Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
1. bře 2010

jé filu tak to začínáš hezky trénovat 🙂

já se vlastně ještě chtěla svěřit..včera byla u nás na návštěvě švagrová s malým synovcem. Chlapeček sotva ťape a teda musím říct je úžasnej,krásňoučkej,hodňoučkej,ale je prostě všude 😅 . Vařila sem..na mě docela složité jídlo,a musím říct,že to dopoledne,oběd byl pro mě dost náročnčej. Tak nevím jestli si to ještě nerozmyslím 🙂

vcelka77
1. bře 2010

já bych řekla že si to určitě nerozmyslíš 🙂

petrajda
1. bře 2010

máš pravdu 😉
a co vlastně tvuj muž..jak se těší až jednou bude tři...čtyři...pět ...

vcelka77
1. bře 2010

no on má ted trochu jiné starosti, dělá diplomku. Ale já věřím že ano, má moc rád děti a děti jeho. Akorát je to strašnej buzík a už jsem mu musela až vynadat, že jestli bude takovej i k našim dětem tak že radši žádný nechci 😀
On měl totiž nějakej dobrej den, napřed jsem špatně umyla umyvadlo, špatně jsem držela peřinu když jsme jí povlíkali, pak jsem nezajela na dvůr a zacákali nám auto, pak se špatně starám o své sluneční brýle a to už jsem toho měla až dost tak to schytal 😀

petrajda
1. bře 2010

hm...někdy to s těmi polovičkami stojí za to.Včera sem to naopak přehnala zase já. Řekla sem mu něco jako,že vlastně děláme pomalu (stavbu) a nic nedotáhnem do konce. Málem mě vysadil někde v polích 😕

estrellita
1. bře 2010

ahoj holky, tak se hlasim po dalsi kontrole 🙂 mrne za tyden vyrostlo o centak a ma 18 mm 🙂 a na UTZ melo rozcapene nozky a ruce 😀 dala jsem vse do alba 🙂

estrellita
1. bře 2010

filu: hezky si cvicis s detmi 😀

brum: s tou praci je mi to lito, ono je to ted celkove na pytel 😔 a v jakem oboru presne hledas?

jizi
autor
1. bře 2010

Ahoj dámy,

opožděně velká gratulace Zelvince! 🙂

a všem ostatním, které jste stihly za dobu, kdy jsem nečetla, otěhotnět 😀 Filu, Estrell... ještě někdo? Jak se vlastně všem vede?

estrellita
1. bře 2010

jeeeeeee, ahoj jizi 🙂 jak se mas? 🙂

jizi
autor
1. bře 2010

Co já, ale co ty? 🙂 9tt... to je krásný! Jak se cítíš?

klara.k
2. bře 2010

estrel - to je nádherná fotka, fotka vypadá trochu jak z vesmíru, ale je to úžasný, takový velký mini štěstí 🙂

My dnes jdeme zase na kuchyň, tak uvidím jak se s náme pán shodne. Celý víkend jsme kreslili a vymýšleli kuchyň a te´d už se mi hodně líbí naše rozvržení tak uvidíme, jestli se shodneme s odborníkem na praktičnosti. Taky jsme moc zvědavá na cenu, neřekli jsme jaký máme rozpočet, ani netuším, kolik bych měla čekat, tak to bude překvápko.

zítra asi jdeme kvůli koupelnám, tak se to dává zase do pohybu. Hurá!!!

Jizi - jak je, byla jsi někde odjetá? Nebo jen není čas prndat😉

zelvinka
2. bře 2010

ahoj Kecalky,
Petrajda - úplně vidím manželův výraz když jsi mu řekla že nic nedotahujete do konce 😀 😀
Ahoj Jizi - jak pak se máš a co je u tebe nového?
holky dlouho tady nebyla Edvi,..jak pak se asi má?

klara.k
2. bře 2010

zelvi - myslím že nic moc, edvi nevyšlo druhé IVF a má jít na další pokus.

Do vaše princezna. Tatínek už chodí do rpáce, nebo je s váma ještě doma?

vcelka77
2. bře 2010

estrel tak to je krásný vetřelec 😀

zelvinka
2. bře 2010

Klara - ne ne z porodnice jsme přijeli v neděli a tatínek už od čtvrtka šel do práce,..někdo vydělávat musí 😉 Naštěstí díky tomu že malá je andílek tak to zvládáme,..ale vždycky se na něj strašně těšíme

estrellita
2. bře 2010

😀 😀 holky diky, vetrelec to je 😀

jizi: ja se citim fajn, obcas je mi blbe, ale to k tomu patri 🙂 no a co ty? nejake novinky?

jizi
autor
2. bře 2010

Tak jsem vám konečně všem pořádně prošmírovala alba - Zelvi, Deniska je překrásná 🙂 Moc se vám povedla!! 😀

Estrell: Ty jo, koukám, že máš termín 10.10.2010 😀 ... Už jste to řekli rodičům? U mě novýho nic, jak jsem furt kňourala, že není práce, tak je jí teď pro změnu zase moc (Brumdi, nekamenuj mě, já jsem za ni ráda, aby to nevyznělo blbě 😎, jen je to momentálně opravdu velkej zápřah), všichni straší, že v tomhle tempu nemůžu stihnout dopsat diplomku, natož jít na oboje státnice najednou, což mi moc nepřidává...

Klara: Popiš kuchyň, ať se můžu projektovat do někoho, kdo může projektovat... My máme vyhlídky na vlastní budování zatím nulový, tak si aspoň zaslintám nad cizím... 😉 Odjetá jsem nebyla - kromě tejdnu na horách, jen to teď všechno bylo takový hektický...

petrajda
2. bře 2010

ahoj holky, mám dneska zpoždění,ale je moc práce...
Co je nového?? Vetřelec.. 😀 😀 😀 to je dobrý...ale hezké fotečky.
U nás to je jak po výbuchu,ale zedníci makaj a já uklízím, nebo spíš přendavám neustále něco z místa na místo, mlátíme staré omítky...

zelvi - no s tím co jsem manželovi řekla jsem to trochu přehnala no 😕 ,ale v podstatě to je pravda 🙂

klara.k
2. bře 2010

jizi - těch variant je právě tolik že nevím pro kterou se rozhodnou. ale nejpravděpodobnější je ve tvaru U, míry 3x3x1metry a bude žlutá, sitě žlutá, matná, s dveřima na zahradu - chlubím se, ale nemůžu si pomoct 😎. Právě furt malujeme a malujeme další a další obrázky. manža aspoň maluje podle rozměrů, ale já jen prodle toho co by se mi líbilo. Tak je to prd..., máme spousty varian, ale málo která použitelná 😀

A dnes uvidíme co namaluje odborník, jestli se trochu shodneme. A pak začneme malovat koupelny a zbytek je mi už celkem fuk. To te´d není důležitý.

Ty děláš dvě vejšky a ještě chodíš do práce? Šikula. Já jsme ráda že stíhám co stíhám 😎

jizi
autor
2. bře 2010

Klara: Tyjo, to by vám mohl odborník udělat nějaký nákresy, který bys nám třebas mohla i poslat, ať se můžeme nad kanárkovou kuchyní rozplývat... 🙂 Dvě vejšky už naštěstí nedělám - to byla hodně krutá doba, díkybohu, že je to za mnou - ale mám dva obory, proto dvoje státnice... a práci naštěstí dělám doma, takže nemusím z baráku 😎

jana1k
2. bře 2010

ahojte,
Estrell: krásné fotečky 😵 ,také malutké to je,a už to háže ručičkama, to je až neuvěřitelné,ale krásné. Akorát,jak sem tam kuknu do nějakého alba,a vidím vždycky plno těch těh.testů,jak ty maminky zkouší. Hihih,to já jich měla taky dost,ale když se mi objevila druhá slabá čárka,tak jsem to stopla,a myslela si,je to Jisté..Ale i můj gynekol.se ptal,že to jste zkusila "jen" jeden...?? Takže příště (jestli nějaké bude),určo prubnu taky více. 😉

Jinak byli jsme na víken v beskydech,sice už tam skoro nebyl sníh,ale bylo krásně,parádně...prostě jaro (až na neděli,to tam byl vichr jak hrom), 😉 ,akorát máme problémek,malý onemocněl (a to opravdu málo marodí),má rýmu jak hrom,sedí mu to na průdůškách,takže záchvaty kašle.....bobešek můj, ale máme jít příští Po,Ut,St do nemocnice na to CT,ale jestli bude marodný,tak ho nepřijmou,mě jebne,takže doufám,že se ztoho do pondělí dostanem.V pátek jdeme stejně ještě k naší P.doktorce. Tak snad to klapne,máme to už od prosince objednané,nechcu pak zase čekat dlaší měsíc apod. 😕

vcelka77
2. bře 2010

jizi, tak ty si opravdu blázen, jak to můžeš stíhat? já mam doma manžela, nechodí dopráce, letos dělá ing. a nemá čas vůbec na nic 🙂 máš můj velký obdiv. A můžu se zeptat jaké obory studuješ?

klara.k
2. bře 2010

jizi - tak to potom jo, to je jasný že je to hračky, né dvě školy, jen dva obory 😀

Nákres určitě bude, na ten jdeme dnes, ale nevím jestli si ho odneseme - je za 5000 když ho chceš sebou. Pak ti to zahrnou do ceny kuchyně, ale my máme naplánovou ještě jinou firmu kam chceme tak uvidíme. Jestli to dnes nebudu tak úžasná nabídka, že bysme se rovnou rozhodli.

http://www.hanak-kuchyne.cz/home_cs/?acc=produk...

nevím jestli se to zobrazí, ale něco takového, už jsem to sem někdy dávala, tak pardon ostatním, ale nebude to v lesku ale matu.

klara.k
2. bře 2010

jo a jde jen o tu barvu, nikoliv rozmístění a uspořádání

jizi
autor
2. bře 2010

Klara: Slint slint slint... ta je krásná!!!!

Vcelka: No, právěže blbě... Proto si tu musím občas postěžovat 😉

estrellita
2. bře 2010

klarko: teda rozmisteni je super 🙂

jizi: teda klobouk dolu 🙂

jani: ja jsem jich taky udelala proti jinym jen par 😀

a jak se ma janicka? nerodi uz ? 😉

petrajda
2. bře 2010

teda klárko, pěkná kuchyně.Jsem sice na ten rustikálnější styl,podotýkám bez obloučků,na ty sem silně alergická,ale vlastně by se mi líbila kterákoliv jiná. Mi brali v úvahu okolí,že máme téměř vše ze dřeva a charakter našeho domu. Jsem zvědavá na originál.

jizi- ty jsi teda číslo. Dvě státnice 😝 ,ale poklona.

jizi
autor
2. bře 2010

Estrell, Petrajda: Není před čím smekat, ani se klanět... nejsem žádná hvězda, většina všeho je na úkor všeho ostatního...

A na Janičku jsem se taky chtěla zeptat - jak je na tom?

brumdinka
2. bře 2010

ahojte, tak z brigády místo dvou dnů byl jenom jeden, jelikož ten market.výzkum byl v mém bývalém zaměstnání 😅 😀 což by zas tak nevadilo, kdyby mě tam neviděla p.ředitelka, který nevim proč nejdu pod fousy 😀 takže se mi zase znovu pomstila a zařídila, abych tam už znova nešla 😠

pet - ty seš jak já, mě taky trvá než zvednu telefon 😀 a doktory jsem říkala, že nechci kromě porodu vidět, takže tam jdu když už to opravdu jinak nejde - njno dcera zdravotní sestry, co od malička viděla jak doktoři v nemocnici velmi rádi chlastaj a honěj ženský 😖 😅 😀 😀

vcelka - jo dětičky jsou nejhodnější na návštěvě, to i my máme hned z čertíka andílka 😵 ale jenom, než se trochu v cizim prostředí otrká 😀 a s tim chlapem, uplně sem zapoměla, že máš něco podobnýho doma jako já 😀 - že jsou na zabití, ten můj šel do práce a hned na mě, že můžu začít něco dělat, tady utřít stůl a tuhleto a tamhleto - tak mu řikám nekecej, dej mi pusu a mazej radši do práce 😀

estrell - mám vystudovanou ekonomiku, obor Podniková ekonomika a management a ještě sem se blázen nechala přemluvit na magisterský, což momentálně dálkově studuju (jen mám jaksi zklus celej semestr, jelikož sem kvůli práci loni nestíhala 😝) a přemějšlim ještě o pajdě od září (jsem cvok co 😀) - no ale práci sháním ve všech možnejch oborech, je mi to jedno, jen at´mě někde konečně vezmou - jinak je to fakt děsný, dneska sem mluvila se známou co dělá hospodářku ve školní jídelně a říkala mi, že jim tam normálně choděj středoškoláci prosit jestli by je nevzali aspon do kuchyně třeba na škrábání brambor - to sme dopadli, co 😖 😢

mám strach, že jak tu něco do měsíce neseženu, tak budu muset tady nechat rodinu a jít třeba do Plzně nebo Prahy za prací, přes tejden bejt někde na ubytovně a domů jezdit jen na vejkendy - což se mi hlavně kvůli malýmu dvakrát nechce ☹

jizi - neboj kamenovat tě nebudu 😀 ono nic se nemá přehánět 😉 jinak seš fkt blázen 😀 vážně smekám, já mám co dělat s jednou když sem jen doma s dítětem, když sem chodila ještě do práce, tak sem nestíhala a ještě 2 vejšky 😅 no i když já asi od září budu mít možná taky 2 😀 a ráda bych hlavně tu práci 🙂

jo a můžu se zeptat, co děláš, že můžeš dělat práci z domova? a ty obory? teda sem zvědavá, co 😀

jana - když sem byla těhotná s Jiříkem, tak sem taky zkusila jen 1 testík 😀 a stejně letěl do koše 😀 ted´jak se mi zpozdil menses, tak už sem zkusila 3 a nic a letěli tam taky 😀

no a já napsala uplnej elaborát, tak doufám, že to po mě přelouskáte 😀

vcelka77
3. bře 2010

teda brum, to je vyčerpávající 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru