Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

honzulka
23. zář 2010

Třeba tam taky dojde na nějaký nápad..myslím na tebe... 😉

honzulka
23. zář 2010

Přijdu na Vás na dýl mrknout jak uložím Toma...Mám dneska nějakou divnou náladu,při usínání dětí mi nějak pracovali nervy a brečela jsem snad půl hodiny... ☹ Nevím,zda jsou to hormony nebo už je toho na mě nějak moc a potřebuju trošku vypnout... 😒

cabaretka
23. zář 2010

@honzulka já zase dneska jsem nějaká KO ☹ vždy vyzvedneme Terču ze školky a jdeme tak do 6-pul 7 ven ale dneska se mě vubec nechtělo. tak jsme zustaly doma. ale byla jsem venku s tou mladší Míšou dopoledne, tak se vyvětraly. Terča zase byly venku ze školkou. i jsem si chviličku zdřímla, holky si hrály. přítel je až do pátku pryč-pracovně.

honzulka
23. zář 2010

@cabaretka No já mám Jeníka ještě po nemoci doma,a mám tu ve 2+1 mojí mamku... 😒 MM jezdí po práci na barák,takže když pominu to,že chvílema si mamka s klukama hraje,tak je mám stále za sebou nebo Tomika na sobě pověšeného a fakt jsem nějaká hotová...Do toho mi prostě přijde,že je malá nějak nízko,protože mám pořád nějaký tlak na spodek,musím pořád běhat čůrat.Dvě noci jsem pořádně nespala a ani nevím proč(kupodivu děti spali jak neviňátka,ale já se nemohla uvelebit,malá v břiše taky ne.. ☹ No propstě mám podzimní depku... 😀

honzulka
23. zář 2010

Hlavně mě Tom včera rozlobil s dudlíkem,když mo po mě třikrát hodil,rozhodla jsem se,že už mu ho nedám... 😠 Večer bez něj usnul,jelikož nespalpo obědě a usnul u mlíka,ale dnes po obědě brečel jak blázen že chce dudu..Být doma sama,tak to ustojím a nedám,ale komentář právě mojí mamky mě nějak naštval a byl to začátek mého výbuchu pláče..Tak jsem si zalezla do postele,schovala se pod deku a brečela si tam..Trošku se mi ulevilo..MM si kluky vezme o víkendu na výlet a já budu uklízet na domečku..Tak se na to těším... 😉 😉 Konečně budu chvíli sama se sebou.. 😉 Asi je to hnusný,ale cítím,že potřebuji být alespoň chvíli jen sama.Než tu mamka začala bydlet,tak jsem měla chvíli alespoň když děti usnuli,ale teď nemám nic.. ☹ Tak jsem si tu poplakala,politovala se,za to se omlouvám a jdu vás dočíst... 😉

honzulka
23. zář 2010

@georgine krásný domeček.... 😵 To my proti vám máme fakt chaloupku... 😀 Ale mohu přihodit fotku kuchyně... 😀 To je to nejhezčí,co se mi zatím podařilo vymyslet... 😀

honzulka
23. zář 2010

@niki31 normálně začínám věřit tomu,že ten,kdo se parádí jsou spíš kluci... 😀 Tak ten Váš bude jak princátko... 😵 Mým klukům se taky od maminky nechtělo... 😉
@emtu My máme sice auta dvě a velký,ale Passat nám zrovna v pondělí dojezdil a pak máme Alhambru(takový minibus.. 😀 )Jenomže MM bude dojíždět do práce a já jsem neřidič.. ☹ Řidičák sice mám,ale prostě jsem se pro řízení nenarodila,takže budu všude jezdit busem nebo pěšky.. 😉 Proto jsem taky zvažovala koupi toho šátku na nošení,že je to pohodlnější než drncat do busu s kočárkem,čekat,jestli mi někdo pomůže atd. 😠

sara.max
24. zář 2010

Dobré ránko, díky za tu diskuzi, určitě to řádně pročtu. 🙂 Dnešní noc docela šla, Maruška sice večer zase měla bolení, ale už to není tak hrozné jako před tím. Včera jsme zase celý den běhaly po venku a bylo to fajn. Musíme si ještě užít sluníčka, zítra nám to končí. Co budeme pořád doma dělat to nevím, venku je lepší 😵 . Snad nebude moc uplakaný podzim.
My jsme rekonstruovali byt v lednu, dělali jsme koupelnu a kuchyň. Kuchyň mám vyfocenou, tak přidávám taky fotku.
@honzulka Já mám kamarádku, která řidičák nemá vůbec, prostě si nevěří. Já si zase neumím představit, že bych nejezdila. Dokonce i v těhotenství jsem jezdila co to dalo, dokud jsem se vlezla za volant 😉

emtu
24. zář 2010

Ahoj ve spolek , konečně je pátek! @honzulka a @sara.max Teda holky, pěkné kuchyňky máte. To jste si sami navrhovaly? Já jsem si ji tedy navrhla a nechala si ji udělat u truhlářů, a jelikož mám vele slabost pro zelenou barvu, nechala jsem si ji namořit na zeleno. Což teda truhlářům moc nevyšlo, takže teď mám takovou vojenskou polní maskovanou kuchyni. Místo krásně světle zelené barvy z toho vyšel maskáč. Nicméně když na to svítí sluníčko, vypadá to trochu jako mech. Až najdu odvahu, možná že sem šoupnu taky fotku.
Děkuji za informace ohledně auta. Já jsem tedy taky zanícený řidič a bez auta si to nedovedu představit. Když jsme koupili tu naši haciendu, tak do měsíce jsme o naše tehdejší vozidlo přišli a následovaly 3 krušné roky každodenního dojížedění s malými dětmi do Plzně do školky a do práce. Sice je to jen 20 km, ale muselo se 1x přestupovat (vlakem, kluci v buse blili). Myslím, že jsem si těch vlaků nadosmrti užila, a už nikdy více nechci být odkázána jen na veřejnou dopravu. MM teď vymyslel, že pokud se nějak vzepneme a opravdu pořídíme nové auto, že jde jedině do Dacie LOgan MCV. Když mi to řekl, zatřásla jsem se hrůzou, ale je pravda, že je to v podstatě taky takový minibus a navíc i finančně "dostupnější". 😎

emtu
24. zář 2010

@honzulka Ohledně toho, jak píšeš, že se ti nechce kodrcat kočárem MHD a čekat, jestli ti s ním někdo pomůže dovnitř či ven, jsem si vzpomněla, že když jsem se já dostavila se s naším dvojčecím kočárem na zastávku, tak si všichni lidé ode mne odstupovali, jen abych je náhodou neoslovila s žádostí o pomoc. 😉

A Niki, když nebylo do třetice předevčírem, tak bude jindy 🙂 , věřím ti!!! 😉 Třeba chce být Daneček opravdu na Václava! Narodit se ve státní svátek, jaká to čest!

georgine
24. zář 2010

@honzulka nádherná barva kuchyně, čistá , vzdušná.. naše kuchyně je z nouze,., už taky nebyli peníze a moje vysněná to není, je to spíše funkční než luxusní.. jednou bude taky myslím že vydrží tak 5-8let a pak se zkuísme rozšoupnout na uděláme tu která měla původně být.. ta naše je poskládaná sektoorovka z Orfy, a vyšla nás i sprac deskou a dřezem 25tisíc, takže to je fakt pohodá... kdyby stála 200tis tak už fakt vypadá jinak, je vychytaná a materál bezkonkurenčně lepší.. ale co slouží a funguje..
jinak to že jsem vložila odkaz domečku nebyl účel nějakého srovnávání, myslím že i v útulném bytečku se dá žít krásně a spokojeně, všichni ntouží po domku, někteří mají rádi své pohodlí, a vo tom to je..
@sara.max jak to zvládáme?? no jak se dá, Jirka podniká ale letos se moc nedaří, každopádně moc nerozhazujeme, a relativně se dá říct že investujem do toho našeho stavení a výbavy, kde se dá, a za co se dá,.děti no finančně mám spíš obavy jak budou větší na dost náročnější, ale jinak jsou nenároční na oblíkání, jídlo, sníme všechno, nelítáme na dovolené ale to taky jednou příjde.. a jestli živíme o jeden krček víc než nyní je tak nějak málo viditelné, snad budu tedy kojit co to půjde

cabaretka
24. zář 2010

holky kdy jste cítily pohyby?? já u holek až ve 20tt ale ted se mě zdá že něco jsem cítila. včera večer a dneska dopol zase. nevím je to asi brzo, možná se mě to jen zdá. jsem dneska 14+0 🙂

georgine
24. zář 2010

@cabaretka no tak já jsem nějaká divná ale mě se občas večer zdá že citím pohyby snažím se to rozeznat o trávicích pochodů- ale 14týden přeće není tak nemožné cítit pohyby..
Ondrovy pohoby byli v 19tt, Kubík 17tt

cabaretka
24. zář 2010

@georgine tak možná i u mě to je ono. trávící problémy nemejvám!! tak se budu pozorovat a uvidíme 🙂 a dneska začínám 15tt

jasamin
24. zář 2010

Ahoj holky. Tak se po pauzičce připojuju do debaty. Zrovna včera jsem se dívala na zprávy, kde říkali, že se od Nového roku zruší porodné, tak jsem si říkala, že je to děsné. Já to ještě stihnu, ale mám spoustu kamarádek, které mají termín až po Novém roce. Tak jsou z toho špatné 😢
@cabaretka - já cítila pohyby poprvé asi od 19 týdne, podruhé od 17 týdne a teď potřetí dokonce od 15 týdne. Takže je to možné.

scrabble
24. zář 2010

Ahojte dievčatá, ja tiež čakám tretie mimčo. Mám Doma dve zlatíčka, Dcérka má 7 a mladý má 5,5 roka. Všetci sa veľmi tešíme. Aj na nás sa okolie pozerá trpšku ako na exotov...... Ale s tým človek nič nenarobí. Hlavne že my sme spokojní a šťastní že sa nám tretie mimčo podarilo.

georgine
24. zář 2010

@scrabble vítej mezi námi "blázny". a kdy bude maličké na světě?

georgine
24. zář 2010

@jasamin odkud jsi z Ovy?? pokud se mohu zeptat-.

jasamin
24. zář 2010

@scrabble - ahoj. Ano ano taky to znám. Dost lidí nechápe proč jsme šli do třetího a když navíc řeknu, že to bylo plánované, tak kroutí hlavou. A o prázdninách když jsem chodila s dětma často ven i já a navíc už s bříškem, tak jsem si kolikrát připadala, že na mě koukají jako na blázna. A co čekáte víte? Vlastně spíš kdy máš termín?

jasamin
24. zář 2010

@georgine - ano jsem z Ostravy

scrabble
24. zář 2010

Termín mám 27.11 ale asi bude až v decembri ( v prosinci) lebo podľa posledných UZV je miminko o týždeň menšie.
Nevieme čo čakáme, keďže už mám aj dievčatko aj chlapčeka tak teraz chceme prekvapenie. Tento rok budem mať teda vianoce dva krát 😉

georgine
24. zář 2010

@jasamin já myslela ze které části Ostravy. 🙂

jasamin
24. zář 2010

@georgine - z té nejhorší 😀 a ty?

georgine
24. zář 2010

@jasamin hmm tak to jako Ostravanda netuším která část je nejhorší, my právě bydlíme v heřmanicích máme tady postavený domeček, je to spíše u rychvaldu.. 🙂

nilika
24. zář 2010

@sara.max Ahojky,chci se zeptat.....jaký byl porod po tolika letech?Já budu mít sice čtvrtý porod,ale po 10 ti letech,tak jsem zvědavá.Někde jsem četla,že po tolika letech je to zase jako poprvé...jinde to zase vyvrací,tak nevím,na co se mám připravit....i když skutečnost pak bude asi úplně jiná.

jasamin
24. zář 2010

@scrabble - tak to máš jako já. Já si to taky nenechala říct a bude překvápko. Takže vánoce v 5 🙂

jasamin
24. zář 2010

@georgine - říká se, že nejhorší je Dubina, ale možná se pletu. Takový Koblov může být taky zajímavý 🙂

georgine
24. zář 2010

no takové Heřmanice u kriminálu jsou taky hit, ale já bydlím naštěstí mimo takové´éra.. 😀
dubina není zase takový bronx 😀 to bych viděla spíše na přívoz a vítkovice, v některých částech 😀