Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
4. bře 2010

tak ono to spíš záleží na švárovcích,je to jejich byt. Tyhle známí tu byli "načerno" mám klíče a tak sem jim to tam chtěla ukázat když projevili zájem.Jedni to už měli přebírat,měli králíčka,ale to fakt neva 😀 ,ale najednou naposlední chvíli napsali,že se stala nějaká nepředvídatelná věc,takže to padlo.
Na jednu stranu je fajn,že jsme tu skoro sami..ale...!!!

vcelka77
4. bře 2010

takže stejně záleží na švárovcích koho vám tam strčí 😀

zelvinka
4. bře 2010

ahoj holky,...nějak nemám čásek sem chodit, ani dočítat, tak snad se máte všechny fajně 😉
my pořád zápasíme s tou žloutenkou, byli jsme už i v dětské nemocnici na odběrech, tam řekli že po lampu to není,..ale musím si odstříkávat mlíko a převařovat ho několik dní

petrajda
4. bře 2010

😝 tojo,ale my s tím musíme souhlasit. Dům je manžela 🙂 .

Koukali jste na tu novou zkušební verzi koníka?? Já jen tak to projížděla a jak to u mě bejvá co je nové je moc nové..Asi je to síla zvyku,ale když pře časem třeba změnili web na spolužácích tak už tam tak nelezu,prostě se v tom nevyznám,ale to je spíš má tupost 😀

vcelka77
4. bře 2010

petru vůbec se ti nedivím, mě změnili stránky oriflame a radši tam také nechodím, jen rychle napíšu objednávku. A víc si najít neumim 😠 pěkně mě naštvali na něco si zvykneš a oni to změní

jinak zdravím zelvinku i denisku. už abyste tu žloutenku vypudily, mrchu jednu 😠

petrajda
4. bře 2010

a janička se nám taky pořád někde ulejvá. jakpak s ní asi je.
holkýýýý kde jstéééééé!!!

a co víkend? co plánujete? já zas budu psychydky vyflusaná páč máme zas tu rodinnou sešlost a tentokrát jen s tchánovcema a se švárovcema..Bolí mě halva už teď. jako mi se nehádáme,snažíme se na sebe bejt hodní,ale já jim prostě nelezu pod kůži...směju se každé kravině,ze všeho sem vyjevená..asi prostě taky na palici 🙂

zelvinka
4. bře 2010

včelka - to mi povídej,..začínám z toho být nervozní

petrajda
4. bře 2010

a víš jak asi dlouho trvá než by se to miminko z toho mělo vykřesat?Co říká doktor?

vcelka77
4. bře 2010

zelvi nechci strašit, ale mimiko od bratránka museli přestat úplně kojit a až pak žloutenka zmizela 😖

zelvinka
4. bře 2010

doktor řekl za týden na kontrolu,kdybych nekojila,tak by mi to nevadilo tolik, jako že malý nedokážu pomoct

zelvinka
4. bře 2010

vcelka - a kdy mimřo odstavili od prsu

vcelka77
4. bře 2010

no asi po měsíci, kdy se malá té žloutenky nemohla vůbec zbavit a to jí pořád dávali na světlo prostě všechno na doporučení a žádný výsledek, tak jí řekli at přestane kojit a žloutenka byla do týdne pryč 😒

petrajda
4. bře 2010

včelka - a to nic jako nejedla? Asi se ptám hloupě. nebo měla ty náhražky? A nestatí pak maminka mlíko?

vcelka77
4. bře 2010

samozřejmě sunárek 🙂 maminka ztratí mlíko takže už pak jedou jen na flaštičce

petrajda
4. bře 2010

ach tááák 🙂 . jen mi to přišlo divný,když se všude tvrdí,že mateřské mléj¨ko je skoro nezaměnitelné. samozřejmě sem nemyslela,že vyhladoví někdo dítě 😀

vcelka77
4. bře 2010

tvrdí se že mateřské mléko je nejlepší, a nevím jak to může souviset se žloutenkou, ale tak to bylo, tak to asi mělo nějaký důvod.

petrajda
4. bře 2010

asi jo když se vyléčila...
Tak v práci zase nuda,čekám až mi přivezou zboží,pak zas nebudu vědět kam dřív..

salomme
4. bře 2010

Ahoj dámy!
Koukám, že jizi po dloooouhatánské době opět zavítala 🙂 Zdravím 😉

zelvinka: Takový pěkný drobek a furt se toho nemlůže zbavit...Ještě že aspoń posledních pár dní svítí hezky sluníčko, jestli ji na něj dáváš.

U nás došlo k rychlému spádu - dostali jsme stavební pozemek, kterého se nakonec sestra vzdala v náš prospěch a začneme stavět. Chtěli ybchom co nejdřív, ale nic nemáme, takže tenhle týden jen obíháme úřady a zjišťujeme, co všechno na to potřebujeme za povolení a vyjádření (je to navíc i v chráněné krajinné oblasti) a samozřejmě vybíráme domek, který by se nám líbil a scháníme projektanta, který by nám ten typový domek upravil dle našich potřeb. Takže teď musí případné dítko počkat aspoň rok, než rozestavíme a dostaneme hypotéku.

werunka87
4. bře 2010

ahoj holky! vy jste teda kecandy nestíhám dočítata. jinak se svámi musím podělit o novinky tou že se smanžou nesneme a nemůžeme se cítit na 5 metrů 😖 já spim v obýváku on v ložnici kdykoli máme něco řešit štěkáme se jako psi a včera tomu dal korunu když mi řekl že těch budoucích 25 než splatíme byt semnou teda určitě nevydží, no na to že zítra máme půl roku od svatby docela dobré skore ☹

brumdinka
4. bře 2010

ahojte,

jana - to víš, když se to se*e, tak se to se*e 😝 já momentálně zas nic 😀

pet - nejseš nekočkomil a nepejskomil, ale s nájemníkama je dneska potíž, sehnat slušný nájemníky je pomalu nadlidskej úkol (taky pronajímáme, tak vim o čem mluvim)

no nic musim letět pro malýho, ozvu se později, mějte se pak vás dočtu 😉

vcelka77
4. bře 2010

weru tak to je mi líto, ☹ třeba za pár dní bude všechno zas v pořádku. na takovou krátkou dobu opravdu dobré skóre ☹

werunka87
4. bře 2010

Vcelka77:
no to je no, řekla bych že ta svatba náš vztah docela nabourala nevím, možná si myslí že je semnou protože musí, kamarádka říkala že získal jistotu a přestal si mě vážit je to zvláštní člověk se na ní tak těší a ono to vypadá takhle jenže teď s 3ma milionama dluhu jen tak člověk kotvy nezvedne.. uvidíme jak se to vyvine 😔

jana1k
4. bře 2010

brum: JJ máš pravdu,když se s..e tak se s..e 🙂 ,ale dneska už mi je líp,i rozumně uvažuju,musím být dneska na manžílka hodná,ovšem počkám,s jakou náladou dneska přifrčí z práce,jde rovnou ještě na barák,bude tam vodař + ted k nám domů přijel pro změnu elektrikář a donesl 3 Kufry !!!!!! vypináčů,musíme si do zítřka vybrat jaké bychom chtěli,teda určo nechcu nějaké ty nejdražší,ale ani ty nejlevnější,spíše takový průměr....Takže tak 🙂

Zelvi: ahojky,malý měl taky žloutenku,k vůli ní jsme byli o 3 dny dýl v porodnici,a měl jí ještě tak cca 2-3 týdny po.(vypadal jak citronek 😉) Ale musím Vám písnout,že jsem kojila jen chvílku,takže jestli to náhodou jak píše vcelka,nebylo i tím,že jsem přestala kojit 😒 nevím.... Držím palečky at vám to dobře dopadne.

Werun: tak to mě taky mrzí ☹ ,je to fakt blbý,po půl roce,ale můžu Ti říct,že u nás taky žádné juchacháá, po svatbě nebylo,prostě normál.....Žádné miláčku sem,miláčku tam.....prostě stejné jako před tím....Jo možná týden,dva po svatbě jsem si tak ze srandy řekli manžílku apod.ale jinak nic. Taky jsem si někdy řekla,že jestli TO před svatbou bylo lepší,ale asi né......spíš máme ted m oc starostí,s tím barákem,prckem atd.....Prostě život....,ale přeju Ti at se to vyvrbí co nejdříve, musí to být těžké takhle žít....každý v jiné místnosti.....myslím si,že chlopek to tak neměl na tvrdo Ti přímo říct,s tím,že těch 25 let to nevydrží,to je dost drsné,musíte si promluvit........Ale třeba to vše nakonec dobře dopadne,uvidíš.....Prostě jsou nějaké erupce na slunci či co,že je každý takový podrážděný,tak hlavu vzhůru.....

Nic malý usnul,mamka ve 2 přijde hlídat,letím na gyndu 😝 ,fakt radost......Papa 😉

klara.k
4. bře 2010

weru - nevěš hlavu, bude dobře. My se žerem co chvíla, když je moc starostí tak to jde samo a zase to samo odejde. Teď jste to měli náročný, tak si odpočnete a bude dobře. 🙂

salomme - tak to je fajn zpráva ale je mi to hrozněěěě líto 😀 , my už máme hrubou a znovu by se mi do toho všeho vyřizování nechtělo, ale na druhou stranu je to fantastické, tak si to užij a pevné nervy a trpělivost 😝

werunka87
4. bře 2010

Jste hodný holky třeba za to může to 4 měsíční martirium kolem bytu.. Nevím, ale moc děkuji za podporu!!! Gyndu nezávidím to je pro mě peklo to si raději nechám trhat osmičky než gyndu!!! 😒

vcelka77
4. bře 2010

já na gyndu chodím ráda, mam příjemného pana doktora, sice je to spíš takový děda, ale je super 😀

petrajda
4. bře 2010

weru - mrzí mě co se u vás děje,ale musíš věřit že bude zase líp. Ta křivka se holt pohybuje nahoru a dolu i ve vztazích. U nás je to jako to bylo před svatbou,spíš bych řekla,že si ještě víc vážíme jeden druhého a pusa většinou ujede spíš mě.Naštěstí je muž relativně kliďas,někdy cholerik,ale to se většinou ,vlastně nikdy,netýká mě konkrétně.
Jinak raději zubař než osmičky? Teda u mě ta priorita je opačná. 🙂

salomme - tak to je báječná zpráva. Držím teda pěsti s tím vyřizováním,ale věř že i stím prckem to stavění jde. Takovejch je tady okolo hodně.

brumdinka - jen mě zajímá,když taky pronajímáte, na jak dlouho píšete smlouvu? Na dobu určitou nebo neurčitou. C je lepší?
teda ty jsi nás zas vzala hopem 🙂

jana - je dobře že už je líp

zelvinka
4. bře 2010

vcelka - tak doufám že to nebude náš případ,...chtěla bych kojit, ale ne za cenu, že malá tím bude trpět, ale je to pohodlný,..o nic se nemusíš starat, ať jsi kde jsi vytáhneš prso a je to.
Weru - to mě mrzí to co se u vás děje, určitě se to spraví,..víš jak to je když tě někdo štve, tak člověk v tu chvíli vidí i jiný chyby, i když mu normálně nevadí,...držím pěsti ať se to uklidní.

vcelka77
4. bře 2010

petru, určitě na dobu určitou, seš tím více jištěna.
zelvi přála bych ti aby to tvůj případ nebyl. třeba se to ještě zlepší a žloutenka odejte a vy budete kojit ještě dlouho.

petrajda
4. bře 2010

myslela sem si že je to lepší. Já teda v podnájmu měla psané na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou..ale všude je to jiné.A proč se vlastně starám,když je to starost švagrové,chjo...musím se sklidnit,že nejsem pánbu co spasí svět
😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru