Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
4. bře 2010

to jo, seš nějaká akční, ale budou bydlet vedle tebe, tak tě zase chápu. Ale když dáš dobu neručitou tak se pak s nima můžeš klidně soudit když je chceš vystěhovat. Když budou mít na určito, tak pokud jim to neprodloužíte, tak prostě musí odejít. A žádné zákony jim nepomůžou.

petrajda
4. bře 2010

to máš pravdu. Vidíš,dobré postřehy. Já se v tom vrtám i proto,že švagrová sama neví,vždy vše nechá naposlední chvíli a třeba jak jsme tu málem měli ty ukrajince,tak si třeba neuvědomila různé důsledky a povinosti co plynou z ubytování cizinců..Zavolala sem si na cizineckou plicii a zjistila,že to zas tak jednoduché není a vzhledem k tomu, že dům je manžela,tak by ty povinosti měl spíš on. jejich byt je jejich jen mezi námi,ale nikdo s tím nemá problém.Ani já ne 😉 ,já jen prostě věci občas i domejšlim-to zní teda nadneseně 😀 ,ale vážně nemínim se tady nějak vyvyšovat.

jizi
autor
4. bře 2010

Sal: Pozemek závidím! 🙂 Je mi jasný, že si to představuju jako Hurvínek válku, ale hned bych s váma měnila!!...

Zelvi: Snad se z toho malá brzy vykřeše - s tím kojením je to fakt pitomý :-/

Weru: Jak dlouho tenhle stav trvá? Myslím tím oddělený spaní a stav na zabití... ? Víš co, hypotéka je děsná vražda - je to obrovský závazek a osobně mi přijde výrazně "děsivější", než manželství... Taky nás to čeká a upřímně se bojím toho, co to s naším vztahem udělá. Neřekl ti muž, že s tebou těch pětadvacet let nevydrží, v afektu? Nehádali jste se? Ony jsou určitý krize ve vztazích normální - víš co, v případě, že jste spolu žili už před svatbou, se tou pařbou a krásnejma bílejma šatama vlastně nic moc nemění... a jestli má tvůj muž najednou pocit, že s tebou musí být, nebylo by od věci si o tom otevřeně promluvit, protože tohle musí bejt neskutečně vyčerpávající...

brumdinka
4. bře 2010

vzala sem vás hopem, to bude tim, že ase snažim dělat i něco jinýho 😀 a moc mi to nejde, navíc mě ještě manža furt od beremka odhání, aby si moh sám prohlížet auta nebo baráky - mu říkám,kdybysme aspon nějakej koupili, kdyby bylo za co 😒 😀 😀 nebo abych se prej věnovala jemu, když chci to miminko 😅 😀 😀
no prostě občas mě nestačí udivovat 😀 nejdřív, že ne, pak že jo to samý se stěhováním, že kdybych si našla práci někde ve většim městě, že bysme se přestěhovali - přitom ještě nedávno o tom nechtěl ani slyšet 😅

pet - určitě na dobu určitou a my už chceme i nájem dopředu, jelikož nemáme zrovna nejlepší zkušenosti s platení morálkou nájemníků 😝 - každej chce bydlet a nikdo nechce platit 😀 a to jsme ve městě nejlevnější

werun - neboj, to bude zas v pohodě, hele my máme taky takový období, kdybysme se nejradši sežrali 😀 a pak se to zas urovná, ted´to jde, ale dokud nebudu mít práci tak to nebude to pravý ořechový - neodpustí si občas hodně rejpavou poznámku 😝 😀 a třeba se sežerem zejtra 😀 , jdeme k notáři uzavřít manželskou smlouvu o zúžení majetku do budoucna - tj.kdyby něco, třeba jeden z nás začal podnikat a byly z toho dluhy, tak aby to neodnesla rodina + další věci k tomu okolo.

zelvi - malej měl taky žloutenku, co si pamatuju tak asi 14 dní až 3 tejdny a plně sem ho kojila do jeho 20.měsíců; tak uvidíš určitě není třeba kojit za každou cenu.

vcelka77
4. bře 2010

brum do 20 měsíců??? já teda nechci být nějaká zlá, ale já chci kojit miminko a ne už velkýho chlapáka 😀 kterej má navíc už zuby 😀 😀

vcelka77
4. bře 2010

držte mi dneska palce, budu dělat marcipánové růžičky, tak jsem na to zvědavá 😀 když se mi to povede tak pak hodím fotku dortíku 😀

brumdinka
4. bře 2010

vcelka - znám i holky co kojili dýl, ale já toho mýho čertíka ve 20.měsících odstavila právě proto, že už mě mrška kousal do bradavek 😀 😀

mayner
4. bře 2010

ahoj děvčáta,
jsem tady jen na skok je vás pozdravit. musím zase zítra ráno do nemocnice. bohužel mi moc nadějí nedávají. rakovina už mi metastazuje. tak se tady mějte fajn a hodně štěstí.

petrajda
4. bře 2010

mayner - bojuj! Nebudu ti tady vykládat o tom,že všechno bude dobrý a takdále.Šíleně moc ti držím palce. Rakovina je šílená nemoc,ale spousta lidem doktoři pomohli. Bojuj!!!

včelka - tak to se nezapomeň pochlubit.

brumdinka - tak to je od manžela posun s tím eventuelnim stěhováním. Neboj vím ,že jsi zaměstnaná ažaž.
Jinak k těm nájemníkům, mi tu už jedny máme a s placením je to fakt někdy na bednu. Nájem sice platěj pravidelně,ale třeba doplatky na služby maj zpoždění třeba půl roku. Internet,kterej jim manžel od nás natáh, mají od září nám ještě nezaplatili vůbec ač jsme je už upomínali. A to peníze co platěj za nájem jsou spíš symbolický. Ale kdybych se tu měla rozepisovat o důvodu bylo by to nadlouho 🙂

vcelka77
5. bře 2010

mayner bojuj, chce to hlavně silnou psychiku. Nesmíš to vzdávat. Držím ti moc palečky.

brum no právě, mě ta představa toho uzubeného prcka,přisátého k prsu přímo děsí 😀

werunka87
5. bře 2010

dobré ráno, holky moc děkuju je fakt že spustu věcí si člověk řekne v "nasranosti" a ani to tak snad nemyslí, včera jsem se snažila si o tom trochu promluvit, muž sice nechtěl a řkl že teď to stojí za h...o ale takových dní už sme měli a že se to zase srovná asi chudák neměl náladu cokoli řešit a já nešťourala, vtipné bylo že jsme se šla koupat a vzala si do vany časopis psí kusy (pořizujeme si psa tak sem studovala co všechno musíme koupit) a asi po 20 minutách na mě vlítnul do koupelny jestli žiju že neslyší cákání 😀 no nevim pokud bych se topila jestli by mi byl po 20 minutách co nápomocen 🙂 ale asi se bál aby nebyl vdovec a celá hypotéka nezůstala vyset na něm 😀 😀 každopádně jsme ráda že jste se podělili a že vím že ten mráček je občas i u vás...

petrajda
5. bře 2010

werunka - tak to je docela na dobré cestě ke smíření. ten mráček se občas vyskytne všude a je to i povaze těch dvou jak moc na sebe dokážou štěkat 😀 . A pořizujete si pejska z útulku nebo nějak jinak?

Tak sem ráno mohla nasadit lyže a jít na svah si zalyžovat. Sníh u nás začal padat už večer. 😒 A to sem minulej víkend chtěla vzadu veskladu začít ojarňovat.Vyndat jedny dveře které tam spíš celou zimu překážj a tak...ještě že jsem si uvědomila,že zas tak vysoké datum neni a březen teprve začíná 🙂

vcelka77
5. bře 2010

jé weru nechcete štěnátko křížence? tetě se narodily kříženci vlčáka a labradora 😀
jinak marcipánové růžičky se mi moc povedli hodim sem rychle fotku, než ji zase smáznou 😀

vcelka77
5. bře 2010

tak to je v sázkách

werunka87
5. bře 2010

waw ty růžičky nemají chybu jak jsi to dokázala?? takový tele neblázni 😀 kupujeme čivavu 😀 ta má do labradora daleko.. musíme něco malého...

vcelka77
5. bře 2010

děkuju za pochvalu, našla jsem si postup na netu a je to vlastně strašně jednoduché. tak z nich mám taky strašnou radost.

no asi by to byl trošku větší pejsánek 😀 jsem to jen zkoušela, 😀 😀 já to vím právě od včerejška že mají štěnátka (nějak to nebylo plánované) tak jsem zvědavá jak je udám. Ale včera jsem bojovala za práva zvířat a zakázala jsem je utopit. tak se musím snažit je udat 😀
a jsem ráda že je nechali žít, jsem z toho včera až plakala, když mi řekli že je asi budou topit ☹

jizi
autor
5. bře 2010

Mayner: Hodně sil ...

Weru, lidi se hádaj všude - v afektu hážu po muži všechno, co mám po ruce - naposledy jsem takhle rozflákala plastovej odkapávač... 🙂 Ono se to poddá... A čivava je super pes 😎

Vcelka: Ty růžičky jsou božský 😀 Kdo bude šťastnej obdarovanej?

vcelka77
5. bře 2010

no to ještě musím vymyslet, budu dělat 2 dorty sladký a jeden slanej. A jelikož těch růžiček mam spoustu tak asi udělám oba dorty marcipánový. Naštěstí jde každý jinam, tak to nebude vadit.
ale těším se na ten slaný. Hodím odkaz jakej děláme, kdybyste si chtěl někdo hrát 🙂

salomme
5. bře 2010

werunka: To bude určitě dočasné, taky máme dny, kdy se nemůžeme cítit a z toho dny, kdy jsme spolu furt. Vím, že to člověka zamrzí, ale nemůže pořád jen svítit sluníčko. Hlavně, že je občas i líp 😉

klarka: Dííík za povzbuzení 😀 Já už jsem teda z těch úřadů vyčerpaná po týdnu, nevím, jak to budu zvládat dál a to to bude stále horší a horší....

vcelka: Jee, ty se ti moc povedly! Jsi šikula!

mayner: Bude to boj...tak hodně síly a odhodlání!

vcelka77
5. bře 2010

teda já si tady píšu sama se sebou 😀 no holky co děláte? petru, ty si taková dobrá duše vvždy přtomná, kde je tě konec?

jizi
autor
5. bře 2010

Salomme: Úřady dokážou jednoho vycucnout fakt dokonale - občas mám pocit, že jestli opravdu existujou duševní upíři (nebo jak se tomu říká), pracujou všichni někde za přepážkou - třeba je to jeden z pracovních předpokladů: SŠ vdělání, práce s počítačem, psychické vysávání... 😀

Vcelka: já tu jsem 😀 resp. pracuju a vždycky po stránce se "za odměnu" mrknu, co jste psaly... 😉

jizi
autor
5. bře 2010

Hele, taky u vás tak sněží? Praha hlásí totální chumelenici... a to jsem se už chystala dát kabáty do čistírny... ach jo 😖

vcelka77
5. bře 2010

tady nesněží, beroun hlásí sluníčko 🙂 ale strašný vítr. Ne že to z tý prahy pošlete na nás, pošleto to jinam 😀

petrajda
5. bře 2010

tady už nesněží,ale sněžilo 😠 ...
jinak já dneska mám v práci dost fofr,takže občas mrknu.
Teda ty růžičky jsou nádherné. Večer si jdu k paní c nám dělala svatební dort,tak u ním mám objednaní pidi dortík k našemu malému výročí. jen takovej malinkatej. Jako už nebudem slavit seznámení,ale řekla jsem si aspoń dortík a večeře..mňam 🙂

vcelka77
5. bře 2010

no to my sme na to úplně zapoměli. Na konci února jsme měli 3 roky a nevzpoměli sme si na to ani jeden 😀

jana1k
5. bře 2010

mayner: taky Ti přeju hiodně sil,a hlavně se drž holka ....!!!

Salome: jéé,tak taky se pouštíte do stavby...?? Taky se přidávám a přeju pevné nervy s vyřízováním 😅 !! Nám trvalo skoro rok než jsme stavební povolení dostali,no mazec. Ale todle si asi musí projít každý,kdo chce začít stavět.

Werunka: no vidíš, bude líp,ted prostě jen je "takové blbé" období,a jak píšou holky,mráček se objeví u kažého 🙂

Vcelka: téda,taková mňamka, jseš dobrá, kurník to já bych nezvládla,jsem na pečení všeho sladkého trošku levá 😅 ,zvládnu tak bábovku,perník,piškot a tím asi končím 😀

U nás počasí na prd. Svítí slunko,šíleně sudený vítr jak ze sibiře,do toho sem tam přijde mrak, a 5 minut je chumelenice,ale zase naštěstí rychle odfrčí 🙂 ,no jaro vypadá jinak,ale je fakt,že je začátek března,radši ted než v dubnu.
Jo a včera jsme vybírali ty vypínače,tak normálně mazec,néé že bychom se rafli,to né,ale každý chceme něco jiného 😠 moje nervy,a chlopek prostě neustoupí.....no to nechcu vidět u zařizování koupelen,kuchyně ,podlah a podobně 😖 😲 😉

vcelka77
5. bře 2010

jani, tak ale to umíš všechno. pokud ukíš bábovku, perník a piškot. Pak už se to různě jen dopňuje a přidává. Pak už je to brnkačka 🙂
mě to totiž hrozně baví, takže to dělám s radostí a láskou a proto si s tím tak vyhraju. Akorát se mi pak nechce uklázet ten bordel který nadělám 🙂

petrajda
5. bře 2010

no holky, dneska jsem vás teda zanedbávala,ale padám normálně nahubu 😝 . A ještě mě čeká úklid po zednících,připrava nějakého papů na oslavu tchýniných narozenin, něco porochňat v práci a dortím asi nechám na manželovi ať ho vyzvedne až pojede z odpolední.
Počasí nic moc,chvíli sníh,pak sluníčko a teď už jsem musela opět zavírat dveře do chodby aby mi nezmrzly kytky.

Jinak včelko, ty růžičky se ti fakt povedli.Jsi zručná

vcelka77
5. bře 2010

no to s nás tedy zanedbávala 😀 to u tebe není zvykem.
no máš toho v plánu celkem dost, to ti moc nezávidím. já doufám že dnes budu jen hezky odpočívat 🙂 ale to nevím jestli mi projde. 😀
počasí je fakt hnus, tady fouká tak strašnej vítr a hrozně studenej.
Já už chci JARO !!!! 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru