Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

mlsdlisaci
22. pro 2010

@emtu ahojky tak koukám že si to vybíráš ze vším všudy,aleza chvilku to dáte do pořádku a budete sehraná dvojka.A jak malý v noci spí?S tím sportovním duchem mi ani nemluv dnees mělydvojky vánoční turnaj a Simča večer dělala bordel do půl deváte a jak jim to strašně vadilo 😲 a když ona v poledne spí a dělaj bordel zase ony tak zo je nezajímá.No a já byla dnes na pásech a byla tam nějaká mladá mudrcka a ta mě oznámila že čípek není 😲 😲 a od te doby mě bolí podbříšek úplně šíleně.A to jsem dnes odpo zadělala na vánočku a jak víme ta musí kynout alespoň 4 hod a při představě odjezdu do porodky jsem se smála tak že jsem si cvrkla až jsem se zarazila a byla tu švagrová a ta se lekla že mě rupla voda 😲 😀 😀 😀 😀 😀

cabaretka
23. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cabaretka/al... krásné Vánoce!!! 🙂 🙂 🙂

emtu
23. pro 2010

@mlsdlisaci Hehe, já myslím, že vánočku ještě možná stihneš nakynutou, ale sní jí za tebe zbytek rodiny 😀 ! Jaká to spravedlonost na světě, já měla čípek nezkrácený ještě pár hodin před porodem 🙄 . V noci to doteď byla hrůza, krmila jsem vkuse 5 hodin, prcek hulákal a pořád chtěl pít, málem si sežral ručičku, jak dával usilovně najevo o co mu jde. Ale dneska to už šlo, a hlavně prsiska se dostávají do normálu, johoho, ať teče rum 😎 ! S těma dvojčatama je to teda všude stejný, to mi dodává vnitřního klidu 😉 .

georgine
23. pro 2010

@mlsdlisaci jéjej aby to fakt klaplo stou vánočkou.. už je to blizoučko

holky pár foteček od těch našich pomocníčků.. dneska si zdobili stromeček já jsem jim pomáhala

jasamin
23. pro 2010

Ahoj holky. Tak jsem si odskočila od dělání bramborového salátu abych vás všechny pozdravila a popřála vám š´tastné a veselé.
@marmla @mlsdlisaci - vám dvěma přeju aby to přišlo až po štědrém dnu, ať si zítřejší den můžete vychutnat vklidu s rodinou doma. Každopádně jsme všichni napnutí jako struna, jak to s váma dopadne 😀
Jinak jsem přidala do alba 3 fotečky, kdo chce kouknout.

sara.max
24. pro 2010

Ahoj holky, přeji vám všem a vašim rodinkám krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví a lásky po celý rok 2011. Hlavně ať se vám vyhýbají starosti a radosti se na vás jen lepí 🙂 . Mějte se moc a moc hezky! pa sára

marmla
24. pro 2010

Holky jdu jen na skok
Chtěla jsem všem popřát krásné svátky, plné pohody a šťastné dětičky s jiskřičkami v očích u stromečku 😅

mlsdlisaci
25. pro 2010

ahoj holky hlásím 2v1 😀 😀 😀 to bude malej mamák jak se drží 😀 😀 😀 ale jen ať zraje dnes jsem prubla koktejl teda před 10min ho dopila no teda na třikrát 🤐 tak uvidíme ale myslím že se jen pořádně pročistím mám super náladu a energie na rozdávání nepotřebuje někdo kousek?
A DODATEČNĚ KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY MAMINKÁM A MIMINKŮM HODNĚ ZDRAVÍČKA A TĚM CO ČEKÁME RYCHLÝ A POHODOVÝ POROD BEZ KOMPLIKACÍ.
Dám o sobě vědět a pokud né sama tak prostředníctvím Marcelky

marmla
26. pro 2010

ahojky Všem
Tak malej ven nepůjde snad nikdy 😀 drží se zuby nehty, prďolka můj 😀
U nás Vánoce byli moc krásný, jen Dominiček to odnese antibiotikama, začal šíleně kašlat, dostal horečku a nemůže mluvit, a léky co mu dávám moc nezabírají a už je bere tři dny, takže zítra doktor a pak se uvidí ☹

un_deux_toi
26. pro 2010

Krásný večer všem,

Nenašly byste si, prosím, pár minut na vyplnění mého dotazníku? Zabývám se motivací k pojmenování potomků...

Dotazník zde: https://spreadsheets.google.com/viewform?formke...

Díky moc!

cabaretka
27. pro 2010

@un_deux_toi vyplněno!!! 🙂 🙂

mlsdlisaci
27. pro 2010

zdar baby koukám vše při starém 😀

marmla
28. pro 2010

Ahojky
Tak jak se všem vede? 🙂

jasamin
28. pro 2010

Ahoj holky. Zdravím.
U nás vánoční pohoda, akorát manžel je v práci, tak válčíme doma sami.
@marmla - jak vidím tak stále nic 🙂 Bobkovi je u tebe asi dobře. Moc na tebe myslím. Gabri to asi plánuje na poslední den v roce, co? A nebo potom na první dítko 2011 ve vašem kraji?

marmla
28. pro 2010

@jasamin No nám se to tím mím odpočíváním úplně zaseklo, takže asi jen tak rodit nebudu. Doktor mi dnes říkal, že očekává pořádnej nález a jsem otevřená jen na tři prsty a hlavička naléhá, může to být brzy, ale taky nakonec ůžu přenášet. Je mi z toho vcelku smutno 😀 no ten poslední měsíc je fakt nejhnusnější z celého těhotenství, už je to jen to čekání, ale to znáte všechny.
My máme tatínka taky v práci, takže jsme s klukama samotný. Dominik má od včera antibiotika, má zánět prudušek, ale už nemá aspoň teploty. Kris je smutnej, že s ním nemůžu jít ven, ale asi dneska manželovi dám Domču nastarost a vypadnu ven, nějak to doma na mně padá 😠
Jdu dělat bramboráky, se mi moc nechce, ale mám na ně šílenou chuť 😀

jasamin
28. pro 2010

@marmla - tak to jsi pěkně připravená, je šance, že ti ta první doba porodní uteče a budeš brzy otevřená úplně. Teda já myslím. Posílám ti bacil rychlého porodu pfuj pfuj pfuj 😀 Ale datum 31.12 je hezké. Už kvůli toho porodného by to bylo fajn. Já už na konci měla taky pocit, že už jen a jen čekám.
To je mi líto, že máš Dominička nemocného, u nás má zase rýmu jako trám Matyášek. takže jen odsávám. Mám tu odsávačku na vysavač a je to fakt super. Doporučuju.
Bramboráky mńam mňam, taky je mám ráda, tak si nechte chutnat. A zkus se nám hlásit každý den, ať víme 😀 Teda já jsem zvědavá, tak alespoń mě 🙂

marmla
29. pro 2010

@jasamin Ahojky, tak bramboráky byli super, ještě teď po ránu dojídám 😀
Já taky doufám, že to bude rychlé a nebudu se s porodem crcat. Myslím si, že do konce roku to nebude, je to škoda, nedostat to porodné, ale s tím nic nenadělám já a ani plno dalších maminek.
O té odsávačce taky uvažuju, slyšela jsem na ní samou chválu, takže je to pro mně jasná volba

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jasamin
30. pro 2010

Ahoj holky. Tak koukám co nového a nikdo nic nepíše. U nás nic zajímavého, Maty má stále rýmu tak odsáváme o duši 😀 . A co u vás ostatních? Marmla je ještě celá?

mlsdlisaci
30. pro 2010

@jasamin ahojky no koukám že nikdo nikde a já zatím 2v1 😒 porodné nestíháme a kde vlastně všici jsou???

emtu
30. pro 2010

Nazdárek kočky. Omlouvám se, nějak nestíhám nic psát, vždycky jen rychle nakouknu, jestli se holky ještě drží v celku a ony jo. No ale rok končí až za 27 hodin, to se dá ještě stihnout 😉 !!! U nás panuje zmatek a bordel, rozhodně ne klid a mír, jak se na vánoce patří 😒 . Kluci řádí jako černá ruka a malý velký kluk J. by zase pořád jen jedl a když nemá po ruce něčí prso, samosebou nejlépe to moje, tak svou nelibost dává patřičně najevo. Někdy se ho bojím úplně přiložit, neb mám pocit, že mi to mé dmoucí ňadro sežere se vším všudy 🙄 . Kyne tím pádem velmi úspěšně, až se pí Mudryně na první kontrole téměř polekala.
A jináč nám všem přeju do nového roku jen to pěkné, hlavně zdravá dítka a spoustu dobré nálady a pevných nervů ku zvládnutí všeho potomstva! 🙂 🙂 🙂

cabaretka
31. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cabaretka/al... Krásnej SILVESTR a šťastnej NOVEJ ROK všem!!!! 🙂

helabella
31. pro 2010

Ahoj holky,
tak nová mimča pořád nikde? 😀

@jasamin -- Fanoušek má taky rýmu, pořád se mu vrací, už 2 měsíce 😒 Taky jsem kvůli němu koupila tu odsávačku na vysavač a je fakt super. Kupodivu to Fanouškovi ani nevadí, naopak když uslyší vysavač, tak ztichne a čeká co bude 🙂

Přeju vám všem dobrý vstup do roku 2011, hlavně ať jsou všechny dětičky zdraví. A těhulkám přeju rychlé a bezproblémové porody!!!

jasamin
31. pro 2010

Ahoj mamčulky.
Do Nového roku přeji všem jen to nejlepší. Ať je ten příští rok jen plný radostí a co možná nejméně starostí 🙂
@helabella - tak koukám, že jsme na tom obdobně. Musela jsem se smát, jak píšeš o Fanouškovi a zapnutém vysavači. U nás to samé, zapnu vysavač a Matyášek ztichne a čeká. Připadá mi jako by věděl, že mu pomůžu a bude líp.
@mlsdlisaci @marmla - holky a co vy dvě?

mlsdlisaci
2. led 2011

@jasamin ahojky nic alespoň u nás zítra ko ale už semnou chtejí něco vyvádět dám zítra vědět.Je to již unavující 😖

mlsdlisaci
2. led 2011

JINAK PŘEJEME VŠEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK A HLAVNĚ ZDRAVÍ 😀

marmla
2. led 2011

Ahojky
Tak my jsme ještě v celku a ještě asi pobudem s pupkem. Gabrielek si to rozmyslel a je pořád u mně spokojenej. V úterý budeme chytřejší.
Všem přeji v novém roce moc moc zdravíčka, štěstíčka rodinné pohody. Těhulkám super porody

helabella
3. led 2011

Ahoj holky,
teda ti vaši broučkové nás pěkně napínají 🙂 Přeju, ať máte vaše zlatíčka už brzy u sebe a hlavně pohodové a rychlé porody!

mlsdlisaci
3. led 2011

Já zatím v celku ale uvidíme co nám dá tento týden jinak příští ko 10.1 a pak už císař prý mě mudrc nenechá trápit.Hodný to muž 😎 dnes mi byl udělán Hamilton a pokud to prý nepostoupí do další ko tak ten císař jak já se těším až to budu mít za sebou tohle čekání na konci je snad horší než čekat na výsledky amnia 😀 😀 😀 😀 pomalu nikam nechcete jít co kdyby.......Všem ostatním držím palečky ať to máte brzo za sebou

mirax
4. led 2011

Ahoj holky, je tady nějaká maminka, co má tři děti hodně blízko po sobě?
Jsem úplně rozhozená...ještě kojím, MS ještě nemám, ale na Štědrý den mě pobolívalo břicho (mysela jsem, že už to asi dostanu, takže jsme s manželem dali v klidu průchod vášním...)..pak to přešlo...včera se mi neskutečně motala hlava....popadlo mě podezření....sice je brzy, ale zkusila jsem test a jsou tam // ..druhá samozřejmě slabounká...prostě mě asi picne. Bětka má 11měs...Nevím, co dělat..nevím...V hlavě se mi honí opravdu všechny možnosti.
Ach jooooo....