Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

staninka77
31. led 2011

@weryss-Gratuluji k třetímu těhu.
Já měla největší břicho u toho druhého těhu třetí bylo malé první bylo uplně nejmenší skoro nikdo mně nevěřil že čekám miminko. 😉
tak pak napiš a dej vědět co to bude. 🙂
@mlsdlisaci-Tak jsem si tě napsla a hned si tě najdu na FC. 😉

staninka77
31. led 2011

@weryss-Dívám že jsi Brnačka tak to máme něco málo společného.
Já tam taky bydlela 😉

helabella
31. led 2011

Ahoj holky,
konečně mám zase čas za vámi zavítat 🙂 Máme se dobře, Fanoušek roste jako z vody a holky jsou z něj pořád nadšený. Je to fakt moc lepší než jsem si představovala. Obě se k němu pořád tulí, povídají si s ním, nosí mu hračky... je super, že Fanoušek na ně taky hodně reaguje, hlavně pořád musí vidět co kde dělají 🙂

@mikumaxik -- vítej mezi námi. Naše mladší je taky na mě hodně vázaná, ale kupodivu teď je v pohodě.Asi je to hodně daný tím, že si holky hrají spolu a Fanoušek je zase až tak neohrožuje. Naopak se někdy perou o to, kdo se k němu bude tulit první 😀 Štěpánka sice pořád chodí za mnou (i do té koupelny 😉 ),ale už se to zlepšuje. Asi taky konečně věkem.

@mlsdlisaci -- díky za schválení na FB. Holky jsou kouzelný, ty fotky jsou moc povedený. Tak ještě přidat Dominička 🙂

@weryss -- ahoj. mně s každým těhotenstvím poporostlo bříško o něco víc. Ale je pravda, že jsem je celkově měla spíš menší.

mlsdlisaci
31. led 2011

@helabella ráda bych ale budu muset poslatmms Marmle a ta je sem dá protože nám to prostě nejde

ale mám ve čtvrtek narozky tak snad bude manža štědrý a dostanu noťas

cabaretka
1. únor 2011

@weryss ahoj taky mám doma 2 holky a ted čekáme kluka 🙂 břicho většinou s každým těhu je větší, protože děloha už je vytažená.. 🙂

cabaretka
1. únor 2011

holky vím že nějakej měsíc zpět-jste tady řešily. co pomáhá na rozjetí porodu. a někdo tady psal něco i vypití ricinového oleje??? jak to přesně je??? nevíte některá???????????? 🙂 🙂

weryss
1. únor 2011

@cabaretka No ještě že jsem už těhotná naposled 🙂 🙂 🙂
K tomu porodu přečti si diskusi https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-... Já jsem u obou holek přenášela, takže jestli budu zase, tak do toho jdu!!!

cabaretka
1. únor 2011

@weryss 🙂 🙂 tak já taky obě holky přenášela. Terču 11 den vyvolání-porod děs ☹ přes 18hod. bolesti a nakonec se přidušovala a porod kleštěma 😎 a Míšu jsem přenášela 10dnu a den před vyvoláním si to naštěstí rozmyslela a šla na svět sama. ted uvidíme.

emtu
1. únor 2011

Ahoj holky, jdu zasejc jednou na pokec. A vítám všechny nové třetimamky!
@cabaretka O tom ricínovém oleji psala Marmla, myslím. No vida, asi ho nakonec sama ani nevyzkoušela. Četla jsem o tom taky nějakou diskuzi a spousta ženských tam psalo, že pokud nejsi na porod ještě připravená, tak tě to jenom prožene a řádně pročistí 😉 .
@honzulka My teda to K (Vigantol) dostali a bereme ho. Radši se na to Mudryně zeptej, jestli na to nezapomněla. Jak je v domečku? Včera dávali ve zprávách záběry z Ústí, jak je tam zasmogováno, tak to jste zmizli včas! Jáchym má podivný režim. Ve dne je zarputilý antispáč, uspat ho doma je zázrak, zato by pořád jen jedl. V noci zase někdy usne, jak když ho do vody hodí a já pak nevím, co s mlíkem a prsama tvrdýma jak kokosy.
@mlsdlisaci jak jste dopadli na rovnátkách? Já jdu s Vojtou za 14 dní. Otisky mu dělali na začátku ledna, jel tam s ním MM, který samosebou zapomněl, kde ta ordinace je a půl hodiny seděli v úplně jiné čekárně. Nakonec došli, tak kam měli a Vojta byl celý uvytržení z rentgenu své hlavy. A všechno nejlepší k narozeninám a ať ti mužíček nadělí noťase, krindapána, už jsem na Domču velezvědavá! Mám na FB taky účet, můžu tě přidat mezi přátelstvo?

cabaretka
1. únor 2011

@emtu už čtu ten odkaz do mě dala nahoře. 🙂 díky

honzulka
2. únor 2011

@emtu Vigantol máme,ale to je vit.D..To K nám dávala za klůků sestřička,tak právě nevím...Jinak tady prý včera byla taky inverze,ale já to nepoznám..Jsem už asi zasmogovaná.. 😀 Jinak Terinka to takhle měla taky..V noci se budila třeba až po 6 hodinách a mě teklo mlíko jak blázen..Teď už tři noci vstává po 2-3 hodinách... 😠 A přes den spí jedině v kočárku na chodbě-jinde nemá klid... 😉 Tak zase mizím vařit a věnovat se raubířům... 😉

susan87
2. únor 2011

Ahojky,mame holcicku, 4,5 roku, chlapecka skoro 2 roky a planujeme treti, bojim se,ale, ze to nebudu zvladat,mala je celkem klidna,ale s chlapeckem je to horsi,je velky raubir🙂navic pritel ma takove povolani ze je od rana do vecera v praci,tudiz jsem na vse sama,rodina mi moc nepomaha,tak mam strach, je to kolikrat zahul i ted.prosim o radu.diky

cabaretka
2. únor 2011

@susan87 ahoj. máme podobně staré dětí, mám Terezku 5let bude mět v březnu a Michalku ted 8.1. měla 2 roky a čekám chlapečka 25.3. mám termín. třetí plánované ale není, taky mám někdy strach ale na druhou stranu se už i moooc těším. bude to asi záhul, ale aspon bude veselo. 😉

susan87
2. únor 2011

@cabaretka práve, zahul, ale zase si rikam, za pak maly pujde do skolky,holcicka uz chodi druhym rokem,tak snad by se to nejak zvladla,a hlavne bych chtela aby nebyly vekove moc od sebe aby si jeste spolu vyhraly a tak,i kdyz holcicka s chlapeckem aspon u nas si nehraji spolu vubec,spiz se jen dohaduji a biji,ale to je asi vsude🙂

emtu
2. únor 2011

@honzulka jejda, pravdu díš, Vigantol je samozřejmě D, už se mi asi začíná na mozku usazovat mlíko. To zas bude období.. 🙄 . Ale vzpomněla jsem si, že Jáchymovi píchali hned po narození do patičky Kanavit, a ten vitamín K obsahuje. Tak třeba to Terce taky dávali v porodce? 😲 Tak ten náš tvor si teď oblíbil na spaní autosedačku. Jenže se s ní musí houpat ve vzduchu, což já teda nezvládnu, protože mám z toho obříka v pytli záda. Takže mám smůlu 😝.
@susan87 To máš jedno, naši kluci si spolu hrají, ale dohadují se a bijí se u toho stejně 🙂 . Prostě je to taková oblíbená dětská zábava. Mít tři malé děti určitě záhul bude, s tím počítej, ale důležitější je, jestli to mimčo chcete. A protože ano, tak to zvládat budeš určitě 😉 .

honzulka
2. únor 2011

@emtu no jo,to máš pravdu,to si ji odnesli...tak uvidíme..s říkám,že přeci na takovou věc by nezapomněli... 😉 No já Terku přes den uspávám buď na ruce nebo kočár..alespoń že večer ji položím do postýlky a spí... 😝 Má už určitě přes pět kilo a ještě s těma plenama je to takový malý Sumo... 😀 takže jsem večer jak opička s rukama u kolen... 😀

susan87
2. únor 2011

@honzulka my maleho uspavali na rukach tak do pul roku, pak uz sem ho nemohla unest a pak nasledoval kocar a v noci taky,jenze pak u se nam do kocarku nevlezl,nohy mel venku a to uz toho moc nenaspal,tak jen co sme se odtehovali od tchyne,tak sem ho zacala drncani odnaucovat,ale bylo to sileneee,nepomohlo zpivani,hlazeni,povidani,nic,jen kricel a kricel...cekal az ho dal do kocarku...ale nakonec se nam to uspesne podarilo a u krasne usina sam i pres den i vecer,ale tech nervu a kriku,alespon budu pro priste ponaucena ze zadne uspavaci prostredky jako je kocarek nebudou,pak to za ty slzicky nestoji..

honzulka
2. únor 2011

@susan87 ona toho moc doma přes den nenaspí,páč nemá klid..proto jí dávám do kočárku a tam spí hned,ani vozit nemusím..no a večer položím a spí,což jsem ráda,páč s Jeníkem chodíme ještě teď.. 😠 nejvíc jí chovám hlavně kvůli tomu nešťastnýmu bříšku...furt zlobí,tak doufám,že s třetím měsícem se to uklidní... 😵

cabaretka
2. únor 2011

@susan87 tak holky si vyhrají spolu dost, což jsem ráda. Míša se od Terči hooodně věcí naučila. sice je fakt, že se i umí pořádně pohádat u hraní, ale to je normální. 😉

emtu
2. únor 2011

@honzulka No prosím tebe, Jeníka před spaním ještě nosíte? Na nosítkách? 😉 Dej na web nějaké aktuální foto Terezky, chci vidět, jak vypadá Sumík v ženském vydání! 🙂 S Jášou jdeme v po na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mu Mudryně naváží, ale dle mého amatérského měření má už přes 6 kg 😝 .

akculina
2. únor 2011

Ahojky.Ráda bych se mezi vás přidala.Čekáme také 3 miminko,tentokrát holčičku.Jsem už 31 týden😀 Doma máme už dva chlapáky, šestiletého Matěje a tříletého Filípka.Takže se na Elišku všichni moc těšíme,i když nebyla plánovaná😀 Zdravím všechny nastávající maminky a všem přeju hodně štěstíčka😀

jasamin
2. únor 2011

Ahoj děvčata.
Všechny nové maminky tady vítám. Je fajn, že nás je víc.
Holky už se těším na nové fotečky vašich miminek. Tak honem sem s nima 🙂 .
@emtu - tak my jdeme na poradnu v úterý, tak jsem taky zvědavá na naši váhu. Naposledy (asi 14dnů zpátky) jsme měli 5640g , takže te´d už budeme mít taky přes 6 kilo. Mám pocit, že ten můj drob má faldíky i v zadu na krčku 😀 . A to toho mlíčka zas tolik nemám. Mám pocit, že jedu na doraz. Kolikrát si říkám, že už mu přestanu stíhat a stále jedeme bez příkrmu, tak jsem ráda. Už nevím čím podpořit tvorbu. Máte někdo odskoušené ty homeopatika Ricinus....
@honzulka - já mám od doktorky taky jen Vigantol. Žádné K jsme nedostali, ale napadlo mě úplně to samé, že u předchozích dětí jsem jim dávala i vitamín K a teď ho nemám. Tak možná má EMTU pravdu.

emtu
2. únor 2011

@jasamin Hele, pani, tak taky přidejte nějakou fotečku Matýska 😉 . Vážně, měla by jsi aktualizovat album jak jde čas..
Jáchym nám teď začal, chudinka, plešatět, z jeho bujné kštice už zůstala jen skalpová kadeř na temeni hlavy, takže když se mračí, vypadá jak dědeček s přehazovačkou 😕 .

jasamin
3. únor 2011

@emtu - já vím, já vím. Kaju se 😀 . Vložím. Zatím jsem tam dala 2 (nedávno) a zbytek přidám hned jak to půjde. Já se na to vždycky chystám a pak mi do toho něco vleze. Však to znáte. A večer bych mohla, ale to na PC pracuje manžel, tak ho nechci otravovat. Teď u nás bohužel řádí chřipka, tak kmitám 😀.

honzulka
3. únor 2011

@emtu nenosíme,to bych fakt nedala... 😀 Ale chodíme ho uspávat tak,že jdeme spát s ním... 😠Zksuím nafotit a malou Sumo vložit... 😀
@jasamin Mně taky kolikrát přijde,že nemám žádný mlíko,ale vzhledem k tomu,že malá je docela spokojená,tak tam snad něco mám...Byla jsem vždycky klidnější,když jsem je měla nalitý k prasknutí a teklo mi to..ale teď nějak moc nalitý nejsou,ale vždycky mlaská a plyká,tak snad tam něco má... 😉 Jinak nějaký homeopatika mi doporučila kamarádka,ale nevím jak se jmenují... 😵 Ale prý pomáhají... 😉
tak zase mizím než mi to tu kluci zboří...

emtu
3. únor 2011

@jasamin Dobrá, dobrá, kajícníkům se musí odpouštět, tedy budiž! Ale na fotečky jsem zvědavá, Matýsek je roztomilý kulíšek. 😵 Hlavně se ubraň chřipce. Já vůbec netušila, že je nějaká chřipková epidemie, kdyby v pátek nepřišli kluci domů s tím, že tenhle týden mají ve škole chřipkové prázdniny, protože víc než polovina žactva padla za oběť virům 😖 . Tak z toho měli radost, protože zrovna tenhle týden jeli s oddílem na lyžařské soustředění, tak prý nebudou muset nic dohánět. Ne, že by byli tak ušlechtilí žáci. Naopak jsou žáci neušlechtilí a nemíní dělat úkolů víc, než je dle jejich mínění zdrávo.
@honzulka Tak to známe s klukama, těm jsem chodila zpívat povinně ukolébavky a jiné morbidní písně a často jsem usnula mnohem dřív než ti dva. A to jsem při tom zpívala, kdežto oni jen poslouchali. Ty děti mají tolik sil a elánu, kde to berou?
Holky, jak já vám závidím nenalitý prsa. Já je mám jak vodní melouny, už jsem se třikrát potýkala s ucpaným mlékovodem a to mlíko se furt dělá v obřím množství. J. se vždycky nasaje jako klíště a ještě mi tam toho spousta zbyde. Asi si otevřu internetový obchod s mateřským mlékem. 🙂

teddynko
3. únor 2011

@emtu iste je to nepríjemné, mať problémy s množstvom mlieka, na druhej strane sa teš , že to tvoje maličké má tú najkvalitnejšiu stravu, akú môže dostať.. ja mám termín s tretím v marci a veeeeľmi dúfam, že budem mať dostatok mlieka aspoň rok..

jasamin
3. únor 2011

Tak jsem konečně vložila aspoň 3 fotečky, tak můžete kouknout.

mlsdlisaci
3. únor 2011

@emtu ahojky píši v rychlosti z kanclu 😀 rovnátka ko za 3měs noťas bude v sobotu 😀 😀 a pak hned foto teda až mi ho manža nainstaluje ale slíbil že hned 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasně budu rára jsem na FB Liškutinová Lenka ajsou tam i fota děvčátek atd jo a je tam i má maličkost

honzulka
3. únor 2011

@emtu Já je měla nalitý do nedávna a právě mě to vyděsilo,když najednou téměř nic... 😕 Měla jsem strach,že mám po kojení,ale zatím snad dobrý..Jsem začátečník..Jinak to uspávání je nejhorší teď tady na domečku po mém návratu se chodí uspávat i Tom..Ale naštěstí večer chodí MM,i když je z toho na nervy..co mám dělat..Terka má své večery a on si ji na ruku nevezme... ☹
A tady tedy pro představu Sumo..