zvládli jsme to jen pěšky a to že šlapkal dálky, ale dřív jsem o těch skatech neslyšela 😀
@jindruna super zprávy jen tak dál

georgine
8. lis 2010

ahoj holky jsem doma, mám ascorutin a magnezko na sklidnění dělohy.. nevím z čeho to krvácení ale spíše nějakou špatnou funkcí cév, a ty pak praskají, navíc mám nízko placentu kousek zasahuje do branky(do východu 😀 ) a tak je to taky nějaké náchylnější na všechno kolem 😉 , mrně je živé a zdravé a to je nejdůležitější, jenom ten přísný klidový režim mi vrtá hlavou 🙂 ale to nějak dáme.. 🙂

páč mě kolem 20.00 večer zaskočilo krvácení po potřebě.. no a ak jsem teda raději jela do nemocnice.. 🙂

honzulka
9. lis 2010

@georgine odpočívej co nejvíc to půjde a hlavně netahej nic těžkýho... 😉 Já to měla s placentou to samé,ale vylezla výš..nezasahuje do PC,ale je dost nízko a z toho jsi možná mohla začít trošku krvácet(to řekli tehdy mně).Tak se drž,vše bude v pohodě,jen fakt se snažit jak to půjde lehnout s nohama nahoru (aby potvora zase zalezla... 😀 )a léky zabrali... 😉
Já jdu dnes poprvé do poradny do nem.tak jsem taky zvědavá,co mi řekne... 😉 Tak hezký den všem... 😉

georgine
9. lis 2010

@honzulka léky určitě zabraly, dkonce s emi zdá že je mi mnohem lépe, ž mě nebolí kříže a netahá mě podbrišek jako předtím.. takže jsem nakonec spokojená

georgine
9. lis 2010

@honzulka jo a určitě bude všechno jak se patří na 38tt ..miminko hezky nachystané a těšící se na maminku 😅 😵

honzulka
9. lis 2010

@georgine mně to MG taky pomohlo,akorát jsem po něm měla pak nějak pořád průjem,tak jsem ho přestala brát..ale hlavně že zabírá... 😉 To je moc dobře... 😉 Jo a jestli se náš miláček už těší ven???Jsem taky zvědavá... 😅 Kéž by..ale ješět tak 14 dní musí vydržet,abychom se stihli přestěhovat a vše připravit... 😉