Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
28. únor 2010

filu - tak ty už jsi i opravdová tetička. Tak pak nám napiš dojmy z prvních návštěv u Nikolky. To jméno je docela oblíbené. A s tím miminkovým pohybem to je kouzelný...už aby i mi snažilky jsme mohli o něčem podobném psát 😵 .

estrellita
28. únor 2010

filu: na to se strasne moc tesim 😵 😵

brumdinka
1. bře 2010

jéje jste nějak málo ukecané, že jsem téma tahala až z druhý stránky 😀

jak se máte, u nás je strašný počasí, zima rozbředlej sníh a děsnej vítr - hlavně včera večer - až sem měla strach aby nás to neodfouklo 😀 😀

petrajda
1. bře 2010

dobré dopoledne 🙂 ,
u nás sníh je hnus,špinavej,rozbředlej, vítr taky,ale u nás se to v zástavbě moc neprojeví,za to švagrová říkala,že věšela prádlo ven a visí vodorovně 😀 . U nás to jern lomcovalo s anténou,což bylo slyšet celou noc,ale jinak nic extra.
Jo a víkend bych jako vždycky potřebovala protáhnout 🙂

brumdinka
1. bře 2010

pet - vodorovně, to je dobrý 😀 no tady se to docela prohnalo, hlavně večer to lomcovalo s popelnicema a plechovym plotem u stadionu naproti našemu baráku až sem měla strach, aby se nějakej plech neutrh a nevlít nám na auto 😖 no a ráno jak šel Jirka do práce, tak nám říká at´jdem do školky opatrně, aby na nás něco nevlítlo - tak sme to docela zmákli - alke ven pokud nebudu muset vážně dneska nepolezu 😀 😀

petrajda
1. bře 2010

tak to u vás fičí docela dost. já teď mám nějakou práci na dvoře a tam to znát není. Slyším jen jak to občas napne naše vrata,ale jinak nic. Jsme v zástavbě,tak dobrý. Ani silničáři moc nevyjížděli ani hasiči což by jinak,pokud by se zas prohnalo tornádo jako několikrát loni, určitě mému ostřížímu zraku neušlo. 🙂

brumdinka
1. bře 2010

pet - no ted´už se to taky uklidnmilo a pro změnu začalo zas sněžit 🙂 😀

já ted´zas zkusim zas pár telefonu kvůli práci, a jestli bude odpo ta brigádka, tak musim malýho vzít ze školky k našim. A hlavně musim konečně překonat takovou tu lenoru, co od toho ledna smrdim doma, sem nějak moc zpohodlněla 😝 😖 😀

petrajda
1. bře 2010

tak držim palce ať je aspoň nějaký ten pozitivní výsledek.
A neboj to rozhejbeš. Já to taky nemám ráda,ale co má člověk dělat,že

brumdinka
1. bře 2010

pet - hm jedinej poziotivní výsledek je, že mám na 2 dny po odpolednách brigádu, jinak děs a hrůza 😝

nejvíc mě štve, že se ani neobtěžujou mě pozvat na pohovor ani mi vůbec dát o tom cokoli vědět 🙄 - jen pošlete životopis a když tam volám, tak mi řeknou, že dneska zrovna někdo nastoupil nebo, že vybrali někoho jinýho kdo více vyhovoval a bla bla bla - bych se nedivila kdyby to ani nečetli 😖 a proč mě nevzali mi stejně neřeknou 😝 ach jom, mě už to tak s*re 😒

petrajda
1. bře 2010

kdybych jednou hledala práci ani nevím co bych jim do životopisu psala.Se ti nedivím,že tě to štve. To je jakoby někdo životopisy pouze zbíral a nedivila bych se kdyby je opravdu nikdo nečetl. Tak proč ho proboha chtějí?? Bohužel takovejch firem je hodně kdo se neobtěžuje 😒
Tak aspoň ta brigáda. To je někde v terénu nebo v teple kanceláře?

vcelka77
1. bře 2010

ahoj holky 🙂 tak jak je v novém pracovním týdnu? víkend byl teda dost profoukaný, ale jinak krásné jaro.
brum to je tak naprd, s tou prací. Tak aspon že nějaká brigáda. Lepší něco než nic.

brumdinka
1. bře 2010

pet - to je jen na 2, 3 dny po odpoledních, začínám dneska ještě s jednou holčinou - je to v hypermarketu marketingovej výzkum.

petrajda
1. bře 2010

aspoˇněco,ale stejně to stojí za prd. Kdybych se z rozmařilosti rozhodla praštit tady s prací nevim co bych kde hledala.

včelko já měla ráno supr náladu,vykouklo sluníčko,ale zase se schovalo..takže nálada šla taky do háje. Už ho všichni potřebujem strááášně moc.

vcelka77
1. bře 2010

neboj, sluníčko už přijde každou chvíli a užijem si ho. Ale je teprve 1. březen. Uznávám že zima byla dlouhá a sluníčko už mi také moc chybí, ale ještě má čas 🙂
tak jsem mluvila s tetkou, zdravotní sestřičkou (o injekci na podporu mensturace) a mělo by se tam jít nejdéle 14 dní od doby co měla přijít MS. no a já jsem dopadla tak, že těhu nejsem, jsem 40. DC a k doktorovi mě objednali až na 26. březen. To je fakt super. A to jsem se i zmínila s čím mam problém a bylo mi řečeno že pan doktor nemá čas. Tak doufám že mi pak vynadá že jsem nepřišla dřív 😀
Nikdy bych nevěřila že je HA takové svinstvo, a to jsem jí měla tak ráda 😀 😀 😀 😀

petrajda
1. bře 2010

já ne. brala jsem antinu naposledy před deseti lety a pak u vůbec ne. když sem začala chodit s mužem byli jsme už ve věku tzv. rozumných 😀 ,takže jsme si dávali pozor a nakonec ještě zjistím,že možná zbytečně. Myslela jsem,že když se antinu nebrala vlastně vůbec že nebudu mít s otěhotněním ádný problém 🙂 no byla sem naivní 🙂

brumdinka
1. bře 2010

vcelka - no to my povídej, já tam byla tak do těch 14 dní, ale je to divný že tě takhle odbili, já když tam volala tak mě objednávala na další týden a to jjsem jí říkala, zda by to nešlo dřív a řekla sem co mám za problém, tak mě objednala hned na druhej den dopoledne 😅 no nic zas tu drbu, musim se ještě najíst a pak vyrazit, tak se mějte fajnově 😉

petrajda
1. bře 2010

já se naštěstí k naší gyndařce nemusím objednávat. Stačí přijít když nemá zrovna těhu poradnu a to je jen v pondělí

vcelka77
1. bře 2010

no jo u nás je to celkem dobrej gynekolog, takže má pořád plno 🙂 no ale už je to taky pěknej dědula, to nevím kam pak budu chodit. U nás znám jen staré gyndaře, nikdo mladý tu snad není 😀
no odbily mě dost, ale neudělám nic. Jiný problém nemam, takže to nebudu hrotit a uvidím co mi řekne na konci března.
no jo petru, to byste neměli mít problém. Cyklus si měla krásně pravidelný, ustálený. Kdy si rozhodlá řešit to nějak víc? sice se říká že až po roce, ale nikdo přece neví od kdy to zkoušíte. můžete to být úplná banalita tak kvůli tomu by se mi tedy čekat nechtělo.

petrajda
1. bře 2010

Při poslední prohlídce jsem o našem záměru mít rodinu doktorce řekla 🙂 .To bylo v lednu,ptala se jak dlouho se snažíme, v podstatě řekla co tady píšeš a co už vím. Takže si dávám čas do léta.Pokud se nezadaří budem to řešit.
Ještě mě napadlo jít k normálnímu praktikovi a nechat se vyšetřit.Štítná žláza, glykémie a já nevím co ještě. Nevim jestli by to co pomohlo...já obecně k doktorovi chodím jen když musím nebo když už padám na hubu 🙂

vcelka77
1. bře 2010

petru ale k tomu obvoďákovi bych si zašla. Kdyby ti třeba za rok přišly že je to štítnou žlázou tak budeš ,litovat žes to neřešila dřív. a asi jsem hloupá ale co je glykémie?

petrajda
1. bře 2010

cukrovka.a nejsi hloupá..
My jsme se snažit začali nějak koncem léta,doktorce jsem to tak přesně neřekla 😉 ,prostě až půjdu na další kontrolu tak už jí řeknu,že by se asi mělo něco dělat. A k tomu praktikovi asi zajdu,ale bude mi to stát teda přemáhání.Jít k doktorovi,když mi vlastně nic není. Nevim co jí tam budu povídat 😎 .Že jdu na revizi těla 😀

zelvinka
1. bře 2010

Ahoj kecalky,..tak včera jsme byli s malou v Meziříčí u babičky a dědy
filu - jak jsi psala, jak jsi nahmatala miminko, skoro mě to chybí ty pohyby v bříšku,..i když bych malou nedala za nic🙂

vcelka77
1. bře 2010

náhodu k obvoďákovi by si měla chodit 2x ročně na prevenci. Zní to teda divně, protože když tam přijdeš jen tak, tak na tebe bude koukat jak blázen 🙂 ale jen si tam zajdi, a budeš vědět hned, že po této stránce je vše v pořádku. I gynekologovi to usnadníš.
zelvi tak vy už takhle cestujete? to věřím že babička s dědou byli štěstím bez sebe 🙂

petrajda
1. bře 2010

zelvinka - tak to asi budete muset brzy založit na nové pokračování rodiny 🙂 A jak se denisce líbilo u babičky??

zelvinka
1. bře 2010

jo jo ona je spokojená všude🙂 no a další? to si ještě nedokážu představit,..navíc si chcci malou pořádně vychutnat a dostatečně se jí věnovat,..takže třeba až jí budou tři roky tak by možná se začalo zadělávat na další 😀

petrajda
1. bře 2010

vcelka - dokud jsem o tom začala přemejšlet a byla ochotná zvednout to sluchátko a vytočit číslo,tak jsem to udělala,a jdu příští úterý 🙂 Na prevenci jsem nebyla ani jednou,tak pokud mě teda nevynadá,že nechodím vůbec aspoň budu mít v sobě pocit že aspoň vidí,že tam nelezu s každým píchnutím 🙂 ještě že tě mám 😉

vcelka77
1. bře 2010

no vidíš, to je fofr, 🙂 ještě žes to udělala hned, než sis to stihla rozmyslet 😀 tak aspon budeš mít klidnou dušičku, vezmou ti zkumavku krve a za pár dní bude jasno 🙂

petrajda
1. bře 2010

nojo,jsem jak malá..i ve třiatřiceti skoro 😀

filu
1. bře 2010

brum, s tou prací je mi to líto, teď je navíc takové období, že je asi problém sehnat i ve velkých městech. ☹ Já kdybych teď neotěhotněla, tak to mám asi minimálně dost nahnuté, u nás v práci se celkem dost propouští a na ty, co zatím zůstávají, se navaluje čím dál tím víc práce...

Před chvílí jsem si snad prvně v životě chovala mimi. 😀 Stavovala se tu kolegyňka, co je na mateřský, s dceruškou, tak nám jí nechala kolovat. 🙂 Hned bych si ji vzala domů, hlavně kdyby byla pořád tak hodná, jako tady na té návštěvě. 😉

vcelka77
1. bře 2010

ahoj filu, koukám že se ti bříško začíná kulatět 🙂
no vidíš tak si hodila aspon cvik v chování. 🙂 jinak mě také příjde že děti jsou nejhodnější když jsou na návštěvě. 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru