Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

zazulka
4. led 2011

@mirax a jéje... copak na to nadělení říká manžel?

mirax
4. led 2011

@zazulka....koukal jak vyoraná myš...říkala jsem, že to není možné, je to totiž už podruhé, že kojím a MS nikde a hned první ovulace skončí těhotenstvím...(ale taky to tenkrát nedopadlo ☹ ...pak říkal, že je to vlastně normální, že jsme zdraví...a prej kdybychom začali dřív, tak jsme mohli mít už třináct dětí 😀 😀 😀

zazulka
4. led 2011

@mirax tak je vidět, že to bere s humorem 😉 Držím Ti pěsti, ať to nějak zvládnete!

marmla
4. led 2011

@mirax Teda tak to máš veselé 😀

Holky tak poradna šílená. Doktor mi potvrdil, že jsem se s otvíráním zastavila a k porodu to rozhodně nevypadá a prý pravděpodobně budu přenášet, což mi řekla i jiná doktorka. Ten můj mudrc mi neudělá hamiltona a ani nepomůže jinak, takže prý za tři týdny do nemocnice na ležení a prý bych tam mohla ležet i týden než mi vyvolají porod. Jsem mu řekla, že v tom případě změním lékaře, který je ochotnější, se mi vysmál, ale neví, že jsem dohodnutá u jiné paní doktorky, že tohle není problém a přenášet mně nenechá. Je mi z toho velice smutno, už teď mám depky ☹
Všem Vám dekuji za podporu moc to těší

kaleilah
4. led 2011

ahoj holky, sorry že k vám lezu, ale jsem líná strkat fotky do bazárku, není tu nějaká těhulinda s vel. tak M co shání těhotenskej pás anitu na bolavý záda, pak těhu rifle z mothercare, pak lněný těhu gatě s úpletovým pasem a kojo triko? kdyžtak písněte ip 😉

helabella
4. led 2011

@mlsdlisaci -- to ti rovnou udělají císaře a nezkusí ani vyvolávání? Každopádně držím palce, aby se to rozjelo samo! Ještě máte týden 🙂

@mirax -- to máš teda fakt zajímavej vstup do novýho roku 🙂 Naše holky jsou od sebe 20 měsíců a František pak 2,5 roku od Štěpánky. A chtěli jste časem víc dětí? Já musím potvrdit to 100x omílané, že dvě nebo tři děti už je skoro jedno 🙂 Držím palce, až se ten šok brzo vstřebá!

@marmla -- to mě mrzí, že se postup zastavil -- a přitom to u tebe vypadlo tak dobře. A pan doktor si asi myslí, že je jediný na světě,ne? Proč bys měla zbytečně týden ležet v nemocnici? Vždyť máš termín už za týden! Tak, Gabíku, hezky pojď ven! 🙂

emtu
4. led 2011

@marmla Ahoj Marcel, ty ještě chodíš ke svému gyndaři? Já myslela, že ten poslední měsíc se už chodí na KO jen do porodky, že tam dělají monitor a poradnu dohromady. Ale je fakt, že já sice chodila do porodnice, ale ke svému gyndři, protože on pracuje i tam. Nechápu, proč ti ten tvůj pamudrc nechce udělat Hamiltona, neumí to 🙄 , či co? Jdi za tou doktorkou, a hlavně se netrap, uvidíš, budeš to mít brzy za sebou. Zkus tu procházku,já byla na dlouhé a večer jsme jeli do porodnice. Sice mi to zastavili tou inijekcí, ale rozhodně se něco dít začlo! Jo a pak mi Mudryně doporučovala sex, že prý sperma může porod krásně rozjet, ale protože nevím, jaké polohy při sexu zaujímají velryby, nedošlo k tomu 😉.
@mlsdlisaci Ha! Tak fandím, ať to sviští! Mě stačilo pozlobit jen slabším odvarem hamiltona a okamžitě to začlo, tak ať je to u tebe taky tak 😎 .
@mirax Tak šťastný nový rok 🙂 ! Občas sem chodí holčina, která bude mít 3. mimčo snad ani ne rok od 2. mimi, tak nezoufej, ona taky nezoufá 🙂 !

jasamin
4. led 2011

Ahoj holky.
@mirax - nezoufej. Uvidíš, že až tu informaci vstřebáš, tak se budeš těšit. Když už se tak stalo, tak to vem tak, že to má takhle být.
@marmla - zkus ty schody. Já nebyla připravená vůbec a nakonec to byl takový fofr. Já jen 2x vyběhla do 6patra a párkrát si poskočila a bylo vymalováno. Tak pokud už chceš Gabriska u sebe, tak to zkus, za to nic nedáš. My na tebe budeme samozřejmě moc myslet. Ale je to stejně zajímavé, že už tak dlouho chodíš otevřená na 2cm a nic.
@emtu - a co ty? Vlož nějaké fotečky toho tvého broučka.
@helabella - a jak to vypadá u vás s kojením? Už je to ok?

marmla
4. led 2011

@helabella @jasamin @emtu Holky díky za radu. Já už dva dny chodím hodně po schodech a ven, táhám sáně s Domčou a nic, ale mám na to ještě tenhle a příští týden a pak půjde malej ven. Já si myslím, že doktor hamiltona neumí, už mi ho odmítl udělat, když jsem přenášela Dominika. Rozhodně pokud budu někdy plánovat ještě jedno dítě, tak rozhodně ne u něj. Dnes manžel řekl, že si mám stát za svým a že pojedem k té paní doktorce do Jilemnice a domluvíme to vyvolání. Rozhodně Vás budu na dále informovat jak to bude. S tím sexem dobrej nápad, ale ta poloha nevím jestli zvládnem správně, jinak sexík máme skoro denně. U nás tento doktor do porodnice předává až na vyvolání, takže vlastně se nemůžu dohodnout s nikým jiným a s tím asi počítá, jenže neví, že jsem absolvovala to vyšetření jinde. Jinak v jablonci je známo, že vyvolávají jen po přenášení

mirax
4. led 2011

holky, děkuju..potřebuju morální podporu a optimismus, že se to dá přežít🙂)
budu nadále nakukovat 🙂

majatob
4. led 2011

ahojte maminy, nestiham, tak jen nakukuju co noveho 🙂

@mirax ja mam deti hodne rychle za sebou, nejstarsimu nebudou jeste ani 3 kdyz se mimi narodi 🙂 obcas taky pochybuju jestli to zvladnu, ale verim, ze bude vsechno ok 🙂 tak pockej na potvrzeni od doktora a do te doby se snaz nenervovat, moc drzim palce 😉

mlsdlisaci
5. led 2011

@mirax ahojky nemám sice děti hnedka za sebou ale čeká 4 a věř že se dá všechno zvládnout.Držím ti pěstičky

mlsdlisaci
5. led 2011

Ahoj holky mě vám je dnes tak dobře pohodově že si připadám jako bych ani nebyla těhule 😀 všechno jsem hodila za hlavu a ať se stane vůle boží.Jdu dělat holkám mafíny

mlsdlisaci
5. led 2011

@emtu ha hamilton mi nezabral 😀 já jsem snad imuní proti všemu ale co už to neřeším.A co J? a také jsi ráda že máš dvojky už ve škole já ano 😀 už je to dama nebavilo 😲
@jasamin my máme doma v domku 44schodů takový malý mrakodrap a běhám to tak 20xdenně a jsem kruci stále celá 😖
@emtu a víš co my řekl mudrc na sex?že buď to rozjede nebo zalepí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
U mě to asi vypadá na krátkou pupeční šňůru tak to vidím sama raději na císaře ale co není může být raz dva a také jsem zjistila že to je hlavně v hlavě nechat to plavat a ono se něco dít začne 😀 😀 😀

zuzka84
5. led 2011

ahoj mirax, ja kdyz videla na testu // tak jsem mela cerno pred ocima a malem sla k zemi, takze chapu jak se asi citis , neboj , to nejak vstrebate 😉

danfal
5. led 2011

Ahoj Mirax, ani nevíš, jak Ti závidím, já mít chlapa, tak budu mít těch dětí klidně deset 😀 . Ale věřím, že to musel být šok. Na druhou stranu, když se potom jako rodina sejdete, bude pořád veselo 🙂

marmla
5. led 2011

@mlsdlisaci Teda když se chce prcek udržet, tak s ním nic nehne. Já to už taky hodila za hlavu, nějak bude a souhlasím, že je to v hlavě. Tak konečně vypnem a nebudeme to brát přes hlavu

staninka77
5. led 2011

Ahojky děvčata. 🙂 .
Jen se chci zeptat zda se nemohu kvám přidat 😉 .
Moc děkuji.
I když nečekám miminko mám tři kluky.
Staňa. 😉

mirax
5. led 2011

@majatob...ahoj 🙂 , pamatuji si tě z jiné diskuze a zíííírám 😀 😀 😀 , ty jsi totiž rodila kousek po mně druhé mrně, chlapečky máme stejně staré...a ty už budeš rodit zase???!!!!! 😀 😀 😀 ty jo, kolik bylo malé, když jsi otěhotněla???

Já jsem si pořád nějak naivně myslela, že jsem taková hubená, Ms ještě nemám, tak že si nasadím HA až po první Ms..nojo...

@zuzka84....taky nemáte moc velké rozestupy. Jsem už tak nějak odevzdaná, na potrat bych nikdy jít nemohla, prostě to zůstane na přírodě.
Holky, mám dotaz. Pokračovaly jste v kojení, když jste zjistily, že jste těhotné?

@danfal...tak ty mi závidíš 😀 😀 😀 😀 ..no jo, chlap je základ, ten můj je moc fajn, jen doma by mohl být o trošku víc 😉

helabella
5. led 2011

@mlsdlisaci, @marmla -- to je nejlepší -- hodit to za hlavu 🙂 Prckové určitě vycítí, že jste v pohodě a pak se třeba vykulí raz dva 🙂 Moc na vás obě myslím, kamarádka má termín 17.1., ale zítra jde na císaře, protože má moc vysoký tlak. Tak jsem při té příležitosti vzpomínala i na vás, že máte termíny tak hezky u sebe 🙂

@mirax -- já jsem při třetím těhu kojila, ale už jen maličko a asi ve třetím měsíci se Štěpánka definitivně sama odstavila. Kojit v těhu nevadí, ale může to hodně vyčerpávat. Mimochodem -- Fanoušek by jako holka byl Bětuška 🙂

helabella
5. led 2011

@staninka77 -- ahoj Stáňo, vítej mezi námi 🙂

staninka77
5. led 2011

@helabella-Moc děkuji za přivítání.
Snad to nikomu nebude vadit že se někdy zavítám. 🙂
Dneska doma je to síla kluci zlobí už se tu zase rvou tak snad si dají říci.

mlsdlisaci
5. led 2011

@staninka77 vítám tě ale já sem chodím taky jen tak já patřím do jiné kategorie že holky 😀 😀 😀 😀 😀
Holky nechcete nekdo plech mafínů mám jich 4 plechy když se daří tak se daří

majatob
5. led 2011

@mirax taky ses mi povedoma, ale nevim odkud 😅 no Bibi bylo kolem trech mesicu, taky jsem jeste nemela ani ms, tak jsem ani neverila, ze se povede tak rychle a ono jo 😀 ale zas takovy prekvapko to nebylo, ze su tehotna, spis fakt jen, ze se zadarilo hned 🙂 a ja jsem uz spis nekojila, mala byla od malinka dokrmovana UM a jak jsem otehotnela tak mliko doslo uplne, proste se prestalo delat, tak to bylo jednoduchy 🙂

majatob
5. led 2011

@mlsdlisaci hmmm, ja bych si dala, posles? 😀

staninka77
5. led 2011

@mlsdlisaci-Já chodím i do jinejch dizkuzí takže toho mám docela dost ale poslední dobou jsem spíšu tu. 🙂
A Gratuluji ti k chlapečkovi po třech slečnách to bude změna že ano.
Ráda bych taky šla do čtvrtého ale chlap o tom nechce ani slyšet a co móje máti ta by to nepřežila že jsem zase těhu už i těd u t´řetího z toho není nadšená. 😉 .
Já jsem nikdy moc kluky nekojila tak neporadím.

staninka77
5. led 2011

@mlsdlisaci-Všimla jsem si že jsi od Svitav. 😉
A takl budeš rodit ve Svitavách nebo v Litomyšli. 🙂

helabella
5. led 2011

@staninka77 -- myslím, že k nám patříš určitě -- už před časem se nás tady víc shodlo, že bychom šly i do čtvrtého 😀 😀 U nás taky manžel zatím nechce, ale kdo ví 🙂 A rodina by to asi taky nepochopila, i když se nás pořád ptají, jestli jsme už skončili.

@jasamin -- díky za optání. Kojení funguje super, Fráňa už má faldíky 😀 Dneska jsem s ním byla na tříměsíční prohlídce a má 5,2 kg, takže za 6 týdnů přibral 1200g. To je na naše děti nevídaná věc 🙂 A co ty, jak zvládáš? A sourozenci? U nás jsou holky teď víc nadšený, protože na ně Fanoušek reaguje, směje se... tak je to s ním baví.

mirax
5. led 2011

@majatob...chodily jsme obě do diskuse o "něco jako druhé mimi na cestě"🙂..zapomněla jsem, jak přesně se jmenovala...
Jsem děsně unavená, ten začátek je děs, vůbec nevím, jak budu s dětmi fungovat.

mlsdlisaci
5. led 2011

@staninka77 budu rodit ve Svitavách už to tady mám zmáknuté a mamto 3min cesty tak to mezi kontrakcí popřípadě zvládneme 😀 😀 😀 😀 😀 i když ale doufám že né ten císař chtěla bych se rozrodit jednou normálně 😀 😀 😀

a už letí mafíny chytejte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀