Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

emtu
28. únor 2011

@celebes Tak to si nevybereš. Buď budeš brát prášky a nebudeš smět řídit auto a nebo prášky brát nebudeš, ale pro samé škrábání nebudeš moct držet volant. Já to měla jednoduchý, já se poslední měsíc už nevešla za volant a měla jsem vystaráno 😉 . A můj vědec mi musel dělat šoféra. Tak zmermomocni starostu. A když tě tak všechno svědí, to máš taky vyrážku? Já měla játra v pořádku, ale měla jsem těhulovskou dermatitidu, a to mne nejen všechno svědilo, ale ještě jsem vypadala jako bacil skvrnitého tyfu 😠 .
@honzulka Tý jo, Terezka je šikulka, přímo hadí žena, počkej, až ti předvede kotoul vpřed i vzad 😎 . Náš pan Jáchym se už jednou svalil z bříška na záda. Nevím, jak se mu to podařilo, ale jen jsem se otočila pro plínu a když kouknu zpět, leží ten občan na zádech mimo podložku. Ale myslím, že ho to samotného překvapilo víc než mne 😀 .

celebes
28. únor 2011

Vyrážku naštěstí nemám, sice co není může být 😀 😀 😀 Oznámila jsem to s tím řízením starostovi a zřejmě zrovna nepřijímal, protože se mně zeptal jestli budu zítra potřebovat klíče 🙂 🙂 🙂 Taky už toho místa za tím volantem moc nemám a špatně se mi otáčí, takže z toho řízení moc příjemný pocit nemám 😠 😠 😠

honzulka
1. bře 2011

@emtu To se Terce podařilo taky,ale spíš díky tomu,že neudržela rovnováhu.. 😀 Ale tohle se prostě mrskala nohama a šup a byla tam... 😀 Ta doufám,že se ve čtvrtek zabvíme toho balení a bude šťastná jak blázen,že se bude moct hýbat-teď už zkouší totiž i druhý bok.. 😀 Ale pást koně jí moc nebaví... 😒

honzulka
5. bře 2011

Teda holky..tady všichni rodí?Kde jste?Koukám,že i maminky už nemají moc času sem jít,co? 🙂

jasamin
6. bře 2011

Ahoj holky.
Všechny zdravím. Koukám, že je tu mrtvo 😀
@honzulka - možná, že pracujou na dalších dětech 😀 😀 😀 . A co Terezka a kluci? Ještě máte široké balení? My jo a vcelku mám pocit, že nás to brzdí. Tak snad už to budeme moci brzy sundat.
Posílám jednu fotečku.

honzulka
6. bře 2011

@jasamin Balení už nemáme!!!Máme to dobrý,takže se vesele otáčíme na bok... 😉 Neboj,to doženete,J.měl dokonce dečku a taky to dohnal. 😉 Pravda je,že pak hrozně lítal... 😀

celebes
6. bře 2011

Ahoj, čas by byl, zatím ještě nerodíme, ale po těch prášcích na to svědění se mi chce hrozně moc spát 😀 😀 😀 Zítra jdu na další kontrolu tak uvidíme, protože když se to paní doktorce nebude líbit tak prcek by šel od pondělka za týden ven, ale jak říkám uvidíme zítra.
Taky jsme měli u té mladší široké balení, to nepomohlo tak jsme dostali peřinku, to taky nepomohlo tak jsme vyfasovali řemínky, byl to děs. Bylo nám jí sice líto, protože se nemohla hýbat, ale bohužel s diagonózou dysplazie kyčelního kloubu to nešlo jinak, naštěstí se to po roce upravilo a teď budeme chodit až do 15let každoročně na kontrolu.

emtu
6. bře 2011

No sláva! Tak se tu konečně něco hnulo.
@jasamin Tý jo, to je hlava, v té je rozumu 🙂 ! Maty má na fotkách takový správný světácký výrazy, to J. furt plazí jazyk. A já už to od něj chytla 😝 .
@honzulka Tak gratuluju k odbalení! Je pravda, že já dávám na doma Jáchymovi látkové plíny a jakmile je má, leží jako poleno a nic do něj není. Ale jakmile ho z nich vybalím a nechám ho povalovat na podložce v koupelně jako na nudapláži, změní se v moučného červa. Pase koníky jako divej, strká si kolínka pod zadek a snaží se plazit, přičemž kolem sebe strašlivě slintá, je to takový obří slimák. Tak nevím, jestli mu látkováním nekazím fyzičku a zábavu 😖 .
@celebes Tak se vyspi do zásoby 😉 . Nechci radit, ale od pondělka za týden už možná půjde prcek ven sám od sebe a ne proto, že se paní doktorce něco nebude líbit, ne?

celebes
7. bře 2011

tak jsem se vrátila z kontroly a paní doktora mně poslala do porodnice, prcek půjde ven, protože podle jejích odhadů má kolem 4,5kg takže můj sen o 3kg miminku se rozplynul. Do toho mi ráno volala mamka, že ta starší je opět nachlazená a kašle jako tuberák. Takže ji musím vyzvednou. A to jsem prosím jela k mudrc bez dokladů, to jsem zjistila až v čekárně a na zpáteční cestě bylo plno příslušníků policie - naštěstí mně nezastavili, no jo skleróza 😀 😀 😀

jasamin
7. bře 2011

@celebes - tak hodně moc štěstíčka. Budu na tebe moc myslet a určitě nám dej vědět až se prcek vyklube.

honzulka
7. bře 2011

@emtu Nám klasicky pasení koníků leze na nervy..Vůbec jí to nebaví..Raději se přetáčí na bok a cestuje dokola... 😀 Ale opravdu byla nešťastná,když měla ty pleny a jak jsem jí rozbalila,tak to taky rozbalila a řehtala se a prděla a začala se právě točit... 😉 Jinak Váš slimáček je stjený jak náš...Taky na břiše hrozně slintá,ale vydrží na břiše fakt chvíli..prostě je po bráškách... 😀

emtu
7. bře 2011

@celebes No tě pic! Tak hodně štěstí! Třeba to bude nakonec 3kilové miminko, tak jako mně tvrdili, že J. nemá více než 3.5 kg a pak jen zírali, co se to vyklubalo 😉 . Jojo, kdyby tě příslušníci zastavili, nejen že bys neměla doklady, ale ještě by ti mohly z kabelky vypadnout ty prášky, jak se po nich nemá řídit 😀 . Já jednou jezdila v klidu bez dokladů asi měsíc a bez STK asi půl roku, jsem to hlava roztržitá. Budou ti teda porod vyvolávat? A kdy? Zítra? A jak se to dovíme? Držím palce!! 🙂 🙂 🙂
@honzulka Jáša vítá jakoukoliv jinou polohu, než ležací na zádech s plínama. Na břiše, pokud si slintá po libosti, vydrží pekelně dllouho, to už ani nepase, spíš se tam povaluje jako Meresjev a něco si pro sebe zpívá nebo houká. Vůbec má takový široký zvukový rejstřík, to bych ho vždycky samou láskou snědla. Mateřský hormony se mnou pěkně cvičí 😎 .

celebes
7. bře 2011

Tak jsme byli v té porodnici, pan primář mě zdravil jako starou známou, nasmáli jsme se neskutečně 😀 😀 😀 a podle jeho měření je to mimčo ještě krapet větší, v pondělí mám jít na kontrolu a vybereme kdy to vyvolání spácháme - určitě to bude ještě ten samý týden. Teda ne že by mi to vadilo, ale mám z toho vyvolání strach, při první jsem trpěla jako prase a nechce se mi to moc opakovat. Pan primář řekl, že do termínu by mně stejně nenechal, protože prej rodit 5kg dítě se mu vůbec nechce 😀 😀 😀 v tom případě by nebyl sám, takže se po neděli dočkáme, tchyně už začala prát, bože ještě že ji mám 🙂 🙂 🙂 Dokonce jsem si dnes dopřála kosmetiku - úprava obočí je taková malá příprava na bolest 😝 😝 😝 a to neskutečné svědění se spíš zhoršuje než zlepšuje acho jo.
Jo a jako urychlovač mi nařídil dlouhé procházky (šla jsem z kosmetiky cca 1,5 :-km na autobusové nádraží) málem jsem nedošla jak mně všechno bolelo a samozřejmě sex - čím víc tím líp 😉 😉 😉 . Je to fakt super doktor 😀 😀 😀

celebes
7. bře 2011

O tom sexu jsem to řekla starostovi a ten se na mně podíval, že jako jestli jsme normální. Já se mu nedivím, myslete na sex, když se musíte pořád škrábat, dokonce mi pan přimář pomáhal navléct silonky, protože jsem nebyla schopná se zohnout, sestřička myslela, že se počůrá smíchy 😀 😀 😀 . Jo a Lidka to ráno filmovala, a já naivní matka jsem dala na slova babičky a odhlásila ji na celý týden ze školky, takže mně čeká náročný týden s oběma pindulinama.
Dostanete zítra některá pugét k MDŽ? 😎 😎 😎 já mám totiž hned ve středu narozeniny, tak jsem zvědavá jak to drahý zmákne, Valentýna zásadně neslavíme, musím čekat až na 1května a modlit se, aby květla nějaká ta třešeň😵 😵 😵
Jo a ještě než jsme vyrazili směr porodnice, tak jsem se doma stavila pro doklady, a jako na potvoru jsme po cestě žádné příslušníky naší super policie neviděli.

cabaretka
9. bře 2011

tak holky už máme mimčo 🙂 🙂 🙂 4.3.2011 v 17:59 se nám narodil Petr 3150g a 50cm v 37+0tt 😉 porod mě vyvolávaly pro špatné ozvy-začly ve čt. o pul 3 odpoledne a malej se narodil v pátek večer. ale samotnej porod byl rychlej-jsem bez nástřihu a šití více napíšu později a hodím nějaké fotky. 🙂

helabella
9. bře 2011

@cabaretka -- strašně moc gratuluju!!!! To měl teda Petřík parádní míry na to, že se narodil o kousek dřív 🙂 To je dobře, že ten samotný porod byl nakonec rychlý a OK. Tak moc přeju ať se malinkému dobře daří a pěkně přibírá. A na fotečky se těším 🙂 A co sestřičky?

emtu
9. bře 2011

@cabaretka No tak sláva! Já jsem si říkala, kam jsi se poděla a ty do porodnice! Připojuju se ke gratulaci a přeju Petíkovi jen to nej a nej, ale hlavně zdraví! A už se těším na foto! 🙂

jasamin
10. bře 2011

@cabaretka - obrovská gratulace!!! Na fotečky se moc těším.

vilmaba
10. bře 2011

Zdravím a připojuji se k Vám.Jsem totiž také po třetí těhulka mam 2 holky 17 let a 14 let třetí miminko jsme plánovali jsem po IVF vyšlo to hned na poprvé a moc se těším asi nebude takovej záhul bude to spíše jedináček protože holky jsou už velké a neustále jsou v trapu. 🙂 Třetí bude holčička Petruška jak jinak asi nic jiného ani nerodím ale neva hlavně aby byla zdravá 😀 Termín je v červnu takže ještě čas ale bříško mi rostě neuvěřitelně připadám si jako vorvaň vyvrženej z moře ještě jsem totiž přibrala po těch hormonech před těhotenstvím,říkám si ale že to bude stát zato a tak tu váhu zas tak moc neřeším.Tak přeji všem štěstíčko zdravíčko a ať nám to uteče já už se nemohu dočkat.

emtu
10. bře 2011

@vilmaba Tak moc gratuluju a přeji hezké těhulení a pohodový porod! Ty tři holky, já tři kluky, každý dělá, co umí, hlavně že se daří! 🙂

vilmaba
11. bře 2011

@emtu Jo to máš pravdu každý dělá to co umí ale hlavně že budou naše dětičky v pořádku o nic jiného nejde.Tak moc se těším a začínám nakupovat že počítám dny až bude drobeček na světě je to přeci jen už dlouho co jsem měla miminko. 😅

cabaretka
12. bře 2011

ahoj holky tak jsem vložila nějaké fotky 🙂 jinak Peťa je moc hodnej, hodně spinká. obě holky mají rýmu ☹ a včera jsme s tou mladší musely jet na orl bolelo ji ucho-dostala kapky,tak snad to bude ok-chudáček byla uplně hotová 😒

staninka77
19. bře 2011

Ahojky děvčata 🙂 .
Po delší době jsem se zavítala.
Máme se dobře.
Dneska dojede mamina tak zase tu chvílu nebudu musím v pondělí jít k zubaři mám celej týden hodně na vyřizování.
@vilmaba-Vítám tě tu mezi nás 😉 a přeji krásné pohodové těhu červen je krásnej měsíc. 😉 .
@cabaretka-Gratuluji k mimísku malému Petříkovi přeji jen mnoho zdraví ať vám dělá jen samou radost jeho dvě starší sestřičky ať jsou z něho moc nadšeni.
Gratuluji 🙂 😉 😉 .
Na fotečkách vám to všem moc sluší malej má taky šíleně hodně vlásku 🙂 .

cabaretka
20. bře 2011

@staninka77 děkujeme moc!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

staninka77
23. bře 2011

Ahojky děvčata 🙂 .
všem přeji moc krásne den.
užívejte sluníčka v sobotu se to má ase ochladit.
@cabaretka-není zač hoavně že jste spokojeni dětima a zdraví o to taky jde.
ještě jednou gartulace. 😉 🙂

cabaretka
2. dub 2011

holky nevím jestli jsem tady psala o porodu. v ut. 1.3. jsem šla na své první ozvy do porodnice a nelíbily se jim tak mě tam nechaly ležet a 3x denně měřily ozvy a 1x denně ultrazvuk. odhad váhy malého byl 2850g takže ve čt. 3.3. primář rozhodl porod vyvolat takže o pul 3 odpo. mě daly první tabletu pak asi v 18hod. další obě zabraly,ale jen trochu a večer bolesti uplně vymyzely. tak mě řekly ať v noci spím-ale spát na porodním boxu se moc nedá, je slyšet jak rodí žensky v ostatních pokojích... ale trochu jsem spala. v pátek o pul 10 mě primář zavedl další tabletu s tím že jsem na 2 cm otevřená a to bolesti už fakt přišly, ještě mě daly do konečníku nějaké čípky na zkrácení čípky-protože malej byl ještě hodně nahoře a tělo na porod připravené nebylo. 14:45 mě píchly vodu myslím že jsem byla otevřená na 4 nebo 6cm nevím už. to začly ty opravdové velké bolesti a 17:59 v 37+0tt byl malej na světě-Peťa 3150g a 50cm bez nástřihu a šití samotnej porod byl super ale tím že to bylo tak dlouhé tak jsem byla unavená, ale zvádla jsem to a to je hlavní. malej je uplně v pořádku a neví proč se mu už v bříšku nedařilo-vodu jsem měla dobrou a hodně, placenta byla taky ok a pupeční šnuru neměl omotanou. nakonec jsem ráda, že je to za náma. a jsem moooc štastná. třetí dítko u nás nebylo plánované ale ted jsem moooc ráda, že ho mám a hlavně že jsem si ještě mohla užít těhotenství...obě holky brášku moooc milují-pořád ho hladí, pusinkují, chovají... je to naše zlatíčko. ted za 15 dnu přibral 580g takže váží už 3550g a 56cm

sisip
11. dub 2011

Ahoj maminky, jsem ráda že tu je takové téma🙂 Mám už 10 dní zpoždění a je mi docela často blbě, dělala jsem si test a vyšli mi dvě čárky jsem z toho docela nanervy,protože to bylo teda neplánované. Ještě to nemám potvrzené od dr. ale pokud by to tak bylo a mi čekali další mimi tak jak se to dá zvládnout? Si to moc nedokážu představit. Mám ještě dvě děti a rozestupy máme docela malé. Děkuji moc

mirax
11. dub 2011

ahoj sisip, stejně jsem sem nedávno psala i já...Koukni na stáří mých dětí🙂) Bude to v poho 😉 A jsou tady maminky, které mají ještě menší rozestupy než my...Držím palce, aby ti ten začátek s nevolnostmi a dvěmi dětmi rychle utekl...Já už se teď moc moc těším a užívám si to! 🙂 🙂 🙂 🙂

sisip
11. dub 2011

@mirax no bojím se ,že to v poho moc nebude, protože manžel třetí mimi nechce a já si to taky moc neumím představit, jsem pořád bud těhotná nebo kojím už jsem z toho docela unavená a chtěla bych pauzu.

mirax
11. dub 2011

@sisip - to mi povídej🙂 Ani nevíš, jak já se těšila, že přestanu kojit a začnu normálně žít, sportovat.....Já od narození Tobíka před třemi lety a tedy od početí v létě 2007 měla jen 2X menstruaci🙂))) Teď před posledním těhotenstvím MS ani nestihla být, pač jsem otěhotněla hned z první ovule...
Manžel taky nejásal, ale já bych nemohla jít na potrat a nakonec jsme se během pár dní srovnali s šokem a teď se opravdu těšíme..i-když obavy taky jsou.