Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

celebes
10. lis 2010

Naše ani dvouletá atomová myš si hrála s notebookem a totálně mi rozhodila internet 😠 a dalo mi to dost práce zase ho zprovoznit, chtěla se dívat na shreka 😀 ach jo

emtu
10. lis 2010

@honzulka No to právě nezačnu! Chmurné představy mne chmurně bloknou! Nicméně se mi to teďka hodí, neb mi MM zodpovědně odjel na 10 dnů do Krakova a nic mi tak neděsí, jako představa, že tu rodím v osamění za asistence našich hochů. Nebo jak jedu v noci sama autem krajinou do porodnice. Ta romantika! 😲
@celebes Takové atomové myši jsou děsně nebezpečné bez ohledu na věk. Mně teď osobně rozhodila ponožka. Dávala jsem do pračky 4 a vytáhla jsem 3. Asi byla taky atomová a vypařila se... 🙂

marmla
11. lis 2010

@emtu Jééé taky máte doma skřítka co krade ponožky?
Holky tak teda to je prča, no nevim jestli bych ty schody udýchala už teď funim i na rovince netož do kopce ebo schodů

honzulka
11. lis 2010

@emtu holka,10dnů ještě musíš vyderžať..To mám rodit teprve já!!!! 😀 A žádné předbíhání nebude,jasný... 😉 😝 Hlavně mám na tebe tel.tak abychom si nakonec nepsali z porodnice do porodnice... 😀 Ještě že mám tel.na Jasamin,aby sem pak dala vědět.... 😀 Jinak já mám MM stále na baráku,takže jsem si říkala,kdybych začala rodit,tak si to užiju tady s mojí maminkou za zadkem???? 😠 No to bych si to šla raději odfunět asi do porodnice už od začátku,neb tam by se na mě každý vyprd,jen mě občas zkontroloval... 😉 No a MM by snad do té půl hodiny dorazi..jenže se nám ozývají divné zvuky z motoru,tak čekám,kdy nám auto klekne..to bychom totiž nebyli my,aby se nám něco při stěhování zase nepo... 😅 😠
@marmla taky máme doma čorkaře ponožek... 😉
Tak a já letím vyfunět oběd cestou do školky pro Jeníka.. 😉 Tak hezký den všem.. 😉

emtu
11. lis 2010

zdarec, holky!
@marmla Kdyby krad jen fusekle! Někdy si troufne i na větší položky, bídák! 😠
@honzulka Já osobně se předbíhat nechystám, jsem ukázněný "frontový bojovník". Nicméně třeba má Jáchym soutěživého ducha?

honzulka
11. lis 2010

@emtu my se soutěžit určitě nechystáme.. 😉

marmla
11. lis 2010

@emtu Tak u nás to je jen o těch ponožkách zatím 😀

@emtu To musíš bez manžela chvilku vydržet a prcka přemlouvat, aby počkal. Kamarádce taky zbýval den aby se jí manžel vrátil z Itálie, nakonec musel vyjet o den dříve a přijel až když byli holky na pokoji po porodu. Nestihl to o tři hodinky, ani bych nechtěla vidět tu rychlost jakou jel. Škoda, že na malou nefungovalo přemlouvání, ale Vy máte ještě čas.

Jsem dnes byla sepsat porodopis a volala tchýně manželovi k svátku a on, že jsme v porodnici a ona to jako už... No ona se na mimi netěší od počátku, takže se ani nezajímá kdy se má malej narodit ☹

jasamin
11. lis 2010

Ahoj holky. Tak jsem dala pár foteček do alba, kdo se chce kouknout na ten můj poklad 😀 .
Jinak přeji hezký večer.

emtu
11. lis 2010

@jasamin To je príma miminko! Moc hezký kluk, jasamin, tak ať je hlavně zdravý jako řípa a ať ti dělá jen a jen radost! 😵

marmla
12. lis 2010

@jasamin je moc krásnej, hlavně ať jste oba v pořádku a plný energie 😀

jindruna
12. lis 2010

@jasamin Matyášek je moc krásnej,gratuluju a přeji nejen vám dvěma hlavně zdravíčko.Užívej si to. 🙂

marmla
12. lis 2010

Tak dnes máme po poradně, vše v pořádku, tak jsme v klidu 😀
Jen po cestě od doktora jsem se projela po zadku, ve mně tak hrklo. Ale zatím jsem ok, tak snad jsem spadla dobře. Gabrísek o sobě dává vědět a tak si to moc užívám. 😀

honzulka
12. lis 2010

Ahoj holky..letím kouknout co je nového... 😉
@marmla tak na sebe dávej holky pozor... 😒 Já uklouzla málem po listí...Je to docela venku nebezpečný.. ☹
@jasamin krásný fotečky..ty miminka jsou v tý porodnici takový roztomilý...Kluci tam byli vždycky i tak nějak hodnější,tak ať Matyášek je tak hodný i doma... 😉

mira81
12. lis 2010

@jasamin -gratuluju 😵 , Matyášek je moc krásnej a má krásný jméno, taky jsem ho chtěla pro kluka, preju vám hodně zdravíčka a moc štěstí 🙂

emtu
14. lis 2010

Nazdárek, holky!
Nikde nikdo, tak alespoň já. U nás je úplně krásně, svítí sluníčko a je teplo, tak peru od rána jako divá mimiňácké oblečky a jiné roztodivné věci. Včera se mi podařilo přemontovat kočár ze sportovní verze zpět do verze s korbičkou, jsem na sebe patřičně hrdá, popletla jsem adaptéry jen jednou 😉 . Zkrátka technický talent! Tak doufám, že je u vás taky hezky a hezky si tu neděli užijte!

jasamin
14. lis 2010

Ahoj holky. Mockrát děkuju za pochvalu malého. Dělali jsme co jsme uměli 😀 . V noci je hodnej. Spí celou noc a budí se jen na jídlo. Takže zlatíčko. Přes den toho ale moc nenaspí, takže si vyžaduje pozornost a já pak nic nestíhám 🙂 . Navíc mi onemocněla dcera, takže se musím více starat i o ni než za normální situace, tak běhám od jednoho k druhému. Jestli ještě onemocní syn, tak to bude u nás asi vcelku zajímavé 🙂 .
Všechny moc pozdravuju a užijte si krásného počasí.

honzulka
14. lis 2010

Ahoj holky... 🙂 Koukám,že to tu přes víkend spalo a všichni si užívali sluníčka... 😵 Tady bylo taky krásně....sice včera dost foukalo,ale bylo hezky teplo a dnes ještě lépe... 🙂 My ale měli dnes předoslavu mých a mamčiných narozenin,přijel můj brácha s rodinou,takže jsme byli doma...Já si po dlouhé době dala kávu abych vydržela a nějak mi nesedla,takže jsem měla pak krizi ještě větší a málem usnula..Kluci docela zlobili,takže se těším až všichni zalehnem... 🙄 Tom tedy už spí,za chvíli jde Jeník a já dnes asi taky půjdu rekordně brzy... 🙄
Zítra jdu na KO,tak jsem zvědavá,jak dopadnu-jednak normálně v pondělí poradnu nedělají,takže tam jdu jen na obj.doktora,který to tam určitě nenahlásil a ještě jsem nervozní z toho,co mi řekne i on a pokud vůbec zase přijde... 😠 Nic se u mně neděje,krom docela dost bolestivých pohybů hlavně večer,ale jinak že by se dělo něco extra,to nee,takže nepočítám s žádnou velkou změnou... 😉
Ale máme už pokojíky téměř připravené,tak mám odcela radost... 😵 Ve středu a o víkendu budu zabydlovat,tak snad to všechno stihnem... 😅
@jasamin tak ať se brzy uzdravíte... ☹ Tohle je fakt náročný,kort když to není třeba jen rýma... ☹

marmla
15. lis 2010

Ahojky holky

@jasamin Přejem brzké uzdravení a klídek hlavně pro Tebe

Holky tak já včera s klukama pekla linecké cukrový, docela je to bavilo a já jen dohlížela, jenže se do toho chtěli pustit ihned jak jsem to vytáhla z trouby.
Chci se zeptat myslíte, že když mně včera asi čtyři hodiny tvrdlo břicho v průběhu každých 20-30 minut břicho a chvílemi to i dost bolelo, že by se mohlo jednat o poslíčky. Je to podle mně ještě brzy a můžu říct, že to bylo opravdu moc moc nepříjemné. Nic těžkého jsem netahala a nepřemáhala se. Tohle jsem u kluků nikdy nezažila tak nevím. Já vlastně neměla nikdy poslíčky, divný co?
@honzulka Taky mně dost bolí jak malej kope a to jsme o dost týdnů pozadu před Tebou. Přeju úspěšnou poradnu 😉

jasamin
15. lis 2010

Ahoj holky.

Tak byl dneska manžel s dcerou u lékaře. Dopadli jsme zajímavě. Představte si, že má spálový bacil. No mě z toho trefí šlak. Já spálu nikdy neměla a Maty má sotva 9 dnů, takže je musím izolovat, ale nevím nevím. To je zákon schválnosti.
@marmla - já takové tvrdnutí břicha měla od půlky těhotenství a bylo to v pohodě. Chtělo by to asi magnesium. Teda alespoň já to brala a ve velkých dávkách ať neporodím předčasně. Tak se zkus poptat doktora.

Holky běžím. Děti si mě žádají 😀

georgine
15. lis 2010

😉 @marmla no opravdu by to chtělo magnezko já ho beru už od 18tt někdy mi stačí tabletky někdy 5 a jindy 2 😉
ale včera jsem byli s dětma v ZOO a měla jsem tvrdnbutí i když jsem si před ZOO vzala magnezko a ráno taky ..no včera jsem jich měla dokupy 5tablet 😒 a stejně mě v nocikřečovatěli nohy,.. 😒 mylsím že ve 32 tt klidne magnezko ber, neublížíš a navíc ti bude lépe mě pak nebolí ani záda 🙂

marmla
15. lis 2010

@jasamin Teda tak ten bacil pěkně řádí i u nás, hodně dětiček ve školce odpadlo, kluci ho měli loni. Doufám, že se to Matymu vyhne, to by se moc trápil, držím pěstičky 😉
Díky holky za radu, magnézko doma mám tak si ho raději vezmu, sice bych ráda rodila dřív, ale na zas až tak moc
@georgine Taky mně v noci začánají brát křeče do lítek, malej mně začal vysávat 😀 , tak tím magnézkem zabiju dvě mouchy jednou ranou
V zoo to muselo být pěkné 😉

kralovna45
15. lis 2010

Zdravím vás všechny odvážné a dovolila bych se k vám přidat. Honzulko, máme podobně starý mladší děti, resp. při porodu třetího to tak nějak bude...... budeme mít třetí nečekaný přírustek. Bojím se, jak to všechno zvládnu. Starší bude snad dobrej, ale mladšímu bude rok a půl 😒 z toho mám trochu strach. Jak to budeme dělat s kočárkem a tak....
Držím všem palečky ke zdravým miminkům v termínu....

honzulka
15. lis 2010

Ahoj holky...tak poradnu mám za sebou...Výsledek otevřená na jeden prst paní doktorky,všechno v pořádku,na bolesti jizvy mi nic neřekli.Váhový odhad 3400 a pokud neporodím do pondělka,jdu znovu do poradny a s taškou,pro případ,že by si mě tam chtěli nechat... 😕Takže jednak budu jak blázen chodit asido poradny s taškou a hlavně jsem to takhle brzy nečekala,takže začínám víc zmatkovat s balením a stěhováním a ani nevím,co si tedy balit(mám jednu tašku k porodu a druhou na pobyt)ale teď nevím,co tam se mnou budou dělat... ☹ Byla jsem z toho tak zaskočená,že jsem se ani nezeptala v kolik přijít atd. 😔 Takže když se Vám nebudu ozývat,tak mám kontak na emtu...
Holky nestaršte s tím spálovým bacilem... ☹ Tak snad tihle mrňouskové jsou víc chráněný,ne?A myslíte tím spálu nebo spálovou angínu?Kluci mi tedy stále trošku nudlají a Jeník občas zakašle,tak snad nestihnem nic víc chytit.. ☹

helabella
15. lis 2010

@jasamin -- to je teda radost, ten spálový bacil 😒 Já znám jenom klasickou spálu, tak ani nevím, jak se tohle projevuje. Tak moc držím palce, ať je malá brzo zdravá a ostatní se tomu bacilu úspěšně vyhnou!

@marmla -- myslím, že na poslíčky tak úplně brzo není. Já je teď ve třetím těhu měla taky docela brzo. Ty křeče do lýtek jsou hrozný, celý těhotenství jsem se nemohla normálně protáhnout 🙂

@kralovna45 -- vítej mezi námi 🙂 Kdy máš termín?

@honzulka -- úplně chápu, že tě rozhodilo, že si tě tam příště budou chtít nechat. Ale zase je to až za týden, tak třeba už k poradně ani nedojde... 🙂

Jinak hlásím, že máme usměvavé miminko -- Fanoušek se už směje vědomě 🙂 Jsem z toho hotová, jako bych to ještě nikdy nezažila 😀

emtu
15. lis 2010

@honzulka Prosím tebe, co to má ta doktorka za prst? Vydá alespoň za 4 obyčejné prsty? Protože jinak nechápu, proč máš sebou nosit tu tašku. To abys s ní teď chodila i na nákup 😉 . Hlavně při tom stěhování a balení nepopleť tašky, abys do porodnice nedorazila s taškou plnou oblečení Jeníka, Tomíka nebo manželíka 🙂 . Já jdu na KO zítra, tak doufám, že to nedopadne KO, ale OK 😎.

@marmla Křeče v lýtkách mám občas taky, můj Mudrc mi na to poradil přes spaním vypít sklenici mléka, a docela mi to pomáhá.

@helabella 🙂 🙂 🙂 Tak ať se směje co nejčastějc!

@jasamin Tak držím palce, ať to Maty nechytne! 😲 To je fakt zákon schválnosti, ale mám pocit, že tady snad všechny holky, sotva si domů přinesly miminko, bojovaly do týdne s nějakými chorobami starších dětí.

marmla
16. lis 2010

@honzulka cože, už do porodky, když jsi v pohodě? No s taškou jste mně holky rozesmáli, že by jí chuděrka měla tahat všude sebou. Každopádně se opatruj a držíme pěstičky s Gabrielkem 😀
@helabella Děkuji za uklidnění, takže to cítím asi správně a navíc mně bolí celej spode, tak snad tam prcek aspoň dva týdny vydrží, po včerejším sexování mi manžel zdělil, že dole není už žádné místo, tak mně tím trošku znejistil, ale budu věřit svému tělu a malému, že ještě chvilku chce růst
@emtu Díky s tím mlékem to vyzkouším.
@kralovna45 Vítám Tě tady a přidej se s povídáním. Kdy máš termín? 🙂
Jdu s Krisem do školy, teda přes silnici, do školy dojde sám, u nás totiž policajti stojí jen když se jim chce, takže se bojím, že ho nějaký idiot srazí na přechodu 😠

kralovna45
16. lis 2010

Termín mám nevím kdy 🙂 Myslím, že koncem května 🙂 🙂 Průkazku dostanu v pátek 🙂
Na jednu stranu se těším, na druhou stranu mám obavy, jak to všechno zvládneme. Mladší je přeci jenom ještě malej 😉

A s nemocema?!!!! to ani nedejchám. Bolí mě v krku. klucí kašlou, tak doufám že z toho nebude nic horšího.

Hlavně!!!!ať jsou děti zdravé a my těhulky vlastně taky!!!!!! 🙂

jasamin
16. lis 2010

Ahoj holky.
Díky za povzbuzení.
Jojo máme tu spálovou anginu, tak se jen modlím ať to nedostane i zbytek rodiny. Ale snad ne. Maty je kojený plně, takže prý má imunitu tím kojením posílenou. Alespoň mi to říkala doktorka.
@emtu - no něco na tom bude, tak snad se to vyhne alespoň tobě a budete všichni zdraví. U nás byly děcka zdravé asi vkuse rok, tak teď si to vynahradíme 😀
@kralovna45 - taky tě vítám mezi "bláznama" s 3 dětma 😀
@honzulka - na mě máš taky kontakt tak můžeš psát i mě. Já se budu těšit s tebou 🙂
Holky musím vám říct, že jsem úplně nadšená z malého. Je to strašně úžasný pocit mít zase takového drobečka u sebe a líbí se mi mít 3 děti. Možná jsem blázen. Mám toho te´d fakt na práci hodně, ale je to úžasné.

marmla
16. lis 2010

@jasamin Jééé to jsi krásně napsala s těmi dětmi. Je mi jasné, že je to náročnější, ale máš velkou rodinu a to je krásné moc moc. Já se na to také moc těším.
V sobotu jsem si byla pochovat u kamarádky Teušku a bylo to krásné mít tak maličké děťátko v náručí, to byl takovej nepopsatelnej pocit, vůbec jsem jí nechtěla dát z ruky a pořád jsem se na to dítko dívala a to si neumím představit co budu zažívat až se narodí Gabrielek a pak až budem celá rodinka se z něj těšit doma v klídku a kluci se budou seznamovat s bráškou 😀
@kralovna45 Tak se moc opatruj a kolik je dětem, jsou obě tak malé? Počkej až půjdeš s bříškem po ulici samozřejmě s dětma a lidi na Tebe budou koukat. Já se tomu ještě teď musím smát, že se ještě někdo otáčí.
A holky super zpráva, jedna paní mi včera řekla, že mám strašně malí bříško, no to jsou skoky. Jedni že ho mám mega velký a další, že jsem jen tlustá a ne těhotná a teď tohle. Jsem to říkala manželovi a on na to, že ho nemám moc velké, že u Domči jsem ho měla jednou takové, ale to bude tím, že jsem měla někde 30 kilo navíc jak jsem furt žrala to sladký, to žrala myslím doslova 😀

jasamin
16. lis 2010

@marmla - jo úplně s tebou souhlasím. Já věděla, že to bude super, ale můžu ti říct, že je to ještě lepší a intenzivnější než jsem si myslela, že to bude. Mám pocit, že má všechno zase nějak větší význam a že dělám zase něco důležitého. Teda jiným lidem to tak asi nepříjde, ale pro ty moje bobky to určitě znamená hodně. Však za chvilku se taky dočkáš. Už to nemáš tak daleko. Ale raději ještě vydrž a jez to Magnesium. přece jen ať se bobek u tebe ještě nějakou tu chvilku ohřívá. Pak už budete spolu. Manžel je taky hrozně nadšenej. Už se nemohl dočkat až se Maty narodí. Ke konci už ho hoooooodně přemlouval, ať jde mezi nás.
S tím malým bříškem, to potěší, že? 😉 Já nevím sice kolik jsi přibrala, ale pak se už nezastavíš a kila půjdou dolů. Já už mám o 2 kila míň než před těhotenstvím. Ale já přibrala fakt málo. A to nevím proč, ale hlad a chutě mám pořád stejné jako bych byla pořád těhotná 😀