Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

georgine
24. lis 2010

ahojky holky, koukám že řešíte EPI-no no abych řekla pravdu mám tu placentu nízko tak sama nevím jak budu nakonec rodit jo CS jsem si ještě nevyzkoušela 😝 no a na durhou stranu je mi líto dát 2litry za takoou jednorázovku 😝
to radějc nakoupím něco pro mimčo.. 😉 no co mylsím že horší než kelště už to fakt být nemůže 😉 takže do toho nejdu
no holky marmlo ty ještě nerod 😀 a pelaš k mudrákovi at se na tebe mrkne 😉 a honzulko na tebe se už těším.. jen ze zvědeavosti mě napadlo máš jiné bříško než u kluků?? 🙂 a drž se..jsi ve finále.. 😵

honzulka
24. lis 2010

@georgine Nevím,zda mám jiné bříško,ale jednak jsem méně přibrala a hlavně mi všichni říkají,že to mám jen v břiše...Zkusím najít fotku s Tomikem v břiše... 😉

honzulka
24. lis 2010

Tak pro srovnání břicho s Tomem 10 dní před porodem a druhá je z dneška... 😀

honzulka
24. lis 2010

@georgine A jinak se finále opravdu blíží-odešla mi zátka,takže nervozita sílí!!!! 😨 jen ta malá potvůrka se moc nechce hýbat...tak pořád nevím,zad nedojít raději na monitor,jestli je v pořádku..mám o ní strach... ☹ Jsem plašan,co... 😖

jasamin
24. lis 2010

@honzulka -ahoj. Tak to už je jasný. Porod se blíží. Já slyšela, že děti v bříšku když se blíží finále, tak buďto se úplně zklidní a přestanou se hýbat a nabírají sílu na tu cestu nebo naopak začnou strašně řádit. Ale nevím co je na tom pravdy. Jestli jsi nervozní, tak si raději zajeď k doktorovi. Budeme na tebe myslet. Drž se holka.

honzulka
24. lis 2010

@jasamin Ahojky...já právě nechci vypadat jak blázen... 😔 Teď se trošku zavrtěla,ale oproti včerejšku nic moc..Asi tam zkusím odpoledne zavolat a uvidím co mi řeknou... 😉 Teď si půjdu zkusit na chvíli lehnout s klukama... 😉 Ale děkuji,že na mě myslíte... 😉 I když to asi jinak nejde,když tu furt fňukám,co? 😔 Ale brzy přestanu,slibuji... 😉

jasamin
24. lis 2010

Nefňukáš, neboj. A i kdyby tak já to chápu. Zkus pozorovat pohyby intenzivněji a pokud se ti to nebude zdát, tak raději je´d.
Jako na blázna na tebe koukat nebudou. Je to pochopitelné, že se bojíme. Jsou to naše dítě.

honzulka
24. lis 2010

@jasamin No ona právě vždycky když jsem třeba seděla u PC nebo obědvala,tak řádila jak blázen a dnes nic moc..když jsem jí břichem zakvrdlala,tak něco málo dala vědět,ale ne to,na co jsem zvyklá... ☹

jasamin
24. lis 2010

Tak když tak počkej ještě chvilku a pak je´d. Stejně pokud ti odešla zátka, tak se to za chvilku asi rozjede. Mě u syna odešla taky zátka a za 2hod. mi začaly bolesti. tak uvidíš.

georgine
24. lis 2010

@honzulka když se enchce moc hýbat je to jasné, bude to brzy...
jinak nevím proč ale bříška se smai sobě dost podobají 😀

emtu
24. lis 2010

@honzulka Souhlasím s Jasamin. Pokud se ti to nezdá, tak jeď , ať si kouká kdo chce, jak chce 😠 . Dle mého je to opravdu klid před bouří, možná že se Berunda už naštelovala pěkně k porodu. Necítíš třeba, že by víc tlačila hlavičkou? Jinak na tě moc myslím a hlavně držím palce, ať je vše v pořádku a prtě co nejdřív u tebe!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

emtu
24. lis 2010

@georgine Já taky nevím proč, ale moje břicho vypadá taky stejně jako s dvojčaty - co se tvaru i velikosti týče 😅 . Když koukám na Honzulčiny fota, řekla bych, že teď to bříško začíná víc nahoře a je oblejší 😎 . to je panečku analýza, Honzulka mne pošle do prčic 😒 .

georgine
24. lis 2010

@emtu no to máš jako u mě u mě byli všcky břicha stejný ale s tímhle břichem mám vleký žaludek, takové rozdělené břišeno na dvě boule.. mrkni do alba jestli chceš.. jak nasviňu nemůžu klučičí břicho najít.. tak nemám srovnání..

georgine
24. lis 2010

@emtu jinak to víš že to´jsou hodně povídačky, znám kočk ykterým bych podle bničeho netipla holčičku a ejhle..

emtu
24. lis 2010

@georgine Tak analýza č.2. Kde vidíš nějaké břicho? To je pidi bříško! Dvě boule nevidím, teda až na ta prsa 😉 , zato vidím, že ti taky začíná nahoře a je krásně oblé jako luk 😵 . Já ho mám jak psí čumák 😠 , takže na mě rupají už i těhulovská trika 😝 . Dala bych sem fotku, jenže můj Linux nějak není kompatabilní s MK, co se vkládání obrázků týče 🙄 .

georgine
24. lis 2010

@emtu tos mě potešila jo u mě znám .první v pořadí dlouho kozy a pak nějaké to břicho ale tedka je tam fakt ten žaludek,..a břich.. tak se uvidí.. to je škoda s foťákem..

emtu
24. lis 2010

@georgine Nic si z toho nedělej, mně prsiska narostla o číslo téměř okamžitě - dřív, než jsem si stihla udělat těhu test (a to jsem čekala na 1. možný termín). Jenže břich hned následoval 😖 . A nejhorší je, že to moje břicho už rozesmívá i mého Mudrce 😠 .

georgine
24. lis 2010

@emtu tak to už fakt musí stát za to když se směje i doktor.. já teda nikdy nemívala malinké bříško dokonce tedka ho mám překvapivě malé, navrchu 6kg a ale ono určitě povyroste..
po se vždycky soucitně koukali těhulky v čekárně.. asi si mysleli že už to mám za pár a ono nic, já tam strašila furt 😅 😝 😀

helabella
24. lis 2010

@honzulka -- že by se něco opravdu dělo? 🙂 Souhlasím s holkama, že je lepší radši panikařit a řídit se podle svého instinktu. Držím moc palce, ať je malá brzo u tebe!

@georgine, @emtu -- já měla relativně malé bříško u všech dětí a hrozně mě štvalo, že se mi nikdy nedostal na povrch pupík 😀 😀

emtu
24. lis 2010

@helabella 😀 A měla jsi pupíka alespoň ve fázi, které já říkám výfuk od tanku? to jak napůl trčí ven 😀 . Jejda, já tak chtěla mít tentokrát malé břicho, abych byla elegantní těhule, a zase prd! Jak říká kamarádka, náš tuleň má holt k dispozici 2+1 😠 .
@georgine Tak mně se už na začátku září lidé ptali, jestli to mám za pár. Od října mi říkají, že už mám břicho dost dole, že už to mám za pár. Sestra, když v úterý slyšela, že mám termín až 10.12., zděsila se a pravila - to budete mít obří miminko! Dokonce i neznámou prodavačku v obchodě moje břicho nenechalo klidnou a měla k němu patřičný komentář. já se nějakou fotku pokusím nahrát, ať se můžeš upřímně pobavit 🙂 popřípadě zděsit 😕 .

honzulka
24. lis 2010

@emtu Níž dole asi je,protože se mi špatně sedí... 😉 Já myslím,že to tak rychle nebude,u Jeníka mi odešla ve středu a narodil se v sobotu večer a u Toma pravda nějak ve čtvrtek v noci a ráno šel Sc...Ale každopádně teď toho bylo mnohem víc než u obou kluků dohromady..Malá se začala trošku hýbat,tak jsem klidnější..bolesti podbříšku se občas ozývají,tak uvidíme... 😉 Pokud se tu večer neukážu,tak třeba přijde zítra SMS... 😀 A moc moc děkuji za podporu...s nikým to doma neřeším,nechci znervozňovat MM ješět víc a mamka by mi moc podpory nedala,tak si to řeším víc v sobě a s Váma... 😵

marmla
24. lis 2010

@emtu Jééé tak to mně paní před měsícem na poradně už chtěla poslat na monitor, jsem se rozesmála, že mám ještě dost týdnů čas, tak jsem si myslela buhví jaké břicho nemám. No a dnes mně kamarádka potěšila, říkala, že mám vše v břiše a navíc není nijak veliké, když to srovnala s tím když jsem čekala kluky, takže jsem v klidu... 😠
@honzulka Držím pěstičky a můj doktor říká, raději jet stokrát zbytečně než jednou pozdě a tím se řídím, tak doporučuji i Vám

honzulka
24. lis 2010

@marmla Zatím je vše zase při starém... 😉 malá se trošku hýbe,podbřišek bolí občas a zátka odchází dále... 😉 Tak snad alespoň do pátku odpoledne vydržím(pak už má MM volno,tak se bude o kluky starat)..Nemám hlídání na zítra a pátek a Jeníka musím nechat kvůli těm aftům doma... ☹ Moje mamka by je oba nezvládla,hlavn jak J.není dobře ,tak je mrzutý a chce mě mít pořád u sebe.. 😠 Včera jsme jeli s MM objednat dveře a za tu půlhodinku doma mamce ztropil scénu jak vyšitou,prý tu brečel zavěšený na klice,jak malé dítě... 😠 je na mě za poslední dobu hodně moc vázaný,tak jsem zvědavá,jak to tu zvládnou... ☹

emtu
24. lis 2010

@honzulka No tak hlavně, že už se něco začíná dít 😉 . Tak do pátku odpočívej, pak si dej dloooooooooooouuuuuuuhou procházku, pár dřepů a v sobotu máš vystaráno! Toť rada tetky Martiny 😉 . Jenda je zrovna v takovém tom hloupém období. Naši kluci se na mne naštěstí nijak neupínali a když jsem jim zmizela z očí, byli možná radši 😠 , zato si to vynahrazovali děláním scén na veřejnosti kvůli úplným prkotinám. Správně vytušili, že jestli je mi něco protivné, jest to pozornost širokého okolí a tak mi ji houfně dopřávali. Naštěstí to bylo jen kolem toho 4. roku a netrvalo to dlouho, ale stejně - brrrr, doufám, že tuleň bude rozumnější 😕 .

honzulka
24. lis 2010

@emtu tý jo..procházku nevím,jestli zvládnu... 😀 Každý den stěhuji-balím a večer jsem ráda,že padnu..ještě nemůžu moc chodit rychle,tlačí mě to dole,takže už jsem fakt jak kachna 😠 Možná se ale proběhnu zítra s Jeníkem k doktorce,páč se mu ty afty nějak nelepší... 😠 Jenže naše doktorka není zrovna moc dobrá,tak nevím,zda mná cenu tam letět zbytečně... 😠 V lékárně nám ješět doporučila Kamistad,který je i na prořezávání zoubků,tak zkouším ještě to... ☹ Fialka moc nezabírá a údajně výborná vodičk OD SOUSEDKY TAKY NE..TAK UŽ NEVÍM...Alespoň že nemá teplotu...Včera jsem mu dala na noc Ibalgin sirup,páč mi pomalu brečel,že ho to bolí... ☹ tak snad to do soboty vyléčíme..Nechce se mi nechávat ho tu v takovým stavu..(hlavně že jsem nechtěla v nem.v pondělí zůstat kvůli Tomikovi a nakonec marodí Jeník... 😎 )Jinak on je můj mazánek od malinka,ale teď co MM není moc doma,že jezdí na barák,tak se navázal na mě... ☹ Snad ho to přejde,až budem zase všichni po hromadě... 😉

emtu
24. lis 2010

@honzulka Radši k tý doktorce nechoďte, ať tam ještě nechytnete něco horšího 😒 . Fialka - to je genciálka? A nechceš zkusit ten tee tree olejíček, jak doporučovala Marmla 😖 ? Třeba se to už od zítřka začne lepšit, tady u těch hnusů vždycky chvíli trvá, než se to usadí. Pokusím se od kamarádky vyjistit, co jim na to zabralo, její potomek toho měl plnou pusu a krk skoro až do žaludku 😝 .
Procházku zkus, kachničko 😉 , kámošce to fakt okamžitě zabralo, dokonce o 2 týdny před termínem (to bylo úmyslné, už jí to s břichem nebavilo) a měla jako prvorodička za 5 hodin hotovo 😲 .

marmla
25. lis 2010

@honzulka Tak to máš smůlu, že se aftíky nelepší a škoda, že ty borůvky nezkousne, to je lék nad léky. Snad do zítra vydržíš, jenže víš jak to je, když se mimi rozhodne, tak bude jedno jestli se Ti to hodní nebo ne. Musíte to nějak zvládnout, hlavní je, aby jste byli v pořádku. Já mám naštěstí s klukama štěstí, že nejsou takový mega závisláci, ale já jsem závislá na nich, jak je pár hodin nevydím, tak jsem na nervy.

@emtu Já to s tou procházkou začnu zkoušet od příštího týdne. mamina mi dnes řekla, že mám prý břicho pěkně dole a je fakt, že se nezadýchávám a netlačí mně prcek do žaludku, tak snad porodíme do konce roku a přirozeně 😀
Zítra písnu co na to doktor, ale popravdě mi nejspíš řekne, že je vše v pořádku 😀

honzulka
25. lis 2010

Ahoj holky..hlásím se stále 2v1... 😀 Včera jsem tu naší princeznu asi nějak rozdráždila a večer z ní byla gymnastka-čekala jsem,že mi z toho břicha snad vyskočí... 😀 A dnes ráno nás vzbudi Tomik v 6 hodin a taky se jí to nelíbilo,takže dobrý.... 😀
@emtu U doktorky jsme nakonec byli-nikdo tam nebyl a nakonec je to nějaká viroza..Prý to tu řádí..On má totiž ještě k tomu na ručkách puchýřky...Sestřička říkala,že toho je td plno,že jí chodí děti i na pohotovost,že bylo něco asi ve vzduchu... ☹ Už aby jsme byli odtud pryč... 😠 V Litoměřicích bude vzduch určitě lepší... 😉
@emtu Tu procházku uvidím..musím totiž hlavně balit,takže na běhání nic moc čas... ☹ Ale prošla jsem se dneska zase,málem udělala provaz na ledě a dokonce mi i sestřička řekla,že mám břicho hrozně nízko..tak uvidíme... 😀 Nízko jsem ho neměla ani u Jednoho z klluků,tak třeba to fakt bude rychlejší... 😉 Ale když pominu občas bolest podbřišku a občas zátku,tak mi nic víc není-asi ticho před bouří... 😀
@marmla Mně se pro změnu hůř dýchá(i když možná spíš kvůli nervozitě),ale je pravda,že už mě tolik nepálí žáha... 😉 Ale nemáš ty na procházku a vyhánění ještě brzy? 😕

honzulka
25. lis 2010

@emtu Jo a olejíček by asi nezvládl vůbec..Když mu to mažu tou mastičkou tak už vyvádí jak blázen a musí to zapít..a právě nevím,když měl na něj kožní reakci,tak se mi do toho moc nechce,víš... 🙄

jasamin
25. lis 2010

Ahoj holky.
Pěkně se nám ochladilo, co? Tak mě tak napadá, že SARA MAX a NIKI se tady už dlouho neukázaly. Tak snad jsou ok.
@honzulka - holka ty si užíváš před porodem, co? Snad se ti prcci brzo uzdraví. V sobotu jdeš na vyvolávačku, že? Je to hezké datum. Musíš věřit tomu, že to dopadne a příjde tak jak má. Už sis užila u 2 porodů (stejně jako já), tak ten třetí budeš mít za odměnu hezký. Uvidíš. Já jsem v to nevěřila a opravdu ten 3 porod byl suprovej. Já ti to moc přeju.Určitě nám tady průběžně piš ať víme, že jsi vcelku a až nebudeš psát, tak nám to bude jasné 😀 😀 😀 .
@emtu - musím ti říct, že u tvých příspěvků se mnohdy fakt nasměju. Máš dobrej smysl pro humor 🙂
@marmla - prosímtě ty ještě počkej s vyháněním prcka. Ale chápu, že by jsi ho chtěla mít už letos u sebe. Už jen kvůli toho porodného, co? Hold mít je a nemít je rozdíl. Nejlépe tak ať jste už na vánoce spolu, ale my plánovat můžem, ale co prcek na to 😀
@honzulka @emtu - termín se blíží i EMTU, tak třeba budete holky rodit ve stejnou dobu.