Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

georgine
30. lis 2010

no a ještě jedna radostná zprávičk aje že je to na 95% holčička tkaže ve mě zvítězila zvědavost, ale jsem šťastná, jen aby se z toho nevyklubal kluk 😀

helabella
30. lis 2010

Tak jsem si právě vymazala dlouhý příspěvek 😠 Tak ještě jednou.

Posílám velikou gratulaci Honzulce! Ten bacil rychlého porodu fakt funguje 🙂 Přeju ať malá dobře prospívá a pustí je brzo domů.

@niki31 -- Daník pase krásně! A ty dorty a perníčky -- nemám slov, je to krása! 😀

@georgine -- gratuluju k holčičce! A samozřejmě ke zdravému miminku 🙂 A ta placenta se může změnit, ne?

@emtu -- třeba se ti nakonec po bříšku bude ještě stýskat 😀

@marmla -- i na velkým městě je sranda ... včera se mě nějaká paní na ulici ptala, jestli jsou všechny ty děti moje 🙂 Po mojí kladné odpovědi, říkala, že to není možné, že jsou hrozně u sebe a jak jsem to stihla 😀 Prostě není nad to mít drobné děti 😀 😀

jasamin
30. lis 2010

@niki31 - ty dortíky jsou úplně k zakousnutí a Daneček úžasný.
@mlsdlisaci - ahoj. Určitě si založ svou diskuzi, myslím, že se k tobě určitě někdo přidá, třeba jednou i my, že holky? 😀
Každopádně před tebou smekám, obdivuju tě a možná i závidím tu odvahu jít do čtvrtého mimi. Ale myslím, že to bude fajn.
@emtu - tak co třeba ty? Když čekáte na tu holčičku, tak by jste to mohli zkusit, co říkáš? To můj manžel po porodu prohlásil "tak příště dáme ještě tu holčičku, ne?" srandista 🙂
@marmla - no a počkej jak budou koukat až budeš chodit se všema třema po venku. Normálně ty pohledy lidí, jak jdu s kočárkem a 2 dětma k tomu jsou neuvěřitelné. Podívají se na mě a pak je vidět jak počítají a co si asi tak myslí, ale je fakt, že mě to baví 🙂
@georgine - moc gratuluju k vytoužené holčičce, určitě musíš být moc š´tastná. I když 3 kluci a manžel k tomu nemusí být taky vůbec špatné 😉

cabaretka
30. lis 2010

@celebes dlouho jsem tady nebala a dívám se ted a máme to podobné. doma mám 4,5 letou Terezku a 22měs. Michalku a 25.3. čekáme kluka taky neplánovaně 🙂

cabaretka
30. lis 2010

@numerenka děkuju dlouho jsem tady nebyla nešel nám net. už jsem to vyřešila. podařilo se mě vyměnit kočár atlantik po Míši za x lander s jednou paní kousek od nás. takže už mám x landera 08 a na to se mě vleze v pohodě skejt, takže sour. kočár nakonec řešit nebudu. děkuju 🙂

celebes
30. lis 2010

@cabaretka my jsme do minulého týdne nevěděli co to bude, ale byli jsme opět na měsíční kontrole v perinatologickém centru ve zlíně a a paní primářka se prokecla - takže se po dvou holkách na 90% dočkáme kluka - takže to máme opravdu teď už skoro stejné. Uvěřím až ho uvidím, teď už to máme opravdu skoro stejné

celebes
30. lis 2010

😀😀 Takže kontrola ve Zlíně nám dopadla dobře, nádorek na srdíčku se díkybohu vstřebal, takže žádná operace nehrozí. Bohužel paní primářka se nechtě prokecla a teď už víme, že se Lidu a Amálka dočkají bratříčka. Akorát nevím co budu dělat se vším tím holčičím oblečením, tak nějak jsem počítala s tím, že to bude opět holka. Ale stáhla jsem si z netu tu tabulku určení pohlaví podle krve a tam vyšel taky kluk. No bude to ještě zajímavé. Za 14dní mám jít na orální glukózový test - už teď je mi špatně, hlavně z toho, že se před tím nesmí jíst.......

emtu
30. lis 2010

@celebes Tak to je skvělé, že ten nádorek zmizel, myslela jsem tudle na vás, jak jste asi na KO dopadli, tak mi spadl kámen ze srdce 🙂 🙂 🙂 ! A koneckonců můžeš být nakonec ráda, že se Mudryně prořekla, co by pak pepík dělal s holčičíma oblečkama? Teda, jemu by to mezi náma asi bylo zcela jedno, ale co by tomu řekli lidi?! Naši kluci jako malincí měli na zimu takové cihlově oranžové kombinézky a jedna zvědavá bába na ně v kočáru koukala a říkala jim: vy jste ale hezké holčičky. Tak jí slušně odpovídám, že jsou to oba kluci, načež se ona urazila a docela ošklivým tónem mi odsekla: Tak proč jim dáváte růžové oblečky!? ☹ A nasupeně odkvačila, aniž bych stačila pusu otevřít 🙄 . Lidi prostě musí okomentovat úplně všechno.
@jasamin i ty bábo! Ale já bych snad i do toho 4. potomka klidně šla, ponivadž tohle naše dítko bude takový osamělý vlk samotář a bude potřebovat nějakého blízkého druha, nedělám si iluze, že by si ho dvojčata nějak všímala, ty si žijou jen tak pro sebe 😠 . Ale třeba překvapí..
Dneska jsem svedla souboj se sněžnou záplavou a vydala se do města a do porodnice na KO. Po celodenním klouzání na neupravených chodnících mám natolik natažené svaly v tříslech, že jakýkoliv pohyb jest pro mne učiněným mučením a vyju tady zoufale na měsíc. KO dopadla dobře, Mudrc říká, že to zatím na nic nevypadá a tuleň tam má místa dost (aby ne 🙄 ), tak si užívá pohodlíčko. Tak ať si jen klidně ještě užívá, já si ráda počkám na oblevu a navíc mi Mudrc taktně sdělil, že bude celý příští týden pryč. Tak si musíme počkat i na něj. 14.12. - to bude náš Den D 😀!

emtu
30. lis 2010

@georgine Tak cácorka se vám nakonec vydařila? I vy šikulové...tak gratuluji moc 🙂 !

cabaretka
30. lis 2010

@celebes tak já taky počítala že to zase bude holčička, tak nějak jsem měla jasno. ale už 3x mě potvrdily kluka i na genetice-prej je to na 100% říkala dr. že toto se splést nedá, že to jde pěkně vidět. muj chlap říkal, že 3 holky by už bylo moc 😎 ale jinak před tím jsme si holčičky strašně přály, byl to muj sen mět 2 holky.

mlsdlisaci
1. pro 2010

no v plánu jakxi nebylo otěhotněla jsem přes tělísko 😲 ale když už přišlo a vybralo si nás tak jsme ani nad ničím jiným nepřemýšlely.A pohledy a keci druhých neřešíme ty nám na chleba stejne nepřidají 😀 a co vím tak všude v americe je třetí a čtvrté dítko uplně normální.Neřeš ty pitomce protože až budeš malého vozit v kočárku tak pro změnu ti do něj budou lézt a opravdu se přesvědčovat zda je to chlapeček.Nám se posmívaly že manža neumí nic než holky a on jim řekl že je král a má tří dcery 😀 přeji hodně štěstíčka ajak jsem koukala máme terním skoro společný 😀 tak uvidíme která dřív ale já malou přenášela 9 dnů tak uvidíme

marmla
1. pro 2010

@mlsdlisaci Já si taky myslim, že pokud by se stala v budoucnu nehoda, tak by jsme asi neváhali a dítko si nechali, pro nás je dar, že můžem mít velkou rodinu. A jak píšeš nikdo nám na chleba nedá a tak ať si všichni trhnou nohou. Manželovi se zas smějou, že umí jen kluky. S první ženou má syna Lukyho, už je dospělej a my budem mít tři a co hlavně, že jsou všechny děti zdravý. Tak to se tu budem předhánět která porodíme dřív. Kolikátého máš termín? Já 13 ledna

cabaretka
1. pro 2010

@mlsdlisaci přes tělísko??? já právě ted taky otěhotněla neplánovaně,prášky jsem vysadila a dávaly jsme si pozor, ale párkrát nám to ujelo. ale tři děti už je pro nás dost a právě přemýšlím o tělísku, že si pak dám.

mlsdlisaci
1. pro 2010

marmla-nehoda se může stát raz dva 😀 termín mám 17.1 ale teď na UZ mi už neudělal ani fotečku protože malej je už posazenej dost nízko 20.12 jdu na ko a to mě říkal 😀 ať jsem opatrná aby se malému nechtělo ven dřív 😲 ale zatím se držím 😀 zuby nehty 😀 tak uvidíme ale říkal že stopro přenášet nebudu ale uvidíme.

mlsdlisaci
1. pro 2010

cabaretka-ano ano,prý stačí slabší zánět který se přes těl dá špatně poznat a je to 😲 tělísko mi vyndal hned jak jsme to zjistily a pak uvidíme co bude dál.Přemyšlím o podpažní tyčince ale nějak nevím....nevíte o ní něco?

marmla
2. pro 2010

@mlsdlisaci Tak hlavní je, že se cítíš dobře. Já bych taky ráda odrodila do konce roku, tak snad se povede. Čípek mám dost zkrácenej, ale zatím se neotvírá. Ale celkově tohle těhotenství je pro mně dost vyčerpávající s klukama jsem to nezažila. Je pravda, že mi oba porody vyvolávali a tak by se mi líbilo se rozrodit doma a bez stresů. Je pravda, že už dva týdny cítím poslíčky a že je malej taky dost dole a i dost lidí mi to potvrdilo, tak uvidíme. A nehoda se stát může, to je pravda. My jsme zvyklí dávat se mega pozor, nesmim antokoncepci, protože mám špatný játra a za deset let jsem otěhotněla vždy plánovaně, ale nikdy neříkám, že se něco nemůže přihodit, pak jen záleží jak se k tomu ty lidí postaví 😀
A to tělísko jsi měla obyč nebo z hormony?

emtu
2. pro 2010

Zdarec holky. Poslední zprávy od Honzulky zní, že je propustí buď zítra nebo spíš až v sobotu, ale vzhledem k sněžnému běsnění jí to ani moc nevadí. Prcek je trochu žlutý, tak je trochu líný při krmení, ale je tam prý nějaká fajn sestřička, takže i kojení zatím vypadá, že se daří. Tak a příště už, doufám, uvede věci na pravou míru sama Honzulka 🙂 .
@mlsdlisaci Tak vidíš, jak se ti rozjela nová diskuze! Hned jsem u vás šmírovala! 🤐
@marmla Nonono, ty se nějak snažíš předbíhat! Poslíčky jsem já měla snad zatím 3x. Já si s tebou termín vyměnit nechci! Jinak já taky antikoncepci nikdy nebrala. Neplánovaně jsme si nedali pozor jen jedinkrát (a to ještě v prootěhotnění naprosto nepravděpodobný termín) - a byli z toho dvojčata 😉. Takže přihodit se může cokoliv, souhlasím.

marmla
2. pro 2010

@emtu Tak já poslíčky u svých synů neměla nikdy, takže teď mně to docela překvapuje. Ale tohle těhu si užívám vše co jsem u kluků neměla, takže si to mám vychutnat pořádně.
Tak to má Honzulka pěkný, že budou brzy doma a prckovi bude fajn, hlavně aby se zbavili tý žloutenky 😀
A s Tebou to vypadá jak? Cítíš se dobře? Kolikátého máš termín?

emtu
2. pro 2010

@marmla Já mám TP 10.12., ale na posledním UTZ to na počítači házelo 14.12., což by se mi líbilo víc, ponivadž to má můj Mudrc službu v porodnici 😉 . V úterý na KO Mudrc říkal, že to zatím nevypadá, že by to užuž mělo vypuknout, což samosebou ovšem zaručit nemůže, ale já se toho budu držet 😎 a snažím se o tom přesvědčit i Jáchyma. Cítím se dobře, ale řekla bych, že břicho už začíná trochu nacvičovat, tvrdne mi teď nějak častějc. A děsně mi bolí spodek, takže se tu chvílema šourám, jako by mi bylo 103 let a měla kyčle sežraný artrózou 😉 .

marmla
2. pro 2010

@emtu no o kyčlích mi něco povídej, přes den je to dobrý, ale jak dám kluky spinkat a chvilku si lehnu na gauč, tak pak chodím hůř jak moje babička a to nemluvím o zádech, ale jen na pravé straně, hold mně prcek utlačuje to co potřebuju využívat 😀
U mně je to s termínem u všech ultrazvuků stejné, což udivuje doktora, že se to skoro nikdy nestává, takže mám 13.1 podle ultrazvuků a podle MS 16.1. ale minulou poradnu mi říkal, že bere ten podle ultrazvuků, že je to přesnější.
Já Ti tak závidím, že to budeš mít brzy za sebou.
U nás doma se manžel ptá kdy už, tak jen suše říkám, až se mu bude chtít, ale jsem ráda, že jsme přečkali těch 34tt a teď by byl už v pořádku
Moc Ti přeju, aby Ti prcek vydržel jak potřebuješ 😉

mlsdlisaci
2. pro 2010

Ahoj holky tak jsem zaskočila i sem 😀 jj krásně se nám forum rozjelo a koukám že my se brzo zase rozsypeme 😀 taky mám ty pocity a jestě se přidalten obávaný sin neklidných nohou jak se večer natáhnu tak musí manža masírovat 😀 ale jinak v poho dnes jsme byly v Grně dokoupit věci na Domču a dárečky holkám a teď už jen cukroví.Letos jsem prohlásila že vánoční úklid bude po vánocích 😀 nějak se mi nechce být na Vánoce v porodce ale kdyby to přišlo tak to taky nějak zvládneme 😀 Já jdu na ko až 20.12 což mě dost zaskočilo protože s holkama jsem chodila od 32t každých 14dnů.Jak to máte vy???

emtu
2. pro 2010

@mlsdlisaci Nazdárek, já do 36 tt jednou měsíčně a od 36 tt už každý týden na CTG a do poradny. Dárečky už máte všechny? Tak to gratuluju, já furt ne ☹ a už jsem z toho nervózní.

mlsdlisaci
2. pro 2010

tak to máme stejné 😀 asi si říkají zasloužilé matky si poradí samy 😀 ne ne ještě vše nemáme něco jsem dnes doojednávala na netu.No tak šup do oho a uvidíš jak všechno uteče.Pod stromeček ten nejkrásnější dárek 😉 a jak se těší kluci na brášku?

emtu
2. pro 2010

@mlsdlisaci No žádné velké nadšení nevykazují, ale oni jsou prostě zvyklí jen na sebe. Byli ovšem rádi, že to bude brácha, protože ségru oni rozhodně nechtějí, prďoši 😠 . Dokonce chvílemi tvrdí, že si s bráchou budou i hrát. Tak jsem na ně docela zvědavá, co budou dělat, až tady mimčo opravdu bude. Teď tady právě na netu brouzdám a přemýšlím a vymýšlím, až mi jde z toho hlava kolem 😲 .

marmla
3. pro 2010

@mlsdlisaci Já na kontrolu od 30 tt chodím co dva týdny. Včera jsme byli na pohotovosti a malej bude do vánoc s náma, čípek skoro nemám a otevřená jsem na jeden prst. Jak jsem Vám psala, tak mně bere ten spodek už několik týdnů. Malej má přes 2,5 kila, tak si mně v nemocnici nenechali, prý těch pár dní co nám zbývá nebudou dělat haryky a my tím nemusíme řešit co s klukama. Jen musí počkat do pondělí, to nám příjde postýlka a bude doma kočárek a v neděli má narozeniny tchán a v pondělí můj táta, tak snad neporodim na narozky některého z nich. 😀
Jsem celkem ráda, že to začíná samo a ne jak u kluků, jen manžel je z toho už teď na nervy, prý co bude když to nestihne, tak mně tím pobavil, nikdy nezažil co je to vést mně do porodnice a teď když je to reálné, tak se bojí.
Jinak holky my taky dárky nemáme, měli jsme v plánu to obstarat o víkendu, ale manžel má moc práce, prý to přinejhorším oběhá sám a my dáreček budeme mít ten nejcennější a to zdravé děti 😉

jasamin
3. pro 2010

@marmla - holka tak ty nám asi každou chvilku vážně porodíš. Ale už jsi v 35 týdnu, tak to už jde., ne? Hlavně kdyby cokoliv, tak je´d raději dřív, ať to stihneš. Asi se budeš i rychleji otvírat. A kontakt na někoho máš?
Jinak já nemám dárky nakoupené vůbec. Jediné co mám, tak jsme Matymu koupili pod stromeček lehátko a to nám přivezla včera PPL. Jinak nemám nic. A to manžel jede na služebku na celý týden, takže to taky nic nevyřídím, protože nám dělají až do 13.12 nový výtah, takže jsem zavřená doma. A to když někam fakt musím, tak manžel jezdí z práce mi pomáhat snést a vynést kočár do 4 patra. Já už se tak těším až to bude hotové a já budu mít volnost pohybu 😀
Tak dost stěžování. Všem přeji krásný víkend.

emtu
3. pro 2010

Tak to jste mne uklidnili, s těma dárkama myslím, že nejsem jediná. Zase jsem to všechno chtěla obstarat včas, tak, jak si říkám každý rok, a tak jako každý rok jsem neobstarala nic 😠 .
@marmla Zato ty jsi mne neuklidnila. jejda, jejda, prcek je na vás už nějak moc zvědavý, že se tak tlačí ven, ale je to zodpovědný člověk, když to vydržel minimálně do toho 35 tt. tak na tebe budu myslet, ať dáte ještě ten 36 tt, a pak hurá do toho! Mne bralo břicho včera celý den, až jsem si říkala, jestli už to na mne nejde, ale dneska je to zasejc v klidu. No jo, tuleň tam má dost místa, takže chvilkama provokuje, a pak se někam odvalí odpočívat 🙂 .
@jasamin To si vybrali pěkný čas pro dělání toho výtahu. Asi to máte dárek k vánocům 😉 . Stejně je venku zima jak v psírně, jen buď pěkně zalezlá doma. já jsem a jsem spokojená 😎 .

jasamin
3. pro 2010

@emtu - to jo. Na konci těhotenství nám dělali nová plastová okna a zateplení baráku a když jsem porodila tak se vrhli na výtah a nové zvonky. Takže paráda. Ale máš recht, vzhledem k počasí je to stejně jedno, akorát tím, že mám ještě 2 rarachy kteří chcou chodit ven,mají kroužky atd, tak je to dost neš´tastné. A ty čekáš na které datum? Kdy by se ti to vlastně hodilo přivést na svět své 3 dítko? 🙂 My to všechny vždycky tak plánujem, jako bychom to mohly ovlivnit 😀

emtu
3. pro 2010

@jasamin Tak rarachy zkroť a nauč je snášet ze schodů kočárek 😉 ! A nebo si pořiď na mimčo šátek, v tomto počasí ovšem spíš kožušinu z ledního medvídka! Nám zase v tom podzimním vlhku zplesnivěl zčásti dům, takže teď tu máme odtahané skříně, všude na zemi složené knihy a jiné věci, jedním slovem bordel a ne příprava na mimčo 🙄.
No, já jsem ten svůj porod vyšpekulovala na 14.12. Tak už 2 dny posílám Jáchymovi telepatické vlny a jsem zvědavá, nakolik je uznalý a poslechne. Kluky jsem taky přemlouvala, že by mohli počkat až do mých narozenin, no a zabralo to, ale nějak se jim v tom čekání nakonec zalíbilo a nechtělo se jim ven vůbec, kozám rohatým tvrdohlavým 🙄 . Myslím, že do smrti nezapomenu na jejich našňuplé výrazy a pohledy plné výčitek, když je ze mně dostali násilím 😀 . A zůstalo jim to dodneška - když jim někdo kazí jejich plány, tak je zle.

jasamin
3. pro 2010

@emtu -je fakt, že ten šátek musí být super, ale te´d přes zimu mi to příjde nebezpečné. Kdybych tak sebou plácla na zem, tak to by nemuselo dopadnout dobře ☹ . To spíš na jaro a léto.
Takže to máš taky doma veselé koukám 🙂 . Já ti budu tedy držet pěstičky ať tě prďolka vyslyší a počká na toho 14.12. Říká se, že síla myšlenky je silná, tak třeba to výjde a marmla se k tobě přidá a předbíhat nebude 😢 Ještě prosímtě ten tvůj brouček bude Jáchym nebo je to jen jak píšeš pracovní verze a jméno bude jiné?