Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

jasamin
2. lis 2010

Ahoj holky. Sice nevím jestli to někoho zajímá 😀 , ale hlásím, že jsem stále 2v1. Byla jsem dnes na kontrole, tak je relativně vše ok. Na pátek jsem objednaná už do porodnice. Asi jen na kontrolu, že už se budu na dalším postupu domlouvat s nima. Chtěla bych aby si to brouček rozmyslel a přišel na svět sám. Moc se mi nechce na vyvolávačku. No co už. Uvidíme.
@jindruna -moc gratuluju. To je fajn, že je vše ok. Další kluk je fajn, ne? Budeš obklopená samýma chlapama a ti si tě budou hýčkat 🙂
@honzulka - díky. Určitě pak písnu.

emtu
2. lis 2010

Zdarnazdar!
@jasamin Co znamená relativně vše OK? Na vyvolávačku máš popřípadě ještě čas, ne? nebo tě nechtějí nechat přenášet? A to víš, že nás to zajímá! 🙂 Dokonce velmi!
@honzulka Jejda, ty už budeš 38.tt. Ono to nějak začalo utíkat! S tím spaním jsem na tom podobně, hlavně ta kyčel, to je děs. Na dnešek jsem proto zvolila metodu obložení a vypodložení polštáři zepředu a zezadu a kupodivu jsem se nemusela ani jednou převalit. Jen MM se už téměř na postel nevešel 🙂 . A vzhledem k tomu, že chodím tak 3x na WC, mi opětovná instalace polštářů zabere polovinu noci 😖 . Ale poprvé po dlouhé době jsem ráno vstala a nevlekla se po baráku jako harpunou zasažený vorvaň. Jo, a číslo mám uloženo, tak vesele piš!
@jindruna Tak hlavně odpočívej!! a držím palce, ať je vše OK. A kluci, ti se neztratí!
@cabaretka Moje kamarádka používala náš starý kočár pro dvojčata, ale měla děti od sebe 1,5 roku. A když byli staršímu 2 roky, tak určitě používala jen ten skejt, či jak se to jmenuje. Jináč jsem taky viděla tu přidělávací sedačku na hluboký kočárek, jak psala @sara.max, a taky mne to zaujalo, možná zkus prozkoumat tudle možnost.

jasamin
2. lis 2010

@emtu - já vím. Já to psala s humorem 😀. Relativně OK - znamená, že to není úplně nejlepší. Bohužel. Jednak mám bílkovinu v moči a navíc mi stoupl tlak. Já mám celé těhu abnormálně nízký a te´d mi o dost stoupl. Což se doktorovi nelíbilo. Minule se jim zas nezdály ozvy. Tak se prý na mě podívají v porodce a rozhodnou oni co dál. Ale prý mě nenechají přenášet dlouho . Navíc rodím velké děti, tak to prý taky není dobré přenášet 🙂 . Jsem zvědavá jestli si mě tam už v ten pátek nenechají. Už se na bobka hrozně těším.

mira81
2. lis 2010

Ahoj, děkuji všem za chválu 😵 a vítám nově příchozí 🙂 . A dovolim si dát sem zase nové foto 😅 .
@jasamin - mě to taky zajímá 🙂 a už se těšim, až sem dá někdo zprávu že máš prcka u sebe 🙂

mira81
2. lis 2010

@jindruna -gratuluju k chlapečkovi 🙂

emtu
2. lis 2010

@jasamin Jejda, tak držím palce, ať se to nezhoršuje! Myslím, že pokud máš tenhle nález a termín na krku, tak si tě tam asi opravdu nechají. Ale aspoň budeš pod kontrolou a snad si i odpočineš, pokud se na tebe rovnou nesesypou! 😉 Každopádně budu na tebe v pátek myslet!
@mira81 Nedovoluj se a vkládej! 😵 😵 😵

jasamin
2. lis 2010

@emtu - jsi hodná. Děkuju. Ale já jsem člověk optimistický a myslím, že to tak horké nebude 😉 . V pátek se ozvu buďto z domu nebo z porodky. Mám číslo na Honzulku, tak dám vědět. A tobě se to taky už pomalounku blíží. Třeba porodíš na mé narozky. Já jsem 11.12 🙂
@mira81 - určitě vkládej fotečky. My se rádi pokocháme. Je moc hezká. Povedla se vám 😀

mazouchovatereza
3. lis 2010

@sara.max určitě to budeš zvládat 😀 na každou moji holčenu jsem měla jinej kočárek ale ty holky tak dováděli že ty kočárky skoro ani nestojí a když byly větší tak si sním hrály a vozili tam panenky 😀 No už asi není funkční tak je asi prodám nebo něco a koupím si nový 😀

@jindruna Gratuluju 😀 já jsem se chtěla s manžou nechat nejdřív překvapit ale nakonec jsme se zeptali a já budu mít zase holku! To bude moje třetí holka😀 Kolikátého budeš mít klučinu? 😀

jindruna
3. lis 2010

@mazouchovatereza tohle bude můj třetí 😀 😀

mazouchovatereza
3. lis 2010

@jindruna Já zas budu mít třetí holčičku 😀 to je super! Držím ti palečky 😀

sara.max
3. lis 2010

Dobré ráno 🙂 , tak jsem si dnes ráno nějak povzdechla jak to strašně utíká. Maruška už bude mít 10 týdnů, maminky nám tu přibívají jak houby po dešti a těhulkám se to už zase víc přiblížilo 🙂 . Než se naději budu přemýšlet kam malou do školky a na návrat do práce. UFF. Kéž by tak den měl víc hodin, abych si tu mateřskou mohla víc a víc užívat. Zatím nijak nestíhám.

@jindruna gratuluji k chlapečkovi, teda to bude u vás veselo se třemi klučíky 😀
@mazouchovatereza tak mě tak napadlo, že až ti všechny tři děvčátka půjdou do puberty, tak si asi užiješ 😀 . Já mám teď pubertální jen jednu holčičku, ale za to pořádně. V koupelně nemůžu nic najít (hřebínky, odličovadla, zrcátka, fén...), ve skříni občas taky marně hledám nějaké to tričko a tak podobně. Doma skoro vůbec není, pořád jen tréninky, a když příjde do pokoje za "mnou", tak proto aby si pochovala malou. Už to není ta malá holčička co se chodila za maminkou mazlit ☹

honzulka
3. lis 2010

Ahoj holky..jdu na skok,než zase vyrazím pro Jeníka...Mám za sebou poslední kontrolu u doktora a vypadá to nadějně..Prý se začínám otevírat a klidně bych mohla do 14ti dnů porodit(ale taky s tím nálezem chodit ještě měsíc.. 😀 )Tak uvidíme... 😉
@jasamin tak budu celý pátek čekat jak na trní... 😉 A moc ti držím palce aby to bylo rychlé a bez problémů... 😉
Já dnes byla v nemocnoci ještě na monitoru a snad polovina mamin tam přenášela a šla na příjem na vyvolávání... 😕 Fakt mě to překvapilo 😕 Ale teď mi došlo,že já jsem na řadě hned po tobě a to začínám býte tedy dosti nervozní... 😝
Už aby jsme měli ty naše zlatíčka u sebe..
Tak se zase loučím a snad večer zaběhnu... 😉 Včera mě brali bolesti jak blázen,že jsem ani sedět tady moc nemohla a raději jsem se válela s Jeníkem... 😀 tak papa a hezký den..

helabella
3. lis 2010

Ahoj holky,
byla jsem s Fanouškem v poradně, váží 3.65, takže za 14 dnů přibral jen 230g. Ale naštěstí doktorka je rozumná a hlavně zná naše holky, takže říkala, že v rámci naší rodiny je to asi maximum, které Fanoušek mohl nabrat 😀 Holky od malička jídlo obtěžuje a vypadá to, že Fanoušek půjde v jejich stopách. Po malém výpadku přes víkend už zase jen kojím, dokonce se dneska v noci Fanoušek přisál i když jsem ležela 🙂 Pořád ho občas vážím, tak vím, kolik vypije a není to slavný. Když jsem ho přes víkend dokrmovala stříkačkou, tak nechtěl ani to. Ale hlavní je, že něco sní a přibírá, i když málo. A že kojím! 😀

@jasamin -- moc a moc držím palce, aby se drobeček rozhodl jít na svět sám. Ten tlak a bílkovina můžou být dost blbý, tak to by tě asi moc nenechali přenášet. Každopádně je super, že už za pár dnů budeš mít broučka u sebe!

@honzulka -- to je fajn, že se tělo chystá. I kdyby to nebylo do těch 14 dnů, tak třeba to pak půjde pěkně rychle a hladce 🙂

Ještě ke kočárkům -- holky jsou od sebe 20 měsíců a když se Štěpi narodila, tak Kačenka seděla u ní v kočárku 🙂 Zkusím najít nějakou fotku, jak to vypadalo. A pak jsme pořídili skejt a bylo to fajn. Akorát jsem si musela zvykat na horší manipulaci s kočárkem. Teď zatím nemáme nic, ale možná časem vytáhnu ten skejt ze sklepa, přeci jen když budu spěchat pro Kačenku do školky, tak aby Štěpánka nemusela běžet 😀

helabella
3. lis 2010

Tak takhle to u nás vypadalo:

honzulka
3. lis 2010

@helabella já tomu moc nevěřím,že by to bylo dřív,ale jsem asi i ráda,že mi sám doktor řekl,že si mě bude hlídat,že si ho mám nechat zavolat... 😉 Dnes tam zrovna byla docena nepříjemná doktorka,tak mě alespoň bude kontrolovat jen jeden a nebudu mít pokaždý jiný výsledky.. 😉 Kéž by to ale bylo rychlý... 🙂 Hlavně se bojím teď těch křížových bolestí-zabírá na ně něco?Já měla u obou kluků bolesti do břicha a tohle je pro mě nové... 😕
Jinak já mám kluky tedy víc od sebe,ale sousedka má děti necelý dva roky od sebe a nakonec ani ten skate nepoužila,holčina běhala vedle ní..Je to ale pak blbý,že musí člověk vyrazit o dost dříve... ☹

pepibubu
4. lis 2010

ahoj holky, tak jsem měla na návštěvě mámu, a nevím už jak jsme se k tomu dostaly - jo, už vím, říkala jsem že budu prodávat oblečení po klukách, že já jestli třetí, tak tak za pět let (já s ním počítám, ale opatrnou formulaci jsem volila schválně a jak se pak ukázalo tak zbytečně 😀 ) a matka prohlásila "no to bys ale byla blázen, tři děti," tak už jsem to nekomentovala. Takže jsem blázen, a jak tak koukám na hojnou účast v tomto tématu, nejsem blázen sama 🙂

marmla
5. lis 2010

Ahojky Všem
Koukám, že žádné miminko ještě nepřibylo.
Já teď musím ležet, měla jsem bolesti břicha, takže nemám nic dělat a jen brát magnézko, což se mi moc nechce, nechci opět přenášet, ale zase rodit moc brzy taky není úplně ok. ☹
@jasamin Držím pěstičky, aby jsi měla mimi už u sebe a bez vyvolávačky 🙂
@jindruna Tak to jsme na tom stejně, taky třetí klučina. Tak si nevyberem. Škoda, že se pohlaví nedá ovlivnit, ale hlavně ať jsou Ti naši broučkové zdraví 😀

jindruna
5. lis 2010

Ahojky mamulky,
rodina se zbláznila a nepustí mě vůbec z postele.Dokonce se střídají v hlídání-napřed máma a od včera starší syn.Už mě bolí celé tělo-jak já bych vyrazila na procházku ☹

@marmla já jsem nakonec i rači za kluka.Hlavně aby byl zdravej a přeci jen mají snažší život.Jenom se nějak nemůžeme dobrat žádného jména.Ještě že máme času dost. 😀 U mě zatím vede Matěj,ale mají ho kamarádky co se nejvíce stýkáme a když se potom sejdeme tak budou pohromedě hned 3.Jednomu jsou 2 roky a druhý bude mít rok v prosinci.Pak se mě líbí Janek,Vojta,Jan,Tomáš.No nevím jak to dopadne-zatím je to KLUK!! 😀 😀 😀

marmla
5. lis 2010

@jindruna My jméno máme od začátku. Budeme mít Gabriela, protože ho tu nikdo nemá, což je super, nemám moc ráda jména co dávají běžně. Představa že jsme na písku a zavolám na dítko a otočí se dalších pět dětí mně trochu děsí. Ačkoli u druhého syna nám to se jménem moc nevyšlo. Máme doma Kristiánka a Dominika. Máš pravdu kluci to maj jednodušší. Mně sice trošku mrzelo, že to není holčička, ale už jsem se s tím srovnala a těším se na Gabriho neskutečně moc 😀

georgine
5. lis 2010

ahojky holky.. bńo mě se zatím moc líbí i Markétka, sice je to manželova neoblíbená sousedka, ale zase ne až tak moc, ona je krapet temperamentní a to Jirka nějak nemusí 😀 ale jméno tak špatné není.. spíše pak zdrobnělinky.. 😀
Gabriel je hezké ale pro mě moc netradiční jméno.. u nás je u kluka jasno Jirka(po tatkovi) Martin 😉

já se nechci smířit stím že by mrně byl chlapák, a tak si počkáme až do konce.. moc ráda si pohrávám s myšlenkou, na to že to taky může být holčička.. takže aspon pár měsíců můžu pak se mi ale budou všichni smát že je to holčička s lulánkem 😀

niki31
5. lis 2010

ahoj holky, po pár dnech strávených v kuchyni vás opět zdravím. 🙂
@honzulka
@jasamin jak já na vás myslím,ještě mám vpaměti to nekonečné čekání. Hlavně aby jste to měly rychlý a bez bolesti, jako já 😉 😵 Já se teď nemůžu nabažit pocitu, že se už zase můžu normálně hýbat. I když je to relativní, předevčírem jsem byla s holkama cvičit zumbu, takže teď mámproblém vylézt schody, ale bylo to super. 😀
Přidám vám sem další fotečky, ať vám aspoň udělám chutě 😀 😀

niki31
5. lis 2010

A ještě jsem chtěla přiložit fotku, jak u nás vypadá sourozenecká láska. 🙂 Náš malý by sestřičku nejradši láskou snědl 😀

jasamin
5. lis 2010

Ahoj holky.
Tak jsem doma z porodnice. Měla jsem tam zůstat, ale přemluvila jsem je, takže nástup mám zase zítra v 9hod. Měla jsem špatný záznam, tak si mě tam chtěli nechat. Po vyběhnutí schodů do 6 patra, skákání a běhání se brouček trochu probral, tak záznam byl trochu lepší, ale i tak nic moc. Myslím, že jestli tam budu muset zítra už zůstat, tak mě bez mimi už domů nepustí. Jsem z toho trochu nervozní, ale aspoň si všechno dneska nachystám, obstarám děti, domácnost atd.
Jinak jsem prý otevřená na prst a váhový odhad mám 3800g. Takže vcelku mazec 😀
Tak jdu rychle nachystat oběd atd. Držte mi pěstičky a já se určitě ozvu.

emtu
5. lis 2010

@jasamin Tak zasejc obřík! Budu na tebe zítra myslet, tak když budeš mít škytavku, je to z toho 😉 . Jináč máš můj obdiv, že jsi zvládla vyběhnout 6 pater! Já vyjdu stěží pár schodů a necítím nohy, a to mi vůbec neotýkají. Jen mám málo železa, tak jestli je to tím... A nebo stářím ☹ .
Niki a její dorty - bez komentáře, ještě že jsem si k počítači vzala jablečný řez, velmi povedený, proč se nepochválit 😀 , a mohla jsem si ho při pohledu na dorty nacpat do pusy.
@jindruna a @marmla U nás bude taky další chlap. Ale co by si bez nás, mužoplodivých matek, počaly ty zástupy vdavekchtivých holčiček? I když zrovna naši hoši je asi nespasí, ponivadž ačkoliv jim je teprve 8 let, již neochvějně tvrdí, že se v žádném případě nikdy neožení. Asi musím být jako vzor ženy naprosto příšerná 😖.

honzulka
5. lis 2010

@niki31 teda.... 😀 To už je fatkt bez komentáře ty tvoje dortíky... 😉 Škoda že bydlíš tak daleko..normílně bych si snad dovolila tě poprosit od dortíka pro mě... 😉 Já se bohužel mojí dortářce nemohu dovolat,takže moje narozeniny budou asi bez dorta... ☹ A ona dělá táák moc dobrý... 😢 A fotečka sourozenců je nádherná... 😵 Taky jsem zvědavá,jak to u nás bude vypadat.. 😀 A jsi moc hodná,že na nás myslíš... 😉 Já snad poprvé začínám mít pocit,že přenášet tentokrát moc nebudu...Jediný,co mě trošku začalo děsit je,že mě začíná zlobit ta jizva,ale vzhledem k tomu,že hlavička prý naléhá,tak je to asi normální.. 😉 Jsem zvědavá na úterní novinky... 😀
@jasamin myslím na tebe,stále tel.při ruce,ve dne v noci... 😵 Ta váha je tedy fakt pěkná.. 😉 To nebude žádné nedonošeňátko,ale pěkný mimčo... 😉 Takže držím moc palce,aby to bylo bylo bez problémů a co nejméně bolelo.. 😉
@emtu kluci mají rozum... 😀 Tak ať jim to dlouho vydrží a nechystáš za pár let svatbu... 😀 😀

helabella
5. lis 2010

@jasamin -- to je fajn, že tě aspoň na ten den ještě pustili domů. Aspoň se na to můžeš o trošičku líp připravit. To jsem zvědavá, jak nakonec vyjde ten váhový odhad. 3,8kg je pěkná váha, bude to miminko pěkně do rukou. Moc držím palce a těšíme se na zprávu o dalším miminku 🙂

sara.max
5. lis 2010

Ahoj holky, nestíhám, omlouvám se, ani vás nebudu dočítat. Posledních pár dní malá moc přes den nespí a když usne snažím se dohánět co se dá. Už jsme chviličku bojovaly o mlíčko, ale ustály jsme to bez dudlíku i čaje. Takže zatím jedeme na plný plyn! V pondělí nás čeká poradna, tak jsem zvědavá jaké připíšeme přírustky.

@niki31 hezká fotka, u nás se taky tak mazlí, je to super pocit vidět ty děti takhle pohromadě 🙂
@honzulka už jdeš do finále, tak hodně štěstí kdyby to na tebe přišlo dřív 🙂
@jasamin Moc a moc držím pěstičky, ať vše dobře dopadne. Doufám, že tě mimísek nebude moc trápit a všechno proběhne OK

emtu
5. lis 2010

@honzulka Tak si ten pocit o nedlouhém přenášení uchovej a řiď se jím! 🙂 A piješ ten maliník a jíš ten sliz? Začal mi 36.tt, tak jestli se do toho mám taky pustit 😲 .

mira81
5. lis 2010

@jasamin - já taky byla ve dvě odpoledne otevřená na prst a za pár hodin mi začali bolesti, tak třeba už ani ráno do poradny nebudeš muset 🙂 , držím palce a ať to máš rychlí a moc to nebolí 🙂
@niki31 - to jsi dělala ty? tý jo, to je nádhera , hned bych si dala kdybych mohla, ale zatim se pořád vejdu jen do těhotenských kalhot a tepláků ☹ 😅

honzulka
5. lis 2010

@sara.max děkuji...to finále si docela užívám... 😀 krom těch bolestí zad a kyčlí a jizvy jsem chvílema docela dost unavená..Pořád čekám na ten příval energie před porodem... 😀
@emtu piju jen maliník... 😵 Na sliz nemám odvahu a myslím,že příroda si stejně bude dělat co chce... 😀 Je pravda,že co ho piju 2xdenně,tak jsem přešla z CS 1 na CS 2,ale kdo ví,jestli by to tak nešlo i bez něj.. 😀 A u Toma jsem ho pila taky a nějak se nedařilo... 😀