Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

marmla
11. pro 2010

Ahojky Holky
Teda nemáme to lehké co?
@emtu To by v tom byl čert, aby sexíček a dlouhá procházka nazabrali. Malej ví kde je mu dobře 😀 . S tím zubem to je hodně nepříjemný, snad už bude dobře 😒
@mlsdlisaci Teda která budem dřív, viď? Já jsem zvědavá jak na mně bude působit dnešní procházka, už jsme v dobrým týdnu, tak kdyby to přišlo, tak se nic neděje. Musim trošku vytáhnout děti ven, když je tam tolik sněhu, navíc jsem dost unavená jak posledníd dny zlobí, to jsou chvíle kdy se těším do porodnice, jak si sobecky pár dní užiju jen malého a nebudu muset nikde lítat 😝

cabaretka
11. pro 2010

@honzulka moc gratuluju k holčičce!!!! 🙂 🙂 dlouho jsem tady nebyla. taky budu mět podobnej věkovej rozdíl dětí, tak jserm zvědavá, jak to zvládneme. Terči bude 5 let a Míši 27měs. když se mimi narodí

cabaretka
11. pro 2010

jak se tady jinak máte??? kdo má podobně termín jako já 25.3.2011???? 🙂

helabella
12. pro 2010

Ahoj holky,
teda tady to vypadá dramaticky 🙂 Jsem zvědavá kdo z vás se rozsype nejdřív 😀 Moc přeju, ať dětičky spolupracují a narodí se v ty domluvené termíny 😉

U nás celkem pohoda, dokonce jsem zvládla napéct i nějaké cukroví. Fanoušek je úžasný, hodně se směje, občas i nahlas. Moc si ho užívám 🙂 Holčičky mi radí kdy potřebuje jíst, co mu mám říkat, aby se smál, no sranda.

marmla
13. pro 2010

Ahojky Všem
@helabella Tak to je krásný, když máš takové pomocnice a že je Fanoušek v pohodě a hodné miminečko 😀
@cabaretka Kamarádka měla tři děti asi jako ty s věkovým rozdílem a musím říct, že to zvládala naprosto suprácky a nikdy jí nikdo krom partnera nepomáhal. Já na ní vždy koukala jak je bezvadně v pohodě 😀 . Já bubu mít rozdíl mezi dětmi téměř sedm let a 5,5 roku 😉

helabella
13. pro 2010

@cabaretka -- u nás je to taky podobné -- když se Fanoušek narodil, tak Kačka měla 4 roky a měsíc a Štěpi dva a půl roku. Je super, že si hodně vyhrajou spolu, takže nemají moc času na žárlení 😉 I když se to zase projevuje jinak -- Štěpi se vrátilo vztekání a Kačenka bojuje ve školce se stýskáním. Ale to se dalo čekat, přeci jen přišly o část mojí pozornosti.

@marmla -- bříško krásné, přijde mi tak akorát .. i když už bys ho už klidně odložila, vid? 😉

marmla
13. pro 2010

@helabella no to si piš, šíleně mně bolí pravá půlka zad a hlavně se malej tlačí dolu, tak sem skoro pořád na záchodě a nevim jestli ty problémy s tím kaděním mám právě proto že se tlačí dolu. Mně podobné příznaky říkala bráchy přítelkyně, že měla ale ta po třech dnech malou odrodila a já to mám už skoro týden 😠
Je moc fajn když si spolu děti vyhrajou, u nás to už takové nebude, ale třeba se pletu

emtu
13. pro 2010

Čau kočky. U nás taky žádný sourozenecký hrátky nebudou. Mezi klukama bude bez pár dní 9let, dvojčáci budou na miminko pěkně prdět 😝 . I proto jsem už vážně uvažovala i o 4. tvorovi 😉 . Je to sice hudba budoucnosti, ale nikdy neříkej nikdy, že 🙂 . Zejména, když MM neříká striktně NE.
Jináč se tu s vámi pěkně rozloučím. Myslím, že se k něčemu schyluje, vrátila jsem se právě z dlouhé vycházky a málem jsem domů nedošla, jaký mě brali křeče do zad. Estli mě postihnou ty legendární křížové bolesti, požádám v porodnici o ránu z milosti 😕. V neděli mi odešla hlenová zátka a J. je cítit pěkně dole. Každopádně kdyby se nic nerozjelo, tak zítra stejně jedu na KO a mám počítat s tím, že už u nich zůstanu. Takže @marmla : držím palce, ať je to rychlé a už brzo!
Jo, taky mi postihla moc pěkná těhotenská vyrážka. Brali mi krev (žákyňka, mám modřinu na půli ruky) a od jater to naštěstí není, nicméně vypadám teď nejen jako dýně, ale ještě ke všemu bradavičnatá dýně, mám to skoro po celém těle a svědí to jako čert. Takže vážně už jen doufám, že se Jáchym nejpozději zítra z mého rozkládajícího se těla evakuuje, bude to jen pro jeho dobro 😉 .

marmla
13. pro 2010

@emtu Budu Ti držet pěstičky, aby byl malej co nejdříve u Tebe a neprotahoval to. Moc na Tebe myslim, já si totiž myslela, že to máš už za sebou, že jsi tu nebyla.
Já děkuji za přání a pevně věřím, že malej bude taky brzynko venku. Dám si odpolední procházku pro Domču do školky a uvidíme v pátek na kontorle zda bude větší nález. 😝
Budeme se těšim na novinky

jasamin
13. pro 2010

@emtu - abych ti pravdu řekla, tak myšlenka na 4 mimi už mě taky napadla. Manžel taky vůbec není proti, tak jsem zvědavá jak to jednou skončí u nás. Třeba se společně potom přesuneme do diskuze "4 mimi" 😀 Já ty svoje 2 rarachy mám taky strašně brzo od sebe, takže oni hodně drží při sobě tak těžko říct jak k sobě příjmou Matyho. Třeba překvapí, třeba ne. Zatím to vypadá dobře 😀
Jinak ti přeju hodně štěstí a a´t to máš brzy za sebou. kdyby jsi neměla na nikoho kontakt, tak ti nabízím své tel. číslo, tak když tak písni a já ti ho pošlu do IP. Drž se holka. Tobě to nakonec výjde a bude to toho 14.12.2010 jak jsi plánovala 🙂
Jo a ty záda to může být ono, mě to taky tak začalo.

helabella
13. pro 2010

@emtu -- moc držím palce, ať se Jáchym bezproblémově co nejdřív vykulí! 🙂 Už se těším na radostnou zprávu.

@jasamin -- koukám, že uvažujeme hodně podobně. Taky si občas říkám, jak moc vezmou holky Fanouška mezi sebe. Jednak je to kluk a jednak jsou už sehraná dvojka. Já bych i do čísla 4 šla, ale manžel se zatím na to moc netváří (aby ne s dvouměsíčním mimčem 😀 😀 ) a taky je tady otázka peněz, bydlení, věku...

@marmla -- ty poslední týdny fakt není o co stát. Pamatuju si tu hroznou úlevu po porodu, když jsem se zase mohla začít normálně pohybovat 🙂

marmla
13. pro 2010

@helabella Jak říkáš ty poslední týdny maj problémy skoro všechny těhulky, takže to tak i beru. Na tu úlevu se mocinky těším, už to budu zase já
@jasamin S těmi čtyřmi dětmi jsme to doma rozebírali taky, asi jsme cvoci, ale co, vždyť je to krásný mít možnost velké rodiny 😀

jasamin
13. pro 2010

@helabella
@marmla - holky jsme to ale blázni. Je zvláštní jak má někdo problém s tím mít jedno dítě. Myslím v tom duchu, že neví jestli ho mít nebo nemít a my tady přemýšlíme klidně i o 4 mimi. Je to asi v člověku. Já vždycky chtěla velkou rodinu a jsem ráda, že mám manžela který sdílí stejný názor. Podle mě není nic krásnějšího než mít děti. Ale je vidět, že jsme všechny z jednoho těsta. Akorát ty peníze nejsou zas taková sranda. My bychom to zvládli, ale člověk nikdy neví co se může stát a pak by to mohl být problém.

marmla
13. pro 2010

@jasamin No souhlasím, jiné mají co dělat s jedním a my by jsme jich klidně měli deset 😀 No jsme to ale holky šikovný a když to stejně cítí i partner tak co řešit, jediné co řešit jsou ty finance 😠

helabella
13. pro 2010

@jasamin , @marmla -- souhlas 😉 Taky jsem vždycky chtěla velkou rodinu a jsem ochotná se proto i uskromnit -- jak místem, tak i financemi, časem... však to znáte. Až budu v důchodu, tak si to vynahradím (až na ty finance 😀 )

mlsdlisaci
13. pro 2010

ahoj holky tak kališka ze 4mimi má holčičku Timeu 😀 a jak kouká za chvilku nás tu bude zase o něco víc viď Emtu už jsi se neozvala tak myslím ýe J už je venku 😀
@marmla no koukám že stavy máme stejné já jdu na KO v pondělí tak uvidím jak jsme na tom a manža jede z 18-19 na fir akci tak jsem zvědavá jak se to vyvede a dnes jel také mimo a říkal že má blbýho tucha 😀 😀 😀

tak setu zatím držte 😀 😀 😀 pa pa

cabaretka
14. pro 2010

@marmla tak doufám, že to taky zvládneme. je fakt že holky si spolu hooodně vyhrajou. 🙂

marmla
14. pro 2010

@helabella
@mlsdlisaci
@cabaretka Holky to je super, že se nám tak líbí velká rodina, chci být jednou obklopena vnoučaty. Ačkoli manžel má syna ještě s prvního manželství, takže my máme kluky skoro 4. Ještě tu holčičku by to chtělo, ale pokud nebudu mít dceru, ale jednou vnučku budu za ní moc ráda 😀
A holky určitě to všechny zvládneme na výbornou, důležitější je mít zdravou a krásnou rodinu, než mít jedno dítě ve značkovém oblečení a být nešťastné ve vztahu a v životě 😀
@mlsdlisaci Tak se drž a počkejte na manžílka, byl by smutnej kdyby to propásl 😒

mlsdlisaci
14. pro 2010

ahoj holky tak jak je????kdepak máme Emtu???nevíte jak na tom holka je???
@marmla já drřím zuby nehty 😀 ale jak na to bude reagovat synek to uvidíme 😀 manža akci zrušil 😀tak uvidíme že nic nebude 😀 jsem strašně unavená jdu spinkat tak pa pa

marmla
15. pro 2010

@mlsdlisaci Já myslim, že Emtu má už Malého u sebe, jen se nedostala k tomu dát nám vědět. Teda snad už to má za sebou a netrápí se 😉
No já jsem začla krásně poslíčkovat a to víc než to bylo. Tak uvidíme jestli se aspoň v pátek na poradně potvrdí, že se otvírám ještě o kousek víc. teoreticky čím více budu otevřená, tím kratší bude první doba porodní 😀 Snad se nepletu.
Jdem do školky, manžel by ten kopec asi nevyjel, tak pojedem busem, napadlo tu minimálně těch třicet cenťáků, to bude cesta 😀

helabella
15. pro 2010

Nakukuju co novýho a taky myslím, že emtu už je trojmamča 🙂

@marmla -- s tebou je to taky napínavý 🙂 Abys nakonec kvůli sněhu nerodila doma 😉

@mlsdlisaci -- jen ať si malý hezky počká na tatínka 🙂

Fanoušek objevil hrazdičku, už pod ní SÁM leží asi 10 minut, a to je co říct 😀 Štěpánka si u něho hraje s vodou( (vaří!), tak jsem zvědavá kdo z nich bude první politej 😉

marmla
15. pro 2010

@helabella No neboj, máme tu dalšího půl metru a totál kalamita, ale spíš chodníková než na silnici, jsme se dneska nemohli dostat na autobus, museli jsme po silnici a ještě dávat bacha aby nás nikdo nesrazil, ale moc provoz není, naštěstí
Jéééé to je super, že si Fanoušek začíná hrát, ale toto období tak rychle utíká 😒 to je škoda, že ty děti dělaj pokroky tak moc rychle

Holky co si myslíte o masáži bradavek? Já si je včera žmoulala a musím říct, že mně pak chytli pěkně poslíčci, jsem tomu nevěřila, že by to mohlo souviset až tak moc, jen to zkusim ještě dnes, jestli jsem poslíčky měla vážně z toho

georgine
15. pro 2010

@marmla ahojky no to spi piš že to má hodně společného s poslíkama.. fak je to zajímavé ale já jsem si bradulama a teplou vodou hezky urychlila porod, uplně jsem cítila jak si sáhnu na bradavku jak mi ztuhne břicho ale to až v pozdější době těhotenství a před porodem. Vylučují se nějaké hormony
No jinak včera mi pan primář potvrdil holčičku, koukali jsme ji na stydké pysky.. jak á říkám nejkrásnější buchtička 😅 😀
můžu jíst směle kupovat červený kočík, že mi za to ručí 😀 ,

emtu až je snad trojmamča, čekám na info každým dnem.. 😵
teda fanda dělá ale pokroky, já se taky netěším na to jak mi to miminko rychle vyroste 😔 ale co takový je život 😔 😀

marmla
15. pro 2010

@georgine Díky za potvrzení, já to právě u kluků nikdy nezažila, ale každé těhu je jiné 😝
To je krásný, holčičku závidím 😀 Hlavně aby jste byli po zbytek těhu v pořádku a v klídku jsi si užívala těšení na malou

marmla
16. pro 2010

Ahojky
Tak co holky emtu se ještě neozvala, to je divný. Má na někoho číslo, že jo? No snad jsou oba v pořádku

Něco pro pobavení. Včera čekám na krise jak půjde ze školy, po půl hodině jsem se vydala směr škola, stál u školy a bulel. S kamarádem ho nenapadlo nic jiného než skákat do dvoumetrové hromady sněhu a jak zapadl tak vytáhl nohu bez boty. Holky ve mně by se krve nedořezali, měla jsem chuť ho zmlátit. Ten jeho kamarád, místo aby došel pro učitelku nebo za mnou, protože jsem čekala s jeho mámou a vše mi řekl, tam stál a neměl ani myšlenku jít botu hledat. Takže můj nával vzteku se snesl i na Krisovýho kamaráda. Já se vydala do té hromady, ale z brekem jsem to vzdala a šla do školy aby si Kristián vzal pantofli a šli jsme domu. Odpoledne jsem šla koupit nové boty. No rozhodně do školy nebude chodit v kombinéze, ale v kalhotech, takže dnes po ránu si stěžoval, že je mu zima. Já pak doma ještě asi hodinu brečela, byla jsem promrzlá a nemohla na kyčle. Teď se tomu jen směju 🙂 nemá smysl se tím trápit, jen doufám, že mi příště nepříjde domu nahatej 😀

jasamin
16. pro 2010

Ahoj holky-
@marmla - tak jsi mě hned po ránu pobavila. Ono te´d už se tomu člověk asi zasměje, ale věřím, že ti včera asi dobře nebylo. No já už se vidím jak jsem nervní já. Vždycky reaguju impulzivně, takže by to asi podle toho i vypadalo🙂) A byly ty boty drahé? Ona to není sranda kupovat nové boty, teda já kupuju boty raději drahší kvůli zdravotní stránce, takže mě by asi trefil šlak i z toho důvodu. Bobek tak hlavně at ti z toho ještě nakonec neonemocní. Před vánocema by to nebylo š´tastné.
Jinak já na EMTU kontakt nemám, ona má myslím číslo jen na HONZULKU, tak nevím. Asi nás chce napínat a máme si počkat 😀

marmla
16. pro 2010

@jasamin No drahé nebyli, ale měl v nich speciální vložky na které máme nárok až za půl roku, má ploché nohy, takže nám je pojišťovna teď z části neproplatí. no neboj, já bulela jak želva. Ty hormony mi moc nepřidali 😢

Honzulka tu teď taky není tak to jsme jí měli dát číslo ještě někdo, škoda.

georgine
16. pro 2010

@marmla ahojkky to je teda story já bych tam ty boty asi hledala až našla ale záleží, asi tobyla velká hromada.
taky máme vložky na nožky už proto by mě to strašně nas.alo, a taky ne všecky boty pasují na vložky tkaže i docela drahé boty..no těším se až půjde do školy 😀

marmla
16. pro 2010

@georgine ta hromada měla dva metry, věř mi, že by jsi to vzdala s takovým pupkem co už mám....
My nemáme problémy se sháněním bot na ty vložky, naštěstí 😒

jasamin
16. pro 2010

holky tak jsem psala HONZULCE, jestli neví něco o EMTU. Takže info je, že leží na rizikovce stále 2v1. Malému se ven nechce. Nějaké kontrakce měla už od neděle, ale bohužel se neotvírá, takže pokud neporodí dnes, tak to půjde zítra násilím 😀 . EMTU píše HONZULCE a ta zase bude informovat mě, takže vám budu dávat zprostředkované info.
Jinak Honzulka je stále bez PC. Mám vás pozdravovat. Terezka už bude mít 3 týdny, tak jsme si říkaly, že to hrozně letí.
Až budu zase něco vědět, tak napíšu.