Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

helabella
27. lis 2010

@jasamin -- mám pocit, že ať spí mimi jak dlouho chce, vždycky si mamka myslí, že by mohlo spát klidně i víc 😀 😀 U nás jsou holky taky docela nadšený, hodně Fanouška pusinkují a hladí a samozřejmě všechny jejich hračky teď potřebují kojit, odříhávat si, pořád přebalují... 😀

A díky za povzbuzení -- já sama jsem taky spíš introvert, tak má Kačka po kom být 🙂 Spíš je mi jí někdy líto, když vidím, že si ve školce hůř hledá kamarádku.

emtu
28. lis 2010

Tak neděle je v čudu. a já se hlásím s novýma informacema od HONZULKY.
Pořád nic, prý je tam v nemocnici víc ženských, u kterých je vážnější důvod k indukci, takže s Honzulkou dneska nic nedělali, dokonce dostala vycházku a snad šla za klukama. Zítra bude v nemocnici její Mudrc, tak je pevně rozhodnuta mu to vytmavit, či spíše na něj udeřit, že buď bude rodit nebo ji mají pustit domů. Takže uvidíme, co bude zítra 🤐 ! To je teda napínavý. Nicméně pro Honzulku asi pěkně otravný ☹ .

helabella
28. lis 2010

To mě mrzí, že je Honzulka v nemocnici vlastně zbytečně 😒 Snad se už brzy konečně dočká a přijde na řadu ještě v listopadu 😉

marmla
28. lis 2010

Tak to je smůla, to mohla být klidně doma, když se nic nedeje. Tak budeme držet pěstičky na zítra 😒

emtu
29. lis 2010

Dobré ráno, dobrý den, nesu zprávy tady všem! Se sněhovou kalamitou na mne vlezl básnický duch!
Takže holky - HONZULKA už to má za sebou. Píšu vám to hned, jak jsem všechno vyzvěděla!
Takže originál sms zněla: " Tak jsem tu, dnes v 6.44 hod., 3730g a 50 cm... jsem holka a krásná...bylo to rychlý, takže bacil funguje..."
A ještě jsem vyzvěděla, že Honzulka nakonec nedostala ani tabletu, takže buď uzrála po těch vitamínových inijekcích 😉 , nebo jí pomohl ten odpolední opušťák a vycházka domů 😀 . Každopádně to bylo suprrychlé, ve 2 hod. ráno prý bolesti po 20 min, od 4 dost často, v 6 ji Mudryně hnala na sál a stačilo prý pár zatlačení. Tak sláva, 3x sláva! My, co nás to ještě čeká, můžeme stále doufat v existenci bacila rychlého porodu. Já mám ale obavu, aby to ale ten bacil sem k nám stihnul skrze tu sněhovou záplavu 😠 .
Tak se mějte!

georgine
29. lis 2010

@emtu jééé mooooc gratuluji.. a jak se maličká princeznička nakonec jmenuje? Terezka?
děvuška si to uměla vybrat 😀 zrovna když jdu dneska na UTZ to mám hnedka více radostí.. 😵
tak vyřiď pozdravy, ať se nám holky hezky vykurýrují a přijdou se brzy ukázat.. 😵

emtu
29. lis 2010

@georgine Čoveče, to jsem se zapomněla optat a Honzulka nepsala, ale jaksi předpokládám, že Terezka byla vybrána už dávno a tudíž i udělena. Tak ať ti to na UTZ dobře dopadne! Já jdu na KO zítra a jsem z toho celá rozvrkočená, jednak je tu opravdu sněžná kalamita, tak nevím, jak dojedu a jednak ten náš koblih byl teď 3 dny za sebou abnormálně klidný 🙄. V podstatě od té doby, co jsem začala pít maliníkový čaj. Včera jsem si malinu nedala, a tuleň ožil. Může to mít souvislost? 😕

georgine
29. lis 2010

@emtu to bude psychika.. podle mě to nemůže mít vliv,. ale celkovo máte už svůj čas tak uvidíš co ti řekne na KO.,. třeba maminko, vy rodíte! 😀 néé dělám si srandu. 😀

emtu
29. lis 2010

@georgine To doufám 😠 😠 !

marmla
29. lis 2010

Krásný, další miminečko na světě. Honzulce moc moc gratulujem a snad se k nám bacil taky dostane. 😀
@emtu Tak teď je to na Tobě, držíme pěstičky a jeď opatrně. 😉

niki31
29. lis 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale vánoce se blíží, tak jsem v jednom kole. Nejřív mi holky zavirovaly noťas, a pak se nám pokazil opět internet, takže mazec. Jinak malý je v pohodě, dovolí mi dělat dortíky a teď i perníčky, akorát s dárkama jsem nějak na štíru. Pro holky už mám, ale prckovi pořád nevím, co koupit..
@honzulka moc gratuluju k holčičce i k rychlému porodu. 😵 Jsem ráda, že bacil funguje. 😉
@emtu teď jsi na řadě ty, co? Tak ti moc přeju takový krásný a rychlý porod jak je tady většinou zvykem a zdravého mimíska 😵
vložím pár foteček, at víte, proč nestíhám počítač 😀

emtu
29. lis 2010

Gratulace Honzulce vyřídím! Stejně je to s tím bacilem legrace, Honzulka se tak děsila, jak to s ní dopadne...vsadím se, že vůbec nevěřila, že to půjde tak "hladce".
@marmla Děkuji za přání, budu se snažit. Jak chytit bacil, tak jet opatrně 😉 .
@niki31 Sláva, že jsi taky zavítala. Ty jsi s těma cukrovinkama úplně neskutečná! Fakt skvělé! Ovšem ze všech těch dortíčků a perníčků je nejsladší Daník, úplně koukám, jak už krásně pase koníčky a ještě se při tom tváří, jako by ho to bavilo. je to sportovec! 🙂 S dárkama jsem na štíru taky. pohybuju se už tak nějak stěží a v obchodech mě chytá děs, když se sejde na 1 m čtverečním více než 10 lidí, což je teď zcela obvyklé a to i v dopoledních hodinách! Musím to vyřešit urychleně po internetu 😒 .

niki31
29. lis 2010

@emtu jj, Daník je nejsladší z mých sladkostí 😀 Já teď koukla do tvého alba na fotky a musím říct WOW!!! Teda tvoje břicho nosit to musí být záhul! 😲 Mylsela jsem, že už jsem viděla hodně, ale tohle fakt ne 🙂 Bych se bála umývat si vlasy nad vanou, že mne to převáží a rozbiju si hlavu o kohoutek 🙂 Nebolí tě záda???

marmla
29. lis 2010

@niki31 Teda sladkosti super a malej je kouzelnej, musí být moc hodnej když Tě nechá tak dělat dobrůtky
@emtu No nic, mně se povedlo se skoro rozthnout vejpůl na schodech jak tam byla mokrá dlažba, ale snad to ustojíme. Říkám malému dva týdny a pak můžem ať jsme na Vánoce doma 😀 , tak snad poslechne a nebudou mu pády komplikovat život v bříšku a to chodím mega opatrně 😠

emtu
29. lis 2010

@niki31 Děkuji za uznání 😵 ! Naštěstí máme i sprchový kout 🙂 🙂 , nad vanou jsem si vlasy myla naposledy někdy v srpnu 😝 . Záda mi kupodivu nebolí, nejvíc mi bolí spodek toho břišního monstra, jak to tak neuvěřitelně trčí vpřed, tak se mi to dole dost napíná. A pak mi opravdu bolí to, že už mi není skoro žádné těhulovské triko 😔 , všechny mi na boku rupou 😅 , to je člověku teskno u srdce. Přesně takové břicho jsem měla s dvojčaty, když jsem přenášela a zavřeli mě už do porodnice na pozorování, tak víc než Mudrcové mne chodily pozorovat do sprchy ostatní těhule 🙄 , protože to moje břicho je fascinovalo a rozesmívalo. Tak jsem si myslela, že teď s 1 tvorem v břiše už nebudu takový exemplář z panoptika, leč ejhle - je to stejné. Mudrc se mi směje, sestřičky nevěřícně koukají 😠, ostatní těhule v čekárně, a zejména jejich mužný doprovod, jakmile se objevím, zapíchnou do mého břicha zrak a v duchu jistě uhadují: 2, 3, 4? a takhle čučí celou dobu, co tam sedím. A to je Jáchym naprosto průměrně velký. Teda dle UTZ. A ještě navrznutej v samý špici toho těřichu, tak co je v tom zbytku? 😖

emtu
29. lis 2010

@marmla Dlaždičky, ne? Ty jsou sakra zákeřný. Ještě jsou taky chutný betonový dlaždice v kombinaci s kopcem, tedy to, co máme od vrátek ke dveřím. Ale já už chodím po minulé zkušenosti opatrně, zdálky by si mne lidé mohli splést s Jožo Rakoncajem při sestupu z Čomolungmy. Jen ten cepín v ruce mi chybí 😀 . Buď opatrná!! za sněhové kalamity neroď a navíc bacil RP teď musí putovat sem!!!!! 😉
Ještě od HONZULKY: děkuje za gratulace, je plná dojmů a emocí, že ještě ani neusla, malou má u sebe, kochá se a všem nám, kterých se to týká, přeje taky takovou rychlovku. Tak doufejme, že už nám bacila stávající mamulky nevyplácaly! 😕

niki31
29. lis 2010

@emtu no já si z tebe nechtěla dělat srandu, beru to z vlastní zkušenosti, leč mne nepřevážilo břicho, ale prsa. 😀 Měla jsem u první holky snad devítky, a doktoři se mohli uplácat smíchy, když jsem vysvětlovala,jak jsem přišla k rozbité hlavě. 😀 Mamka mi musela nechat ušít kojeneckou podprdu, protože v mé velikosti byly jen stany ve sportovních potřebách. 😀 No každopádně před tebou smekám, mne břicho vespod bolelo i přes to, že nebylo tak vystrčené vpřed jako tvoje, takže tvoje utrpení si snad ani neumím představit.. Snad už to budeš mít brzy za sebou, Jáchymka u sebe a těhubřicho placaté 😵 Věřím, že ten náš rychlý bacil tě fakt dostihne, pro jistotu jsem plivla na monitor, ať ti tam určitě dojde 😀
@marmla díky, malý je fakt zlatý. 🙂 Pořád si říkám, že ho mám za odměnu, páč už je to určitě moje poslední mimi. Pak už jen můžu čekat na vnoučata 😀

niki31
29. lis 2010

ještě vám pošlu jednu fotku pro zasmání.. Daník se nějak osypal, tak jsem ho natřela tekutým pudrem, no a přítel ho ještě trošku dozdobil 😀

emtu
29. lis 2010

@niki31 Tak já si tady monitor oblížu a snad se nakazím 🙂 🙂 ! Díky! Příhoda s prsama a rozbitou hlavou je úchvatná 😀 ! Klidně si ze mne srandu dělej, ono to břicho je fakt směšný 😉 . Při pohledu na něj ani nevěřím, že se ještě někdy může vrátit do původních rozměrů!
Teda tady je pěkná šlamastyka, pořád chumelí, leží tu přes 30 čísel sněhu, a odpoledne už několikrát vypadla elektrika. Naštěstí to vždy za chvíli nahodili, protože jináč by to teprve bylo veselé - náš kotel je sice plynový, ale řízený elektrikou 😲 ! Šla jsem alespoň smetákem vyprostit auto ze sněhové záplavy, protože má mrznout a nerada bych v noci s kontrakcema škrábala půlmetrovou závěj ze střechy a okna. Ale spoléhám na Jášu, že postrádá cit pro dobrodružství a pěkně si počká v teple a pohodě na svůj termín 🙄 .

georgine
29. lis 2010

ahojky hlásím že miminko je zdravoučké, krásnoučké a všechno kromě te placenty je perfektní

marmla
29. lis 2010

@emtu Teda ty máš zážitky, to stojí za to 😀 . jsi mně pobavila a ty pohledy těch chlapů musí být zajímavé, ale každopádně to máš za pár a pak už jen zbydou ty úsměvné vzpomínky

mlsdlisaci
29. lis 2010

přeji všem krásný večer,jak koukám třetí mimi ale co to čtvrté??je tu taková debata??? 😎

emtu
29. lis 2010

@mlsdlisaci Hezký večer i tobě! A smekám, čtvrtý mimčo, pane jo, ale aspoň budou mít holky brášku, to se vždycky hodí 😉 . Jestli je tu ovšem o čtvrtých dětech debata, to nevím. Tak zkus založit, to by mne celkem zajímalo, jestli by se někdo přidal 🙂 .

mlsdlisaci
29. lis 2010

to je dobrej nápad 😀

emtu
29. lis 2010

@marmla pohledy těch chlapů nejsou ani tak zajímavé, jako strnulé 😀 až vyjevené, člověk z nich vůbec nepozná, co si vlastně myslí, jestli závidí, že mám větší břich než jejich ženuše či mají hrůzu, že se na místě protrhnu 😉 . No a ty si na řadě po mně! Takže už ti toho taky moc nezbývá!

emtu
29. lis 2010

@georgine Tak miminku 3x sláva! a placenta je furt stejná, nebo se to alespoň trochu zlepšilo? A doporučili ti mít nožky nahoře a nic nedělat 😉 ? A poradili, jak to provést?

@mlsdlisaci Tak vzhůru do toho, třeba se tam někdo z téhle diskuse v budoucnu taky uchytí 😀 ! Když vidím, že u vás na čtvrtý pokus kluk vyšel, napadá mi hříšná myšlenka, že u nás by se třeba mohla povést ta holčička 🤐 .

mlsdlisaci
29. lis 2010

to bych ti přála🙂)ale já byla šťasná jak blecha když jsme se dozvěly že je to klučík 😀 toho růžového je už u nás spousty.Manžela sestry mají holky moje také a tak jsme snad udělaly průlom 😀
emtu:koukám že se ti to blíží a tvoje dvočátka májí také 8 let mohu se zeptak kdypak jou narození??Naše dvojky v 8/02

emtu
29. lis 2010

@mlsdlisaci Kluci jsou 1/02, takové opožděné vánoční dárečky 🙂 . V manželově rodině je to přesně naopak, tam se čeká na prolomení mužské fronty nějakou holčičkou 😉 !

mlsdlisaci
29. lis 2010

tak za rok do toho né?a co ty víš třeba to nakonec bude holčička a pod stromeček 😀

marmla
30. lis 2010

@mlsdlisaci Teda to je krásný, my máme na cestě třetího kluka a ta holka by se k nám hodila. Bylo u vás v plánu čtvrtý dítko?
@emtu To jo, bude pár týdnů klid a pak budu rodit já, snad to stihnem do konce roku hihihi... 😀 Já si pohledy debilů užívám dosyta. Je plno lidí co na mně koukaj, že čekám třetí, já si na to zvykla, ale teď koukaj lidi co dřív nekoukali, není nad to bydlet na menším městě qa to se mně ptaj i jestli jsem přibrala, přitom je vydět, že mi roste břicho i přes tu zimní bundu, naprosto nechápu jak si to někdo může splést. A mít břicho jak ty tak by si mně možná i fotili 😀 Co k tomu říct, že?