Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

sara.max
30. říj 2010

@helabella jsem moc ráda, že jste to zvládli, hurá! 😉 Za to my s Maruškou teď bojujeme. Má nějaké spavější období, pije méně, nebo aspoň mně se to zdá 🙂 , ale večery bývají trošičku klidnější. Snad to nezakřiknu.
Jinak včera přišel poštou jeden z dárků pro Marušku k vánocům, ale nějak jsem to nevydržela hned jsme ji to dali. Jestli to tak budu dělat se vším, pod stromečkem nebude nic a v peněžence bude vymeteno 🙂 Tak se koukněte jak si to s houpačkou sluší 🙂

jasamin
30. říj 2010

Ahoj holky. Přeji pěkný víkend.
@georgine - tak jsi mě pobavila, protože jsem si vzpoměla na všechny chutě, které jsem měla toto těhotenství. Pořád se mi střídaly různá období, kdy jsem musela jíst pořád dokola něco konkrétního. Ze začátku to bylo zelí a rybičky, zavináče atd. Pak jsem ulitávala zase na ořechách, pak zas zel. saláty, pak jabka, ale celé těhu jím hodně mléčných výrobků. Jak jsem nikdy nepila mlíko, tak te´d studeným mlíkem nepohrdnu. Ono si to tělo říká co potřebuje. Asi na tom něco bude. Jo a ty koláčky a buchty 😀 , paráda.
@helabella - tak to je super, že se to zlepšuje. Ono je asi nejdůležitější vydržet a nevzdávat to. Jste šikulky. Držím pěstičky.
@sara.max - tak to tě obdivuju s tou makrobiotikou. Musíš mít asi hodně silnou vůli. To bych asi nezvládla. Určitě to nebude špatné, ale nedovedu si představit jíst jen takto. Já miluju strašně moc sladké a to by se asi s makrob. stravou moc neslučovalo, co? 🙂

sara.max
30. říj 2010

@jasamin ale jo, to by ses divila co se dá vyrobit za dobrůtky, ale je pravda, že jsou to přece jen jiné chuti. Nepoužívá se klasický cukr, ale třeba obilný slad a sušené ovoce. Povedlo se mi takto nejen shodit nějaké to kilo, ale především jsem si bez léků vyléčila nemocný žlučník. 😵

jasamin
30. říj 2010

@sara.max - já ti věřím. Hlavně, že ti to pomohlo. Aspoň je vidět co normálně jíme za jídlo, co? Člověk nad tím raději nesmí ani přemýšlet. Možná, že bychom se nestačili divit. Jednou jsem viděla výrobu kuřecích nuget a úplně mě přešla chuť a přitom to vypadá tak dobře a chutně 😀

jasamin
30. říj 2010

@sara.max - jo a to lehátko je super. Taky přemýšlím jestli prckovi pořídit nebo ne? A Maruška si v něm očividně užívá 😀

niki31
31. říj 2010

@sara.max ahojky, no sice mám další kilečko dole, ale na svou výšku 165cm mám 80 kg, což je pořád hooodně ☹. Ale koupila jsem si ty tenisky, co mají formovat nohy a zadeček, tak teď chodím 2x denně kočárkovat naše kopce, a doufám, že se to zlepší. 😀
@helabella moc gratuluju plnému kojení, já jsem byla nemocná a mlíko se mi ztratilo úplně. ☹. Snažila jsem se to rozproudit odsávačkou a dopadla jsem tak, že jsem tam měla víc krve než mlíka, protože mi praskly bradavky těsně u dvorce, až jsem měla strach, že by se mi mohly oddělit úplně. Hrozně to bolí, doufám, že brzy přirostou zpátky. ☹ Takže my už jsme jen na UM.
@georgine teda ty máš chutě 😀, já jsem teda ujížděla hlavně na McDonaldovi, nemohla jsem projet Ostravou aniž bych se nestavila pro meníčko. 😀. A kdyby to šlo, tak bych si určitě občas zajela i v noci, ještě že mají zavřeno. 😀
Přidávám fotečku našeho plavce a přeji všem krásnou neděli 🙂

sara.max
31. říj 2010

@niki31 Teda daníček si krásně lebedí, hrozně povyrostl, já to vydím i na Marušce. Mění se před očima. Jsem moc zvědavá až se ji zabarví oči jaké je bude mít. Zatím to vypadá, že chytají barvu malinko dozelena po mně 😵 , no ale po tchýni by je měla hnědé a to by se mi taky moc líbilo 😉

@jasamin lehátko je sice super, ale včera jsme zjistili, že ho budeme muset reklamovat, tak jsem z toho taková otrávená. Jsem zvědavá jak dlouho jim to bude trvat, teď před vánocemi a jestli s tím budou dělat nějaké caviky.

niki31
31. říj 2010

@sara.max povyrostl hrozně moc, už má 4,5 kg, tak za chvilku už to nebude to malinké miminko, ale velký chlap. 🙂 A Maruška už je taky krásná slečna 😵. Až mne trochu mrzí, že ty miminka rostou tak rychle, miluju ty malé voňavé uzlíčky 😵. No pak už nám nezbyde, než se těšit na vnoučátka 😀. Dany asi bude mít modré očka, no vlastně ani nemá mít kom jiné, všichni jsme modroocí. Maruška by byla kočka s hnědýma očima, taky se mi tmavé hrozně líbí. 🙂 U nás je takový šílený vichr, až mám pocit, že nám to odnese střechu. A to je nad náma ještě jedno patro, tam musí šílet ☹

sara.max
31. říj 2010

@niki31 tady taky celý den děsně fouká, ale jinak je teplo. Jak jsi na tom s vánocema? Já jsem koupila pár věcí a jednu už jsem musela dát reklamovat. Jsem zvědavá jestli mi to uznají a nebudou se cukat. Kupovala jsem to přes internet a zítra jím to posílám. Jestli budou dělat problémy tak mě asi švihne, stálo to skoro 3 tisíce ☹

niki31
31. říj 2010

no já šílím jen při představě, že jsou Vánoce za chvíli.. ☹ Mám je ráda, ale jěště nemám ani představu o dárcích, natož mít něco koupeného.. ☹ To reklamuješ to lehátko? To je mazec dát za něco 3 tisíce a hned to reklamovat. Co to vůbec dělá? Houpe se? Já se v tom moc nevyznám, malýho houpu v autosedačce 🙂

cabaretka
31. říj 2010

holky nedáváte někdo dětem mléko z DM-Babylove nebo mléko z Rossmanu babydream?????? já dávám Míši Hami a dneska jsem zkusila z Dm a vypila ho jako nic, chutnalo ji. ale je dobré si pořád říkám hlavně teda chci trochu ušetřit hami 550g stojí 199kč a to z DM bio kvalita to je 500g 129kč a prej z Rossmanu 800g 129kč což je sakra rozdíl. ale pořád váhám jestli je dobré 🙄 ale zase Míša už není miminko je ji 21měs. tak asi to bude stačit, pokud ji bude vyhovovat

margotg
31. říj 2010

Ahoj, jsem na tom úplně stejně, mám holky 7 a 9 let a nejmenší jsou 4 měsíce. Taky jsem se bála, ale jak ti jí dají do náručí, tak víš úplně všechno, jako by to bylo včera. Akorát je teď spousty nových vychytávek, které před deseti lety nebyly. Skoro mi přijde líto, že už čtvrté dítě opravdu neplánuji 😅

sara.max
1. lis 2010

@margotg máš naprostou pravdu, jenže já to měla po 14-ti letech a to jsem se fakt nestačila divit kolik vychytávek dnes je. Ale zdá se mi, že některé věci jsou mnohem složitější a zbytečně. No prostě jiná doba. Pořád ještě čekám kdy mě přejde ta chuť na další dítě, ikdyž všichni kolem tvrdí, že tři už je fakt dost 😉 , a zatím mě to docela drží. No tak uvidíme jak dlouho mě to bude držet. 😵 😀
Holky jinak tady je moc krásně a prý bude pěkný i celý listopad , hurá! 😉

margotg
1. lis 2010

@sara.max Složitější asi taky, ale mi přijde, že se kolem všeho dělá zbytečný povyk, no prostě jiná doba 😀 A chuť na další přejde tak za rok, až se tě bublinka bude držet za vlasy 20 hodin denně 😀 😀 😀 Alespoň tak nějak se mi to vybavuje od minula. A kdyby nás manžel slušně uživil, tak toho kluka klidně ještě zkusím, ale bohužel z jednoho platu by to asi bylo náročné 😝 Mě se také už smějí, že mám začít chystat výbavy 😅

georgine
1. lis 2010

aahojky holky.. jen nakukuju jak je na tom @jasamin ?? 🙂 stále celá¨
Jinak já jdu zítra na Ko po měsíci tak se těším, až zase uvidím maličké 😵

jasamin
1. lis 2010

Ahoj holky.
@georgine - jo jo ještě 2v1. Myslela jsem si, že porodím 31.10, ale stále nic. Obě moje děti jsou totiž narozené 31. Sice v jiných měsících, ale 31. Takže by to bylo fajn mít všechny 3 prcky narozené ve stejný den 🙂 . Ale tomuto bobkovi se ještě na svět nechce. Poslíčky mám pořádné, ale k porodu to zatím nevede. Zítra jdu do poradny, tak uvidíme.

mazouchovatereza
1. lis 2010

Díky holky za přivítání 😀

marmla
1. lis 2010

Krásný první listopad přeji
Má být prý pěkný celý měsíc, tak snad to výjde a nebudeme se brodit sněhem 😉

@jasamin To je krásný už se Ti to krátí a brzynko budeš mít miminko v náruči, já si ještě říkám dva měsíce a může být u nás Gabrielek, jejky jak já se na to těším, ale vim, že to období tak rychle uteče, že bych se nedivila, že bych chtěla ještě jedno 😀 ale to už bych asi byla sobec, taky bych se někdy měla vrátit do práce, ale to je daleko, zatím 🙂

Dnes jdu kouknout po dece do postýlky a koupit povlečení, v týdnu jedem pro novou postýlku, už se těším až jí budu mít postavenou, zatím mimi vnímám já jak se koulim 😎 jinak děti to zatím moc neprožívají a manžel to samé ☹

cabaretka
1. lis 2010

holky pořád přemýšlím nad sour. kočárem. Míša bude mět 2 roky a 3měs. když se mimi narodí. sice už ted dost chodí pěšky, ale přeci jen když spěcháme je lepší ju posadit a jedeme. ted se mě docela líbí toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38260198. jedna mamina to tady má na dvojčata, tak se ji poptám a případně vyzkouším jízdu.... nebo nevím jeslti nám fakt stačí jen ten skejt

sara.max
1. lis 2010

@cabaretka super kočárek, ještě jsem ho nikde neviděla. Včera jsem ale potkala paní co měla normální hluboký kočárek a k tomu ve směru jízdy připevněnou sedačku (něco jako klasický sporťák) pro starší dítě. Vypadalo to trochu jako sajdkára , ale bylo to boží 😉 a určitě hrozně praktické.
Maruška mě dnes potrápila, vyrazily jsme do města a celou cestu poplakávala, když jsem ji zvedla a začala chovat uklidnila se. Pak už to bylo pořád stejné. Jak jsme ji položila začala brečet, když jsem ji vzala na ruce okamžitě zahrála spící panu 😀 . Takže jsem ji pak asi hodinu nosila na rukách až domů. No prostě paráda 😵

sara.max
1. lis 2010

Holky prosím poraďte mi nějakou dobrou odsávačku mlíčka. Já ji zatím nepotřebuji, ale potřebovala bych si jednu koupit, abych měla k dispozici pro zapůjčení pro maminky, které se na mě obracení jako na laktační poradkyni. Nemám vůbec žádnou zkušenost s odsávačkami a tak jestli máte nějaký dobrý typ rozhodně to ocením. Díky předem.

niki31
1. lis 2010

@sara.max já mám odsávačku Chicco s balónkem, používala jsem ji jen měsíc, ale myslím, že je dobrá, vyhovovalo mi, že se tam dá rychle upustit vzduch, tím pádem ten podtlak není tak bolestivý. Pokud chceš, můžu ti ji poslat, je používaná jen měsíc, mám i kní i paragon a byla levná. 🙂

mazouchovatereza
1. lis 2010

@cabaretka krásnej kočárek 😀 No vidíš teď si mi připoměla že ještě musím ten kočárek vyměnit 😀
@niki31 To je pravda taky jsem měla kdysi Chicco 😀
Tak holky nevím co bych si počala s třemi dětmi v paneláku 😀 ještě že tam nebydlím. Naštěstí bydlíme v rodiném domku s velkou zahradou 😀 ale v paneláku s těma trdlama bych nezvládla 😀

sara.max
1. lis 2010

@niki31 díky, ale dostanu ji zadarmo. Je to přes manželova kamaráda, něco mu dluží a má internetový obchod. Tak si mám jen vybrat.
@mazouchovatereza v tom paneláku je to fakt nahouby, ale co se dá dělat. Když mi vyrůstaly starší děti, bydleli jsme na venkově, pak jsme se přestěhovali (z donucení, bohužel) do města. Ale to už byli přece jen trochu starší. Jsem zvědavá jak to budu zvládat s Maruškou ☹

honzulka
1. lis 2010

@sara.max Já mám od Aventu odsávačku a je výborná,mohu doporučit... 😉

@jasamin myslím na tebe a čekám... 😉

Já jsem zatím nějaká víc unavená,v noci se budím kolem půl třetí a pak čučím přes hodinu do stropu... 😠berou mě poprvé docela ošklivě kyčle a kostrč,takže se fakt těším,co mi ve středu řekne doktor.. 😉Jdu k němu naposledy a pak jen do nemocnice a tam ho asi spíš nepotkám,tak uvidím jaký budou výsledky...Jinak jsem viděla ty naše bodoucí trojité sousedy a ten největší měl opravdu jen necelá 3 kg... 😉

tak a jdu se odvalit k TV...tak papa a hezký večer.. 😉

cabaretka
1. lis 2010

@mazouchovatereza a jak budeš vyměnovat kočár?? kočár z odkazu je hezkej ale spíš potřebuju zkušenosti jiných 😉

sara.max
2. lis 2010

@honzulka a nevíš přesně typ té odsávačky?

Hezký den 🙂

honzulka
2. lis 2010

@sara.max Je to Avent ISIS a zkusím najít odkaz a hodit ti ho sem... 😉

jindruna
2. lis 2010

Ahojky
dnes jsem byla na odběru plodovky.Nic to nebylo,strachovala jsem se úplně zbytečně.Prcek zdá se úplně v pořádku.Je ho už kus.Má 200g a skoro 20cm.Je to zase KLUK!!