Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

jetynka
11. led 2012

@korcula Ahojky tak to je jako bych viděla sebe, první dva porody cca 9hodin vše v klídečku a to jsme bydleli v centru Ostravy, teď bydlíme skoro 30km za Ostravou a nejbližších dnech mě čeká třetí porod a bojím bojím že nedojedu, nejblíže mám fakultku v Porubě a to cca 30min.

korcula
13. led 2012

@jetynka tak to držím palce, at to dobře dopadne, zvládnete a pak napiš🙂 jsme zvědavá🙂

@satynka chlapi no... co ny to říct... Pavel byl v první chvíli taky trochu zklamaný že druhý bala holka, když nám to řekli na UTZ, ale ted je z ní celý pos..... a sám říká že ej štastnej že má holku

mimys
18. led 2012

@korcula ahoj třetí porod byl celkem v pohodě a podobný těm předchozím.. první trval jen hodinku, druhý 4 hodiny a třetí 2,5 hodiny. čekala jsem superrychlovku, ale nakonec to bylo tak akorát. O půlnoci jsme přijeli do porodnice a v půl třetí byl malej na světě. Jelin jsme hned jak praskla voda, nechtěla jsem riskovat porod na benzině 🙂.

kocula
9. únor 2012

ahoj,včera sem se dozvěděla, že sem těhotná...byl to šok. Mám 2 děti , mladší je 9 měsíců). Sem v 5 tt. Dá se to přežít bez psych. ujmy🙂?? Mám obavy

saminomimino
10. únor 2012

@kocula já měla podobný šok před pár týdny,akorát dceři bylo teprve 5 měs když jsem zjistila že už jsem měsíc těhotná 😀 přiznám se že doteď jsem byla v pohodě že vše zvládám a bude to dobré,ale malá začla léz stoupat,hůř spát teď prořvané noci děsné dny asi zuby ale zatím nic a mě napadá jak to budu zvládat,malá bude mít 14 měs syn ani ne 4 roky a do toho další miminko??Mám obavy ale už nic neudělám a ani bych to nezměnila,teda krom toho oplodnění,kdyby šlo předejít mu,ale děti jsou dar a 3 jsou pořád v pohodě,s dalším už bych tedy fakt nevěděla 😀

vesmilka
22. únor 2012

@evuna ahoj já po téměř deseti, takže jsme na tom velmi podobně 🙂

evuna
autor
23. únor 2012

@vesmilka Ahoj🙂)))já tu od roku 2009 nebyla☹((((mrzí mě to,ale ůplně jsem zapomněla....člověk měl jiné starosti...teď jsem znovu těhu a je vše ok🙂)))resp.to mám za pár🙂))
občas mám strach z porodu..je to už 11let...letos...koukám,že ty taky se blížíš ke konci?🙂))tak pak dej vědět jaký byl porod🙂držím palečky ať to vše zvládneš....

evuna
autor
23. únor 2012

@kocula určitě🙂))))

vesmilka
23. únor 2012

@evuna já tu vlastně nebyla až do sud nikdy. Ani mě to před 10 lety nenapadlo. A taky před 10 lety nebyl net tak zcela běžná věc. Já se na porod těším asi jsem praštěná ale těším se na všechno spojené s porodem, ale zároveň mi bude líto, že už nebudu mít mimouška v břiše a že to tak rychle uteklo. 🙂 Je poslední tak si to tak užívám a tak to rychle utíká ☹

evuna
autor
24. únor 2012

@vesmilka jestli se mohu zeptat..proč už nemůžeš mít mimčo?nebo už nechceš🙂))finance asi taky

vesmilka
24. únor 2012

@evuna můžu mít mimčo, ale manžel už další nechce. Nechtěl už tohle, vlastně mě na začátku přemlouval abych to dala pryč. Ne kvůli penězům, i když taky jich nemáme nazbyt, ale hlavně kvůli věku. Má strach že si tohle miminko nestačí užít. Já jsem relativně mladá ale manžovi tohle miminko dostane k 60 narozkám. tak jeho obavy chápu

evuna
autor
24. únor 2012

@vesmilka hmmm tak tomu rozumím....to jo...a jak se to povede že je mezi vámi takový věkový rozdíl?určitě si rozumíte🙂)))jen jsem zvědavá viď?🙂)))

vesmilka
27. únor 2012

@evuna vůbec nevadí, že jsi zvědavá. Šlo to nějak samo. Znali jsme se už v době, kdy jsem byla s bývalým manželem, ale manželství nefungovalo a sehnat k sobě chlapa, který by měl mozek a měl mě rád takovou jaká jsem a byl v mém věku, byl nadlidský úkol. Manžel měl odvahu mi nadbíhat a byl hodný a milý. Po 12 letech je to normální chlap 🙂 má své mouchy a dokáže být pěkně protivný, ale děti a mě miluje a já miluju jeho. A děti na něm visí. Vzpomínám si jak Anežku urazilo, když ji jedna paní řekla, že to je dědeček. 😀

evuna
autor
27. únor 2012

🙂 🙂 to je hezký...hlavně že to klape🙂))tak ať máte ještě více spokojenou rodinku s tím malým přírůstkem🙂)))

vesmilka
27. únor 2012

@evuna děkujeme. I tobě spokojenou rodinku. A hlavně zdravého mimiňáčka

mamajakoty
9. kvě 2012

Ahoj, oživuji toto téma a hledám maminky čekající třetí mimi jako já. My jsme úplně na začátku 6TT.

korcula
10. kvě 2012

@mamajakoty gratuluju🙂 taky je budeš mít docela za sebou, že? 😉 my se doma zatím sžíváme

mamajakoty
12. kvě 2012

@korcula Veliké gratulace k Petříkovi. Zatím si to moc neumím představit, ale zvládli jsme to se dvěmi, zvládneme to snad i se třemi dětičkami. Jak se sourozencům líbí miminko?

korcula
12. kvě 2012

@mamajakoty děkujeme🙂 jo tak to máš přístup jako já, já říkala, že když jsme zvládli 2 po 13 měsících tak ted to zvládneme, zatím je doma manžel, od pondělka začne realita 😅, děti jsou z malýho nadšení, jsou to chuvy, pořád chtějí chovat.... ale jinak jsou jak z divokých vajec, snad se zase zklidní. A u Vas třetí bylo plánované?

korcula
12. kvě 2012

@mamajakoty dukaz...🙂

hankamisa
13. kvě 2012

ahoj.můžu se přidat...?sice ještě těhu nejsem ale mimi je v plánu.docela se těším jen mám strach ani né tak z těhu a porodu jako z toho jak zvládnem finančně ty 3 roky co budu doma na mateřský.ted když chodím do práce tak by to bylo v pohodě ale jak nastoupím na rizikový tak budem skoro bez mých peněz.z nemocenský a rodičáku toho moc nebude (korunky).jak to zvládáte vy?

miranda77
13. kvě 2012

@hankamisa my také plánujeme 3tí mimi, ale s těmi penězi nám to nějak nevychází ... teď končím RP a budu muset někam nastoupit do práce - jinak nás asi čeká chudoba ☹ ... bez nároku na nemocenskou i PPM ... tak nevím, jak to dopadne 🙄

mamajakoty
14. kvě 2012

@korcula Dětičky máte úžasné. Určitě to zvládnete. Mimís je u nás samozřejmě plánované, ikdyž nám to pár lidí z okolí rozmlouvalo a tchýně hrozila infarktem 😀

korcula
14. kvě 2012

@mamajakoty děkujeme...🙂 jo to známe🙂 u nás se také nejbližší snažili nám to rozmluvit...a reakce kolemjdoucích během těhu byl leckdy takový... nooooo..... ale at si trhnou... 😉

mamajakoty
14. kvě 2012

@hankamisa Vítám tě, a přeji ať se zadaří. Problémy s penězi asi řeší každý. Ale myslím, že snad se to zvládnout dá. Manžel samozřejmě maká celý týden a dětičky ho vidí jen večer a o víkendu a ta rodičovská nás taky moc nevytrhne, ale jinak to bohužel v dnešní době nejde. Byly i horší časy, tak si holt musíme něco odepřít. Nechápu lidi co se zadluží např. kvůli 3D televizi, kterou fakt nepotřebují a pak si stěžují, že nemají na splátky.
To samozřejmě není na tebe, držím palce a věřím, že to zvládnete 😉

mamajakoty
14. kvě 2012

@korcula Taky se trochu obávám lidí např v autobuse, až budu mít břuch a vevalím se tam ještě s kočárem a dvěma dětičkama. Jaké byly reakce, ať si můžu připravit vtipnou odpověď?
😎

korcula
14. kvě 2012

@mamajakoty tak většinou, spíš pohledy, občas poznámky jak je nerozum mít 3 děti, korunu tomu dala paní která začala jak je strašný mít 3 děti, že měla taky tři, ale pak jí jedno umřelo, tak už to šlo... 😠 😝 to jsme fakt nechápala...

mamajakoty
14. kvě 2012

@miranda77 Taky tě vítám a držím palečky ať všechno zvládnete 😉

mamajakoty
14. kvě 2012

@korcula Jó lidi jsou fakt hnusný a ty starý ochechule jsou nejhorší :D Tak se budu duševně připravovat na nejhorší. Díky za upozornění.

korcula
14. kvě 2012

@mamajakoty jo lidi jsou hnusní... bohužel mám pocit, že v dnešní době panuje přesvědčení, že víc dětí si pořizují pouze cikáni a socky aby měli přijem z dávek 😠 že vzdělaní lidi si pořídí jedno, max dvě děti...a podle toho se chovají