Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

emtu
19. zář 2010

@niki31 Tak bájo, že je všechno v pořádku!!! 🙂 A není ta únava opravdu předzvěst? Jako že tělo se snaží nabrat rychle nějakou energii? A řekli ti, jak to bude dále? Kdybys tedy jako náhodou neporodila ani zítra ani pozítří, tak kdy máš zasejc jít na kontrolu? A dala jsi si ten Sářin koktejl? Jestli ne, tak do toho, ať je nejpozději 21.9. hotovo! 😎
Jináč přeju všem krásnou neděli, tady alespoň svítí sluníčko, tak peru, co můžu. A taky rozmrazuju maso, co jsem včera zapomněla vyndat z mražáku, tak mi asi hrozí vzpoura mužstva, protože oběd se tím značně oddaluje... 😉
Co se návštěv týče, nejlepší jsou ty, které kromě tlachů se dají použít i k manuální práci. K tomutu přesvědčení jsem dospěla v poslední době, kdy přestavujeme tu naši chátrající haciendu. Takže včera jsme šváru, který nevinně s rodinou přijel na návštěvu, použili k stěhování obzvláště nechutně těžkých kusů nábytku. Teď z nich smejvám myší hovínka. ony ty skříně stály v kůlně, ne že bychom měli doma zvěřinec 😉 .

honzulka
19. zář 2010

@niki31 tak to je moc dobře,že je vše v pořádku!!!! 😵 Tak snad sis užila alespoň hezký víkend... 😉 Tak tedy hurá do zázračného nápoje a ať je Daneček brzy venku... 😉
Já nemít tak daleko ješět do porodu,tak jsem taky nervozní jak pes...Bolí mě poslední dny docela dost břicho na levé straně-taková divná bolest,jako když by mi tam někdo vrazil kudlu občas s ní hnul...Asi mi každý řekne,že jsou to bohyby,ale vůbec to tak necítím..břicho se mi u toho nepohne a je to taková divná bolest...Teď mě do toho začal bolet spodek,díky návštěvě jsem si nedala svojí hodinku odpoledního spánku,takže jsem docela unavená,naštval mě moje mamka,která většinou,když přijede synovec,tak je na moje děti docela nepříjemná,hlavně tedy na Jeníka,tak mě to docela štve.
Tak přišel MM tak musím jít..papa a hezký zbytek víkendu...

emtu
19. zář 2010

@honzulka A nemůžou to, myslím ta bolest, být jen vazy, jak povolují? Mně to takhle jeden čas bolelo kolem pupíku, taky to bylo nepříjemné, ale trvalo to 3 - 4 dny a dalo to pokoj. A v podbřišku mi to taky občas hodně bolelo.
Koukám, že návštěvy postihly tento víkend snad každou domácnost. Tak vám přeju, ať se s nimi psychicky vyrovnáte co nejdřív 😉 .

marmla
19. zář 2010

Ahojky
Já mám doma Kristiánka 6 let a Dominika 4 roky a na cestě je Gabriel který se má narodit v lednu 😀

niki31
19. zář 2010

@emtu no kdyby zítra ani v úterý nic nebylo, tak ve středu ráno do porodky na kontrolu. Sářin koktejl jsem si udělala, ale asi jsem přehnala množství zázvoru. Málem jsem se netrefila zpátky do hrnku, když mi to vylítlo ven z pusy 😀 . Bylo to hrozně ostré, tak zkusím ještě jeden s menším množstvím. Ale něco se děje, malý řádí jako by se chtěl vykopat ven přes pupík, mám pocit, že mi to břicho odejde samo někam pryč. 🙂 Na to, že už jsem se bála, protože se moc nehýbal, a stěžovala jsem si na to i v nemocnici, je to teď právě naopak. A to mi dr říkal, že už tam nemá moc místa, tak pro to se moc nehýbe. 🙂
@honzulka já měla podobné bolesti, jaké popisuješ, a pohyby to nebyly.. Taky většinou vlevo od pupíku směrem ke kyčli, a bylo to hrozně nepříjemné. Někdy se to jakoby přesunulo do podbřišku a tlačilo to dolů, byla jsem děsně nervozní, ale asi to nic vážného není.Nepřešlo to doteď, ale je to trochu ostřejší bolest než předtím. Aspoň dr říkal, že to je normální. Tak snad to taky nic vážného nebudeš mít.
@marmla vítej mezi námi 🙂 Vypadá to, že tady bude převaha kluků 😉

sara.max
20. zář 2010

Dobré ráno maminky, jsem moc ráda, že je Niki s Daníčkem v pořádku. My máme zasebou oslavy, konečně! Hurá! Snad už mám od návštěv na chvilku pokoj.
Jinak doma nic nového, Maruška pořád bojeje s kojeneckou kolikou. Už jsme z toho na prášky, každý den po páté odpoledne to začne a končí až někdy kolem jedenácké v noci. Včera už jsem zkoušela být celý den jen na vařené rýži a převařené vodě abych zjistila jestli to má z jídla, ale bylo to stejné. Tak už si fakt nevím rady. Z mého jídelníčku to nejspíš nemá a odbrkává si až na výjimky pěkně. Vůbec nevím co ji trápí, ale ten pláč je fakt hrozný. Dnes jdeme do poradny, tak se zkusím doktorky zeptat.

@marmla Vítám tě do klubu 😀 . Teda tři kluky, to je mazec, doufám, že máš dobré nervy nebo hodé děti 😵 😵 😵
@emtu @honzulka To pobolívání teď v závěru vám holky fakt nezávidím. Mně to vždycky hrozně vyděsilo, nevěděla jsem jestli je to "jen" rozpínání dělohy nebo jestli se něco děje. Je to hodně stresující období, pořád se jen sledujete a vůbec si to těhulení už neužíváte. Ikdyž vlastně pro mě byly poslední 3 měsíce naprosto úžasné. Až na ty "normální" problémy jsem se cítila báječně a plná energie. No jak říkám, bříško mi ještě pořád chybí a je mi líto, že těhotensví už mám zasebou.

@niki31 .... zítra je tvůj den! Pevně tomu věřím. Jo a já si taky poprvé uděla ten zázvor hrozně silný 😀

niki31
20. zář 2010

@sara.max Ahojky 🙂 Já jsem teď dodělala "debordelizaci bytu", už tu mám všude čisťoučko, tak jsem spokojená. 🙂 Uvařila jsem si skořicovo-hřebíčkový-zázvorový čajík, a protože tentokrát je to pitelné, tak už mám v sobě jeden hrníček a jdu si aspoň na chvíli lehnout, protože necítím záda. 🙂 Ale jinak se nic neděje, v noci jsem sice měla hodně silné poslíčky, dokonce byly i pár hodin pravidelné po 5 minutách, ale nakonec se to uklidnilo, takže čekám dál 😉 To bolení Marušky mne mrzí, mi na to trpěla Vendulka, a já jsem jí dávala Saab simplex, sice to nezmizlo úplně, ale nebylo to tak hrozné, jako bez toho. Snad vám doktorka něco poradí, ať se chudince uleví 😉

honzulka
20. zář 2010

Ahoky... 🙂
@niki31 tak bolesti mě opravdu dnes přešli,tak jsem ráda... 😵 Ale zase pro změnu mě dneska vyděsilo,když jsem seděla u oběda,tak mi v jednu chvíli přišlo,jak kdyby ze mně mělo něco vylézt... 😕 Hrozně divný pocit a vyděsilo mě to,letěla jsem na záchod a nic,tak asi mi malá jen zatlačila dosela hodně na močák nebo co to bylo..Pak jsem trošku ješět cítila tlak na MM a šla si raději lehnout..Teď jsem se vzbudila a je mi pro změnu trošku špatně odf žaludku,tak snad to po svačině přejde...Jsem nějaká divná...Doktor mě dole vyšetřoval naposledy v červenci,tak jsem i taková nesvá,aby se tam něco nedělo,ale snad ne... ☹ Jsem plašan co?Mám tentokrát atk nějak víc starch než u kluků..Jednak asi tím,že vím,že je to poslední dítko,že jiné už určitě nebude a možná i tím,že je to ta vytoužená holčičika,tak mám víc strach... 😢
tak a zase letím na ty moje kluky...

sara.max
20. zář 2010

Tak máme zasebou doktorku, Maruška přibrala za 10 dní přes půl kila. K dnešnímu dni má 3680g a takže od naší nejnižší váhy v porodnici už má skoro kilo nahoru. Asi kojím smetanu 😀 😀 😀 Kdybych se přestala tak cpát tím sladkým, tak bych už byla skoro na své původní váze. Ale když já mám na to sladké pořád děsnou chuť, možná tím doháním energii která mi chybí tím, že moc nespím.

@niki31 neříká se tomu tvému šůrování bytu předporodní hnízdění 😀 ? Já tě fakt typuji, že do zítřka do půlnoci už to máš zasebou. Těším se na půlnoční smsku 😉

@honzulka já jsem byla stejná. Pořád jsem se hlídala. Ale to je myslím dobře, lepši se trochu strachovat než něco zanedbat. Jen odpočívej a bude dobře 😵

emtu
20. zář 2010

Ahoj kočky ve zbrani!
@niki31 Tak to vypadá, že síla myšlénky funguje. Takže 21.9., jo? Doufám, že se to pak včas dozvíme!
@honzulka Já jsem taky občas poděšená jako slepice. Tudle jsem měla na kalhotkách takový docela velký mokrý flek a kapičku krve, tak si říkám, a je to v řiti, uchází mi plodovka 😉 . půl dne jsem chodila v hrůze každých pět minut na záchod a náladu jsem měla pod bodem mrazu. No, naštěstí to snad nic nebylo. Tady ten víkend se mi zase zdálo, že se živočich málo hýbe, tak jsem z toho byla taky nervózní. Včera jsem to už nevydržela a zabušila jsem si na břicho a tu mi živočich předvedl takový tanec, že mi chmury opustily. Na nějakou chvíli, zřejmě. Až půjdeš na kontrolu, tak to Mudrovi řekni. Já toho svýho znervózňuju pořád tím, že si stěžuju na časté tvrdnutí břicha, a tak mi pokaždé kontroluje pro jistotu UTZ čípek, jestli se mi nezkracuje a já jsem pak aspoň v tomhle směru klidnější, protože je všechno v pořádku. 🙂
@sara.max Držím palce, ať vám Mudra něco účinného poradí. To bylo pro mne vždycyk nejvíc deprimující, když mimča brečeli a brečeli a člověk nevěděl, co jim je a jak jim hlavně pomoct. Kluci mívali taky ze začátku zažívací problémy, ale dalo se to zvládnout nahříváním bříška a tím, že jsem jim s nožičkama dělala jako když plavou prsa. A asi 3x jsme použili rektální rourku. Ale naštěstí je to přešlo, myslím tak po 4. měsíci, to se mění trochu složení mléka, tak jestli jim pak víc vyhovovalo...

sara.max
20. zář 2010

@emtu No jestli budeme takto šílet každý den až do 4 měsíce, tak skončim ve vypolstrované cele 😀 . Je to hodně stresující, malá umí fakt řvát, jako by ji někdo lámal kosti. Trvá to hodiny a hodiny a pak se z ničeho nic uklidní a spí. Doktorka mě zdrbala, že kojím po míň jak 2 hodinách (občas malé dám i po hodině a půl, když hodně pláče a "hledá") a řekla, že musím striktně dodržovat minimálně 2 hodiny. Podle mě je to hloupost, jsem certifikovaná laktační poradkyně a miminkům se má dávat kdy si řeknou. Takže v tomhle si radit nenechám. Doporučila mi ale probiotika, která jsem si hned koupila a tak uvidíme co se bude dít. Taky jsem si objednala na zítřek homeopatika, která budu brát já a přenesou se malé do mlíčka. To by taky mělo pomoc. Takže my to otestujem a pak můžeme radit 😀 😀 😀

honzulka
20. zář 2010

@sara.max kéž by to šlo odpočívat... ☹ Už si taky říkám,jestli to není tím,že dost zvedám Tomika-do psotýlky,z postýlky,do židličky,z vany atd.Ale to prostě jsou věci který dělat musím... 😒
@emtu Já právě taky hlídám,jestli se hýbe... 🙂 Tvrdnutí břicha nějak už ani nemám,hlavně ho moc neřeším,protože mám potvrzeno on několika lidí,že jim doktor řekl,že do 10 za den je to normální...Ale tyhle věci jsou pro mě nové,tak jsem jak prvorodička... 🙂 Hlavně se bojím,abych malou donosila-na jednu starnu bych se divila,že bych i jí nepřenášela,ale je to holka,tak kdo ví... 😀 Nevíte od kdy se bere plod jako donošený?Koupila jsem si maliníkový čaj,tak ho taky zkusím pít a pak tedy ten sliz...Ale s tím počkám až co mi řekne doktor... 😉
@niki31 takže zítra rodíme.... 😉
@sara.max teď mě jen napadá-a zkoušela jsi vynechat právě to sladký? 😕 jestli jí nemůže třeba nadýmat chudinku to?Nám tedy taky pomohl ten Sab a taky jsem pila ten Feniklový čaj(tedy ten měsíc co jsem kojila... 😀 )

sara.max
21. zář 2010

Ahojky 🙂 ,

tak niki to má do půlnoci už za pár, tak snad se Daník pochlapí 🙂 . Já na něj spoléhám!
@honzulka Je tost problém odpočívat, když máš doma ještě malé prcky. Čekala jsem Terezku když syn měl 2 roky a byla jsem riziková. Takže to byl problém, protože mi nikdo nepomohl. Snažila jsem se vyhýbat zvedání malého jak to jen šlo. Když jsem hupla první den do 9 měsíce, tak jsem si ho konečně pořádně pochovala s tím, že už by se přece nemělo nic stát a večer mi rupla voda a už jsem jela 😀 😀 😀 . Terka je o měsíc dřív narozená, ale i tak měla 3500 g. Jejda to už je let! 😵 . To sladké se snažím vynechat, ale stejně je to k ničemu. Když mám dny, kdy se opravdu snažím být na těžké dietní stravě, tak to na malé stejně není znát. Prostě pláče i tak. Jídlem to asi nebude. Už jsem z toho ale hodně nešťastná.

holesov
21. zář 2010

Dobrý den,všechny vás zdravím,jen jsem se chtěla zeptat jaké to je se třemi dětmi? dá se to zvládnout? myslím i po finanční stránce,,,máme dvě děti a tedka jsem si dělala těhu test a mám tam tu druhou čárku ale slabunkou,,,tak že bych byla těhu??? HA jsem vysadila z duvodu že mi neseděli neměla jsem po HA chut na sex,,, je to tak měsíc co jsem je vysadila a měli sme 3x nechráněný sex,,,děkuji

sara.max
21. zář 2010

@holesov Já myslím, že se to zvládnout dá. Řekla bych, že klidně i 4 děti, když se rodina ukromní a nemá velké požadavky na dovolené, značkové oblečení, luxusní telefony a tak podobně. Je pravda, že všechno se odvíjí od rozpočtu rodiny a každý musí zvážit, jestli to zvládne nebo ne. V tom ti nikdo neporadí. Ale na druhou stranu pokud miminko chceš a manžel s tím nemá problém, tak věřím, že se cesta najde. Každopádně pokud testík vyšel, tak moc gratuluji. Dítě je neskutečně krásný dar 😉 🙂

holesov
21. zář 2010

měsíčky mám dostat až 29.9.myslíte že by tá druhá čárka mohla souvyset jen s tím?že dostanu měsíčky,,,četla jsem že to tak být muže že to těhu třeba není že je t jen to že se dostaví měsíčky,,,každopádně počkám jestli se dostaví či ne,,,dělala jsem si gravitest jsou v té krabičce 3ks,,,je tam psáno 99procentnost... tak nevím no,,,

honzulka
21. zář 2010

Ahojky...
@sara.max problém to fakt je..Snažím se chodit spát alespoň na chvíli po obědě... 😉 Ale dala jsem se do boje,tak to musím zvládnout...Někdy mi to zvedání už ale problémy dělá..vyřešila by to normální postel pro Tomika,ale nechceme tady něco stěhovat,když se budeme za měsíc stěhovat odtud.. 😉 (tedy doufám v to... 😔 ).Jsem zvědavá,co mi příští středu řekne na gyndě... 😀 Třeba taky tentokrát budu rodit dřív... 😀 Já teď hrozně přibírám(tak ty 3kg za měsíc),tak se těším,že Jeník zítra nastupuje zase do školky a budu muset pro něj chodit pěšky a rychlejší chůzí než s Tomikem na procházku,tak třeba ty kila taky nepůjdou tak nahoru... 😉 A nezkoušela jsi ten Emulips?Na MMB taky píší,že je to proti nadýmání a bolesti bříška u miminek... 😉 Teda když koukám,co Vás trápí,tak se bojím toho,že to u nás bude taky veselé... ☹ Kluci trošku s prdíkama problémy měli,ale nic tragického a holky asi budou trpět víc... ☹ A teplá plínka taky nepomáhá?Tomikovi docela pomáhala..Jinak už fakt nevím..Slyšela jsem fenyklový čaj,Sab,masáže,cvičení s nožičkama a často přikládat..(jenomže jsem taky slyšela názor,že když se často přikládají-třeba každou půl hodinu,hodinu,že pak víc bolí bříško,že se nestihne to mlíčko natrávit... 😕 Ale nevím jak to opravdu je.. ☹ A tak doktorka ti nic neřekla?Ještě pomáhá ten sáček s těma pecičkama-snad ho prodávají i v DM drogerii... ☹ A víc už fakt nevím...Chudinka malá...už aby jí to přešlo ..Tohle je hrozný..sama si na ně vždycky vzppomenu,když bolí břicho mě a oni si s tím sami neporadí,jsou odkázaní na nás... ☹

@holesov taky myslím,že se to dá zvládnout,když se rodina uskromní... 😉 A s tím testem uvidíš...Tak jsem někde tehdy četla,že může být falešně pozitivní před MS...Ale jinak gratuluji.. 😉

niki31
21. zář 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem ještě pořád 2v1, ale už se něco děje.. 😉 Včera jsem od 9 večer do rána do půl páté měla kontrakce jako blázen, co 5-7 min, ale ustaly, když jsem chtěla Tomíka vzbudit, že pojedem do porodky. ☹ Dneska je zatím klid, tak se snažím tu noc dospat, ale nějak to nejde, asi pracují nervy. Ale malý už je tak nízko, že mne bolí i čůrání, jak tam tlačí. No, teď stejně jet nemůžu, přítel musí zůstat v práci až do pěti, takže svůj naplánovaný čas nestihnu. 😀 Ale snad se to rozjede potom, zkusíme ho pošťouchnout, hned jak dorazí domů. 😉 😀 Kdybych náhodou jela, tak dám echo, že "síla myšlenky" funguje 😀 😀

emtu
21. zář 2010

@niki31 Tak do toho, do toho! Taky mne dneska přepadla myšlenka, hned první po probuzení - dneska se určitě narodí Daník. To mne opravdu napadlo zničehož nic, hned jak jsem se probudila. Tak mne nesmíš zklamat!!!!
@sara.max Ohledně toho kojení minimálně po 2 hodinách. Tím bych se teda taky neřídila. Klukům jsem dávala asi taky po 1.5 hodině a někdy dokonce po míň než hodině. Když měli hlad, tak měli hlad. Krom kojení ti Mudra jak na bolibříško neporadila?
@honzulka Myslím, že za donošený se má plod od 36. týdne, ale nejsem si tím jistá. Třeba právě tím, že máš frmol kolem kluků a navíc ještě budeš mít kolkolem toho stěhování, se rozrodíš, ani nebudeš vědět jak.

sara.max
21. zář 2010

Já myslím, že donošený plod je od ukončeného 37 týdne, tedy 37+1 (38 týden) je už upečeno. Malá je taky 37+4 narozená a agpar měla 10-10-10. Jo a s tím mlíčkem, doktorka mít pravdu může, tedy tu svoji, ale absolovovala jsem kurz laktační poradkyně u dr. Myslilové z Laktační ligy a ta právě říkala, že to jsou sto let staré zásady. Takže malá baští kdy má hlad. Snažím se tedy minimálně po 1,5 hodině, protože by si pak jen cucla a chtěla čím dál častěji. Jen kdyby nás to bříško nebolelo 😖
Niki, drž se, dnes do půlnoci času dosti!!! 😀

niki31
21. zář 2010

@emtu taky doufám, že tě nezklamu 🙂 , zatím jsem ještě doma, ale byli jsme se projít, a museli se vrátit, začaly bolesti.. Zatím jsou nepravidelné, tak uvidíme, jestli se to nějak rozjede nebo zklidní.. 😉
@sara.max taky si říkám, že půlnoc je ještě daleko a všechno se může změnit za hodinu 🙂 . Ale kontrakce jsou silné, no maximálně se vám ráno ohlásím zase z pc. No a když to klapne, tak ti písnu sms 😉 . Tak vám přeji krásný večer 🙂

georgine
21. zář 2010

@niki31 přeji hodně štěstí, jsem netrpělivá, at všechno klapne..

niki31
21. zář 2010

@georgine děkuji moc, taky jsem netrpělivá, nervozní, neklidná.. už aby to bylo za mnou. 🙂 A ještě k tomu se začíná přidávat strach z porodu, je to děs ☹

emtu
21. zář 2010

@niki31 Krindapána, dnešního večera bude nervózních tolika žen po celé republice! 😎 To jsem teda žádostiva, jak toto dopadne! Dej si pár dřepů a je to tutovka!
A málem bych zapomněla - držím palce, co to jde! A plivu na monitor pro štěstí!

honzulka
22. zář 2010

@niki31 tak držím palce,ať se dnes už ozveš z porodnice... 😉 Musíš být už pěkně vyčerpaná... ☹ Dát si jednu noc kontrakcí a teď zase čekat...cítím s tebou... 😒 Hlavně,že už se něco děje... 😉 Večer jsem si to tu jen v rychlosti přečetla a nemohla jsem vůbec spát... 😀 Každopádně mě trošku zneklidnilo,že tedy bacil rychlého porodu ala sara.max tu nefunguje... ☹

sara.max
22. zář 2010

... ale jo, bacil rychlého porodu jsem poslala po netu, sice ty přípravy má každý jiné, ale ten zbytek půjde skoro sám 😵 . Mimochodem musím se vám pochlubit, ikdyž to není hezké, já vím 😔 . Včera už jsem to nemohla vydržet a byla jsem si zaběhat. Vzala jsem malou do kočárku a vyrazila jsem. Bylo to děsně fajn až na moje skákající obludně velké cisterny 😵 . Vydržela jsem to je cca půl hoďky, ale i tak dobré. Vzhledem k tomu, že mám 3 týdny od porodu, tak jsem spokojená 😵 😵 😵 . Jinak malá dnes zase spala docela špatně, k ránu už jsem si s ní nevěděla rady, tak jsem vytáhla šátek. Krásně se zklidnila, asi ho budeme používat častěji. Dokonce jsem vám i Marušku vyfotila.

Tak se holky držte a pěkný den.

@niki31 Myslím na tebe holka, drž se. Vím, že je to teď hodně o nervech.

honzulka
22. zář 2010

@sara.max Šátek prý je výborná věc..Taky o něm přemýšlím,asi o té zrychlené verzi,do normálního bych se asi zamotala... 😀 Ale na to věčné nošení při mých zádech by se hodil... 😉 A jen se pochlub!!!!Máš čím!!!Já si nedokážu moc představit,že bych vyběhla někam takhle brzy... 😔 Já jsem tedy hlavně lenoch od přírody,takže takový to organizující pohybování mi moc nejde...Ale těším se,že budu chodit rychlou chůzí pro Jeníka... 😉 myslela jsem že začnu už dnes,ale sestřička nám řekla,ať ho necháme ještě doma,dokud nemáme výsledky krve... 😠 takže jde až v pondělí... ☹ A ráno tropil pěknou scénu,že do školky nechce,tak to bude zase veselé..
Tak přeji Všem hezký den a ať nám sluníčko svítí a hlavně Daneček ať na sluníčko vykoukne... 😉

niki31
22. zář 2010

Ahoj holky 🙂
tak už jsem zase doma, oni mne v té porodnici nechcou 😢 ☹, zase jsem celou noc prochodila s kontrakcema, rano jsem jela do porodky a oni mne zas poslali domů.. Monitor v pořádku, vody dost, otevřená jsem na dva prsty a jinak žádná změna ☹ . Tak už jsem z toho na palici. Unavená a nevyspalá jako pes, Tomáš tak nervozní, že má kontrakce skoro stejné jako já, pořád někdo volá nebo píše, jestli už je něco na světě, je to mazec. Bacil rychlého porodu možná fungovat bude, říkala mi dneska doktorka, že když něco fakt začne, že se nemám zdržovat doma a hned přijet, že to může být hodně rychlé. 😉 Sice nevím, jak na to přišla, ale aspoň něco pozitivního. 🙂
@sara.max ten šátek super!!! Poraď mi, kde ho mám koupit, a jak přesně se to jmenuje, ať nekoupím něco jinýho, vypadá to úžasně a malá v něm spokojeně 🙂 . Je strašně krásná 😵 , já už se tak těším, až budu mít toho našeho prcka u sebe 😵 . Jo a Dany asi nebude tak velký, jak mne strašil můj dr, dneska ho měřila doktorka a říkala že bude o něco větší než 3200g 🙂 . Tak se mi ulevilo, i když je to jen přibližné, že už je ho plné břicho, tak se to špatně měří 🙂
@honzulka doufám, že budeš mít Jeníčka brzy zdravého a že se mu začne líbit ve školce 🙂 . A moc děkuju, že na mne myslíte 😵 😵 😵

honzulka
22. zář 2010

@niki31 teda holka,ten tvůj rarášek si dává na čas... 😉 Tak snad alespoň ta doktorka bude mít pravdu.. 😉 Už by sis to zasloužila...Musíš být hrozně unavená..Mně stačila ta jedna noc před Tomikem a byla jsem vyřízená..A ty už máš za sebou dvě... ☹ Ale to otevření je dobře..Sousedka šla takhle rodit a během chvíle se otevřela a vlastně za čtyři hodiny byla malá venku... 😉 Tak tfuj tfuj,ať máš dnešní noc už malého u sebe,ale ne už v bříšku... 😉 Já snad porodim normálně s tebou,jak jsem z toho taky nervozní... 😀 Tak se drž holka... 😉
Jo a ty telefony jsou docela pak už fakt dost otravný..zažila jsem to u Jeník,kdy jsem musela ležet týden na rizikovým a měli mi ho vyvolávat už v pondělí a nakonec se narodil až v sobotu.Všichni věděli,že jdu na vyvolávání,v pondělí začali,v úterý zase odložili,ve středu zase tableta atd..No prostě se to táhlo a tyhle telefony a SMS mi fakt moc klidu nedodávali... 😠

sara.max
22. zář 2010

@niki31 Já mám tento šátek http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=196... , když jsem ho viděla poprvé, tak jsem se zhrozila. Je to taková děsně dlouhá šála z trochu elastického materiálu. Párkrát jsem se s tím omotala a nějak to nešlo, ale dnes už to byla pohoda. Snad si na to zvykne dobře. Když jsem ji měla v šátku, tak jsem měla jednu ruku volnou úplně a druhou jsem ji trochu přidržovala, ale ne moc. Takže jsem zvládala i drobnější úklid. Ještě ti pošlu odkaz na vázání http://www.salatky.cz/index.php?substranka=3u2. Ale existují i jiné druhy a podstatně levnější.